Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 grudnia 2010 r.
20:56
Edytuj ten wpis

Pracownicy hipermarketów chcą mniej pracy w Wigilię i Sylwestra (wideo)

Autor: Zdjęcie autora jsz
0 33 A A

Sprzedawca też człowiek. Daj mu odpocząć – apelują pracownicy sklepów i domagają się ograniczenia czasu pracy w Wigilię i Sylwestra. Chcą, by w te dni sklepy były czynne do godz. 14.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 33

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 22 grudnia 2010 o 20:35
0
[quote name='gość' timestamp='1293029306' post='409869']
widze ze na zachodzie byles ale tylko palcem po mapie
[/quote]
oj to chyba ty byłeś palcem po mapie , supermarket w niedziele spotkać otwarty do 22-ej- trudno znaleźć, no chyba że jest ostatnia niedziela w miesiącu to tak, natomiast sklepy typu Plaza czynne do 18-stej, raz w miesiącu do 21-ej- i ludzie jakoś żyją , także jak nie wierz to nie pisz
[quote name='gość' timestamp='1293029306' post='409869']
widze ze na zachodzie byles ale tylko palcem po mapie
[/quote]
oj to chyba ty byłeś palcem po mapie , supermarket w niedziele spotkać otwarty do 22-ej- trudno znaleźć, no chyba że jest ostatnia niedziela w miesiącu to tak, natomiast sklepy typu Plaza czynne do 18-stej, raz w miesiącu do 21-ej- i ludzie jakoś żyją , także jak nie wierz to nie pisz rozwiń
Avatar
ad / 22 grudnia 2010 o 20:18
0
[quote name='Pan Klient' timestamp='1293004700' post='409643']
Nie podoba się ? Zmień pracę. Niedziela, świątek-piątek to dzień jak inny. Dogadaj się z pracodawcą, rzuć robotę ale przestań obsrywać ludzi którzy bulą na twoją pensję. A jeśli chodzi o "panów chrześcijaninów" to walcie sobie gruchy przy Kevinie ale nie zakazujcie pracy innym tylko dlatego, że ojciec wam wpoił pasem taką a nie inną wiarę w gusła.
[/quote]
OJ CZŁOWIEKU CHYBA MASZ JAKIŚ PROBLEM ZE SOBĄ, MOŻE TO TY ZA DUŻO WALISZ SOBIE (...)
ps. Kevin będzie i w te Święta!!!
[quote name='Pan Klient' timestamp='1293004700' post='409643']
Nie podoba się ? Zmień pracę. Niedziela, świątek-piątek to dzień jak inny. Dogadaj się z pracodawcą, rzuć robotę ale przestań obsrywać ludzi którzy bulą na twoją pensję. A jeśli chodzi o "panów chrześcijaninów" to walcie sobie gruchy przy Kevinie ale nie zakazujcie pracy innym tylko dlatego, że ojciec wam wpoił pasem taką a nie inną wiarę w gusła.
[/quote]
OJ CZŁOWIEKU CHYBA MASZ JAKIŚ PROBLEM ZE SOBĄ, MOŻE TO TY ZA DUŻO WALISZ ... rozwiń
Avatar
gość / 22 grudnia 2010 o 15:49
0
[quote name='ja' timestamp='1293026586' post='409841']
wiesz wcale bym sie nie pogniewala o te komisariaty bynajmniej mialabym meza w domu a nie w pracy
idac tam do pracy moze szli z nadzieja ze to sie zmieni i komentarze typu zmiencie prace albo na zasilek sa bez sensu to sa ludzie ktorzy za g...owniane pieniadze pracuja ciezko i nie doja z opieki czyli z naszych kieszeni
oni nie chca zamkniecia calkiem tylko godnych warunkow czy to tak duzo? czesc zapewne jest spoza lublina wiec i do domu musi dojechac nie majac wlasnego auta trudno w wigilie dojechac busem lub pks-em
a co do szpitali nie mozna porownywac czy komisariatu do sklepu to sa sluzby ktore musza pracowac bo chyba wszyscy umiemy odroznic pilna potrzebe skorzystania z pomocy lekarza czy interwencji policji a kupno zabawki, chleba tanszego o 50gr itp rzeczy
powinna byc ustawa pracy w wigilie do 15 max i powinno byc tak wszedzie wtedy kazdy bylby happy (niestety wykluczajac pogotowie policje straz bo niestety sluzba nie druzba)
[/quote]
sprawdz sobie w slowniku slowo BYNAJMNIEJ i wtedy cos napisz
[quote name='ja' timestamp='1293026586' post='409841']
wiesz wcale bym sie nie pogniewala o te komisariaty bynajmniej mialabym meza w domu a nie w pracy
idac tam do pracy moze szli z nadzieja ze to sie zmieni i komentarze typu zmiencie prace albo na zasilek sa bez sensu to sa ludzie ktorzy za g...owniane pieniadze pracuja ciezko i nie doja z opieki czyli z naszych kieszeni
oni nie chca zamkniecia calkiem tylko godnych warunkow czy to tak duzo? czesc zapewne jest spoza lublina wiec i do domu musi do... rozwiń
Avatar
gość / 22 grudnia 2010 o 15:48
0
[quote name='kkk' timestamp='1293015734' post='409745']
Dokładnie! Nie ma to wiele do rzeczy. Tylko dlaczego na zachodzie Europy mogą być wolne niedziele, mogą pracować po 35 godzin w tygodniu i im sie opłaca pomimo 4x wyższych kosztów pracy i większej konkurencji. Jeśli będziemy równać do Azji to Azją będziemy. Tu chodzi o standardy, których w Polsce nie ma.
[/quote]
widze ze na zachodzie byles ale tylko palcem po mapie
[quote name='kkk' timestamp='1293015734' post='409745']
Dokładnie! Nie ma to wiele do rzeczy. Tylko dlaczego na zachodzie Europy mogą być wolne niedziele, mogą pracować po 35 godzin w tygodniu i im sie opłaca pomimo 4x wyższych kosztów pracy i większej konkurencji. Jeśli będziemy równać do Azji to Azją będziemy. Tu chodzi o standardy, których w Polsce nie ma.
[/quote]
widze ze na zachodzie byles ale tylko palcem po mapie rozwiń
Avatar
ja / 22 grudnia 2010 o 15:03
0
[quote name='gość' timestamp='1293011925' post='409716']
kazdy wie na co sie porywa idac do pracy i wie jakie bedzie mial warunki i godz pracy?
wiec o co chodzi?
idac do pracy w markecie nie wiedzieli ze beda pracowac w wigilie i sylwestra???
i z tego co jest napisane w artykule to nie pracuje cala zaloga tylko maly jej procent!!!
to moze szpitale,komisariaty,agencje ochrony,kolejarze itp tez niech pracuja tylko do 14
[/quote]
wiesz wcale bym sie nie pogniewala o te komisariaty bynajmniej mialabym meza w domu a nie w pracy
idac tam do pracy moze szli z nadzieja ze to sie zmieni i komentarze typu zmiencie prace albo na zasilek sa bez sensu to sa ludzie ktorzy za g...owniane pieniadze pracuja ciezko i nie doja z opieki czyli z naszych kieszeni
oni nie chca zamkniecia calkiem tylko godnych warunkow czy to tak duzo? czesc zapewne jest spoza lublina wiec i do domu musi dojechac nie majac wlasnego auta trudno w wigilie dojechac busem lub pks-em
a co do szpitali nie mozna porownywac czy komisariatu do sklepu to sa sluzby ktore musza pracowac bo chyba wszyscy umiemy odroznic pilna potrzebe skorzystania z pomocy lekarza czy interwencji policji a kupno zabawki, chleba tanszego o 50gr itp rzeczy
powinna byc ustawa pracy w wigilie do 15 max i powinno byc tak wszedzie wtedy kazdy bylby happy (niestety wykluczajac pogotowie policje straz bo niestety sluzba nie druzba)
[quote name='gość' timestamp='1293011925' post='409716']
kazdy wie na co sie porywa idac do pracy i wie jakie bedzie mial warunki i godz pracy?
wiec o co chodzi?
idac do pracy w markecie nie wiedzieli ze beda pracowac w wigilie i sylwestra???
i z tego co jest napisane w artykule to nie pracuje cala zaloga tylko maly jej procent!!!
to moze szpitale,komisariaty,agencje ochrony,kolejarze itp tez niech pracuja tylko do 14
[/quote]
wiesz wcale bym sie nie pogniewala o... rozwiń
Avatar
kkk / 22 grudnia 2010 o 12:02
0
[quote name='gość' timestamp='1293012091' post='409719']
a co to niby ma do rzeczy???
to nie jest protest o kase tylko godz pracy
a jezeli juz to moze i ochrona wiecej zarabia???
[/quote]


Dokładnie! Nie ma to wiele do rzeczy. Tylko dlaczego na zachodzie Europy mogą być wolne niedziele, mogą pracować po 35 godzin w tygodniu i im sie opłaca pomimo 4x wyższych kosztów pracy i większej konkurencji. Jeśli będziemy równać do Azji to Azją będziemy. Tu chodzi o standardy, których w Polsce nie ma.
[quote name='gość' timestamp='1293012091' post='409719']
a co to niby ma do rzeczy???
to nie jest protest o kase tylko godz pracy
a jezeli juz to moze i ochrona wiecej zarabia???
[/quote]


Dokładnie! Nie ma to wiele do rzeczy. Tylko dlaczego na zachodzie Europy mogą być wolne niedziele, mogą pracować po 35 godzin w tygodniu i im sie opłaca pomimo 4x wyższych kosztów pracy i większej konkurencji. Jeśli będziemy równać do Azji to Azją będziemy. Tu chodzi o standardy, który... rozwiń
Avatar
gość / 22 grudnia 2010 o 11:01
0
[quote name='wqt5' timestamp='1293012013' post='409717']
tylko np kolejarze zarabiaja troche wiecej
[/quote]
a co to niby ma do rzeczy???
to nie jest protest o kase tylko godz pracy
a jezeli juz to moze i ochrona wiecej zarabia???
Avatar
wqt5 / 22 grudnia 2010 o 11:00
0
tylko np kolejarze zarabiaja troche wiecej
Avatar
gość / 22 grudnia 2010 o 10:58
0
[quote name='ja' timestamp='1293011003' post='409704']
jak czytam niektore wypowiedzi na forum to niedobrze mi sie robi
czlowiek nie szanuje czlowieka i nie obchodzi niektorych to ze ludzie pracujacy w wigilie tez maja w domu rodzine przygotowania do swiat i nikt nie wymaga calkowitego zamkniecia sklepow tylko skrocenia do godnej godziny 14 i to wystarczy ja tez pracuje w wigilie sylwestra i jak trzeba to tez w inne swieta kiedy wiekszosc ma wolne ale ciekawa jestem jakby zamienic was miejscami ci co nie pracuja niech ida na kase i siedza w wigilie do 18 conajmniej wtedy zobaczymy czy bedziecie za pracownikiem czy pracodawca
nie wierze ze zakupy na cale swieta robicie wlasnie w wigilie.... w ten dzien mozna podejsc do osiedlowego sklepu ktory czynny jest do tej 14 czy 15 i dokupic to o czym sie zapomnialo albo to czego zabraklo ale nie leciec i ladowac pelne wozki juz nie wspominajac o elektronice ktora w wigilie chyba wam nie jest niezbedna do zycia ludzie opamietajcie sie !
moze i wam kiedys przyjdzie pracowac tak dlugo w wigilie czy sylwestra bo pracownik hipermaketu pojdzie na zwolnienie i przyjdzie do waszej firmy bo nie mial kiedy i co wy wtedy na to ? dalej bedziecie tacy madrzy i bedziecie odrazu zmnieniac prace?
to co robia niektorzy to sie w glowie nie miesci zadluzaja sie na caly przyszly rok zeby stol uginal sie przez te 2 dni i po co? zdjecia do gazet wysylacie ze swoich swiat? ludzie wam przez okna zagladaja? czemu polacy sa tak nauczeni zeby sie zarobic ale pokazac sie trzeba....
popieram akcje pracownikow i napewno nie bede kupowac w wigilie w tesco obi itp. zreszta tesco jest wystarczajaco dlugo otwarte wiec jesli nawet pracuje sie te 12 godz to mozna zdarzyc na zakupy po pracy skoro w niedziele jedyny dzien wolny po tylu godz pracy jest jeszcze na to sila
[/quote]
kazdy wie na co sie porywa idac do pracy i wie jakie bedzie mial warunki i godz pracy?
wiec o co chodzi?
idac do pracy w markecie nie wiedzieli ze beda pracowac w wigilie i sylwestra???
i z tego co jest napisane w artykule to nie pracuje cala zaloga tylko maly jej procent!!!
to moze szpitale,komisariaty,agencje ochrony,kolejarze itp tez niech pracuja tylko do 14
[quote name='ja' timestamp='1293011003' post='409704']
jak czytam niektore wypowiedzi na forum to niedobrze mi sie robi
czlowiek nie szanuje czlowieka i nie obchodzi niektorych to ze ludzie pracujacy w wigilie tez maja w domu rodzine przygotowania do swiat i nikt nie wymaga calkowitego zamkniecia sklepow tylko skrocenia do godnej godziny 14 i to wystarczy ja tez pracuje w wigilie sylwestra i jak trzeba to tez w inne swieta kiedy wiekszosc ma wolne ale ciekawa jestem jakby zamienic was miejscami ci co nie p... rozwiń
Avatar
ja / 22 grudnia 2010 o 10:43
0
jak czytam niektore wypowiedzi na forum to niedobrze mi sie robi
czlowiek nie szanuje czlowieka i nie obchodzi niektorych to ze ludzie pracujacy w wigilie tez maja w domu rodzine przygotowania do swiat i nikt nie wymaga calkowitego zamkniecia sklepow tylko skrocenia do godnej godziny 14 i to wystarczy ja tez pracuje w wigilie sylwestra i jak trzeba to tez w inne swieta kiedy wiekszosc ma wolne ale ciekawa jestem jakby zamienic was miejscami ci co nie pracuja niech ida na kase i siedza w wigilie do 18 conajmniej wtedy zobaczymy czy bedziecie za pracownikiem czy pracodawca
nie wierze ze zakupy na cale swieta robicie wlasnie w wigilie.... w ten dzien mozna podejsc do osiedlowego sklepu ktory czynny jest do tej 14 czy 15 i dokupic to o czym sie zapomnialo albo to czego zabraklo ale nie leciec i ladowac pelne wozki juz nie wspominajac o elektronice ktora w wigilie chyba wam nie jest niezbedna do zycia ludzie opamietajcie sie !
moze i wam kiedys przyjdzie pracowac tak dlugo w wigilie czy sylwestra bo pracownik hipermaketu pojdzie na zwolnienie i przyjdzie do waszej firmy bo nie mial kiedy i co wy wtedy na to ? dalej bedziecie tacy madrzy i bedziecie odrazu zmnieniac prace?
to co robia niektorzy to sie w glowie nie miesci zadluzaja sie na caly przyszly rok zeby stol uginal sie przez te 2 dni i po co? zdjecia do gazet wysylacie ze swoich swiat? ludzie wam przez okna zagladaja? czemu polacy sa tak nauczeni zeby sie zarobic ale pokazac sie trzeba....
popieram akcje pracownikow i napewno nie bede kupowac w wigilie w tesco obi itp. zreszta tesco jest wystarczajaco dlugo otwarte wiec jesli nawet pracuje sie te 12 godz to mozna zdarzyc na zakupy po pracy skoro w niedziele jedyny dzien wolny po tylu godz pracy jest jeszcze na to sila
jak czytam niektore wypowiedzi na forum to niedobrze mi sie robi
czlowiek nie szanuje czlowieka i nie obchodzi niektorych to ze ludzie pracujacy w wigilie tez maja w domu rodzine przygotowania do swiat i nikt nie wymaga calkowitego zamkniecia sklepow tylko skrocenia do godnej godziny 14 i to wystarczy ja tez pracuje w wigilie sylwestra i jak trzeba to tez w inne swieta kiedy wiekszosc ma wolne ale ciekawa jestem jakby zamienic was miejscami ci co nie pracuja niech ida na kase i siedza w wigilie do 18 conajmniej wtedy zobaczymy czy bedz... rozwiń
Avatar
Gość / 22 grudnia 2010 o 20:35
0
[quote name='gość' timestamp='1293029306' post='409869']
widze ze na zachodzie byles ale tylko palcem po mapie
[/quote]
oj to chyba ty byłeś palcem po mapie , supermarket w niedziele spotkać otwarty do 22-ej- trudno znaleźć, no chyba że jest ostatnia niedziela w miesiącu to tak, natomiast sklepy typu Plaza czynne do 18-stej, raz w miesiącu do 21-ej- i ludzie jakoś żyją , także jak nie wierz to nie pisz
[quote name='gość' timestamp='1293029306' post='409869']
widze ze na zachodzie byles ale tylko palcem po mapie
[/quote]
oj to chyba ty byłeś palcem po mapie , supermarket w niedziele spotkać otwarty do 22-ej- trudno znaleźć, no chyba że jest ostatnia niedziela w miesiącu to tak, natomiast sklepy typu Plaza czynne do 18-stej, raz w miesiącu do 21-ej- i ludzie jakoś żyją , także jak nie wierz to nie pisz rozwiń
Avatar
ad / 22 grudnia 2010 o 20:18
0
[quote name='Pan Klient' timestamp='1293004700' post='409643']
Nie podoba się ? Zmień pracę. Niedziela, świątek-piątek to dzień jak inny. Dogadaj się z pracodawcą, rzuć robotę ale przestań obsrywać ludzi którzy bulą na twoją pensję. A jeśli chodzi o "panów chrześcijaninów" to walcie sobie gruchy przy Kevinie ale nie zakazujcie pracy innym tylko dlatego, że ojciec wam wpoił pasem taką a nie inną wiarę w gusła.
[/quote]
OJ CZŁOWIEKU CHYBA MASZ JAKIŚ PROBLEM ZE SOBĄ, MOŻE TO TY ZA DUŻO WALISZ SOBIE (...)
ps. Kevin będzie i w te Święta!!!
[quote name='Pan Klient' timestamp='1293004700' post='409643']
Nie podoba się ? Zmień pracę. Niedziela, świątek-piątek to dzień jak inny. Dogadaj się z pracodawcą, rzuć robotę ale przestań obsrywać ludzi którzy bulą na twoją pensję. A jeśli chodzi o "panów chrześcijaninów" to walcie sobie gruchy przy Kevinie ale nie zakazujcie pracy innym tylko dlatego, że ojciec wam wpoił pasem taką a nie inną wiarę w gusła.
[/quote]
OJ CZŁOWIEKU CHYBA MASZ JAKIŚ PROBLEM ZE SOBĄ, MOŻE TO TY ZA DUŻO WALISZ ... rozwiń
Avatar
gość / 22 grudnia 2010 o 15:49
0
[quote name='ja' timestamp='1293026586' post='409841']
wiesz wcale bym sie nie pogniewala o te komisariaty bynajmniej mialabym meza w domu a nie w pracy
idac tam do pracy moze szli z nadzieja ze to sie zmieni i komentarze typu zmiencie prace albo na zasilek sa bez sensu to sa ludzie ktorzy za g...owniane pieniadze pracuja ciezko i nie doja z opieki czyli z naszych kieszeni
oni nie chca zamkniecia calkiem tylko godnych warunkow czy to tak duzo? czesc zapewne jest spoza lublina wiec i do domu musi dojechac nie majac wlasnego auta trudno w wigilie dojechac busem lub pks-em
a co do szpitali nie mozna porownywac czy komisariatu do sklepu to sa sluzby ktore musza pracowac bo chyba wszyscy umiemy odroznic pilna potrzebe skorzystania z pomocy lekarza czy interwencji policji a kupno zabawki, chleba tanszego o 50gr itp rzeczy
powinna byc ustawa pracy w wigilie do 15 max i powinno byc tak wszedzie wtedy kazdy bylby happy (niestety wykluczajac pogotowie policje straz bo niestety sluzba nie druzba)
[/quote]
sprawdz sobie w slowniku slowo BYNAJMNIEJ i wtedy cos napisz
[quote name='ja' timestamp='1293026586' post='409841']
wiesz wcale bym sie nie pogniewala o te komisariaty bynajmniej mialabym meza w domu a nie w pracy
idac tam do pracy moze szli z nadzieja ze to sie zmieni i komentarze typu zmiencie prace albo na zasilek sa bez sensu to sa ludzie ktorzy za g...owniane pieniadze pracuja ciezko i nie doja z opieki czyli z naszych kieszeni
oni nie chca zamkniecia calkiem tylko godnych warunkow czy to tak duzo? czesc zapewne jest spoza lublina wiec i do domu musi do... rozwiń
Avatar
gość / 22 grudnia 2010 o 15:48
0
[quote name='kkk' timestamp='1293015734' post='409745']
Dokładnie! Nie ma to wiele do rzeczy. Tylko dlaczego na zachodzie Europy mogą być wolne niedziele, mogą pracować po 35 godzin w tygodniu i im sie opłaca pomimo 4x wyższych kosztów pracy i większej konkurencji. Jeśli będziemy równać do Azji to Azją będziemy. Tu chodzi o standardy, których w Polsce nie ma.
[/quote]
widze ze na zachodzie byles ale tylko palcem po mapie
[quote name='kkk' timestamp='1293015734' post='409745']
Dokładnie! Nie ma to wiele do rzeczy. Tylko dlaczego na zachodzie Europy mogą być wolne niedziele, mogą pracować po 35 godzin w tygodniu i im sie opłaca pomimo 4x wyższych kosztów pracy i większej konkurencji. Jeśli będziemy równać do Azji to Azją będziemy. Tu chodzi o standardy, których w Polsce nie ma.
[/quote]
widze ze na zachodzie byles ale tylko palcem po mapie rozwiń
Avatar
ja / 22 grudnia 2010 o 15:03
0
[quote name='gość' timestamp='1293011925' post='409716']
kazdy wie na co sie porywa idac do pracy i wie jakie bedzie mial warunki i godz pracy?
wiec o co chodzi?
idac do pracy w markecie nie wiedzieli ze beda pracowac w wigilie i sylwestra???
i z tego co jest napisane w artykule to nie pracuje cala zaloga tylko maly jej procent!!!
to moze szpitale,komisariaty,agencje ochrony,kolejarze itp tez niech pracuja tylko do 14
[/quote]
wiesz wcale bym sie nie pogniewala o te komisariaty bynajmniej mialabym meza w domu a nie w pracy
idac tam do pracy moze szli z nadzieja ze to sie zmieni i komentarze typu zmiencie prace albo na zasilek sa bez sensu to sa ludzie ktorzy za g...owniane pieniadze pracuja ciezko i nie doja z opieki czyli z naszych kieszeni
oni nie chca zamkniecia calkiem tylko godnych warunkow czy to tak duzo? czesc zapewne jest spoza lublina wiec i do domu musi dojechac nie majac wlasnego auta trudno w wigilie dojechac busem lub pks-em
a co do szpitali nie mozna porownywac czy komisariatu do sklepu to sa sluzby ktore musza pracowac bo chyba wszyscy umiemy odroznic pilna potrzebe skorzystania z pomocy lekarza czy interwencji policji a kupno zabawki, chleba tanszego o 50gr itp rzeczy
powinna byc ustawa pracy w wigilie do 15 max i powinno byc tak wszedzie wtedy kazdy bylby happy (niestety wykluczajac pogotowie policje straz bo niestety sluzba nie druzba)
[quote name='gość' timestamp='1293011925' post='409716']
kazdy wie na co sie porywa idac do pracy i wie jakie bedzie mial warunki i godz pracy?
wiec o co chodzi?
idac do pracy w markecie nie wiedzieli ze beda pracowac w wigilie i sylwestra???
i z tego co jest napisane w artykule to nie pracuje cala zaloga tylko maly jej procent!!!
to moze szpitale,komisariaty,agencje ochrony,kolejarze itp tez niech pracuja tylko do 14
[/quote]
wiesz wcale bym sie nie pogniewala o... rozwiń
Avatar
kkk / 22 grudnia 2010 o 12:02
0
[quote name='gość' timestamp='1293012091' post='409719']
a co to niby ma do rzeczy???
to nie jest protest o kase tylko godz pracy
a jezeli juz to moze i ochrona wiecej zarabia???
[/quote]


Dokładnie! Nie ma to wiele do rzeczy. Tylko dlaczego na zachodzie Europy mogą być wolne niedziele, mogą pracować po 35 godzin w tygodniu i im sie opłaca pomimo 4x wyższych kosztów pracy i większej konkurencji. Jeśli będziemy równać do Azji to Azją będziemy. Tu chodzi o standardy, których w Polsce nie ma.
[quote name='gość' timestamp='1293012091' post='409719']
a co to niby ma do rzeczy???
to nie jest protest o kase tylko godz pracy
a jezeli juz to moze i ochrona wiecej zarabia???
[/quote]


Dokładnie! Nie ma to wiele do rzeczy. Tylko dlaczego na zachodzie Europy mogą być wolne niedziele, mogą pracować po 35 godzin w tygodniu i im sie opłaca pomimo 4x wyższych kosztów pracy i większej konkurencji. Jeśli będziemy równać do Azji to Azją będziemy. Tu chodzi o standardy, który... rozwiń
Avatar
gość / 22 grudnia 2010 o 11:01
0
[quote name='wqt5' timestamp='1293012013' post='409717']
tylko np kolejarze zarabiaja troche wiecej
[/quote]
a co to niby ma do rzeczy???
to nie jest protest o kase tylko godz pracy
a jezeli juz to moze i ochrona wiecej zarabia???
Avatar
wqt5 / 22 grudnia 2010 o 11:00
0
tylko np kolejarze zarabiaja troche wiecej
Avatar
gość / 22 grudnia 2010 o 10:58
0
[quote name='ja' timestamp='1293011003' post='409704']
jak czytam niektore wypowiedzi na forum to niedobrze mi sie robi
czlowiek nie szanuje czlowieka i nie obchodzi niektorych to ze ludzie pracujacy w wigilie tez maja w domu rodzine przygotowania do swiat i nikt nie wymaga calkowitego zamkniecia sklepow tylko skrocenia do godnej godziny 14 i to wystarczy ja tez pracuje w wigilie sylwestra i jak trzeba to tez w inne swieta kiedy wiekszosc ma wolne ale ciekawa jestem jakby zamienic was miejscami ci co nie pracuja niech ida na kase i siedza w wigilie do 18 conajmniej wtedy zobaczymy czy bedziecie za pracownikiem czy pracodawca
nie wierze ze zakupy na cale swieta robicie wlasnie w wigilie.... w ten dzien mozna podejsc do osiedlowego sklepu ktory czynny jest do tej 14 czy 15 i dokupic to o czym sie zapomnialo albo to czego zabraklo ale nie leciec i ladowac pelne wozki juz nie wspominajac o elektronice ktora w wigilie chyba wam nie jest niezbedna do zycia ludzie opamietajcie sie !
moze i wam kiedys przyjdzie pracowac tak dlugo w wigilie czy sylwestra bo pracownik hipermaketu pojdzie na zwolnienie i przyjdzie do waszej firmy bo nie mial kiedy i co wy wtedy na to ? dalej bedziecie tacy madrzy i bedziecie odrazu zmnieniac prace?
to co robia niektorzy to sie w glowie nie miesci zadluzaja sie na caly przyszly rok zeby stol uginal sie przez te 2 dni i po co? zdjecia do gazet wysylacie ze swoich swiat? ludzie wam przez okna zagladaja? czemu polacy sa tak nauczeni zeby sie zarobic ale pokazac sie trzeba....
popieram akcje pracownikow i napewno nie bede kupowac w wigilie w tesco obi itp. zreszta tesco jest wystarczajaco dlugo otwarte wiec jesli nawet pracuje sie te 12 godz to mozna zdarzyc na zakupy po pracy skoro w niedziele jedyny dzien wolny po tylu godz pracy jest jeszcze na to sila
[/quote]
kazdy wie na co sie porywa idac do pracy i wie jakie bedzie mial warunki i godz pracy?
wiec o co chodzi?
idac do pracy w markecie nie wiedzieli ze beda pracowac w wigilie i sylwestra???
i z tego co jest napisane w artykule to nie pracuje cala zaloga tylko maly jej procent!!!
to moze szpitale,komisariaty,agencje ochrony,kolejarze itp tez niech pracuja tylko do 14
[quote name='ja' timestamp='1293011003' post='409704']
jak czytam niektore wypowiedzi na forum to niedobrze mi sie robi
czlowiek nie szanuje czlowieka i nie obchodzi niektorych to ze ludzie pracujacy w wigilie tez maja w domu rodzine przygotowania do swiat i nikt nie wymaga calkowitego zamkniecia sklepow tylko skrocenia do godnej godziny 14 i to wystarczy ja tez pracuje w wigilie sylwestra i jak trzeba to tez w inne swieta kiedy wiekszosc ma wolne ale ciekawa jestem jakby zamienic was miejscami ci co nie p... rozwiń
Avatar
ja / 22 grudnia 2010 o 10:43
0
jak czytam niektore wypowiedzi na forum to niedobrze mi sie robi
czlowiek nie szanuje czlowieka i nie obchodzi niektorych to ze ludzie pracujacy w wigilie tez maja w domu rodzine przygotowania do swiat i nikt nie wymaga calkowitego zamkniecia sklepow tylko skrocenia do godnej godziny 14 i to wystarczy ja tez pracuje w wigilie sylwestra i jak trzeba to tez w inne swieta kiedy wiekszosc ma wolne ale ciekawa jestem jakby zamienic was miejscami ci co nie pracuja niech ida na kase i siedza w wigilie do 18 conajmniej wtedy zobaczymy czy bedziecie za pracownikiem czy pracodawca
nie wierze ze zakupy na cale swieta robicie wlasnie w wigilie.... w ten dzien mozna podejsc do osiedlowego sklepu ktory czynny jest do tej 14 czy 15 i dokupic to o czym sie zapomnialo albo to czego zabraklo ale nie leciec i ladowac pelne wozki juz nie wspominajac o elektronice ktora w wigilie chyba wam nie jest niezbedna do zycia ludzie opamietajcie sie !
moze i wam kiedys przyjdzie pracowac tak dlugo w wigilie czy sylwestra bo pracownik hipermaketu pojdzie na zwolnienie i przyjdzie do waszej firmy bo nie mial kiedy i co wy wtedy na to ? dalej bedziecie tacy madrzy i bedziecie odrazu zmnieniac prace?
to co robia niektorzy to sie w glowie nie miesci zadluzaja sie na caly przyszly rok zeby stol uginal sie przez te 2 dni i po co? zdjecia do gazet wysylacie ze swoich swiat? ludzie wam przez okna zagladaja? czemu polacy sa tak nauczeni zeby sie zarobic ale pokazac sie trzeba....
popieram akcje pracownikow i napewno nie bede kupowac w wigilie w tesco obi itp. zreszta tesco jest wystarczajaco dlugo otwarte wiec jesli nawet pracuje sie te 12 godz to mozna zdarzyc na zakupy po pracy skoro w niedziele jedyny dzien wolny po tylu godz pracy jest jeszcze na to sila
jak czytam niektore wypowiedzi na forum to niedobrze mi sie robi
czlowiek nie szanuje czlowieka i nie obchodzi niektorych to ze ludzie pracujacy w wigilie tez maja w domu rodzine przygotowania do swiat i nikt nie wymaga calkowitego zamkniecia sklepow tylko skrocenia do godnej godziny 14 i to wystarczy ja tez pracuje w wigilie sylwestra i jak trzeba to tez w inne swieta kiedy wiekszosc ma wolne ale ciekawa jestem jakby zamienic was miejscami ci co nie pracuja niech ida na kase i siedza w wigilie do 18 conajmniej wtedy zobaczymy czy bedz... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 33

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 sierpnia 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 sierpnia 2018 roku 0 0

Samochodem pod prąd na ekspresówce [wideo]
film

Samochodem pod prąd na ekspresówce [wideo] 1 7

- Takie zdarzenie przytrafiło mi się na wjeździe na ekspresówkę od strony Warszawy - napisał do nas Czytelnik i przesłał film. Widać na nim jak auto jedzie pod prąd.

Mieszkańcy chcą korzystać z nowej ulicy i parkingu

Mieszkańcy chcą korzystać z nowej ulicy i parkingu 0 1

Mieszkańcy Białej Podlaskiej dopytują kiedy miasto udostępni nowy parking i przedłużenie ulicy Pocztowej. Urząd miasta zapowiada że w przyszłym tygodniu.

Port Lotniczy Lublin zapłaci Wizz Airowi za reklamę

Port Lotniczy Lublin zapłaci Wizz Airowi za reklamę 0 16

Port Lotniczy Lublin zapłaci liniom lotniczym Wizz Air za reklamę i promocję połączeń wykonywanych przez nie z lubelskiego lotniska. Kwoty, na jaką będzie opiewać umowa, spółka nie ujawnia.

Kandydat na prezydenta obiecuje działki za złotówkę

Kandydat na prezydenta obiecuje działki za złotówkę 81 19

Dariusz Grabczuk, kandydat PO i Nowoczesnej na prezydenta Chełma podkreśla, że najważniejsza dla niego jest dbałość o lokalnych przedsiębiorców. Na wczorajszym spotkaniu z dziennikarzami zapowiedział, że jeśli wygra to powoła Radę Biznesu i Centrum Obsługi Inwestora.

Jest kara za plakaty antyaborcyjne z zakrwawionymi płodami w centrum Lublina

Jest kara za plakaty antyaborcyjne z zakrwawionymi płodami w centrum Lublina 69 11

Organizator pikiety antyaborcyjnej został ukarany za publiczne sianie zgorszenia. Uczestnicy manifestacji w centrum Lublina prezentowali zdjęcia zakrwawionych płodów ludzkich

Konrad Gaca nie żyje. "Zdolny człowiek", "Mogę powiedzieć, że zmienił moje życie"
galeria

Konrad Gaca nie żyje. "Zdolny człowiek", "Mogę powiedzieć, że zmienił moje życie" 108 6

W czwartek rano w swoim domu pod Lublinem zmarł nagle Konrad Gaca, znany promotor zdrowego stylu życia i właściciel kilku salonów fitness. Miał zaledwie 42 lata

Koncert: "O, Wielki Poemacie Natury!" w Trybunale Koronnym
18 sierpnia 2018, 18:00

Koncert: "O, Wielki Poemacie Natury!" w Trybunale Koronnym 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 18 sierpnia o godz. 18 w Trybunale Koronnym (Rynek 1) odbędzie się koncert w hołdzie Zygmuntowi Noskowskiemu O, Wielki Poemacie Natury!

Azoty Puławy zagrają w turnieju Szczypiorno Cup

Azoty Puławy zagrają w turnieju Szczypiorno Cup 7 0

Od piątku do niedzieli Azoty Puławy wezmą udział w turnieju Szczypiorno Cup, który rozegrany zostanie w Kaliszu

Zamiast mandatów są pouczenia. Teraz policjanci mają nowy pomysł na protest

Zamiast mandatów są pouczenia. Teraz policjanci mają nowy pomysł na protest 32 9

Policjanci rozszerzają swój protest. Od czwartku akcja przyjęła formę „strajku włoskiego”. Mundurowi będą więc wyjątkowo skrupulatnie wykonywać wszystkie czynności. Nie przestaną też zastępować mandatów pouczeniami

Wybory 2018: Fundacja będzie patrzeć na ręce kandydatom

Wybory 2018: Fundacja będzie patrzeć na ręce kandydatom 0 11

Monitorowanie kampanii wyborczej kandydatów na prezydenta i radnych w Lublinie zapowiedziała dbająca o przejrzystość finansów publicznych Fundacja Wolności. Jej działacze szukają osób, które nie należą do partii politycznych i nie będą kandydować w wyborach.

Kierowca opla wymusił pierwszeństwo, peugeot zatrzymał się na ogrodzeniu

Kierowca opla wymusił pierwszeństwo, peugeot zatrzymał się na ogrodzeniu 0 0

Do zdarzenia doszło w środę około godz 13 w miejscowości Kaniwola (pow. łęczyński).

L.Stadt wystąpi w Radiu Lublin
24 sierpnia 2018, 19:00

L.Stadt wystąpi w Radiu Lublin 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 24 sierpnia o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja L.Stadt.

Zderzenie samochodu z motocyklem. Ranny 17-letni motocyklista

Zderzenie samochodu z motocyklem. Ranny 17-letni motocyklista 2 2

Do wypadku doszło w środę przed godz. 13 na ul. Siedleckiej w Janowie Podlaskim.

Zmysły Ogrodu Saskiego
25 sierpnia 2018, 0:00

Zmysły Ogrodu Saskiego 5 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 25-26 sierpnia w przestrzeni Ogrodu Saskiego zorganizowane zostanie nietypowe wydarzenie kulturalne. Zmysły Ogrodu Saskiego to wystawy, spotkania, piknik i koncerty.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!