Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Port Lotniczy Lublin pyta o Szkocję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 sierpnia 2017 r. o 08:39 Powrót do artykułu
To już Szkocja odłączyła się od UK i jest samodzielnym państwem/krajem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne jest to, że Lublin wciąż jest bardzo drogi w porównaniu do Warszawy. Ja latam w wakacje i na Święta zazwyczaj do Warszawy z Londynu, czasem tylko, jak mi się uda kupić bilet w promocji zawitał na lotnisko Lublin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To już Szkocja odłączyła się od UK i jest samodzielnym państwem/krajem???
 Jesteś taki głupi czy tylko udajesz takiego buca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze Szkocji do Polski są loty do Warszawy i Krakowa, więc tysiące Lubelaków ma problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko Pyrzowice na Śląsku POzazdrościło nasim z Lublina i podało dane ilości osób, które skorzystały z Pyrzowic w m-c lipcu b.r. Była to liczba 543 tys pasażerów. Z lubelskiego/świdnickiego lotniska skorzystało w tym czasie 543 tys luda. I tu rekord i tam rekord.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jesteś biedny bo jesteś głupi czyli  jak region ma się bogacić jak brak patriotyzmu LOKALNEGO   TAK robią nawet bogaci mieszkancy Włoch .Wielu mieszkanów regionu nie rozumie patriotyzmu lokalnego ,ja i wielu mieszkanców regionu wolą dać więcej w Lublinie bo dają dla rozwoju [bogacenia lotniska i mieszkanców ] niż ryzykować dojazd do Warszawy czy Krakowa zapominając jak  cenne jest zdrowie a czas dojazdu a ryzyko dojazdu może stać się wypadek czy normalny obywatel tego nie bierze pod uwagę???????panowie panie myślenie i analiza życia nie boli ,przysłowie niekiedy brutalne zysku co w pysku ???,i co kupisz za te niby oszczędzoną kase ???napewno nie zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje połączenia z bristolem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile lat ma pyrzowice, ile ma połaczen wiecej? ile wiekszy jest GOP od aglomeracji lubelskiej? nie porownujac zarobki tam i tu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Górnym Śląsku jest kilka lotnisk. Zgadzam się, że nasza mizeria bierze się z niskich dochodów ludności tego regionu. Oby Bretix nie zmniejszył średniej pasażerów korzystającej z naszego lotniska. A czasami dobrze wiedzieć jak jest frekwencja na innych polskich lotniskach. Bo kręcić polkę od rogu pieca do drzwi kuchennych udaje się ale nasze wyniki można i trzeba porównać z wynikami innych lotnisk. A i tak uważam, że lotnisko w Świdniku to inwestycja nr 1 okresu po 1945 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego przewoźnik zlikwidował, czy ta zawiesił połączenie Lublina ze Szkocją ? wie ktos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj niedziela 06.08 nie mogłam przez 15 minut skorzystać z żadnego z parkomatów na lotnisku w Świdniku, 2 były nieczynne, jeden czynny rozliczał mi bilety przez 15 minut: ja wrzucałam monety, parkomat je wyrzucał i tak w kółko, za mną ustawiła się kolejka, było miło i sympatycznie, a strażnicy zamiast pomóc patrzyli się na mnie jak na złodzieja....lotnisko od 7 boleści....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniewaz bardziej dochodowy jest Tel Aviv, I nie ma tu znaczenia, ze loty do Glasgow byly wypelnione w 80-90% a o to, ze na takich lotach do TLV Linia Lotnicza (t.j Wizz Air lub LOT) maja doplaty od rzadu Izraela. Do kazdego pasazera rzad Izraela doplaca 150 euro. Stad tanie bilety I spore oblozenie lotow, wiem bo kilka razy korzystalem I za niedlugo znowu odwiedze sloneczne plaze Izraela :-) pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Inverness?? Tam też pracują Polacy. Do Aberdeen dwie godziny samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A może Inverness?? Tam też pracują Polacy. Do Aberdeen dwie godziny samochodem.
 a moze zejdz na ziemie, ta miescina nie ma nawet 100 tys mieszkancow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...