Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 listopada 2010 r.
17:58
Edytuj ten wpis

Policjant z bandytami napadli na dom. Z piłą łańcuchową w ręku

Autor: Zdjęcie autora er
0 21 A A

Napastnicy wtargnęli nocą do domu mężczyzny, którego podejrzewali o kradzież motocykla. Na ich czele stał… pijany policjant z Lublina.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Znamy już szczegóły bandyckiej napaści. Policjant wraz z kompanem zjawili się w przed domem w gminie Markuszów w czwartek o godzinie trzeciej nad ranem. Wdali się w awanturę z mieszkającymi tam braćmi. Jednego z nich podejrzewali o kradzież motocykla. Bracia wypchnęli ich z domu.

Napastnicy pojechali autem po posiłki. Spotkali trzech znajomych, którzy właśnie wracali z dyskoteki. Razem wrócili pod dom braci. Kompan policjanta chwycił za piłę mechaniczną. Należała do braci. Ciął nią drzwi aż wypadły z zawiasów. Wybił też szyby w oknach. Policjant rzucił kamieniem w okno.

Bracia wezwali policję. To spłoszyło napastników. Policjanci usłyszeli od napadniętych, jakim samochodem odjechali mężczyźni i zarządzili obławę.

Patrol z Kurowa zatrzymał auto. W środku było pięciu młodych mężczyzn. Najstarszy miał 25 lat, najmłodszy – 17. Od kierowcy było czuć alkohol. Alkomat pokazał, że ma on blisko promil alkoholu w organizmie.

– Kierującym okazał się 25-letni funkcjonariusz z Komisariatu III Policji w Lublinie – mówi Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. – Komendant miejski policji w Lublinie zdecydował już o wydaleniu funkcjonariusza ze służby.

Policjant i jego kompan usłyszeli zarzut wymuszania przemocą motocykla, kradzieży piły i zniszczenia mienia. Zarzut udziału w wymuszeniu usłyszeli też ich dwaj znajomi, choć ich rola w zajściach była znacznie mniejsza.

– Podejrzani zostali oddani pod dozór policji, mają też zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi – mówi Dariusz Lenard, prokurator rejonowy w Puławach.


Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 15 listopada 2010 r. o 15:13
0
szkoda tego (policjanta )
jak się pije to później się nie myśli, a teraz ma tego rezultat
Avatar
????????? / 13 listopada 2010 r. o 23:29
0
znam te rodzine i akurat to jest prawdziwa historia tylko troche uproszczona...
Avatar
Gość / 13 listopada 2010 r. o 13:44
0
[quote name='gość' timestamp='1289651565' post='379434']
masz racje ze nic mi nie powie twoje nazwisko
nie ten szczebel
ja nie mam znajomych co zamiataja ulice i zbieraja zlom
[/quote]

Nie wiem skąd w Tobie tyle agresji, napisałem to co wszyscy wiedzą w tej firmie jak jest, a ty się starasz swoją bezradnością obrazić mnie. Rozumiem, że moja wypowiedź tak Cię oburzyła, ale cóż, piszę jak jest naprawdę, to że jeden kryje drugiego niby to kolegę z pracy doprowadza własnie to narodzin takiej patologii. Widzę, że jedyną Twoją argumentacją jest agresja i obrażanie innych, przykro mi bardzo, że nie potrafisz przedstawić swojej argumentacji w inny sposób.
[quote name='gość' timestamp='1289651565' post='379434']
masz racje ze nic mi nie powie twoje nazwisko
nie ten szczebel
ja nie mam znajomych co zamiataja ulice i zbieraja zlom
[/quote]

Nie wiem skąd w Tobie tyle agresji, napisałem to co wszyscy wiedzą w tej firmie jak jest, a ty się starasz swoją bezradnością obrazić mnie. Rozumiem, że moja wypowiedź tak Cię oburzyła, ale cóż, piszę jak jest naprawdę, to że jeden kryje drugiego niby to kolegę z pracy doprowadza własnie to narodzin... rozwiń
Avatar
gość / 13 listopada 2010 r. o 13:32
0
[quote name='Gość' timestamp='1289650346' post='379422']
Na szczęście w życiu mi się ułożyło i nie muszę pracować z takimi ludźmi, a dla Ciebie moje imię i nazwisko nic Ci nie powie, nie ten szczebel. Mam taką nadzieję, że przyjdzie wkońcu taki czas, że się za wszystkich pijaczków i obiboków wezmą. Pozdrawiam.
[/quote]
masz racje ze nic mi nie powie twoje nazwisko
nie ten szczebel
ja nie mam znajomych co zamiataja ulice i zbieraja zlom
[quote name='Gość' timestamp='1289650346' post='379422']
Na szczęście w życiu mi się ułożyło i nie muszę pracować z takimi ludźmi, a dla Ciebie moje imię i nazwisko nic Ci nie powie, nie ten szczebel. Mam taką nadzieję, że przyjdzie wkońcu taki czas, że się za wszystkich pijaczków i obiboków wezmą. Pozdrawiam.
[/quote]
masz racje ze nic mi nie powie twoje nazwisko
nie ten szczebel
ja nie mam znajomych co zamiataja ulice i zbieraja zlom rozwiń
Avatar
Gość / 13 listopada 2010 r. o 13:12
0
[quote name='fanki' timestamp='1289648170' post='379401']
może się podpiszesz policjanciku, co nie masz odwagi, a zapomniałem na ulicy też masz pełne gacie a w SPPP pewnie życia nie miałeś
[/quote]

Na szczęście w życiu mi się ułożyło i nie muszę pracować z takimi ludźmi, a dla Ciebie moje imię i nazwisko nic Ci nie powie, nie ten szczebel. Mam taką nadzieję, że przyjdzie wkońcu taki czas, że się za wszystkich pijaczków i obiboków wezmą. Pozdrawiam.
Avatar
fanki / 13 listopada 2010 r. o 12:36
0
[quote name='Gość' timestamp='1289646461' post='379380']
I to właśnie nasza Polska policja, zamiast stać na straży prawa sami je łamią.Sam byłem świadkiem jak wracali napici funkcjonariusze policji autobusem, wymachując legitymacją, bo na bilety nie było ich stać. Daleko nie trzeba szukać, wystarczy pojechać nad jeziora w okresie wakacji, co tam dopiero odwalają. Już nie wspomnę że idą podpici na służbę. Wystarczy posłuchać jak się wypowiadają, poprostu brak słów. A gdzie wcześniej pracował ten funkjonariusz zanim przeniósł się do III komisariatu, oczywiście że w SPPP, tam takich nie brakuje.
[/quote]
może się podpiszesz policjanciku, co nie masz odwagi, a zapomniałem na ulicy też masz pełne gacie a w SPPP pewnie życia nie miałeś
[quote name='Gość' timestamp='1289646461' post='379380']
I to właśnie nasza Polska policja, zamiast stać na straży prawa sami je łamią.Sam byłem świadkiem jak wracali napici funkcjonariusze policji autobusem, wymachując legitymacją, bo na bilety nie było ich stać. Daleko nie trzeba szukać, wystarczy pojechać nad jeziora w okresie wakacji, co tam dopiero odwalają. Już nie wspomnę że idą podpici na służbę. Wystarczy posłuchać jak się wypowiadają, poprostu brak słów. A gdzie wcześniej pracował ten funkjonariusz zan... rozwiń
Avatar
Gość / 13 listopada 2010 r. o 12:07
0
I to właśnie nasza Polska policja, zamiast stać na straży prawa sami je łamią.Sam byłem świadkiem jak wracali napici funkcjonariusze policji autobusem, wymachując legitymacją, bo na bilety nie było ich stać. Daleko nie trzeba szukać, wystarczy pojechać nad jeziora w okresie wakacji, co tam dopiero odwalają. Już nie wspomnę że idą podpici na służbę. Wystarczy posłuchać jak się wypowiadają, poprostu brak słów. A gdzie wcześniej pracował ten funkjonariusz zanim przeniósł się do III komisariatu, oczywiście że w SPPP, tam takich nie brakuje.
Avatar
on / 13 listopada 2010 r. o 09:32
0
[quote name='olo' timestamp='1289597499' post='379175']
a ja się pytam, gdzie są psycholodzy, którzy go badali przed przyjęciem do policji
[/quote]
Psycholog to mafia on już miesiąć wcześniej wiedział jakie dostanie pytania na testy i możliwe odpowiedzi poprawne oczywiscie wim na czym ten test polega i wcale nie jest prosty ok 300 pytań na tym najwięcej osób odpada nie wiedząć dlaczego. Po prostu miał plecy albo spore szczęście.
Avatar
Fan Palikota / 13 listopada 2010 r. o 08:26
0
Pan Palikot miał rację i za to został zaszczuty.
Ot katolicka policja, katolicka Polska
Avatar
pablooo / 13 listopada 2010 r. o 08:25
0
Jak się tnie drzewa, tak aby wypadły z zawiasów??
Avatar
gość / 15 listopada 2010 r. o 15:13
0
szkoda tego (policjanta )
jak się pije to później się nie myśli, a teraz ma tego rezultat
Avatar
????????? / 13 listopada 2010 r. o 23:29
0
znam te rodzine i akurat to jest prawdziwa historia tylko troche uproszczona...
Avatar
Gość / 13 listopada 2010 r. o 13:44
0
[quote name='gość' timestamp='1289651565' post='379434']
masz racje ze nic mi nie powie twoje nazwisko
nie ten szczebel
ja nie mam znajomych co zamiataja ulice i zbieraja zlom
[/quote]

Nie wiem skąd w Tobie tyle agresji, napisałem to co wszyscy wiedzą w tej firmie jak jest, a ty się starasz swoją bezradnością obrazić mnie. Rozumiem, że moja wypowiedź tak Cię oburzyła, ale cóż, piszę jak jest naprawdę, to że jeden kryje drugiego niby to kolegę z pracy doprowadza własnie to narodzin takiej patologii. Widzę, że jedyną Twoją argumentacją jest agresja i obrażanie innych, przykro mi bardzo, że nie potrafisz przedstawić swojej argumentacji w inny sposób.
[quote name='gość' timestamp='1289651565' post='379434']
masz racje ze nic mi nie powie twoje nazwisko
nie ten szczebel
ja nie mam znajomych co zamiataja ulice i zbieraja zlom
[/quote]

Nie wiem skąd w Tobie tyle agresji, napisałem to co wszyscy wiedzą w tej firmie jak jest, a ty się starasz swoją bezradnością obrazić mnie. Rozumiem, że moja wypowiedź tak Cię oburzyła, ale cóż, piszę jak jest naprawdę, to że jeden kryje drugiego niby to kolegę z pracy doprowadza własnie to narodzin... rozwiń
Avatar
gość / 13 listopada 2010 r. o 13:32
0
[quote name='Gość' timestamp='1289650346' post='379422']
Na szczęście w życiu mi się ułożyło i nie muszę pracować z takimi ludźmi, a dla Ciebie moje imię i nazwisko nic Ci nie powie, nie ten szczebel. Mam taką nadzieję, że przyjdzie wkońcu taki czas, że się za wszystkich pijaczków i obiboków wezmą. Pozdrawiam.
[/quote]
masz racje ze nic mi nie powie twoje nazwisko
nie ten szczebel
ja nie mam znajomych co zamiataja ulice i zbieraja zlom
[quote name='Gość' timestamp='1289650346' post='379422']
Na szczęście w życiu mi się ułożyło i nie muszę pracować z takimi ludźmi, a dla Ciebie moje imię i nazwisko nic Ci nie powie, nie ten szczebel. Mam taką nadzieję, że przyjdzie wkońcu taki czas, że się za wszystkich pijaczków i obiboków wezmą. Pozdrawiam.
[/quote]
masz racje ze nic mi nie powie twoje nazwisko
nie ten szczebel
ja nie mam znajomych co zamiataja ulice i zbieraja zlom rozwiń
Avatar
Gość / 13 listopada 2010 r. o 13:12
0
[quote name='fanki' timestamp='1289648170' post='379401']
może się podpiszesz policjanciku, co nie masz odwagi, a zapomniałem na ulicy też masz pełne gacie a w SPPP pewnie życia nie miałeś
[/quote]

Na szczęście w życiu mi się ułożyło i nie muszę pracować z takimi ludźmi, a dla Ciebie moje imię i nazwisko nic Ci nie powie, nie ten szczebel. Mam taką nadzieję, że przyjdzie wkońcu taki czas, że się za wszystkich pijaczków i obiboków wezmą. Pozdrawiam.
Avatar
fanki / 13 listopada 2010 r. o 12:36
0
[quote name='Gość' timestamp='1289646461' post='379380']
I to właśnie nasza Polska policja, zamiast stać na straży prawa sami je łamią.Sam byłem świadkiem jak wracali napici funkcjonariusze policji autobusem, wymachując legitymacją, bo na bilety nie było ich stać. Daleko nie trzeba szukać, wystarczy pojechać nad jeziora w okresie wakacji, co tam dopiero odwalają. Już nie wspomnę że idą podpici na służbę. Wystarczy posłuchać jak się wypowiadają, poprostu brak słów. A gdzie wcześniej pracował ten funkjonariusz zanim przeniósł się do III komisariatu, oczywiście że w SPPP, tam takich nie brakuje.
[/quote]
może się podpiszesz policjanciku, co nie masz odwagi, a zapomniałem na ulicy też masz pełne gacie a w SPPP pewnie życia nie miałeś
[quote name='Gość' timestamp='1289646461' post='379380']
I to właśnie nasza Polska policja, zamiast stać na straży prawa sami je łamią.Sam byłem świadkiem jak wracali napici funkcjonariusze policji autobusem, wymachując legitymacją, bo na bilety nie było ich stać. Daleko nie trzeba szukać, wystarczy pojechać nad jeziora w okresie wakacji, co tam dopiero odwalają. Już nie wspomnę że idą podpici na służbę. Wystarczy posłuchać jak się wypowiadają, poprostu brak słów. A gdzie wcześniej pracował ten funkjonariusz zan... rozwiń
Avatar
Gość / 13 listopada 2010 r. o 12:07
0
I to właśnie nasza Polska policja, zamiast stać na straży prawa sami je łamią.Sam byłem świadkiem jak wracali napici funkcjonariusze policji autobusem, wymachując legitymacją, bo na bilety nie było ich stać. Daleko nie trzeba szukać, wystarczy pojechać nad jeziora w okresie wakacji, co tam dopiero odwalają. Już nie wspomnę że idą podpici na służbę. Wystarczy posłuchać jak się wypowiadają, poprostu brak słów. A gdzie wcześniej pracował ten funkjonariusz zanim przeniósł się do III komisariatu, oczywiście że w SPPP, tam takich nie brakuje.
Avatar
on / 13 listopada 2010 r. o 09:32
0
[quote name='olo' timestamp='1289597499' post='379175']
a ja się pytam, gdzie są psycholodzy, którzy go badali przed przyjęciem do policji
[/quote]
Psycholog to mafia on już miesiąć wcześniej wiedział jakie dostanie pytania na testy i możliwe odpowiedzi poprawne oczywiscie wim na czym ten test polega i wcale nie jest prosty ok 300 pytań na tym najwięcej osób odpada nie wiedząć dlaczego. Po prostu miał plecy albo spore szczęście.
Avatar
Fan Palikota / 13 listopada 2010 r. o 08:26
0
Pan Palikot miał rację i za to został zaszczuty.
Ot katolicka policja, katolicka Polska
Avatar
pablooo / 13 listopada 2010 r. o 08:25
0
Jak się tnie drzewa, tak aby wypadły z zawiasów??
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 24 września 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 24 września 2020 r.

LUK Politechnika Lublin – Mickiewicz Kluczbork 3:0, Avia wygrała w Jaworznie [zdjęcia]
galeria

LUK Politechnika Lublin – Mickiewicz Kluczbork 3:0, Avia wygrała w Jaworznie [zdjęcia]

Udane rozpoczęcie sezonu w Tauron I Lidze siatkarzy LUK Politechniki i Polskiego Cukru Avii. Lublinianie pokonali u siebie Mickiewicza Kluczbork 3:0. Taki sam wynik w Jaworznie osiągnęli świdniczanie, którzy pewnie ograli tamtejszy MCKiS.

Stal Stalowa Wola – Podlasie Biała Podlaska 3:2. Punkt był bardzo blisko

Stal Stalowa Wola – Podlasie Biała Podlaska 3:2. Punkt był bardzo blisko

Pechowa porażka drużyny Władimira Geworkjana. W 87 minucie Podlasie wyrównało stan meczu ze Stalą Stalowa Wola na 2:2. Niestety, gospodarze zdążyli strzelić jeszcze zwycięskiego gola.

Pod Lublinem kierowcy jeżdżą jednym pasem S19. Budowa na półmetku

Pod Lublinem kierowcy jeżdżą jednym pasem S19. Budowa na półmetku

Na budowie drogi ekspresowej S19, na ok. 5-kilometrowym odcinku DK 19 między Zemborzycami Tereszyńskimi a Strzeszkowicami Dużymi, w poniedziałek wykonawca wprowadził tymczasową organizację ruchu.

Okna do domu w stylu industrialnym

Okna do domu w stylu industrialnym

Styl industrialny charakteryzuje wykorzystanie surowych materiałów oraz kolorystyki opartej na przemysłowych akcentach. Jest to też styl bazujący na otwartej przestrzeni i ściśle ze sobą połączonych elementach aranżacyjnych. Podpowiadamy, jak dobrać okno do wnętrza w stylu industrialnym.

Więcej zieleni w Lublinie. Zamiast miejsc parkingowych będą krzewy i drzewa

Więcej zieleni w Lublinie. Zamiast miejsc parkingowych będą krzewy i drzewa

Na ul. Chopina zamiast miejsc parkingowych na chodniku mają się pojawić krzewy i drzewa. To jedna ze zmian szykowanych przez Urząd Miasta, który ogłosił przetarg na nową zieleń, w tym obiecywany od dawna żywopłot mający ukrócić dzikie parkowanie na skraju pl. Kaczyńskiego. Gdzie jeszcze pojawią się nowe liście?

Online i na żywo - kulturalne atrakcje DDK Węglin i Czuby Południowe
25 września 2020, 18:00

Online i na żywo - kulturalne atrakcje DDK Węglin i Czuby Południowe

W ramach programu "Kultura w sieci" Dzielnicowe Domy Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) i Czuby Południowe (ul. Wyżynna 16) zaproszą w najbliższych dniach na wiele ciekawych atrakcji zarówno online, jak i stacjonarnie.

Nowy sprzęt dla Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach

Nowy sprzęt dla Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach

Dzięki unijnemu projektowi puławski MDK jeszcze w tym roku otrzyma szereg nowych urządzeń audio-wideo, m.in. aparat fotograficzny, kamerę, oświetlenie i nagłośnienie studyjne. Całe zadanie będzie kosztowało ponad 40 tys. zł.

Lubartów: Elektryczne hulajnogi i skutery jeszcze zostają

Lubartów: Elektryczne hulajnogi i skutery jeszcze zostają

Nie stygły akumulatory taksówkach elektrycznych, które we wtorek bezpłatnie woziły mieszkańców Lubartowa. Był to jeden z akordów „Tygodnia zrównoważonego transportu”, który trwał od 16 do 22 września. W mieście zostały jeszcze elektryczne skutery i hulajnogi. Będzie można z nich korzystać do 15 października.

Lubelskie: Rolnik odnalazł na łące ciało poszukiwanego mężczyzny

Lubelskie: Rolnik odnalazł na łące ciało poszukiwanego mężczyzny

Tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego 37-latka z Włodawy, którego od wczoraj szukali włodawscy policjanci wspomagani przez inne służby.

Żywa Biblioteka w Zamościu. To będą niezwykłe spotkania
26 września 2020, 10:00

Żywa Biblioteka w Zamościu. To będą niezwykłe spotkania

W sobotę, przez sześć godzin w Zamościu będzie można rozmawiać z osobami, które chcą walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. Postanowiły opowiedzieć o swoich problemach i życiu. Każda z nich to członek jakiejś mniejszości lub osoba borykająca się z ograniczeniami.

Lublin: Jego projekt do budżetu obywatelskiego został odrzucony. Podejrzewa, że to żart

Lublin: Jego projekt do budżetu obywatelskiego został odrzucony. Podejrzewa, że to żart

Pojawiają się kolejne odwołania od decyzji komisji oceniającej projekty zgłoszone do budżetu obywatelskiego na rok 2021. Przypomnijmy: komisja zdyskwalifikowała – co jest równoznaczne z niedopuszczeniem do głosowania – niemal co drugi pomysł. Termin składania odwołań upływa w czwartek.

Lublinianka - Avia 0:3, Wisła Puławy i Stal Kraśnik też grają dalej w Pucharze Polski

Lublinianka - Avia 0:3, Wisła Puławy i Stal Kraśnik też grają dalej w Pucharze Polski

Wielkich problemów z awansem do kolejnej rundy Pucharu Polski w okręgu lubelskim nie mieli piłkarze Łukasza Mierzejewskiego. Avia Świdnik wygrała w środę z Lublinianką 3:0

Orlęta Spomlek - Wólczanka 1:6. Pogrom w Radzyniu Podlaskim

Orlęta Spomlek - Wólczanka 1:6. Pogrom w Radzyniu Podlaskim

Nie takiego wyniku spodziewali się w środę kibice Orląt Spomlek. Piłkarze Artura Bożyka w zaległym meczu trzeciej kolejki przegrali u siebie z Wólczanką Wólka Pełkińska aż... 1:6.

Uwaga, będą nowe znaki drogowe. Sprawdź jak wyglądają

Uwaga, będą nowe znaki drogowe. Sprawdź jak wyglądają

Do połowy przyszłego roku na drogach pojawią się nowe znaki. Ułatwią jazdę w mieście, po drogach ekspresowych oraz lepiej będą ostrzegać o punktach kontroli prędkości.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!