Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca na wakacje w Lublinie. Jak się szuka? Ile można zarobić?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lipca 2016 r. o 20:00 Powrót do artykułu
Ja już z gastro odpadam i nigdy więcej. Tym razem 3 miesiące w media expert i wydaje mi sie że lepiej, ale moze dlatego że dostałem w kość :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w gastro to chyba najcięższa praca obok budowy. Nie dość, że urwanie głowy to jeszcze trzeba się użerać z ludźmi @page { margin: 2cm } p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120% } a:link { so-language: zxx }
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 ale pamiętaj, że kasjer czy zaoptrzeniowiec zarabia mniej więcej tak samo jak kelner czy barman, z tym że nie ma szans na napiwki. na tym blogu  ***lubelskie-praca.pl/studenci-w-lublinie-szturmuja-rynek-pracy/   sa ciekawe ogłoszenia o pracę  w lublinie również  dla studentów.  na wakacje praca w gastro nie jest zła, bo wtedy jest  większy ruch turystyczny a tym samym wieksze szamse na dodatkowe pieniążki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem to się opłaca, jednak musisz trafić na uczciwą agencję. jeśli się zastanawiacie to polecam tę firmę  ***s://***eurabota.ua/jobs/seasonal-work/jobs-offered  bezpiecznie dowiezie każdego do holandii. pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...