Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak zwykle nie ma zdjęć ani źródła i mamy uwierzyć na słowo? Kolejna bajeczka która powstała na podstawie zlepków wyczytanych na forach poprzeplatanych informacjami z policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HG55 napisał:
Jak zwykle nie ma zdjęć ani źródła i mamy uwierzyć na słowo? Kolejna bajeczka która powstała na podstawie zlepków wyczytanych na forach poprzeplatanych informacjami z policji.
napisał sfrustrowany policjant
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kierującym okazał się 25-letni funkcjonariusz z Komisariatu III Policji w Lublinie – Komendant miejski policji w Lublinie zdecydował już o wydaleniu funkcjonariusza ze służy. Policjant i jego kompan usłyszeli zarzut wymuszania przemocą motocykla, kradzieży piły i zniszczenia mienia" Mógł mieć czereśniak emeryturkę po 15 latach służby, a tak dostanie prawomocny wyrok Sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie masz ambicji idź do policji!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się pytam, gdzie są psycholodzy, którzy go badali przed przyjęciem do policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie Policja stoi ponad prawem.To dziki zachód tyle że na wschodzie Polski.Strach się bać.To mafia tyle że legalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łukasz napisał:
nie masz ambicji idź do policji!!
Co Łukasz, nie przyjeli ? Odpadłeś na testach psychologicznych ? Nie pękaj, możesz zostać cieciem na budowie, też będziesz miał nocki, duuuużo nocek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełny reportaż oraz foto znajdują się na : http://www.gangsters.pl/index.php?polec=105099
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Multiselect taki doskonały ............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
się chłopaki filmów naoglądali. Gangsterka pełną gębą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wak napisał:
"Kierującym okazał się 25-letni funkcjonariusz z Komisariatu III Policji w Lublinie – Komendant miejski policji w Lublinie zdecydował już o wydaleniu funkcjonariusza ze służy. Policjant i jego kompan usłyszeli zarzut wymuszania przemocą motocykla, kradzieży piły i zniszczenia mienia" Mógł mieć czereśniak emeryturkę po 15 latach służby, a tak dostanie prawomocny wyrok Sądu.
Policjant i jego kompan usłyszeli zarzut wymuszania tu brakuje jakiegoś wyrazu przemocą motocykla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się tnie drzewa, tak aby wypadły z zawiasów??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Palikot miał rację i za to został zaszczuty. Ot katolicka policja, katolicka Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
a ja się pytam, gdzie są psycholodzy, którzy go badali przed przyjęciem do policji
Psycholog to mafia on już miesiąć wcześniej wiedział jakie dostanie pytania na testy i możliwe odpowiedzi poprawne oczywiscie wim na czym ten test polega i wcale nie jest prosty ok 300 pytań na tym najwięcej osób odpada nie wiedząć dlaczego. Po prostu miał plecy albo spore szczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to właśnie nasza Polska policja, zamiast stać na straży prawa sami je łamią.Sam byłem świadkiem jak wracali napici funkcjonariusze policji autobusem, wymachując legitymacją, bo na bilety nie było ich stać. Daleko nie trzeba szukać, wystarczy pojechać nad jeziora w okresie wakacji, co tam dopiero odwalają. Już nie wspomnę że idą podpici na służbę. Wystarczy posłuchać jak się wypowiadają, poprostu brak słów. A gdzie wcześniej pracował ten funkjonariusz zanim przeniósł się do III komisariatu, oczywiście że w SPPP, tam takich nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I to właśnie nasza Polska policja, zamiast stać na straży prawa sami je łamią.Sam byłem świadkiem jak wracali napici funkcjonariusze policji autobusem, wymachując legitymacją, bo na bilety nie było ich stać. Daleko nie trzeba szukać, wystarczy pojechać nad jeziora w okresie wakacji, co tam dopiero odwalają. Już nie wspomnę że idą podpici na służbę. Wystarczy posłuchać jak się wypowiadają, poprostu brak słów. A gdzie wcześniej pracował ten funkjonariusz zanim przeniósł się do III komisariatu, oczywiście że w SPPP, tam takich nie brakuje.
może się podpiszesz policjanciku, co nie masz odwagi, a zapomniałem na ulicy też masz pełne gacie a w SPPP pewnie życia nie miałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fanki napisał:
może się podpiszesz policjanciku, co nie masz odwagi, a zapomniałem na ulicy też masz pełne gacie a w SPPP pewnie życia nie miałeś
Na szczęście w życiu mi się ułożyło i nie muszę pracować z takimi ludźmi, a dla Ciebie moje imię i nazwisko nic Ci nie powie, nie ten szczebel. Mam taką nadzieję, że przyjdzie wkońcu taki czas, że się za wszystkich pijaczków i obiboków wezmą. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na szczęście w życiu mi się ułożyło i nie muszę pracować z takimi ludźmi, a dla Ciebie moje imię i nazwisko nic Ci nie powie, nie ten szczebel. Mam taką nadzieję, że przyjdzie wkońcu taki czas, że się za wszystkich pijaczków i obiboków wezmą. Pozdrawiam.
masz racje ze nic mi nie powie twoje nazwisko nie ten szczebel ja nie mam znajomych co zamiataja ulice i zbieraja zlom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
masz racje ze nic mi nie powie twoje nazwisko nie ten szczebel ja nie mam znajomych co zamiataja ulice i zbieraja zlom
Nie wiem skąd w Tobie tyle agresji, napisałem to co wszyscy wiedzą w tej firmie jak jest, a ty się starasz swoją bezradnością obrazić mnie. Rozumiem, że moja wypowiedź tak Cię oburzyła, ale cóż, piszę jak jest naprawdę, to że jeden kryje drugiego niby to kolegę z pracy doprowadza własnie to narodzin takiej patologii. Widzę, że jedyną Twoją argumentacją jest agresja i obrażanie innych, przykro mi bardzo, że nie potrafisz przedstawić swojej argumentacji w inny sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam te rodzine i akurat to jest prawdziwa historia tylko troche uproszczona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...