Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 marca 2012 r.
20:56
Edytuj ten wpis

Policjant się awanturował, pomógł mu szwagier. Będzie kara dla obu?

0 19 A A
O sprawie zawiadomili nas sami policjanci, zbulwersowani tym, że "funkcjonariuszowi z plecami” ujdz
O sprawie zawiadomili nas sami policjanci, zbulwersowani tym, że \"funkcjonariuszowi z plecami” ujdz

Policjant narozrabiał i trafił do komisariatu, a jego szwagier – też policjant – wybawił go z opresji i zabrał do domu. Wobec obu toczą się już postępowania dyscyplinarne za naruszenie etyki zawodowej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tak zdecydowane kroki szefostwa policji są efektem naszej styczniowej publikacji o skandalicznym zachowaniu policjanta z III komisariatu w Lublinie. Dopiero po tym, jak nagłośniliśmy sprawę, Komenda Wojewódzka Policji przeprowadziła postępowanie wyjaśniające.

– Zakończyło się wnioskiem do szefa policji w Lublinie o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego przeciwko obu funkcjonariuszom: komendantowi III Komisariatu Policji i jego szwagrowi. Chodzi o naruszenie dyscypliny i etyki zawodowej – mówi Janusz Wójtowicz, rzecznik KWP w Lublinie.

Chodzi o wydarzenia z 9 stycznia br. Pijany policjant w cywilu zakłócał spokój przy ul. Głębokiej. Usiłującym go uspokoić mundurowym z patrolu pokazał obraźliwe gesty. Przewieźli go więc do swojego, IV komisariatu. Tam po awanturnika zgłosił się jego przełożony, a zarazem szwagier – komendant III komisariatu.

O sprawie zawiadomili nas sami policjanci, zbulwersowani tym, że "funkcjonariuszowi z plecami” ujdzie na sucho pomiatanie kolegami młodszymi stopniem i stażem. W anonimowym liście do redakcji podkreślali, że nikt nawet nie myśli, by go ukarać.

W rozmowie z nami policjant przyznał, że obraził gestem funkcjonariuszy z patrolu. Jego szwagier, a zarazem przełożony, powiedział jedynie, że nie ma sobie nic do zarzucenia. Wnioski z Wydziału Kontroli KWP są zupełnie inne.

– Komendant III komisariatu powinien podjąć działania zmierzających do tego, żeby funkcjonariusz poniósł odpowiedzialność za swoje zachowanie – tłumaczy Wójtowicz.

Postępowania dyscyplinarne mogą się zakończyć karą. Najsurowszą jest usunięcie ze służby.

Konsekwencje poniósł już dowódca patrolu, który przewoził awanturnika. Nie zgłosił tego dyżurnemu w swoim komisariacie, przez co sprawa nie nabrała dalszego biegu. Zwierzchnik przeprowadził z nim rozmowę dyscyplinującą.

To nie wszystko. Wyniki swego postępowania Komenda Wojewódzka Policji przesłała do prokuratury.

– Ocenimy między innymi to, czy doszło do przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy – mówi Justyna Rutkowska-Skowronek, szefowa Prokuratury Rejonowej Lublin-Południe.

Główni bohaterowie skandalu nie pracują już w jednym komisariacie. Szef lubelskiej policji przeniósł policjanta, który wszczął awanturę, do innej jednostki. Po to, żeby nie podlegał swojemu szwagrowi.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kolega / 15 marca 2012 o 18:35
0
Z referatu operacyjnego przenieśli go do wywiadowców,to awans a ni kara.
Avatar
nick / 14 marca 2012 o 08:52
0
Do Jurka
nie mierz jedną miarą wszystkich Policjantów, i nie porównuj Policjantów do takiego komendancika i jego szwagierka, bo to jest najgorsza obraza i poniżenie dla uczciwych Mundurowych. Uwierz mi, że jest wielu Mundurowych, którzy są normalnymi ludżmi, mają Rodziny i chcą przeżyć to życie w sposób jak najbardziej normalny, niejednokrotnie spędzając więcej czasu w pracy, bo niestety służba w Plicji o tym się nie mówi i nie pisze to przede wszystkim nienormowany czas pracy i czasami ile się da, za nadgodziny nikt nie zapłaci, ale już tego społeczństwo niedocenia, tylko osądza już wszystkich i wkłada do jednego worka, co jest wielce krzywdzące dla Policjantów. Mam nadzieję, że dla przyzwoitości władze powinny coś zrobić, pozdrowienia dla normalnych Mundurowych.
Do Jurka
nie mierz jedną miarą wszystkich Policjantów, i nie porównuj Policjantów do takiego komendancika i jego szwagierka, bo to jest najgorsza obraza i poniżenie dla uczciwych Mundurowych. Uwierz mi, że jest wielu Mundurowych, którzy są normalnymi ludżmi, mają Rodziny i chcą przeżyć to życie w sposób jak najbardziej normalny, niejednokrotnie spędzając więcej czasu w pracy, bo niestety służba w Plicji o tym się nie mówi i nie pisze to przede wszystkim nienormowany czas pracy i czasami ile się da, za nadgodziny nikt nie zapłaci, ale j... rozwiń
Avatar
Jurek / 13 marca 2012 o 19:47
0
Szok , jaka solidarność za awanturnikiem pijanym na ulicy ,co to za różnica policjant czy zwykły smiertelnik .Zajscie miało miejsce a jeżeli to policjant to powinien ponieść karę dwukrotnie wyższą jak przeciętny człowiek .Co dzieje się z ojcem lub matka będacą po kielichu i opiekującą się dzieckiem , dziecko do pogotowia rodzic do wytrzeźwienia . Najwyższy czas wprowadzić kary dla pijanych mundurowych , bez znaczenia ,nie musi być na służbie ale winien być przykładwm . A to nie pierwszy i nie ostatni , zaraz po tym zdarzeniu ze szwagrem następny pijany rozbił radiowóz .A może tak ktoś przeprowadzi badanie i zrobi doktorat na temat procentowegej ilości pijanych policjantów ,policjantów biorących udział w różnej przestępczości np, przemoc w rodzinie, udział w nielegalnych interesach ,morderstwa dokonane przez policjantów , pobicia , itp . Jeżeli jest ktoś w stanie dokonać takich statystyk w stosunku ilość zatrudnionych do ilości pracowników którzy dokonali czynu zabronionego ,i porównać to do poszczególnych grup społecznych ,np nauczycieli , lekarzy , bankowców , itd . Ciekawi mnie która grupa społeczna będzie wiodła w takiej statystyce .
Szok , jaka solidarność za awanturnikiem pijanym na ulicy ,co to za różnica policjant czy zwykły smiertelnik .Zajscie miało miejsce a jeżeli to policjant to powinien ponieść karę dwukrotnie wyższą jak przeciętny człowiek .Co dzieje się z ojcem lub matka będacą po kielichu i opiekującą się dzieckiem , dziecko do pogotowia rodzic do wytrzeźwienia . Najwyższy czas wprowadzić kary dla pijanych mundurowych , bez znaczenia ,nie musi być na służbie ale winien być przykładwm . A to nie pierwszy i nie ostatni , zaraz po tym zdarzeniu ze szwagrem nas... rozwiń
Avatar
lolo / 13 marca 2012 o 15:27
0
ciekawe gdzie go przenieśli na pewno mu krzywdy nie zrobili.
Avatar
Wiarus stary / 13 marca 2012 o 14:51
0
[quote name='mkk' timestamp='1331620008' post='608948']
Niech mi ktoś wyjaśni, proszę, dlaczego takie sprawy, z udziałem policji w roli głównej, wymagają nagłośnienia??
Czy służby państwowe to "święte krowy" dla których prawo nie istnieje ? Czy ludzie którzy są opłacani z naszych podatków mogą sobie drwić z prawa i być nietykalnym ?
Normalny obywatel który codziennie ciężko tyra żeby mieć na chleb dla siebie i dla rodziny, który musi utrzymywać dodatkową tą olbrzymią armię (a może bandę ?) urzędników, jest traktowany jak bydło. Taki natomiast "funkcjonariusz" pozostalby nie tknięty gdyby nie nagłośnienie w prasie. Ile musi być takich przypadków które nie ujrzały światła dziennego, skoro trzeba aż medialnej burzy aby komisja etyki spełniła swój obowiązek ?
[/quote]
Każdemu człowiekowi może się przydarzyć chwila słabości w której popełni głupotę- tyle tylko
czy potrzebna jest aż taka wrzawa kiedy to nie jest recydywa jak w przypadku tego człowieka ?
Jeżeli właśnie temu policjantowi takie cos się przydarzyło to trzeba go zaraz na krzyż wsadzać a po bokach dowiesić mu szwagra i jeszcze kogoś ? Miejmy na uwadze że do policji nie przyjmują tych samych osobowości co i do seminarium duchownego.....mniej krzyku a więcej rozwagi . Mój przełożony w pracy -wprawdzie nie w policji ,powiedział
"budowa to nie wersal,czsami i schujać się trzeba" Niech ci małoletni ,obrażeni funkcjonariusze wezmą sobie tą maksymę pod uwagę i przemilczą swoją ansę bo w przyszłości i dla nich ktoś może być niewyrozumiały kiedy nadepną Temidzie na wagę. Mam swoje lata, doświadczenie i wiem co mówię.
[quote name='mkk' timestamp='1331620008' post='608948']
Niech mi ktoś wyjaśni, proszę, dlaczego takie sprawy, z udziałem policji w roli głównej, wymagają nagłośnienia??
Czy służby państwowe to "święte krowy" dla których prawo nie istnieje ? Czy ludzie którzy są opłacani z naszych podatków mogą sobie drwić z prawa i być nietykalnym ?
Normalny obywatel który codziennie ciężko tyra żeby mieć na chleb dla siebie i dla rodziny, który musi utrzymywać dodatkową tą olbrzymią armię (a może bandę ?) ... rozwiń
Avatar
Łukasz Damian / 13 marca 2012 o 14:26
0
[quote name='Obserwator' timestamp='1331644549' post='609435']
Trzeba dać im znów kolejne podwyżki żeby mieli za co pić i więcej przywilejów, bo od takiego ostrego picia to ciężko dożyć 40... a gdzie tu jeszcze pracować...
[/quote]
Nic dodać nic ująć.
Avatar
Racjonalny / 13 marca 2012 o 14:25
0
To są tylko pierdoły a my nadal nie wiemy kto przejechał w ubiegłym roku dzieciaka na przystanku w Bogucinie ?.
Wielka rzecz się stała,że jakiś podpity policjancik pokazał faka innym mundurowym...
-trzeba aż takie działa wytaczać ?. Angażować ;sądy,prokuraturę,usuwać ze stanowisk- nie skupiaja się nad tym na czym powinni tylko tanimi sensacyjkami chcą publikę karmić.
Natworzyło się ,strażników miejskich,drogowych,granicznych -rozpieprzyli kompetencje a teraz z braku zajęcia niczym pies zabierają się do lizania jajek...a do roboty, pała w łapy
i na krawężniki ganiać złodziei i bandytów.
To są tylko pierdoły a my nadal nie wiemy kto przejechał w ubiegłym roku dzieciaka na przystanku w Bogucinie ?.
Wielka rzecz się stała,że jakiś podpity policjancik pokazał faka innym mundurowym...
-trzeba aż takie działa wytaczać ?. Angażować ;sądy,prokuraturę,usuwać ze stanowisk- nie skupiaja się nad tym na czym powinni tylko tanimi sensacyjkami chcą publikę karmić.
Natworzyło się ,strażników miejskich,drogowych,granicznych -rozpieprzyli kompetencje a teraz z braku zajęcia niczym pies zabierają się do lizania jajek...a do ... rozwiń
Avatar
Obserwator / 13 marca 2012 o 14:15
0
Trzeba dać im znów kolejne podwyżki żeby mieli za co pić i więcej przywilejów, bo od takiego ostrego picia to ciężko dożyć 40... a gdzie tu jeszcze pracować...
Avatar
adam1111 / 13 marca 2012 o 13:15
0
jego szwagra jeb.c rowniez
Avatar
adam / 13 marca 2012 o 13:13
0
takieg h..a to od razu wyje..c ze sluzby bo inaczej znowu sie swinia nachleje i bedzie sie pruła. A tak jak zdejmie mundurek to mu moze ktos w koncu doje..e.
Avatar
kolega / 15 marca 2012 o 18:35
0
Z referatu operacyjnego przenieśli go do wywiadowców,to awans a ni kara.
Avatar
nick / 14 marca 2012 o 08:52
0
Do Jurka
nie mierz jedną miarą wszystkich Policjantów, i nie porównuj Policjantów do takiego komendancika i jego szwagierka, bo to jest najgorsza obraza i poniżenie dla uczciwych Mundurowych. Uwierz mi, że jest wielu Mundurowych, którzy są normalnymi ludżmi, mają Rodziny i chcą przeżyć to życie w sposób jak najbardziej normalny, niejednokrotnie spędzając więcej czasu w pracy, bo niestety służba w Plicji o tym się nie mówi i nie pisze to przede wszystkim nienormowany czas pracy i czasami ile się da, za nadgodziny nikt nie zapłaci, ale już tego społeczństwo niedocenia, tylko osądza już wszystkich i wkłada do jednego worka, co jest wielce krzywdzące dla Policjantów. Mam nadzieję, że dla przyzwoitości władze powinny coś zrobić, pozdrowienia dla normalnych Mundurowych.
Do Jurka
nie mierz jedną miarą wszystkich Policjantów, i nie porównuj Policjantów do takiego komendancika i jego szwagierka, bo to jest najgorsza obraza i poniżenie dla uczciwych Mundurowych. Uwierz mi, że jest wielu Mundurowych, którzy są normalnymi ludżmi, mają Rodziny i chcą przeżyć to życie w sposób jak najbardziej normalny, niejednokrotnie spędzając więcej czasu w pracy, bo niestety służba w Plicji o tym się nie mówi i nie pisze to przede wszystkim nienormowany czas pracy i czasami ile się da, za nadgodziny nikt nie zapłaci, ale j... rozwiń
Avatar
Jurek / 13 marca 2012 o 19:47
0
Szok , jaka solidarność za awanturnikiem pijanym na ulicy ,co to za różnica policjant czy zwykły smiertelnik .Zajscie miało miejsce a jeżeli to policjant to powinien ponieść karę dwukrotnie wyższą jak przeciętny człowiek .Co dzieje się z ojcem lub matka będacą po kielichu i opiekującą się dzieckiem , dziecko do pogotowia rodzic do wytrzeźwienia . Najwyższy czas wprowadzić kary dla pijanych mundurowych , bez znaczenia ,nie musi być na służbie ale winien być przykładwm . A to nie pierwszy i nie ostatni , zaraz po tym zdarzeniu ze szwagrem następny pijany rozbił radiowóz .A może tak ktoś przeprowadzi badanie i zrobi doktorat na temat procentowegej ilości pijanych policjantów ,policjantów biorących udział w różnej przestępczości np, przemoc w rodzinie, udział w nielegalnych interesach ,morderstwa dokonane przez policjantów , pobicia , itp . Jeżeli jest ktoś w stanie dokonać takich statystyk w stosunku ilość zatrudnionych do ilości pracowników którzy dokonali czynu zabronionego ,i porównać to do poszczególnych grup społecznych ,np nauczycieli , lekarzy , bankowców , itd . Ciekawi mnie która grupa społeczna będzie wiodła w takiej statystyce .
Szok , jaka solidarność za awanturnikiem pijanym na ulicy ,co to za różnica policjant czy zwykły smiertelnik .Zajscie miało miejsce a jeżeli to policjant to powinien ponieść karę dwukrotnie wyższą jak przeciętny człowiek .Co dzieje się z ojcem lub matka będacą po kielichu i opiekującą się dzieckiem , dziecko do pogotowia rodzic do wytrzeźwienia . Najwyższy czas wprowadzić kary dla pijanych mundurowych , bez znaczenia ,nie musi być na służbie ale winien być przykładwm . A to nie pierwszy i nie ostatni , zaraz po tym zdarzeniu ze szwagrem nas... rozwiń
Avatar
lolo / 13 marca 2012 o 15:27
0
ciekawe gdzie go przenieśli na pewno mu krzywdy nie zrobili.
Avatar
Wiarus stary / 13 marca 2012 o 14:51
0
[quote name='mkk' timestamp='1331620008' post='608948']
Niech mi ktoś wyjaśni, proszę, dlaczego takie sprawy, z udziałem policji w roli głównej, wymagają nagłośnienia??
Czy służby państwowe to "święte krowy" dla których prawo nie istnieje ? Czy ludzie którzy są opłacani z naszych podatków mogą sobie drwić z prawa i być nietykalnym ?
Normalny obywatel który codziennie ciężko tyra żeby mieć na chleb dla siebie i dla rodziny, który musi utrzymywać dodatkową tą olbrzymią armię (a może bandę ?) urzędników, jest traktowany jak bydło. Taki natomiast "funkcjonariusz" pozostalby nie tknięty gdyby nie nagłośnienie w prasie. Ile musi być takich przypadków które nie ujrzały światła dziennego, skoro trzeba aż medialnej burzy aby komisja etyki spełniła swój obowiązek ?
[/quote]
Każdemu człowiekowi może się przydarzyć chwila słabości w której popełni głupotę- tyle tylko
czy potrzebna jest aż taka wrzawa kiedy to nie jest recydywa jak w przypadku tego człowieka ?
Jeżeli właśnie temu policjantowi takie cos się przydarzyło to trzeba go zaraz na krzyż wsadzać a po bokach dowiesić mu szwagra i jeszcze kogoś ? Miejmy na uwadze że do policji nie przyjmują tych samych osobowości co i do seminarium duchownego.....mniej krzyku a więcej rozwagi . Mój przełożony w pracy -wprawdzie nie w policji ,powiedział
"budowa to nie wersal,czsami i schujać się trzeba" Niech ci małoletni ,obrażeni funkcjonariusze wezmą sobie tą maksymę pod uwagę i przemilczą swoją ansę bo w przyszłości i dla nich ktoś może być niewyrozumiały kiedy nadepną Temidzie na wagę. Mam swoje lata, doświadczenie i wiem co mówię.
[quote name='mkk' timestamp='1331620008' post='608948']
Niech mi ktoś wyjaśni, proszę, dlaczego takie sprawy, z udziałem policji w roli głównej, wymagają nagłośnienia??
Czy służby państwowe to "święte krowy" dla których prawo nie istnieje ? Czy ludzie którzy są opłacani z naszych podatków mogą sobie drwić z prawa i być nietykalnym ?
Normalny obywatel który codziennie ciężko tyra żeby mieć na chleb dla siebie i dla rodziny, który musi utrzymywać dodatkową tą olbrzymią armię (a może bandę ?) ... rozwiń
Avatar
Łukasz Damian / 13 marca 2012 o 14:26
0
[quote name='Obserwator' timestamp='1331644549' post='609435']
Trzeba dać im znów kolejne podwyżki żeby mieli za co pić i więcej przywilejów, bo od takiego ostrego picia to ciężko dożyć 40... a gdzie tu jeszcze pracować...
[/quote]
Nic dodać nic ująć.
Avatar
Racjonalny / 13 marca 2012 o 14:25
0
To są tylko pierdoły a my nadal nie wiemy kto przejechał w ubiegłym roku dzieciaka na przystanku w Bogucinie ?.
Wielka rzecz się stała,że jakiś podpity policjancik pokazał faka innym mundurowym...
-trzeba aż takie działa wytaczać ?. Angażować ;sądy,prokuraturę,usuwać ze stanowisk- nie skupiaja się nad tym na czym powinni tylko tanimi sensacyjkami chcą publikę karmić.
Natworzyło się ,strażników miejskich,drogowych,granicznych -rozpieprzyli kompetencje a teraz z braku zajęcia niczym pies zabierają się do lizania jajek...a do roboty, pała w łapy
i na krawężniki ganiać złodziei i bandytów.
To są tylko pierdoły a my nadal nie wiemy kto przejechał w ubiegłym roku dzieciaka na przystanku w Bogucinie ?.
Wielka rzecz się stała,że jakiś podpity policjancik pokazał faka innym mundurowym...
-trzeba aż takie działa wytaczać ?. Angażować ;sądy,prokuraturę,usuwać ze stanowisk- nie skupiaja się nad tym na czym powinni tylko tanimi sensacyjkami chcą publikę karmić.
Natworzyło się ,strażników miejskich,drogowych,granicznych -rozpieprzyli kompetencje a teraz z braku zajęcia niczym pies zabierają się do lizania jajek...a do ... rozwiń
Avatar
Obserwator / 13 marca 2012 o 14:15
0
Trzeba dać im znów kolejne podwyżki żeby mieli za co pić i więcej przywilejów, bo od takiego ostrego picia to ciężko dożyć 40... a gdzie tu jeszcze pracować...
Avatar
adam1111 / 13 marca 2012 o 13:15
0
jego szwagra jeb.c rowniez
Avatar
adam / 13 marca 2012 o 13:13
0
takieg h..a to od razu wyje..c ze sluzby bo inaczej znowu sie swinia nachleje i bedzie sie pruła. A tak jak zdejmie mundurek to mu moze ktos w koncu doje..e.
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem 0 0

W wyznaczone dni w lipcu sierpniu i wrześniu turyści indywidualni mogą zwiedzać były niemiecki nazistowski obóz.

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej?
Tylko u nas

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej? 7 1

Policjanci z Lublina wożą zatrzymanych na ogólne badania lekarskie aż do Łęcznej. Żaden z lubelskich szpitali nie zdecydował się współpracę z mundurowymi. Lecznice postawiły zaporowe ceny. Jak słyszymy nieoficjalnie, medycy nie chcieli mieć do czynienia z brudnymi i często agresywnymi pacjentami.

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 8 0

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 1 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 0

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem 0 0

Pasażerowie miejskiej komunikacji w Białej Podlaskiej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza 0 1

Nowa stacja paliw może powstać przy ul. Zelwerowicza 27 w Lublinie.

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać 3 4

Mieszkańcy dwóch bloków z ul. Centralnej zwrócili się do radnego Ignacego Czeżyka (PiS) o pomoc w sprawie zakłócania ciszy nocnej. Chodzi o zbyt głośne przejazdy motocyklistów.

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym
film

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym 36 7

Kierowca autobusu linii 32 w Lublinie przez kilka przystanków prowadził oglądając film w telefonie komórkowym. Odłożył go dopiero po interwencji pasażera. Teraz kierowcy grożą konsekwencje służbowe.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 6

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 37 29

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!