Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Odpowiedź jest oczywista. Nie zgadzam się na obrażanie miasta i jego mieszkańców – stwierdził prezydent Żuk. "  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Kabaciński jak to się stało, że Ty zostałeś posłem. Generalnie w szkole myślałem że dojdziesz co najwyżej do poziomu brygadzisty. A tu poseł ho, ho a gdzie rozum?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kabacińskiemu proponujemy przenieść swój kabaret na stadion. Myślę, że kibole zrobią z nim porządek i go ustawią :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan prezydent Żuk obraża mnie, nie czując się obrażonym transparentem. No, ale pan Żuk nie jest z "Bandyckiego Miasta", jest spod Świdnika. Moim zdaniem poseł Kabaciński ma pełną rację, punktując raz po raz pana Żuka i jego "inwestycję". Mieszkam na Dziesiątej, codziennie dojeżdżam do pracy pod wyremontowanym rok temu (przynajmniej podług słów i obietnic rzecznika ratusza, imć Kieliszka) wiaduktem kolejowym na ulicy Kunickiego. W okolicy, w której pracuje, straszy żółtymi tablicami "Plac Budowy" otwarty (według zapewnień samego pana Żuka) po ledwie 18-miesięcznym remoncie, Ogród Saski. Za to wracając do domu mogę odetchnąć. Nad ulicą Zemborzycką wisi od kilku miesięcy trakcja trolejbusowa, za którą miasto (do spółki z UE) zapłaciły grube miliony, a która w chwili obecnej wykorzystywana jest tak, że aż druty świszczą.
  Kabaciński jest największym cynikiem i populistą tego miasta, a TY nie masz pojęcia o inwestycjach przez które przejeżdżasz, bo wiadukt nie jest niestety miasta tylko PKP!! Gdyby to miasto remontowało to remont byłby rok temu skończony, a kolej jak kolej narzeka, że za mało pieniędzy dostaje, a tyle co ma nie jest w stanie wykorzystać co widać na przykładzie tunelu. Trzeba być ślepym albo cynicznie udawać, że się nie widzi inwestycji ostatnich 3 lat zrealizowanych dzięki zaparciu i wytrwałości Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Kabaciński jak to się stało, że Ty zostałeś posłem. Generalnie w szkole myślałem że dojdziesz co najwyżej do poziomu brygadzisty. A tu poseł ho, ho a gdzie rozum?????
Odczep się ode mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kabaciński mógłby zacząć robić coś dla Lublina i dla mieszkańców a nie tylko zajmuje się swoim show. To zaczyna być nudne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do polityki powinni być dopuszczani poważni ludzie a nie pajace i kabareciarze. Na miejscu żony Kabacińskiego byłoby mi wstyd za takiego męża.Swoim zachowaniem co najwyżej może osiągnąć wywiad u Wojewódzkiego, prywatne zdjęcia na pudelku albo okładkę w Show. No chyba,że taki ma cel, to dobrze mu idzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuje aby Kabaciński nie przez media tylko niech się umówi na spotkanie z prezydentem i powie mu w twarz, że jest tchórzem. Jestem ciekawy czy starczyłoby mu odwagi. A po drugie może ktoś zaproponuje Kabacińskiemu funkcje w klubie ds.mediacji z kibicami ciekawe jak sobie poradzi. Gadać jest łatwo Panie Pośle a może tak dla odmiany coś by Pan zrobił????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o nieeee powrócił Pan Event :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nooo!!! Teraz to juz napewno nie zaglosuje na tego pajacyka i na tą zjebaną partie. Trzymaj sie pan panie Prezydencie bo pajace wola szkodzic miastu i Panu byle przez chwile zabłysnąć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...