Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 sierpnia 2013 r.
14:25
Edytuj ten wpis

Popkowice: Łagodne zarzuty dla 15-latka za atak z nożem (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (JSZ)
0 65 A A
 (Jacek Świerczyński / Archiwum)
(Jacek Świerczyński / Archiwum)

Zadał śmiertelny cios, ale nie poniesie kary za zabójstwo. 15-letni nożownik odpowie za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu u swojej ofiary.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dzisiaj sąd w Kraśniku ma zdecydować, czy Adrian K. pozostanie pod kluczem. Chłopak zostanie też przesłuchany.

Ofiara zajścia to mieszkaniec Kraśnika. Zawodnik klubu LKS Popkowice. Nie wiadomo, dlaczego zaczepił 15-latka. Dokładne okoliczności sprawy wyjaśniają policjanci. Do przepytania mają kilkudziesięciu świadków.

– Ich dotychczasowe zeznania bardzo się różnią. Będziemy musieli zweryfikować wszystkie wersje, by dokładnie odtworzyć przebieg wydarzeń – dodaje Majewski.

Tuż po zajściu Adrian K. uciekł do domu. Tam został zatrzymany. Wyjaśnienie sprawy utrudnia fakt, że do tragedii doszło na nieoświetlonym boisku, oddalonym nieco od placu, na którym trwała zabawa dożynkowa. Z ustaleń policji wynika, że w czasie bijatyki 15-latek był trzeźwy. Z kolei Damian S. i jego rok starszy kolega pili wcześniej alkohol.

Komentarze 65

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
andrzej / 30 sierpnia 2013 o 23:19
0

W poszukiwaniach refleksyjnej myśli i choć cienia pozytywnej informacji w otaczającym nas świecie napotykam na mur, który nie jest zwykłą konstrukcją, tylko misternie utkaną siecią jak wiązania chemiczne diamentu. Nie sposób doszukać się wieści (z bardzo małymi wyjątkami), które spowodują iż u człowieka pojawi się niczym nie wymuszony uśmiech mający moc rozpromienienia go od serca i duszy aż po najmniejszy splot mięśni. Bo w jaki sposób mamy być szczęśliwi i przyjaźni w stosunku do innych jak przez 24 godziny na dobę obładowani jesteśmy informacjami o śmierci, terrorze, gwałtach i rozbojach albo o tym że Pan X ma w szafie 300 par butów i to „najlepszych marek”. Niech ten Pan przekaże równowartość tych butów dla ludzi, którzy będą mogli wykształcić dzieci albo zapewnić im godziwy posiłek, wtedy to okaże się godnym tego aby o nim pisać na łamach gazet i portali internetowych. Tylko jak przebić ten mur skoro redaktorzy zastraszeni są przez układy p…. albo przekupieni. Komu zależy na tym byśmy żyli w świecie destrukcji , zafałszowania i strachu? Niemożliwe jest aby odczuwać coś czego nie znamy, więc jak mamy myśleć o nas samych i otaczającym nas świecie w sposób empiryczny, twórczy, współczulny w stosunku do innych ludzi skoro nie mamy odpowiednich wzorców – ukazywanych nam na co dzień. Nie pycha (która jest grzechem – samym w sobie) a szacunek, nie strach a spokój ducha i ciała są motorem do działania, nie pieniądze a radość z tego co mamy czyni nas ludźmi.

W poszukiwaniach refleksyjnej myśli i choć cienia pozytywnej informacji w otaczającym nas świecie napotykam na mur, który nie jest zwykłą konstrukcją, tylko misternie utkaną siecią jak wiązania chemiczne diamentu. Nie sposób doszukać się wieści (z bardzo małymi wyjątkami), które spowodują iż u człowieka pojawi się niczym nie wymuszony uśmiech mający moc rozpromienienia go od serca i duszy aż po najmniejszy splot mięśni. Bo w jaki sposób mamy być szczęśliwi i przyjaźni w stosunku do innych jak przez 24 godziny na dobę obładowani jest... rozwiń

Avatar
lili / 25 sierpnia 2013 o 12:57
0

Nikt nie cieszy się z Tego że Damian nie żyje  bo to przykre :(  jaki był to był jego sprawa ale był człowiekiem .Trzeba teraz znaleźć sprawce a nie oskarżać Adrian K. który tego nie zrobił ... więc pomóżcie koledze Damianowi skoro macie jakikolwiek szacunek do niego i pomóżcie odnaleźć sprawce a nie wypisujecie takie głupoty :(

Avatar
Powództwo cywilne / 25 sierpnia 2013 o 11:41
0

Tytuł:

Łagodne zarzuty dla 15-latka za atak nożem

a niżej czytamy:

(...)17-letni Damian S. uderzył go w twarz. Jego rok starszy kolega próbował zadać kolejny cios. Wtedy, jak wynika z ustaleń policji, Adrian K. wyjął nóż. Starszego z chłopaków ranił w rękę. Młodszemu zadał cios w szyję.(...)

Słowo atak jest tu nadużyciem i kieruje złe emocje na 15-letnie dziecko, które w desperacki sposób odpiera  rzeczywisty atak dwóch bandziorów.

Konsekwencją takiego pisania są późniejsze komentarze wzywajace do linczu.

Jaki ku*** ja sie pytam uszczerbek chłopak nie zyje a oni pier***a o uszczerbku ja pier***e paranoja Co to ma byc w tym kraju Powinni gowniarza powiesic za to a nie posiedzi w poprawczaku 3 lata i juz bedzie ok ku*** mac zastanowcie sie Powinna byc smierc za smierc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rozwiń
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2013 o 11:32
0

chyba każdy wie ze popkowice słynęły z nożowników.ze 20lat temu brat zabił brata nożem,jaki dostał wyrok?ile zadał ciosów?już dawno wyszedł i wy  razem z nim pijecie.na podżeganie do przestępstwa,grożby karalne są odpowiednie paragrafy.musicie uważać.komu chciał wpier***ić damian z adrianem przychodząc o1 w nocy na teren prywatny,rzecz święta.taki dobry chłopiec,a wszystko chciał rozwiązywać pięścią.widocznie takie wzorce i nawyki wyniósł z domu.bo nie ze szkoły czy kościoła.nie rób nikomu co tobie nie mile.

Popkowice się nie wyzwolą z tego tusk musi odejść,nie panuje już nad niczym.

Popkowice się nie wyzwolą z tego tusk musi odejść,nie panuje już nad niczym.

rozwiń
Avatar
aktywny ormowiec / 25 sierpnia 2013 o 11:09
0

chyba każdy wie ze popkowice słynęły z nożowników.ze 20lat temu brat zabił brata nożem,jaki dostał wyrok?ile zadał ciosów?już dawno wyszedł i wy  razem z nim pijecie.na podżeganie do przestępstwa,grożby karalne są odpowiednie paragrafy.musicie uważać.komu chciał wpierdolić damian z adrianem przychodząc o1 w nocy na teren prywatny,rzecz święta.taki dobry chłopiec,a wszystko chciał rozwiązywać pięścią.widocznie takie wzorce i nawyki wyniósł z domu.bo nie ze szkoły czy kościoła.nie rób nikomu co tobie nie mile.

Avatar
1234 / 24 sierpnia 2013 o 19:35
0

To jak ktoś dla żartu lub przypadkowo rzuci we mnie śnieżką to mam mu powybijać wszystkie zęby czy sprzedać kose, a może lepiej będzie jak wszyscy zaczną biegać po ulicy z nożami i z byle powodu ,sprzeczki, zaczepki ,kolizji drogowej itp.będą zarzynać i eliminować się na wzajem , a potem tłumaczyć że ktoś ich sprowokował!!! NIE MA PRZYZWOLENIA NA TAKIE ZACHOWANIE I PRZESTAŃCIE TŁUMACZYĆ ŻE BIEDNY 15-STO LATEK IDĄC NA IMPREZĘ ZABRAŁ ZE SOBĄ NÓŻ CZY SCYZORYK PRZEZ PRZYPADEK! ZROBIŁ TO ŚWIADOMIE I ZE ŚWIADOMOŚCIĄ GO UŻYŁ !!!!!!!    

Już gorszych pierdół to chyba nie dało się wymyśleć. Przykład iście z dupy wzięty. Jaki przypadek, nieżyjący przypadkiem go uderzył czy dla żartu? Oni szli we dwóch na niego z zamiarem POBICIA, człowieku uświadom to sobie! Co innego jak by go gdzieś w tłumie trącił czy przechodząc zahaczył, ale on normalnie podszedł i strzelił go w pysk! To młody nie czekał tylko zaczął się bronić widząc dwóch atakujących zbirów. A że nożem bo ocenił że nie ma szans sam młodszy w starciu z dwoma zacietrzewionymi napastnikami. I nie musiał brać noża przez przypadek, nóż to narzędzie i założę się że nie jeden tam miał przy sobie takie coś. No i gwoli ścisłości, był to scyzoryk. Czyli taki mały, podręczny, mogący się przydać w wielu sytuacjach nożyk.

Już gorszych pierdół to chyba nie dało się wymyśleć. Przykład iście z dupy wzięty. Jaki przypadek, nieżyjący przypadkiem go uderzył czy dla żartu? Oni szli we dwóch na niego z zamiarem POBICIA, człowieku uświadom to sobie! Co innego jak by go gdzieś w tłumie trącił czy przechodząc zahaczył, ale on normalnie podszedł i strzelił go w pysk! To młody nie czekał tylko zaczął się bronić widząc dwóch atakujących zbirów. A że nożem bo ocenił że nie ma szans sam młodszy w starciu z dwoma zacietrzewionymi napastnikami. I nie musiał b... rozwiń

Avatar
Demoralizacja pcha się / 23 sierpnia 2013 o 22:30
0

Ludzie czy wy macie mózgi... nieszczęśliwy wypadek... kretyni latają z nożami, zamiast dać sobie po męsku po ryju. Nie znam ani jednego, ani drugiego, nie wiem co tam zaszło dokładnie, ale idiotów z nożami i podobnym sprzętem powinni skazywać na najwyższy wymiar kary. To co się pisze w komentarzach pod artykułem jest nie do ogarnięcia. 

To jest rodzic ? To jakiś idiota. Na boisku starło się więc drugie pokolenie, dzieci takich rodziców.

Sam dawałeś "z liścia" chłopak wziął z ciebie przykład i też daje " z liścia" kiedy mu się ktoś nie spodoba.

Teraz jesteś w strachu, że przez ciebie może stracić życie.

Czytałeś to ze zrozumieniem ?

Tak czy inaczej nie idzie się na zabawę z nożem i nie dźga w szyję – kwituje pan Roman, mieszkaniec Polkowic. – Nikt normalny tak nie robi, jak nie chce zabić.  to cytat z pierwszego artykułu o tej sprawie.

Panie mieszkańcu Popkowic Romanie (o ile nie zmienił ci imienia pan redaktor) pierdzielisz tak jakby sprawca poszedł na te dożynki dożynać i dźgać. Codziennie ktoś broni się w tym kraju przed bandziorami którzy chcą tylko kogoś dla rozrywki zbić.To panu Romanowi nie przeszkadza?. Równie dobrze mógł go odepchnąć a ten by walnął łbem o kamień i trup. Też byś pieprzył że nie odpycha się ludzi prosto na kamień. Pieprzyłbyś że tak jak niektórzy, że mógł oddać ale nie nożem. Powiem tak. Ja bym strzelał bo mam broń. Z tego co mówią to był to zwykły scyzoryk. Dużo chłopaków tego dnia miało przy sobbie scyzoryk na tych dożynkach. Jakby nie zaczepiali nie byłoby tragedii. W telewizji ten ranny w rękę na razie opowiada szczerze, że chciał bić tego małolata. Na razie tak gada, ale wkrótce będzie w sadzie opowiadał, że szedł sobie spokojnie na dożynkach, a młody wyskoczył zza krzaków i dźgał nożem na oślep. Cudem ocalałem - powie biedaczek przed sądem. O co się zakładamy że taką wersję podpowie papuga? Bo inaczej to role oskarżonych się odwrócą. Moim zdaniem ten ranny koleś jest współwinny tej tragedii.

A już ta hipokryzja, że 15 latek o 23 i nie w domu? W tym czasie na tej zabawie było ze 100 małolatów. Ten był  przynajmniej trzeźwy, a ofiara też w końcu osoba nieletnia, a był pijany. Podobno sportowiec. Piłkarz. Zginał na pozycji na której grał - twierdzi wujek. A świadkowie mówią że porachunki pomeczowe załatwiał. Super - tylko życia chłopaka szkoda. Tylko przypadkiem marszów przeciwko przemocy ne urządzajcie i ten grób ze zniczem też zlikwidujecie z boiska razem z tymi panienkami które się tam zalewają łzami. Poza tym współczuję straty młodego człowieka.

 

rozwiń
Avatar
kino / 23 sierpnia 2013 o 21:41
0

Tanie kino. Kino niekomercyjne. Kino festiwalowe. Klasyka kina  B) 


Dyskusyjny Klub Filmowy 16 - spotkajmy się przed dużym ekranem

https://www.facebook.com/Dkf16

Avatar
Gość / 23 sierpnia 2013 o 13:01
0

Damian szukał zaczepki dlatego dostał nożem. Gdyby on i jego kolega nie próbowali atakować słabszych nic by się nie stało. Nie tylko 15 latek powinien usłyszeć zarzuty. Prawda jest taka, że nie spodziewał się być słabszy od swojej ofiary a tu się przeliczył. Tak to jest jak chamstwo z domu jest przenoszone na ulicę. Okolica zna tych chłopaków i na pewno nikt o zdrowych zmysłach nie wystawi im pozytywnej opinii. Cwaniaki, które zawsze mają coś do powiedzenia tacy to mili chłopcy, do tej pory w sumie niegroźni... takie większe dzieci i głupsze z wiekiem oczywiście

To jak ktoś dla żartu lub przypadkowo rzuci we mnie śnieżką to mam mu powybijać wszystkie zęby czy sprzedać kose, a może lepiej będzie jak wszyscy zaczną biegać po ulicy z nożami i z byle powodu ,sprzeczki, zaczepki ,kolizji drogowej itp.będą zarzynać i eliminować się na wzajem , a potem tłumaczyć że ktoś ich sprowokował!!! NIE MA PRZYZWOLENIA NA TAKIE ZACHOWANIE I PRZESTAŃCIE TŁUMACZYĆ ŻE BIEDNY 15-STO LATEK IDĄC NA IMPREZĘ ZABRAŁ ZE SOBĄ NÓŻ CZY SCYZORYK PRZEZ PRZYPADEK! ZROBIŁ TO ŚWIADOMIE I ZE ŚWIADOMOŚCIĄ GO UŻYŁ !!!!!!!    

To jak ktoś dla żartu lub przypadkowo rzuci we mnie śnieżką to mam mu powybijać wszystkie zęby czy sprzedać kose, a może lepiej będzie jak wszyscy zaczną biegać po ulicy z nożami i z byle powodu ,sprzeczki, zaczepki ,kolizji drogowej itp.będą zarzynać i eliminować się na wzajem , a potem tłumaczyć że ktoś ich sprowokował!!! NIE MA PRZYZWOLENIA NA TAKIE ZACHOWANIE I PRZESTAŃCIE TŁUMACZYĆ ŻE BIEDNY 15-STO LATEK IDĄC NA IMPREZĘ ZABRAŁ ZE SOBĄ NÓŻ CZY SCYZORYK PRZEZ PRZYPADEK! ZROBIŁ TO ŚWIADOMIE I ZE ŚWIADOMOŚCIĄ GO UŻYŁ !!!!!!... rozwiń

Avatar
kino / 22 sierpnia 2013 o 22:13
0

Tanie kino. Kino niekomercyjne. Kino festiwalowe. Klasyka kina B) 


Dyskusyjny Klub Filmowy 16 - spotkajmy się przed dużym ekranem

https://www.facebook.com/Dkf16

Avatar
andrzej / 30 sierpnia 2013 o 23:19
0

W poszukiwaniach refleksyjnej myśli i choć cienia pozytywnej informacji w otaczającym nas świecie napotykam na mur, który nie jest zwykłą konstrukcją, tylko misternie utkaną siecią jak wiązania chemiczne diamentu. Nie sposób doszukać się wieści (z bardzo małymi wyjątkami), które spowodują iż u człowieka pojawi się niczym nie wymuszony uśmiech mający moc rozpromienienia go od serca i duszy aż po najmniejszy splot mięśni. Bo w jaki sposób mamy być szczęśliwi i przyjaźni w stosunku do innych jak przez 24 godziny na dobę obładowani jesteśmy informacjami o śmierci, terrorze, gwałtach i rozbojach albo o tym że Pan X ma w szafie 300 par butów i to „najlepszych marek”. Niech ten Pan przekaże równowartość tych butów dla ludzi, którzy będą mogli wykształcić dzieci albo zapewnić im godziwy posiłek, wtedy to okaże się godnym tego aby o nim pisać na łamach gazet i portali internetowych. Tylko jak przebić ten mur skoro redaktorzy zastraszeni są przez układy p…. albo przekupieni. Komu zależy na tym byśmy żyli w świecie destrukcji , zafałszowania i strachu? Niemożliwe jest aby odczuwać coś czego nie znamy, więc jak mamy myśleć o nas samych i otaczającym nas świecie w sposób empiryczny, twórczy, współczulny w stosunku do innych ludzi skoro nie mamy odpowiednich wzorców – ukazywanych nam na co dzień. Nie pycha (która jest grzechem – samym w sobie) a szacunek, nie strach a spokój ducha i ciała są motorem do działania, nie pieniądze a radość z tego co mamy czyni nas ludźmi.

W poszukiwaniach refleksyjnej myśli i choć cienia pozytywnej informacji w otaczającym nas świecie napotykam na mur, który nie jest zwykłą konstrukcją, tylko misternie utkaną siecią jak wiązania chemiczne diamentu. Nie sposób doszukać się wieści (z bardzo małymi wyjątkami), które spowodują iż u człowieka pojawi się niczym nie wymuszony uśmiech mający moc rozpromienienia go od serca i duszy aż po najmniejszy splot mięśni. Bo w jaki sposób mamy być szczęśliwi i przyjaźni w stosunku do innych jak przez 24 godziny na dobę obładowani jest... rozwiń

Avatar
lili / 25 sierpnia 2013 o 12:57
0

Nikt nie cieszy się z Tego że Damian nie żyje  bo to przykre :(  jaki był to był jego sprawa ale był człowiekiem .Trzeba teraz znaleźć sprawce a nie oskarżać Adrian K. który tego nie zrobił ... więc pomóżcie koledze Damianowi skoro macie jakikolwiek szacunek do niego i pomóżcie odnaleźć sprawce a nie wypisujecie takie głupoty :(

Avatar
Powództwo cywilne / 25 sierpnia 2013 o 11:41
0

Tytuł:

Łagodne zarzuty dla 15-latka za atak nożem

a niżej czytamy:

(...)17-letni Damian S. uderzył go w twarz. Jego rok starszy kolega próbował zadać kolejny cios. Wtedy, jak wynika z ustaleń policji, Adrian K. wyjął nóż. Starszego z chłopaków ranił w rękę. Młodszemu zadał cios w szyję.(...)

Słowo atak jest tu nadużyciem i kieruje złe emocje na 15-letnie dziecko, które w desperacki sposób odpiera  rzeczywisty atak dwóch bandziorów.

Konsekwencją takiego pisania są późniejsze komentarze wzywajace do linczu.

Jaki ku*** ja sie pytam uszczerbek chłopak nie zyje a oni pier***a o uszczerbku ja pier***e paranoja Co to ma byc w tym kraju Powinni gowniarza powiesic za to a nie posiedzi w poprawczaku 3 lata i juz bedzie ok ku*** mac zastanowcie sie Powinna byc smierc za smierc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rozwiń
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2013 o 11:32
0

chyba każdy wie ze popkowice słynęły z nożowników.ze 20lat temu brat zabił brata nożem,jaki dostał wyrok?ile zadał ciosów?już dawno wyszedł i wy  razem z nim pijecie.na podżeganie do przestępstwa,grożby karalne są odpowiednie paragrafy.musicie uważać.komu chciał wpier***ić damian z adrianem przychodząc o1 w nocy na teren prywatny,rzecz święta.taki dobry chłopiec,a wszystko chciał rozwiązywać pięścią.widocznie takie wzorce i nawyki wyniósł z domu.bo nie ze szkoły czy kościoła.nie rób nikomu co tobie nie mile.

Popkowice się nie wyzwolą z tego tusk musi odejść,nie panuje już nad niczym.

Popkowice się nie wyzwolą z tego tusk musi odejść,nie panuje już nad niczym.

rozwiń
Avatar
aktywny ormowiec / 25 sierpnia 2013 o 11:09
0

chyba każdy wie ze popkowice słynęły z nożowników.ze 20lat temu brat zabił brata nożem,jaki dostał wyrok?ile zadał ciosów?już dawno wyszedł i wy  razem z nim pijecie.na podżeganie do przestępstwa,grożby karalne są odpowiednie paragrafy.musicie uważać.komu chciał wpierdolić damian z adrianem przychodząc o1 w nocy na teren prywatny,rzecz święta.taki dobry chłopiec,a wszystko chciał rozwiązywać pięścią.widocznie takie wzorce i nawyki wyniósł z domu.bo nie ze szkoły czy kościoła.nie rób nikomu co tobie nie mile.

Avatar
1234 / 24 sierpnia 2013 o 19:35
0

To jak ktoś dla żartu lub przypadkowo rzuci we mnie śnieżką to mam mu powybijać wszystkie zęby czy sprzedać kose, a może lepiej będzie jak wszyscy zaczną biegać po ulicy z nożami i z byle powodu ,sprzeczki, zaczepki ,kolizji drogowej itp.będą zarzynać i eliminować się na wzajem , a potem tłumaczyć że ktoś ich sprowokował!!! NIE MA PRZYZWOLENIA NA TAKIE ZACHOWANIE I PRZESTAŃCIE TŁUMACZYĆ ŻE BIEDNY 15-STO LATEK IDĄC NA IMPREZĘ ZABRAŁ ZE SOBĄ NÓŻ CZY SCYZORYK PRZEZ PRZYPADEK! ZROBIŁ TO ŚWIADOMIE I ZE ŚWIADOMOŚCIĄ GO UŻYŁ !!!!!!!    

Już gorszych pierdół to chyba nie dało się wymyśleć. Przykład iście z dupy wzięty. Jaki przypadek, nieżyjący przypadkiem go uderzył czy dla żartu? Oni szli we dwóch na niego z zamiarem POBICIA, człowieku uświadom to sobie! Co innego jak by go gdzieś w tłumie trącił czy przechodząc zahaczył, ale on normalnie podszedł i strzelił go w pysk! To młody nie czekał tylko zaczął się bronić widząc dwóch atakujących zbirów. A że nożem bo ocenił że nie ma szans sam młodszy w starciu z dwoma zacietrzewionymi napastnikami. I nie musiał brać noża przez przypadek, nóż to narzędzie i założę się że nie jeden tam miał przy sobie takie coś. No i gwoli ścisłości, był to scyzoryk. Czyli taki mały, podręczny, mogący się przydać w wielu sytuacjach nożyk.

Już gorszych pierdół to chyba nie dało się wymyśleć. Przykład iście z dupy wzięty. Jaki przypadek, nieżyjący przypadkiem go uderzył czy dla żartu? Oni szli we dwóch na niego z zamiarem POBICIA, człowieku uświadom to sobie! Co innego jak by go gdzieś w tłumie trącił czy przechodząc zahaczył, ale on normalnie podszedł i strzelił go w pysk! To młody nie czekał tylko zaczął się bronić widząc dwóch atakujących zbirów. A że nożem bo ocenił że nie ma szans sam młodszy w starciu z dwoma zacietrzewionymi napastnikami. I nie musiał b... rozwiń

Avatar
Demoralizacja pcha się / 23 sierpnia 2013 o 22:30
0

Ludzie czy wy macie mózgi... nieszczęśliwy wypadek... kretyni latają z nożami, zamiast dać sobie po męsku po ryju. Nie znam ani jednego, ani drugiego, nie wiem co tam zaszło dokładnie, ale idiotów z nożami i podobnym sprzętem powinni skazywać na najwyższy wymiar kary. To co się pisze w komentarzach pod artykułem jest nie do ogarnięcia. 

To jest rodzic ? To jakiś idiota. Na boisku starło się więc drugie pokolenie, dzieci takich rodziców.

Sam dawałeś "z liścia" chłopak wziął z ciebie przykład i też daje " z liścia" kiedy mu się ktoś nie spodoba.

Teraz jesteś w strachu, że przez ciebie może stracić życie.

Czytałeś to ze zrozumieniem ?

Tak czy inaczej nie idzie się na zabawę z nożem i nie dźga w szyję – kwituje pan Roman, mieszkaniec Polkowic. – Nikt normalny tak nie robi, jak nie chce zabić.  to cytat z pierwszego artykułu o tej sprawie.

Panie mieszkańcu Popkowic Romanie (o ile nie zmienił ci imienia pan redaktor) pierdzielisz tak jakby sprawca poszedł na te dożynki dożynać i dźgać. Codziennie ktoś broni się w tym kraju przed bandziorami którzy chcą tylko kogoś dla rozrywki zbić.To panu Romanowi nie przeszkadza?. Równie dobrze mógł go odepchnąć a ten by walnął łbem o kamień i trup. Też byś pieprzył że nie odpycha się ludzi prosto na kamień. Pieprzyłbyś że tak jak niektórzy, że mógł oddać ale nie nożem. Powiem tak. Ja bym strzelał bo mam broń. Z tego co mówią to był to zwykły scyzoryk. Dużo chłopaków tego dnia miało przy sobbie scyzoryk na tych dożynkach. Jakby nie zaczepiali nie byłoby tragedii. W telewizji ten ranny w rękę na razie opowiada szczerze, że chciał bić tego małolata. Na razie tak gada, ale wkrótce będzie w sadzie opowiadał, że szedł sobie spokojnie na dożynkach, a młody wyskoczył zza krzaków i dźgał nożem na oślep. Cudem ocalałem - powie biedaczek przed sądem. O co się zakładamy że taką wersję podpowie papuga? Bo inaczej to role oskarżonych się odwrócą. Moim zdaniem ten ranny koleś jest współwinny tej tragedii.

A już ta hipokryzja, że 15 latek o 23 i nie w domu? W tym czasie na tej zabawie było ze 100 małolatów. Ten był  przynajmniej trzeźwy, a ofiara też w końcu osoba nieletnia, a był pijany. Podobno sportowiec. Piłkarz. Zginał na pozycji na której grał - twierdzi wujek. A świadkowie mówią że porachunki pomeczowe załatwiał. Super - tylko życia chłopaka szkoda. Tylko przypadkiem marszów przeciwko przemocy ne urządzajcie i ten grób ze zniczem też zlikwidujecie z boiska razem z tymi panienkami które się tam zalewają łzami. Poza tym współczuję straty młodego człowieka.

 

rozwiń
Avatar
kino / 23 sierpnia 2013 o 21:41
0

Tanie kino. Kino niekomercyjne. Kino festiwalowe. Klasyka kina  B) 


Dyskusyjny Klub Filmowy 16 - spotkajmy się przed dużym ekranem

https://www.facebook.com/Dkf16

Avatar
Gość / 23 sierpnia 2013 o 13:01
0

Damian szukał zaczepki dlatego dostał nożem. Gdyby on i jego kolega nie próbowali atakować słabszych nic by się nie stało. Nie tylko 15 latek powinien usłyszeć zarzuty. Prawda jest taka, że nie spodziewał się być słabszy od swojej ofiary a tu się przeliczył. Tak to jest jak chamstwo z domu jest przenoszone na ulicę. Okolica zna tych chłopaków i na pewno nikt o zdrowych zmysłach nie wystawi im pozytywnej opinii. Cwaniaki, które zawsze mają coś do powiedzenia tacy to mili chłopcy, do tej pory w sumie niegroźni... takie większe dzieci i głupsze z wiekiem oczywiście

To jak ktoś dla żartu lub przypadkowo rzuci we mnie śnieżką to mam mu powybijać wszystkie zęby czy sprzedać kose, a może lepiej będzie jak wszyscy zaczną biegać po ulicy z nożami i z byle powodu ,sprzeczki, zaczepki ,kolizji drogowej itp.będą zarzynać i eliminować się na wzajem , a potem tłumaczyć że ktoś ich sprowokował!!! NIE MA PRZYZWOLENIA NA TAKIE ZACHOWANIE I PRZESTAŃCIE TŁUMACZYĆ ŻE BIEDNY 15-STO LATEK IDĄC NA IMPREZĘ ZABRAŁ ZE SOBĄ NÓŻ CZY SCYZORYK PRZEZ PRZYPADEK! ZROBIŁ TO ŚWIADOMIE I ZE ŚWIADOMOŚCIĄ GO UŻYŁ !!!!!!!    

To jak ktoś dla żartu lub przypadkowo rzuci we mnie śnieżką to mam mu powybijać wszystkie zęby czy sprzedać kose, a może lepiej będzie jak wszyscy zaczną biegać po ulicy z nożami i z byle powodu ,sprzeczki, zaczepki ,kolizji drogowej itp.będą zarzynać i eliminować się na wzajem , a potem tłumaczyć że ktoś ich sprowokował!!! NIE MA PRZYZWOLENIA NA TAKIE ZACHOWANIE I PRZESTAŃCIE TŁUMACZYĆ ŻE BIEDNY 15-STO LATEK IDĄC NA IMPREZĘ ZABRAŁ ZE SOBĄ NÓŻ CZY SCYZORYK PRZEZ PRZYPADEK! ZROBIŁ TO ŚWIADOMIE I ZE ŚWIADOMOŚCIĄ GO UŻYŁ !!!!!!... rozwiń

Avatar
kino / 22 sierpnia 2013 o 22:13
0

Tanie kino. Kino niekomercyjne. Kino festiwalowe. Klasyka kina B) 


Dyskusyjny Klub Filmowy 16 - spotkajmy się przed dużym ekranem

https://www.facebook.com/Dkf16

Zobacz wszystkie komentarze 65

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 8 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 149 17

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 405 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 27 10

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 9 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 22 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!