Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powrót posła Smolarza

Utworzony przez @, 8 września 2007 r. o 07:27 Powrót do artykułu
parę głąbów jest na forum - sprawdź na necie jak nie wiesz i się nie powtarzaj Kaz -kazik -jaro-@ i emanuel razem wzięci w jednym głąbie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś z nim w grupie produkującej demagogię i samogon wójtowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda w oczy kole, niczym głąb w kapuście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smolarz to najsłabszy poseł z peeselu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi ludzie, którzy mają doświadczenie parlamentarne, jak opisywany w artykule poseł PSLu, czy były poseł AWS, kiedyś i ostatnio ponownie wiceminister RR Jacek Szczot są nadzieją dla tego parlamentu! Chyba powinniśmy mieć dość starych wyjadaczy i postawić na młodych, ambitnych, wykształconych i z doświadczeniem! O ile jednak krzywo patrzę na PSL jako partię (bo to stronnictwo niewiele naprawdę dobrego robi na rzecz Polski, a jedynie skupoia się na obronie niezasadnych przywilejów polskich uprzywilejowanych rolników, to stawiam na młodych kandydatów także z tego ugrupowania. Osobiście zagłiosuję na Jacka Szczota, którego tutaj wymieniłem wcześniej O ile zechce wystartować do sejmu! Jest mi bliższy ideowo (prawica, nie lewicowy PSL) ale też znam część jego dorobku, bo śledziłem jego "posłowanie" do 2001. Jakkolwiek jest, stawiam na młodych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że pisząc o "tym" parlamencie, masz na myśli ten, który będziemy wkrótce wybierać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, uważam, że Jacek Szczot będzie dobrym kandydatem do sejmu z Lublina w wyborach, które przed nami! masz rację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM NADZIEJę żę CIę NIE WYBIORą BYłEM U CIEBIE CZłOWIEKU W SPRAWIE INTERWENCJI I ZłOżENIEA INTERPELACJI W RZąDZIE A TY WYSłUCHAłEś I NIC !! I TO MA BYć POSEł SZKODA TYLKO PIENIęDZY NA BIURO POSELSKIE JAK I TAK NIGDY NIKOMU NIE POMOGłEś DAJ SOBIE SPOKóJ ZAJMOWAłEś SIę WCZEśNIEJ śWINIAMI WIęC I DO OBORY WRóć!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM NADZIEJę żę CIę NIE WYBIORą BYłEM U CIEBIE CZłOWIEKU W SPRAWIE INTERWENCJI I ZłOżENIEA INTERPELACJI W RZąDZIE A TY WYSłUCHAłEś I NIC !! I TO MA BYć POSEł SZKODA TYLKO PIENIęDZY NA BIURO POSELSKIE JAK I TAK NIGDY NIKOMU NIE POMOGłEś DAJ SOBIE SPOKóJ ZAJMOWAłEś SIę WCZEśNIEJ śWINIAMI WIęC I DO OBORY WRóć!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM NADZIEJę żę CIę NIE WYBIORą BYłEM U CIEBIE CZłOWIEKU W SPRAWIE INTERWENCJI I ZłOżENIEA INTERPELACJI W RZąDZIE A TY WYSłUCHAłEś I NIC !! I TO MA BYć POSEł SZKODA TYLKO PIENIęDZY NA BIURO POSELSKIE JAK I TAK NIGDY NIKOMU NIE POMOGłEś DAJ SOBIE SPOKóJ ZAJMOWAłEś SIę WCZEśNIEJ śWINIAMI WIęC I DO OBORY WRóć!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były już i, mam nadzieję, że przeminiony oraz zapomniany poseł Smolarz nie wejdzie do Sejmu, ponieważ po prostu jest słaby, niemerytoryczny, kłótliwy i zapalczywy oraz niesolidarny z kolegami z peeselu. Poza tym to kryptokomunista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..nic nie robi dla lubelszczyzny. dba tylko o własny interes, foworyzuje ludzi ktorzy moga w jakis sposób mu pomóc. dla obcych nic nie zrobi bo zawsze musi miec jakąś korzyść!!! takie jest moje zdanie ...dodam ze piszę to na włąsnym przykladzie. Nie dba o interes społeczny ale o swój prywatny!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecny Lubelski PSL to najsłabsi posłowie, najbardziej mizerni politycy, a zarazem najbardziej zachłanni, najbardziej zarozumiali, najbardziej goniący za swoim interesem, z czego najbardziej się pysznią. Przerwa sejmowa, dla Was Panowie Koledzy, powinna trwać co najmniej do następnego pokolenia. Witos przez Was przewraca się w grobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten posel jest bardzo, bardzo, bardzo zapracowany... Jeden brukowiec napisal o zapracowaniu posla na pierwszej stronie... Zaszczytny tytul... :)))... Lecz ciemny narod wybierze znowu... Gratuluje panu... Bedzie ponad 20 lat w polskim sejmie???... REKORD... Gratuluje raz jeszcze, jest pan doskonalym politykiem... Te mlode "miedzyrzeckie szczawie" powinni jeszcze dlugo sie uczyc rzemiosla od pana... A juz wyslali na emeryturke... Zdziwia sie chloptysie... BRAWO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...