Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
posrany kraj z posranymi ludzmi i posranym prawem. sami do tego doprowadzamy bo to my tworzymy kraj a to ze debili wybieramy to nasz wina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co wy tu piszecie co komentarz to inny w sprawie jest jeszcze dużo niewiadomych nie ma co rzucać słów na wiatr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10/10 i poprosimy nazwisko sędziego, który orzekł spowodowanie uszczerbku na zdrowiu!
A co jego też bedziecie chcieli pobic gdzieś w ciemnej ulicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale  skąd u niego nóż,nikt  normalny nie trzyma go w kieszeni na takich imprezach  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak... w ten sposób dajemy zezwolenie by każdy chodził z nożem... druga sprawa mógł uciekać... od pobicia nikt nie umarł a nie wyciągać noż... kolejna sprawa jakby nie był świadomy to by nie rzucał noża (moim zdaniem on ten nóż wziął do domu i dawno wymył) bo był świadomy... to za lekka kara... to że zmarł w karetce nie zmienia okrucienstwa tego co zrobił ten 15sto latek... zadać cios w szyje to pewna śmierć... uszczerbek na zdrowiu jest u tego 18sto latka natomiast Damian zmarł... i nikt nie jest w stanie opisać jak przez tego czlowieka cierpi jego cała rodzina... on zmarł tak czy siak...  a z tego co wypowiadal sie jeden mieszkaniec niewiele wczesniej sie pojawił wiec wiedział co chce zrobić... druga kwestia brac pod uwage tylko zeznania oskarzonego to troche zenujace... bo kazdy by robil z siebie glupa po takim czyms by sie wymigac od kary... jesli tak naprawde jest polecam sie zastanowic osobie ktora to orzekła nad zmiana zawodu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie na miejscu zmarł to nie zabójstwo?to miął go dorżnąć jak świnię?QRWA CHORY KRAJ,a skąd nóż u gówniarza?powinno być MORDERSTWO Z PREMEDYTACJĄ I USIŁOWANIE DRUGIEGO,jak dostał w ryj to niech by spierdalał a nie walić w szyje nożem i jeszcze patolog NIE WIEDZIAŁ CO ROBI?JAKIE BĘDĄ SKUTKI?Jeszcze troche to będzie strach wyjść z domu w biały dzień.DOŻYWOCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.tvp.pl/lublin/informacyjne/panorama-lubelska/wideo/19-sierpnia-2013-g-1830/12145713 Na tej podstawie i wypowiedzi pokrzywdzonego tego z rozwaloną ręką na pewno policja i prokuratura wszcznie śledztwo lub dochodzenie w kierunku art 158 par 1 kk i ten młody 18 latek dostanie zarzut pobicia chłopaka który w chwili obecnej jest zatrzymany, natomiast wobec chłopaka który zmarł zostanie na podstawie art 17 par  pkt 5 kpk postępowanie umorzone wobec tego że zmarł. Jak tu można wypowiadać się w telewizji że "ja też go chciałem uderzyć". Natomiast do 15 który w chwili obecnej znajduje się zatrzymany nie ma podstaw przedstawienia zarzutu z art 148 kk zabójstwa gdyż musiał by mieć z góry powzięty zamiar, a śmierć tego 17 latka to jedynie skutek obrony koniecznej lub też jej przekroczenia.   WSZYSTKICH KTÓRZY piszą komentarze zachęcam przed napisaniem czegokolwiek zapoznania się z Kodeksem Karnym i wypowiedzią tego młodego chłopaka w Panoramie Lubelskiej. Natomiast co do wypowiedź wuja jest też bardzo prostacja - "wybić jeden, dwa lub trzy zęby" - przecież to ciężki uszczerbek na zdrowiu zgodnie z art 57 par 1 kk. Według niego chodząc na festyny trzeba wybijać zęby. Bardzo świetnie.    Natomiast jeszcze bardzo ważnym wątkiem jaki trzeba sprawdzić to organizacja festynu - plan zabezpieczenia jak też wszystkie inne niezbędne czynności w związku z organizowaniem imprezy na wolnym powietrzu i sprawdzeniu czy nie była to IMPREZA MASOWA zgodnie z rozumieniem ustawy. Myślę że Wójt też teraz nie śpi.    Jest wiele niejasności w sprawie i na pewno ktoś to będzie wyjaśniał jak też może już wyjaśnia. ZACZYNAJĄ SIĘ FESTYNY NA ZAKOŃCZENIE WAKACJI NIE DOPUŚĆMY ABY GDZIEKOLWIEK POWTÓRZYŁA SIĘ TAKA SYTUACJA. 
kolego to było poza terenem dożynek,co ma do tego wójt?,a gdzie była Policja i Pogotowie Ratunkowe?chyba powinni być na miejscu.GENIUSZU JEDEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego to było poza terenem dożynek,co ma do tego wójt?,a gdzie była Policja i Pogotowie Ratunkowe?chyba powinni być na miejscu.GENIUSZU JEDEN
Popieram twoje słowa... powinno byc na takiej imprezie pogotowie... gdyby tam bylo może i Damian by żył...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Tusk ci jełopie wychowuje dzieci czy ty sam, najlepiej móc na kogoś przelać swój kretynizm
BUCU, Kretynie zacofany ale to właśnie nikt inny jak tusk po przez głupie,chore przepisy i nieżyciowe ustawy, utrudnia i robi całe to zło dotyczące wychowania i edukacji tych naszych dzieci,nie piszę nawet już o " dzietności " w POLSCE. Nadal będziesz uważał że nie jest największym szkodnikiem naszej ojczyzny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posrany kraj z posranymi ludzmi i posranym prawem. sami do tego doprowadzamy bo to my tworzymy kraj a to ze deb***i wybieramy to nasz wina.
Dzisiaj to kraj komucha,konfidenta i Qurwy POlitycznej. Czas na zmiany,jak najszybciej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie na miejscu zmarł to nie zabójstwo?to miął go dorżnąć jak świnię?QRWA CHORY KRAJ,a skąd nóż u gówniarza?powinno być MORDERSTWO Z PREMEDYTACJĄ I USIŁOWANIE DRUGIEGO,jak dostał w ryj to niech by spier***ał a nie walić w szyje nożem i jeszcze patolog NIE WIEDZIAŁ CO ROBI?JAKIE BĘDĄ SKUTKI?Jeszcze troche to będzie strach wyjść z domu w biały dzień.DOŻYWOCIE
Dlatego tusk musi odejść,nie panuje już kompletnie na niczym !!!  tak dalej być nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki kurwa ja sie pytam uszczerbek chłopak nie zyje a oni pierdola o uszczerbku ja pierdole paranoja Co to ma byc w tym kraju Powinni gowniarza powiesic za to a nie posiedzi w poprawczaku 3 lata i juz bedzie ok Kurwa mac zastanowcie sie Powinna byc smierc za smierc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego to było poza terenem dożynek,co ma do tego wójt?,a gdzie była Policja i Pogotowie Ratunkowe?chyba powinni być na miejscu.GENIUSZU JEDEN
No właśnie gdzie była policja, pogotowie i inne służby ? Dobre pytanie a ja wam powiem bo wiem dokładnie bo były gdzie indziej w Kraśniku, Wilkołazie, Annopolu. Bo Pan Wójt lub organizator tej imprezy może ich nie powiadomił !!!___ I co wy na to teraz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie gdzie była policja, pogotowie i inne służby ? Dobre pytanie a ja wam powiem bo wiem dokładnie bo były gdzie indziej w Kraśniku, Wilkołazie, Annopolu. Bo Pan Wójt lub organizator tej imprezy może ich nie powiadomił !!!___ I co wy na to teraz ?
Jeszcze raz niech mi ktoś powie że tusk niePOwinien odejść !!! Już stoimy nad przepaścią. Jak długo jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"od pobicia nikt nie umarł" jestes tak głupi, że aż żal, że matka ziemia cię nosi!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalka ! Jacy rodzice takie dzieci ! Jaki kraj taka społeczność ! Nie książką to nożem !Zlikwidujcie szkoły a dzieci za granicę i nie będzie krzyku o żeżniku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego tusk musi odejść,nie panuje już kompletnie na niczym !!!  tak dalej być nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Pracownikiem Ochrony i byłem na tych dożynkach. Mimo ze całe zajście nie zdarzyło się dalej niż 150 m od placu na którym odbywały się dożynki cała impreza była źle zabezpieczona! Było 3 ochroniarzy i 4 stał w okolicy konsoli Dj. i to ma być zabezpieczona impreza??? a gdzie przynajmniej 1 patrol policji i Karetka pogotowia???? czyżby organizator nie miał pojęcia o organizacji imprez masowych??? żal!! 4 ochroniarzy na około 500 uczestników imprezy. ale oczywiście w naszym kraju to normalne chłopakowi nic już życia nie wróci i za tragedie nikt nie odpowie. Paranoja. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Pracownikiem Ochrony i byłem na tych dożynkach. Mimo ze całe zajście nie zdarzyło się dalej niż 150 m od placu na którym odbywały się dożynki cała impreza była źle zabezpieczona! Było 3 ochroniarzy i 4 stał w okolicy konsoli Dj. i to ma być zabezpieczona impreza??? a gdzie przynajmniej 1 patrol policji i Karetka pogotowia???? czyżby organizator nie miał pojęcia o organizacji imprez masowych??? żal!! 4 ochroniarzy na około 500 uczestników imprezy. ale oczywiście w naszym kraju to normalne chłopakowi nic już życia nie wróci i za tragedie nikt nie odpowie. Paranoja. 
I tu się zgodzę z tą opinią w w 100 procentach. Piszę trzeci posta na tym forum i mogę powiedzieć dokładnie że wyżej wymieniona osoba ma w zupełności rację i jak pisałem w poprzednich postach co zrobił organizator imprezy i jakie podjął ku temu czynności. Czy zapewnił odpowiednią liczbę ochroniarzy, czy powiadomił pismem policję, straż pożarną (zawodową a nie osp) pogotowie i inne niezbędne służby. Na pewno ktoś się już tym interesuje i wyjdzie wszystko na jaw.  Nadmienić w tym, miejscu chce że nie byłem na tej imprezie i na jestem za żadną ze stron ale nie dopuśćmy aby na kolejnych takich imprezach tego lata stała się podobna tragedia - 24 i 25 Dni Kraśnika, 25 Dożynki Dzierzkowice. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo okaże się , że zabójca zostanie bohaterem gdyż zabił niedoszłego przestępcę bo w przyszłości mógł nim zostać czytając komentarze co niektórych deb..i . MORDERCA BO TAK MOŻNA NAZWAĆ POZOSTANIE MORDERCĄ - A MOŻNA TAK NAZWAĆ GDYŻ POSZEDŁ NA IMPREZĘ Z NOŻEM CZYLI WIEDZIAŁ ŻE MOŻE GO COŚ PRZYKREGO SPOTKAĆ  - czy owca pcha się w stado wilków ? Koleś pewnie nie był też sam bo czytając artykuł widzę że był z innej gminy i gdzie byli jego kumple że musiał aż nóż wyjmować i pytanie - gdzie byli jego rodzice - 15 latek na imprezie SAM! ponad 20km od domu o 23godzinie - ale tak wygląda bezstresowe wychowywanie dzieci DZIECKA W DOMU NIE MA I STARE NIE MAJĄ STRESA W WYRKU   ..... CHORY KRAJ!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...