Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I bardzo dobrze.A tak na marginesie,to w te dni w ogóle sklepy powinny być zamknięte.Ludzieee~!!!! jesteście chrześcijanami , zrozumcie innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozamykać wszystkie sklepy w soboty, wigilię, sylwestra. Dość tego zakupowego wariactwa!Niby tacy chrześcijanie,a najważniejsze święto brzucha nie ducha.Bądźmy tylko myślącymi ludźmi i szanujmy się wzajemnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
I bardzo dobrze.A tak na marginesie,to w te dni w ogóle sklepy powinny być zamknięte.Ludzieee~!!!! jesteście chrześcijanami , zrozumcie innych. [/quote] [quote name='jarek' timestamp='1292965081' post='409543'] Pozamykać wszystkie sklepy w soboty, wigilię, sylwestra. Dość tego zakupowego wariactwa!Niby tacy chrześcijanie,a najważniejsze święto brzucha nie ducha.Bądźmy tylko myślącymi ludźmi i szanujmy się wzajemnie.
Dwóch "inteligentnych inaczej" się odezwało! A co chrześcijaństwo albo jakakolwiek inna religia ma do sklepów? Jak tacy święci jesteście - to za kratę, do zakonu, gdzie nie obowiązują reguły NORMALNEGO ŚWIATA i NORMALNYCH LUDZI! Ad meritum - poza sprzedawcami w te dni pracuje caaaała rzesza innych pracowników; im też dać wolne - nieprawdaż? Święci kretyni! A tak poza konkursem - ja ZAWSZE robię zakupy w niedzielę. Nie dla jakiejś wyimaginowanej przyjemności tylko z konieczności - życie zmusza mnie do pracy od poniedziałku do soboty, po kilkanaście godzin. Wolną mam tylko niedzielę - a dzieje się tak nie przez obrzydłych komunistów; to chrześcijanie tak zorganizowali świat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarek napisał:
Pozamykać wszystkie sklepy w soboty, wigilię, sylwestra. Dość tego zakupowego wariactwa!Niby tacy chrześcijanie,a najważniejsze święto brzucha nie ducha.Bądźmy tylko myślącymi ludźmi i szanujmy się wzajemnie.
pozamykac wszystko przez cały tydzień, no bo po co biedni pracownicy mają się męczyc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarmarek napisał:
Dwóch "inteligentnych inaczej" się odezwało! A co chrześcijaństwo albo jakakolwiek inna religia ma do sklepów? Jak tacy święci jesteście - to za kratę, do zakonu, gdzie nie obowiązują reguły NORMALNEGO ŚWIATA i NORMALNYCH LUDZI! Ad meritum - poza sprzedawcami w te dni pracuje caaaała rzesza innych pracowników; im też dać wolne - nieprawdaż? Święci kretyni! A tak poza konkursem - ja ZAWSZE robię zakupy w niedzielę. Nie dla jakiejś wyimaginowanej przyjemności tylko z konieczności - życie zmusza mnie do pracy od poniedziałku do soboty, po kilkanaście godzin. Wolną mam tylko niedzielę - a dzieje się tak nie przez obrzydłych komunistów; to chrześcijanie tak zorganizowali świat!
AD VOCEM: Naucz się czytać ze zrozumieniem. Jeśli to są reguły NORMALNEGO ŚWIATA I NORMALNYCH LUDZI to ja takiego stanu rzeczy nie akceptuję i tym samym masz rację,że należę do inteligentnych inaczej Czas pracy reguluje kodeks,który właśnie przez ludzi jest nagminnie łamany.Przy odrobinie dobrych chęci nauczyłbyś się robić zakupy w inne dni tygodnia,znalazłbyś czas na to-tylko bez świeżutkiego chlebka(och przykro mi...)Zakupy w niedzielę to nie konieczność,a raczej chore przyzwyczajenia. Póki co masz taką możliwość kosztem innych ludzi,których życie zmusza do pracy nawet w niedzielę. W takim razie życzę udanych zakupów i wolniejszego tempa. Ach ci wstrętni chrześcijanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pozamykac wszystko przez cały tydzień, no bo po co biedni pracownicy mają się męczyc...
a ty co już w strachu, nie będziesz miał się gdzie podziać jak nie daj boże skrócą godziny, pewnie już przeżywasz co począć Boże Narodzenie i w Nowy Rok, tak to by się poszło po sklepach połaziło a tak to tylko telewizja!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarmarek napisał:
Dwóch "inteligentnych inaczej" się odezwało! A co chrześcijaństwo albo jakakolwiek inna religia ma do sklepów? Jak tacy święci jesteście - to za kratę, do zakonu, gdzie nie obowiązują reguły NORMALNEGO ŚWIATA i NORMALNYCH LUDZI! Ad meritum - poza sprzedawcami w te dni pracuje caaaała rzesza innych pracowników; im też dać wolne - nieprawdaż? Święci kretyni! A tak poza konkursem - ja ZAWSZE robię zakupy w niedzielę. Nie dla jakiejś wyimaginowanej przyjemności tylko z konieczności - życie zmusza mnie do pracy od poniedziałku do soboty, po kilkanaście godzin. Wolną mam tylko niedzielę - a dzieje się tak nie przez obrzydłych komunistów; to chrześcijanie tak zorganizowali świat!
O BOŻE TYLKO NIEDZIELA CI ZOSTAŁA!!!- STRASZNE!!! CHYBA PRACUJESZ 24H NA DOBĘ OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY! I CHCE CI SIĘ JESZCZE W NIEDZIELE PO SKLEPACH LATAĆ- MASZ SIŁĘ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ty co już w strachu, nie będziesz miał się gdzie podziać jak nie daj boże skrócą godziny, pewnie już przeżywasz co począć Boże Narodzenie i w Nowy Rok, tak to by się poszło po sklepach połaziło a tak to tylko telewizja!!!!
To jest ten NORMALNY ŚWIAT NORMALNYCH LUDZI...,a zabrać jeszcze telewizory i kompa to już dramat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanowni klienci ,a co by bylo jak wszyscy pracownicy marketu poszliby jednego dnia na wolne.kto wtedy podalby wam wedliny .mieso ,policzyl ,wysluchal waszych wyzwisk pod adresem pracownikow.skoro jestesmy najgorszymi ,nieudacznikami to moze zwolnijmy sie wszyscy i pojdzmy po zasilki do mopru.najwyrazniej nie jestesmy wam potrzebni .sami sobie dacie rade.wiec zamiast obrazac tych ludzi zastanowcie sie troche.bo kazdy czlowiek ktory uczciwie pracuje ,a nie wyciaga reke do mopr po zasilek powinien byc sznowany.my jestesmy dla was ,ale tez jestesmy ludzmi ,ktorym nalezy sie szcunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w dzień wigilijny pracuję do 18 i nie jęczę, a wręcz przeciwnie - codziennie dziekuję, że tę pracę w ogóle mam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik napisał:
szanowni klienci ,a co by bylo jak wszyscy pracownicy marketu poszliby jednego dnia na wolne.kto wtedy podalby wam wedliny .mieso ,policzyl ,wysluchal waszych wyzwisk pod adresem pracownikow.skoro jestesmy najgorszymi ,nieudacznikami to moze zwolnijmy sie wszyscy i pojdzmy po zasilki do mopru.najwyrazniej nie jestesmy wam potrzebni .sami sobie dacie rade.
Właśnie. Ja w ogóle nie chodzę do hipermarketów i jakoś, na razie, daję sobie radę. Do Was nic nie mam, a po zasiłki chętnie wysłał bym Waszych pazernych pracodawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcieliscie demokracji to macie chcieliscie kapitalizmu to macie teraz ku*** zale????? macie teraz zachod wiec trzeba zapierdzielac w robocie to nie komuna ze czy sie stoi czy sie lezy to wyplata sie nalezy a ty PRACOWNIKU jak ci nie odpowiada to sie zwolnij i znajdz sobie prace tam gdzie bedziesz miec wolne a nie odrazu lecisz do MOPRu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba się ? Zmień pracę. Niedziela, świątek-piątek to dzień jak inny. Dogadaj się z pracodawcą, rzuć robotę ale przestań obsrywać ludzi którzy bulą na twoją pensję. A jeśli chodzi o "panów chrześcijaninów" to walcie sobie gruchy przy Kevinie ale nie zakazujcie pracy innym tylko dlatego, że ojciec wam wpoił pasem taką a nie inną wiarę w gusła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
an!a napisał:
Ja w dzień wigilijny pracuję do 18 i nie jęczę, a wręcz przeciwnie - codziennie dziekuję, że tę pracę w ogóle mam!
JAK SAMI SIEBIE NAWZAJEM NIE BEDZIEMY SZANOWAC TO NIKT NAS NIE USZANUJE taka postawa tylko pogłebia problem. Ja jestem za sprzedajacymi - ludzie co wam szkodzi troche wczesniej sobie wszystko zaplanowac i kupowac na raty ? oszczędzicie tylko sobie nerwów podczas ostatnich zakupow .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja pracując w urzędzie muszę pracować i w wigilię i w sylwestra i nie ma szans na wolne. jak mam protestować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jakby tych co są za otwarciem hipermarketu posadzić na kasach co by powiedzieli... zresztą ma to swoje plusy wiecej kretynów w niedziele w sklepach mniej idiotów na drodze co się równa z bezpieczeństwem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem za zamknięciem sklepów w Wigilię i sylwka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracuje na infolinii. Swieta, niedziela to normalne dni pracujace, nie tylo dla mnie. Jest mnostwo innych zawodow gdzie ludzie wolnego miec nie beda, przez cale swieta! Zakonczenie pracy o 17 czy 18 w Wigilie to jeszcze nie tragedia, tym bardziej, ze 2 kolejne dni macie wolne ( a nie wszyscy moga sie tym pochwalic).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy wybral sobie taka prace a nie inna i nie ma co narzekac tylko trzeba zaakceptowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POMYSL BARDZO DOBRY DAJMY CHOCIAZ TYLE OD SIEBIE TYM BIEDNYM LUDZIOM!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...