Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł Poznański kontra przydrożne krzyże

Utworzony przez Wojciech z Hrubieszowa, 29 kwietnia 2013 r. o 08:38 Powrót do artykułu
Miałem kolegę,który niszczył tabliczki,figurki i krzyże,przeżył 41 lat,a był zdolnym utalentowanym grajkiem.Moje słowa nie pomogły,a bóle krzyża jego zmogły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co wiem to Poznański jest wierzący Czytajcie ze zrozumieniem o co mu chodzi. sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=342A1BE7 Jak nie rozumiecie to sami osobiście go zapytajcie, nie gryzie. Najlepiej idzie wam opluwanie. Tak po katolicku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaco38 napisał:
To co wiem to Poznański jest wierzący Czytajcie ze zrozumieniem o co mu chodzi. sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=342A1BE7 Jak nie rozumiecie to sami osobiście go zapytajcie, nie gryzie. Najlepiej idzie wam opluwanie. Tak po katolicku.
\ Wierzący? W kogo - w PANA PALIKOTA CZY W BÓSTWO PANI GRODZKIEJ? A może w wibratora od swojego szefa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozostaje mieć nadzieję, że wyborcy podziękują tej partii przy najbliższych wyborach. Dosyć tego cyrku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Partia Świńskie ryje i gumowe penisy - symbol schamienia tzw. "klasy politycznej". Dziwnym zbiegiem okoliczności atakującej wszystko to, co wiąże się z symbolami dla Polaków ważnymi i niegdyś szanowanymi. Wrogiem dla tych politycznych meneli jest wszystko, co wiąże się z dewizą Bóg, Honor i Ojczyzna. Dlaczego? Pytanie retoryczne, nie wymaga odpowiedzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no a kto wniósł tych oszołomów od pana Janusza Małpeczka-Wibrator na salony, jak nie sami wyborcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Miałem kolegę,który niszczył tabliczki,figurki i krzyże,przeżył 41 lat,a był zdolnym utalentowanym grajkiem.Moje słowa nie pomogły,a bóle krzyża jego zmogły.
A ja miałem kolegę który codziennie się modlił, chodził do kościoła, nikomu nie robił krzywdy i umarł na raka. Bóg mu nie pomógł, niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny deb*** z parti Paligłupa ktoremu krzyże przeszkadzają. Nie jeżdzij po pijaku to w taki krzyż nie uderzysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Miałem kolegę,który niszczył tabliczki,figurki i krzyże,przeżył 41 lat,a był zdolnym utalentowanym grajkiem.Moje słowa nie pomogły,a bóle krzyża jego zmogły.
Przeczytaj z 1 strony postów post KZ NSZZ,,, (Ten KOLOROWY) i zobacz ilu księżulków spotkał identyczny los..., a możesz też sobie cos obejrzeć - no widzisz jaki los księżulków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życzliwy napisał:
Poznański....czy to jest polskie nazwisko ?
Normalnie to Icek Bimberman. po kądzieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Prawdziwi z was katolicy, co zyczą innym jak najgorzej i śmierci. Stuknijcie się w puste, fanatyczne, katolickie głowy. Co innego niewielki krzyżyk, kwiaty i znicz a co innego "mini" pomniki które coraz częsciej się pojawiają przy drogach. Nikt raczej nie wprowadzi zakazu stawiania krzyzy ale miejsce pomników jest na cmentarzach.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie najlepszy przykład "poważnej" działalności z zarządzania państwem. Pisze (głosi) głupie interpelacje na które ktoś musi odpowiadać -zajmuje cenny czas innym. Pytanie do zwolennków tego coś tam rp,czy jakoś tam: Dlaczego krzyże was tak prześladują, ugniatają wam główki???.Dlaczego???.Jesteś krótkowzroczny-jeszcze nikt nie wygrał walki z "krzyżem".Weżcie się do "końkretnej" roboty.Tematy zastępcze w sejmie powinny być odrzucane,a ich autorzy punktowani jak kierowcy (wykluczać się powinno z listy poosłów-jak awanturników z lokalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A komu to przeszkadza? panu posłowi na religię chodził? napewno!! a teraz tańczy jak mu grają aby tłumom oczy mydlić.Ot chorągiewka kolejna a przed 30 laty takich wyśmiewano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zły duch go opętał i z stąd ta nienawiść. Kto zniszczy Kościół tego zniszczy Bóg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem katolikiem, chodze do kościoła, jednak uważam ,że ma racje. Polska pragnie pokazać jaka jest wierząca nie robi nic innego jak bezcześci krzyż. Miejsce krzyża jest w kościele lub odpowiednich miejscach, nie w rowach przy ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gwiazda Dawida pewnie by pasowała w miejsce krzyża...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks. Krzysztof Podstawka, rzecznik archidiecezji lubelskiej, przypomina, że zwyczaj stawiania krzyży ma wielowiekową tradycję Tradycja tradycją,ale stawianie różnych obiektów wymaga zezwolenia odpowiednich władz.Ciekawe jakby zareagował ksiądz Podstawka (od prześladowania nieletniej ciężarnej - głośna sprawa),gdyby mu w ogródku lub na terenie przykościelnym ktoś ustawił sobie sławojkę.Albo np.Pomnik wdzięczności Armii Radzieckiej lub Gwiazdę Dawida.... Proszę rzecznika,samowola nie może być tolerowana.A najwięcej samowoli popełniają czarni urzędnicy zwani czarnymi poborcami podatkowymi KOŃCZYĆ JUŻ TEN KOŃKORDAT!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Panie koscielny" jest pan głupsszy od tego Poznańskliego, który jak wspomniano wcześniej chce tylko zbłysnąć na arenie politycznej atakując Kościół, księży, symbole religijne, lekcje religii itd. ale nic nie ugra, bo podnosząc rękę na Kościół i Krzyż podnosi rękę na samego Boga, a z Bogiem jeszcze nikt nigdy nie wygrał. Poczekajmy do końca jego kadencji i zobaczymy, słuch po nim zaginie, a on sam zniknie tak szybko jak się pojawił, a Kościół zostanie i będzie trwał nadal. Lepiej niech nie pokazuje sie w miejscowości z której pochodzi, bo tam mu ludzie odpowiednio podziękują za jego "pracę". A wracając do pana kościelny, pan by pewnie chciał żeby u pana w ogródku stał pomnik wdzięczności Armii Radzieckiej, bo jak się domyślam ulubionym pana dokumentem jest czerwona legitymacja z którą nie może się pan rozstać. Niestety to nie ta epoka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast usuwać te krzyże można przecież przywalić opłatę dla rodziny za zajmowanie pasa drogowego czy jakiś inny podatek zaś uzyskane pieniądze przeznaczyć dla małżeństw homoseksulanych pragnących zaadoptować dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...