Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I co z tego wynika ?   Jak zabiorą Straży Miejskiej Foto-Radar to wyniki spadną o 80 %.   I co wtedy Panowie ???  Nie jest dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"aż 78 proc. to mandaty za wykroczenia drogowe" Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości po co istnieje ta formacja nazywana w Warszawie "czarnymi szczurami"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym roku mało było mandatów, więcej ... więcej, gdzie ja to znam,pieprzony kraj, liczy się tylko zyska dla państwa, miasta itp. bez względu na wszystko łapać, łapać, wyścig między pracownikami, który lepszy, tylko, że są ludzie trzeźwo patrzący, no ale są tzw. szaleńcy, którzy chcą się wykazać swoim ..... i pokazują swoją .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21mandatów za psie gówna ?? Niech rozejrzą się dookoła  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie do końca rozumiem to oburzenie za mandaty.Przecież nie są rozdawane za nic. Jak spasiony burak zastawi swoją beemką cały chodnik to powinien dostać list pochwalny od prezydenta? Jak wiejski kaskader zapierdziela swoim rozgraconym Oplem ile fabryka dała (tzn.w jego przypadku 90kmh) tam gdzie jest ograniczenie do 50 to należy dać mu medal? Czy dostajecie mandaty za przepisowe zachowania? Jak ktoś łamie przepisy to czego się spodziewa? Ja staram się jeździć przepisowo i nie mam problemów ze strażą.A jak dostanę mandat to będę miał pretensje do siebie a nie do całego świata jak cioty w rodzaju gościa,poco,czy wiesława g.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21 mandatów za psie g.... (kupy) przez rok. hehehe ja przez jeden dzień patrząc przez okno na LSM-ie mogę wystawić 30 mandatów. Za to NIGDY, podkreślam NIGDY, nie widziałem pod moim blokiem straży miejskiej. Oni tylko mandaty za parkowanie i ściganie małolatów za piwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie za mało mandatów za psie zanieczyszczenia!!!!!!!  I jak widać brakuje mandatów za wyprowadzanie psa bez smyczy i kagańca, liczba takich spacerów z dnia na dzień rośnie, a Straż nadal nie widzi problemu.  Liczba mandatów za palenie w miejscach publicznych - zdecydowanie za mała - Straż Miejska powinna zająć się zachowaniem należytego porządku w mieście, a po przedstawionym zestawieniu tego nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka polszczyzna pana redaktora wlepili super ciekawe czy za to redaktor naczelny wlepi panu nagrodę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozpieprzyc tych nierobow.Po co oni potrzebni?Obibasy i lenie.Wożą dupy i nic nie robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Bronowicach spotkać strażników graniczy z cudem. Na każdym trawniku setki psich gówien, za co się należy mandat do 500PLN. Może tutaj poszukacie kasy a nie tylko blokady zakładać i przestawiać fotoradary umiecie. Od karania kierowców jest drogówka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z zestawienia jasno wynika że Straż Miejska wykonuje głównie zadania Policji - Wydziału Ruchu Drogowego! Chyba nie do tego została powołana!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudy,widziałeś sondę jak społeczeństwo ocenia twoją i twoich podwładnych pracę??miło ci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie do końca rozumiem to oburzenie za mandaty.
  Zgadza się, nic nie rozumiesz. Tam gdzie Straż jest potrzebna to jej nie ma bo w tym czasie stoi ze skarbonką przy drodze, wykonując zadania Policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się, nic nie rozumiesz. Tam gdzie Straż jest potrzebna to jej nie ma bo w tym czasie stoi ze skarbonką przy drodze, wykonując zadania Policji.
Jest nadzieja że wezmą się za rowerzystów na chodnikach. Będzie to coś pożytecznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"  Obużony " ? ? to Ty chyba znad Buga ?  No chyba że jesteś Oburzony .. a to co innego .. :)   Na Bronowicach spotkać strażników graniczy z cudem. Na każdym trawniku setki psich gówien, za co się należy mandat do 500PLN. Może tutaj poszukacie kasy a nie tylko blokady zakładać i przestawiać fotoradary umiecie. Od karania kierowców jest drogówka!!!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21mandatów za psie gówna ?? Niech rozejrzą się dookoła
Fakt. Chłopcy ze SM skupili się na złotodajnych akcjach, radary, blokady, natomiast uznali że ganianie za paniusiami i babciami z psinkami co to piaskownice paskudzą, to kiepski czyli gów****y interes i odpuścili ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21 mandatów dostały osoby ,które nie sprzątnęły po psie. A gdzie reszta mandatów??? Zapraszam do wąwozu przy ul Krokusowej 6.Powstał tam ,,park''moc pieniędzy włożonych w alejki i krzaczki...korę i takie tam. I co się dzieje?Ano właśnie każdego dnia o 8.30 pan wychodzi ze swoim psem a raczej chciałoby się powiedzieć pies wyprowadza pana. Bo gdyby pan miał mózg i kulturę to zachowywałby się jak człowiek a tak to trudno stwierdzić kto jest mądrzejszy z tej pary .Ale do rzeczy owy pan nie potrafi chodzić alejką tylko tak jak pies chodzi po ziemi która przygotowana jest na trawę i po korze...tam czeka aż piesek załatwi swoje potrzeby ,idą jeszcze kawałek i wracają tą samą drogą...I takich spacerowiczów jest moc!!!a SM nie ma;(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne to, bo dostałem fotke z fotoradaru od strazy miejskiej. Było to dość dawno bo nawet nie pamietam kto prowadzil moje auto.  Wiec jak niby mam podac sprawce, ktorego ode mnie wymagają? Kolega mi mowil o strone odwalaniemandatu.yanosik.pl pobralem wniosek i sprawa w toku. zobaczymy    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...