Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Nie wiem czy wiesz ale wał w Zastowie przerwało,tam gdzie nikt sie tego nie spodziewał ,chodza nawet pogłoski ze go wysadzono.Powiedz wiec jak ktos mial sie spodziewac takiej ogromnej wody i ratowac sie, skoro w ciagu paru godzin zalalo taka ilosc terenu(skoro Twoi znajomi mieszkali kilkanascie km od Zastowa to napewno im sie udało) . No coz sa tacy ludzie jak Ty,ktorzy potrafia aby krytykowac! Zero wspólczucia!!!! Ciekawe czy tak bys szczekał/ała gdyby Ciebie zalało.Zal takich ludzi jak TY!
To nie są już pogłoski, że wał w Zastowie został wysadzony..., bo został, w tej sprawie odbyła się konferencja w Warszawie (wiem, to z pewnego źródła) na której uchwalono taki pomysł... tylko po to, żeby ratować Kazimierz Dolny, a tym samym żeby swołocz z warszawy miała gdzie przyjeżdżać na weekend.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nad czym tu się zastanawiać czy pogłoski czy nie. Niema mnie tam ale czy lata jakiś helikopter (nie mówię o helikopterach do ewakuacji i dziennikarzy) teraz nad wałem(odpowiem w ciemno nie) więc dziwnym zbiegiem okoliczności tam gdzie nie było zagrożenia przerwania wału jak w Popowie czy Zastowie przed samym rozwaleniem wału był helikopter. Ludzie wyciągajcie wnioski z historii bo tak było jest i będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale nad czym tu się zastanawiać czy pogłoski czy nie. Niema mnie tam ale czy lata jakiś helikopter (nie mówię o helikopterach do ewakuacji i dziennikarzy) teraz nad wałem(odpowiem w ciemno nie) więc dziwnym zbiegiem okoliczności tam gdzie nie było zagrożenia przerwania wału jak w Popowie czy Zastowie przed samym rozwaleniem wału był helikopter. Ludzie wyciągajcie wnioski z historii bo tak było jest i będzie.
Tylko najbardziej przerażające jest to że w Popowie wał był pusty a w Zastowie było parę osób i zaryzykowali ich życie:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...