Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 listopada 2010 r.
17:58
Edytuj ten wpis

Policjant z bandytami napadli na dom. Z piłą łańcuchową w ręku

Autor: Zdjęcie autora er
0 21 A A

Napastnicy wtargnęli nocą do domu mężczyzny, którego podejrzewali o kradzież motocykla. Na ich czele stał… pijany policjant z Lublina.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Znamy już szczegóły bandyckiej napaści. Policjant wraz z kompanem zjawili się w przed domem w gminie Markuszów w czwartek o godzinie trzeciej nad ranem. Wdali się w awanturę z mieszkającymi tam braćmi. Jednego z nich podejrzewali o kradzież motocykla. Bracia wypchnęli ich z domu.

Napastnicy pojechali autem po posiłki. Spotkali trzech znajomych, którzy właśnie wracali z dyskoteki. Razem wrócili pod dom braci. Kompan policjanta chwycił za piłę mechaniczną. Należała do braci. Ciął nią drzwi aż wypadły z zawiasów. Wybił też szyby w oknach. Policjant rzucił kamieniem w okno.

Bracia wezwali policję. To spłoszyło napastników. Policjanci usłyszeli od napadniętych, jakim samochodem odjechali mężczyźni i zarządzili obławę.

Patrol z Kurowa zatrzymał auto. W środku było pięciu młodych mężczyzn. Najstarszy miał 25 lat, najmłodszy – 17. Od kierowcy było czuć alkohol. Alkomat pokazał, że ma on blisko promil alkoholu w organizmie.

– Kierującym okazał się 25-letni funkcjonariusz z Komisariatu III Policji w Lublinie – mówi Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. – Komendant miejski policji w Lublinie zdecydował już o wydaleniu funkcjonariusza ze służby.

Policjant i jego kompan usłyszeli zarzut wymuszania przemocą motocykla, kradzieży piły i zniszczenia mienia. Zarzut udziału w wymuszeniu usłyszeli też ich dwaj znajomi, choć ich rola w zajściach była znacznie mniejsza.

– Podejrzani zostali oddani pod dozór policji, mają też zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi – mówi Dariusz Lenard, prokurator rejonowy w Puławach.


Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 15 listopada 2010 r. o 15:13
szkoda tego (policjanta )
jak się pije to później się nie myśli, a teraz ma tego rezultat
Avatar
????????? / 13 listopada 2010 r. o 23:29
znam te rodzine i akurat to jest prawdziwa historia tylko troche uproszczona...
Avatar
Gość / 13 listopada 2010 r. o 13:44
[quote name='gość' timestamp='1289651565' post='379434']
masz racje ze nic mi nie powie twoje nazwisko
nie ten szczebel
ja nie mam znajomych co zamiataja ulice i zbieraja zlom
[/quote]

Nie wiem skąd w Tobie tyle agresji, napisałem to co wszyscy wiedzą w tej firmie jak jest, a ty się starasz swoją bezradnością obrazić mnie. Rozumiem, że moja wypowiedź tak Cię oburzyła, ale cóż, piszę jak jest naprawdę, to że jeden kryje drugiego niby to kolegę z pracy doprowadza własnie to narodzin takiej patologii. Widzę, że jedyną Twoją argumentacją jest agresja i obrażanie innych, przykro mi bardzo, że nie potrafisz przedstawić swojej argumentacji w inny sposób.
[quote name='gość' timestamp='1289651565' post='379434']
masz racje ze nic mi nie powie twoje nazwisko
nie ten szczebel
ja nie mam znajomych co zamiataja ulice i zbieraja zlom
[/quote]

Nie wiem skąd w Tobie tyle agresji, napisałem to co wszyscy wiedzą w tej firmie jak jest, a ty się starasz swoją bezradnością obrazić mnie. Rozumiem, że moja wypowiedź tak Cię oburzyła, ale cóż, piszę jak jest naprawdę, to że jeden kryje drugiego niby to kolegę z pracy doprowadza własnie to narodzin... rozwiń
Avatar
gość / 13 listopada 2010 r. o 13:32
[quote name='Gość' timestamp='1289650346' post='379422']
Na szczęście w życiu mi się ułożyło i nie muszę pracować z takimi ludźmi, a dla Ciebie moje imię i nazwisko nic Ci nie powie, nie ten szczebel. Mam taką nadzieję, że przyjdzie wkońcu taki czas, że się za wszystkich pijaczków i obiboków wezmą. Pozdrawiam.
[/quote]
masz racje ze nic mi nie powie twoje nazwisko
nie ten szczebel
ja nie mam znajomych co zamiataja ulice i zbieraja zlom
[quote name='Gość' timestamp='1289650346' post='379422']
Na szczęście w życiu mi się ułożyło i nie muszę pracować z takimi ludźmi, a dla Ciebie moje imię i nazwisko nic Ci nie powie, nie ten szczebel. Mam taką nadzieję, że przyjdzie wkońcu taki czas, że się za wszystkich pijaczków i obiboków wezmą. Pozdrawiam.
[/quote]
masz racje ze nic mi nie powie twoje nazwisko
nie ten szczebel
ja nie mam znajomych co zamiataja ulice i zbieraja zlom rozwiń
Avatar
Gość / 13 listopada 2010 r. o 13:12
[quote name='fanki' timestamp='1289648170' post='379401']
może się podpiszesz policjanciku, co nie masz odwagi, a zapomniałem na ulicy też masz pełne gacie a w SPPP pewnie życia nie miałeś
[/quote]

Na szczęście w życiu mi się ułożyło i nie muszę pracować z takimi ludźmi, a dla Ciebie moje imię i nazwisko nic Ci nie powie, nie ten szczebel. Mam taką nadzieję, że przyjdzie wkońcu taki czas, że się za wszystkich pijaczków i obiboków wezmą. Pozdrawiam.
Avatar
fanki / 13 listopada 2010 r. o 12:36
[quote name='Gość' timestamp='1289646461' post='379380']
I to właśnie nasza Polska policja, zamiast stać na straży prawa sami je łamią.Sam byłem świadkiem jak wracali napici funkcjonariusze policji autobusem, wymachując legitymacją, bo na bilety nie było ich stać. Daleko nie trzeba szukać, wystarczy pojechać nad jeziora w okresie wakacji, co tam dopiero odwalają. Już nie wspomnę że idą podpici na służbę. Wystarczy posłuchać jak się wypowiadają, poprostu brak słów. A gdzie wcześniej pracował ten funkjonariusz zanim przeniósł się do III komisariatu, oczywiście że w SPPP, tam takich nie brakuje.
[/quote]
może się podpiszesz policjanciku, co nie masz odwagi, a zapomniałem na ulicy też masz pełne gacie a w SPPP pewnie życia nie miałeś
[quote name='Gość' timestamp='1289646461' post='379380']
I to właśnie nasza Polska policja, zamiast stać na straży prawa sami je łamią.Sam byłem świadkiem jak wracali napici funkcjonariusze policji autobusem, wymachując legitymacją, bo na bilety nie było ich stać. Daleko nie trzeba szukać, wystarczy pojechać nad jeziora w okresie wakacji, co tam dopiero odwalają. Już nie wspomnę że idą podpici na służbę. Wystarczy posłuchać jak się wypowiadają, poprostu brak słów. A gdzie wcześniej pracował ten funkjonariusz zan... rozwiń
Avatar
Gość / 13 listopada 2010 r. o 12:07
I to właśnie nasza Polska policja, zamiast stać na straży prawa sami je łamią.Sam byłem świadkiem jak wracali napici funkcjonariusze policji autobusem, wymachując legitymacją, bo na bilety nie było ich stać. Daleko nie trzeba szukać, wystarczy pojechać nad jeziora w okresie wakacji, co tam dopiero odwalają. Już nie wspomnę że idą podpici na służbę. Wystarczy posłuchać jak się wypowiadają, poprostu brak słów. A gdzie wcześniej pracował ten funkjonariusz zanim przeniósł się do III komisariatu, oczywiście że w SPPP, tam takich nie brakuje.
Avatar
on / 13 listopada 2010 r. o 09:32
[quote name='olo' timestamp='1289597499' post='379175']
a ja się pytam, gdzie są psycholodzy, którzy go badali przed przyjęciem do policji
[/quote]
Psycholog to mafia on już miesiąć wcześniej wiedział jakie dostanie pytania na testy i możliwe odpowiedzi poprawne oczywiscie wim na czym ten test polega i wcale nie jest prosty ok 300 pytań na tym najwięcej osób odpada nie wiedząć dlaczego. Po prostu miał plecy albo spore szczęście.
Avatar
Fan Palikota / 13 listopada 2010 r. o 08:26
Pan Palikot miał rację i za to został zaszczuty.
Ot katolicka policja, katolicka Polska
Avatar
pablooo / 13 listopada 2010 r. o 08:25
Jak się tnie drzewa, tak aby wypadły z zawiasów??
Avatar
gość / 15 listopada 2010 r. o 15:13
szkoda tego (policjanta )
jak się pije to później się nie myśli, a teraz ma tego rezultat
Avatar
????????? / 13 listopada 2010 r. o 23:29
znam te rodzine i akurat to jest prawdziwa historia tylko troche uproszczona...
Avatar
Gość / 13 listopada 2010 r. o 13:44
[quote name='gość' timestamp='1289651565' post='379434']
masz racje ze nic mi nie powie twoje nazwisko
nie ten szczebel
ja nie mam znajomych co zamiataja ulice i zbieraja zlom
[/quote]

Nie wiem skąd w Tobie tyle agresji, napisałem to co wszyscy wiedzą w tej firmie jak jest, a ty się starasz swoją bezradnością obrazić mnie. Rozumiem, że moja wypowiedź tak Cię oburzyła, ale cóż, piszę jak jest naprawdę, to że jeden kryje drugiego niby to kolegę z pracy doprowadza własnie to narodzin takiej patologii. Widzę, że jedyną Twoją argumentacją jest agresja i obrażanie innych, przykro mi bardzo, że nie potrafisz przedstawić swojej argumentacji w inny sposób.
[quote name='gość' timestamp='1289651565' post='379434']
masz racje ze nic mi nie powie twoje nazwisko
nie ten szczebel
ja nie mam znajomych co zamiataja ulice i zbieraja zlom
[/quote]

Nie wiem skąd w Tobie tyle agresji, napisałem to co wszyscy wiedzą w tej firmie jak jest, a ty się starasz swoją bezradnością obrazić mnie. Rozumiem, że moja wypowiedź tak Cię oburzyła, ale cóż, piszę jak jest naprawdę, to że jeden kryje drugiego niby to kolegę z pracy doprowadza własnie to narodzin... rozwiń
Avatar
gość / 13 listopada 2010 r. o 13:32
[quote name='Gość' timestamp='1289650346' post='379422']
Na szczęście w życiu mi się ułożyło i nie muszę pracować z takimi ludźmi, a dla Ciebie moje imię i nazwisko nic Ci nie powie, nie ten szczebel. Mam taką nadzieję, że przyjdzie wkońcu taki czas, że się za wszystkich pijaczków i obiboków wezmą. Pozdrawiam.
[/quote]
masz racje ze nic mi nie powie twoje nazwisko
nie ten szczebel
ja nie mam znajomych co zamiataja ulice i zbieraja zlom
[quote name='Gość' timestamp='1289650346' post='379422']
Na szczęście w życiu mi się ułożyło i nie muszę pracować z takimi ludźmi, a dla Ciebie moje imię i nazwisko nic Ci nie powie, nie ten szczebel. Mam taką nadzieję, że przyjdzie wkońcu taki czas, że się za wszystkich pijaczków i obiboków wezmą. Pozdrawiam.
[/quote]
masz racje ze nic mi nie powie twoje nazwisko
nie ten szczebel
ja nie mam znajomych co zamiataja ulice i zbieraja zlom rozwiń
Avatar
Gość / 13 listopada 2010 r. o 13:12
[quote name='fanki' timestamp='1289648170' post='379401']
może się podpiszesz policjanciku, co nie masz odwagi, a zapomniałem na ulicy też masz pełne gacie a w SPPP pewnie życia nie miałeś
[/quote]

Na szczęście w życiu mi się ułożyło i nie muszę pracować z takimi ludźmi, a dla Ciebie moje imię i nazwisko nic Ci nie powie, nie ten szczebel. Mam taką nadzieję, że przyjdzie wkońcu taki czas, że się za wszystkich pijaczków i obiboków wezmą. Pozdrawiam.
Avatar
fanki / 13 listopada 2010 r. o 12:36
[quote name='Gość' timestamp='1289646461' post='379380']
I to właśnie nasza Polska policja, zamiast stać na straży prawa sami je łamią.Sam byłem świadkiem jak wracali napici funkcjonariusze policji autobusem, wymachując legitymacją, bo na bilety nie było ich stać. Daleko nie trzeba szukać, wystarczy pojechać nad jeziora w okresie wakacji, co tam dopiero odwalają. Już nie wspomnę że idą podpici na służbę. Wystarczy posłuchać jak się wypowiadają, poprostu brak słów. A gdzie wcześniej pracował ten funkjonariusz zanim przeniósł się do III komisariatu, oczywiście że w SPPP, tam takich nie brakuje.
[/quote]
może się podpiszesz policjanciku, co nie masz odwagi, a zapomniałem na ulicy też masz pełne gacie a w SPPP pewnie życia nie miałeś
[quote name='Gość' timestamp='1289646461' post='379380']
I to właśnie nasza Polska policja, zamiast stać na straży prawa sami je łamią.Sam byłem świadkiem jak wracali napici funkcjonariusze policji autobusem, wymachując legitymacją, bo na bilety nie było ich stać. Daleko nie trzeba szukać, wystarczy pojechać nad jeziora w okresie wakacji, co tam dopiero odwalają. Już nie wspomnę że idą podpici na służbę. Wystarczy posłuchać jak się wypowiadają, poprostu brak słów. A gdzie wcześniej pracował ten funkjonariusz zan... rozwiń
Avatar
Gość / 13 listopada 2010 r. o 12:07
I to właśnie nasza Polska policja, zamiast stać na straży prawa sami je łamią.Sam byłem świadkiem jak wracali napici funkcjonariusze policji autobusem, wymachując legitymacją, bo na bilety nie było ich stać. Daleko nie trzeba szukać, wystarczy pojechać nad jeziora w okresie wakacji, co tam dopiero odwalają. Już nie wspomnę że idą podpici na służbę. Wystarczy posłuchać jak się wypowiadają, poprostu brak słów. A gdzie wcześniej pracował ten funkjonariusz zanim przeniósł się do III komisariatu, oczywiście że w SPPP, tam takich nie brakuje.
Avatar
on / 13 listopada 2010 r. o 09:32
[quote name='olo' timestamp='1289597499' post='379175']
a ja się pytam, gdzie są psycholodzy, którzy go badali przed przyjęciem do policji
[/quote]
Psycholog to mafia on już miesiąć wcześniej wiedział jakie dostanie pytania na testy i możliwe odpowiedzi poprawne oczywiscie wim na czym ten test polega i wcale nie jest prosty ok 300 pytań na tym najwięcej osób odpada nie wiedząć dlaczego. Po prostu miał plecy albo spore szczęście.
Avatar
Fan Palikota / 13 listopada 2010 r. o 08:26
Pan Palikot miał rację i za to został zaszczuty.
Ot katolicka policja, katolicka Polska
Avatar
pablooo / 13 listopada 2010 r. o 08:25
Jak się tnie drzewa, tak aby wypadły z zawiasów??