Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 grudnia 2010 r.
20:56
Edytuj ten wpis

Pracownicy hipermarketów chcą mniej pracy w Wigilię i Sylwestra (wideo)

Autor: Zdjęcie autora jsz
0 33 A A

Sprzedawca też człowiek. Daj mu odpocząć – apelują pracownicy sklepów i domagają się ograniczenia czasu pracy w Wigilię i Sylwestra. Chcą, by w te dni sklepy były czynne do godz. 14.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 33

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 22 grudnia 2010 o 20:35
0
[quote name='gość' timestamp='1293029306' post='409869']
widze ze na zachodzie byles ale tylko palcem po mapie
[/quote]
oj to chyba ty byłeś palcem po mapie , supermarket w niedziele spotkać otwarty do 22-ej- trudno znaleźć, no chyba że jest ostatnia niedziela w miesiącu to tak, natomiast sklepy typu Plaza czynne do 18-stej, raz w miesiącu do 21-ej- i ludzie jakoś żyją , także jak nie wierz to nie pisz
[quote name='gość' timestamp='1293029306' post='409869']
widze ze na zachodzie byles ale tylko palcem po mapie
[/quote]
oj to chyba ty byłeś palcem po mapie , supermarket w niedziele spotkać otwarty do 22-ej- trudno znaleźć, no chyba że jest ostatnia niedziela w miesiącu to tak, natomiast sklepy typu Plaza czynne do 18-stej, raz w miesiącu do 21-ej- i ludzie jakoś żyją , także jak nie wierz to nie pisz rozwiń
Avatar
ad / 22 grudnia 2010 o 20:18
0
[quote name='Pan Klient' timestamp='1293004700' post='409643']
Nie podoba się ? Zmień pracę. Niedziela, świątek-piątek to dzień jak inny. Dogadaj się z pracodawcą, rzuć robotę ale przestań obsrywać ludzi którzy bulą na twoją pensję. A jeśli chodzi o "panów chrześcijaninów" to walcie sobie gruchy przy Kevinie ale nie zakazujcie pracy innym tylko dlatego, że ojciec wam wpoił pasem taką a nie inną wiarę w gusła.
[/quote]
OJ CZŁOWIEKU CHYBA MASZ JAKIŚ PROBLEM ZE SOBĄ, MOŻE TO TY ZA DUŻO WALISZ SOBIE (...)
ps. Kevin będzie i w te Święta!!!
[quote name='Pan Klient' timestamp='1293004700' post='409643']
Nie podoba się ? Zmień pracę. Niedziela, świątek-piątek to dzień jak inny. Dogadaj się z pracodawcą, rzuć robotę ale przestań obsrywać ludzi którzy bulą na twoją pensję. A jeśli chodzi o "panów chrześcijaninów" to walcie sobie gruchy przy Kevinie ale nie zakazujcie pracy innym tylko dlatego, że ojciec wam wpoił pasem taką a nie inną wiarę w gusła.
[/quote]
OJ CZŁOWIEKU CHYBA MASZ JAKIŚ PROBLEM ZE SOBĄ, MOŻE TO TY ZA DUŻO WALISZ ... rozwiń
Avatar
gość / 22 grudnia 2010 o 15:49
0
[quote name='ja' timestamp='1293026586' post='409841']
wiesz wcale bym sie nie pogniewala o te komisariaty bynajmniej mialabym meza w domu a nie w pracy
idac tam do pracy moze szli z nadzieja ze to sie zmieni i komentarze typu zmiencie prace albo na zasilek sa bez sensu to sa ludzie ktorzy za g...owniane pieniadze pracuja ciezko i nie doja z opieki czyli z naszych kieszeni
oni nie chca zamkniecia calkiem tylko godnych warunkow czy to tak duzo? czesc zapewne jest spoza lublina wiec i do domu musi dojechac nie majac wlasnego auta trudno w wigilie dojechac busem lub pks-em
a co do szpitali nie mozna porownywac czy komisariatu do sklepu to sa sluzby ktore musza pracowac bo chyba wszyscy umiemy odroznic pilna potrzebe skorzystania z pomocy lekarza czy interwencji policji a kupno zabawki, chleba tanszego o 50gr itp rzeczy
powinna byc ustawa pracy w wigilie do 15 max i powinno byc tak wszedzie wtedy kazdy bylby happy (niestety wykluczajac pogotowie policje straz bo niestety sluzba nie druzba)
[/quote]
sprawdz sobie w slowniku slowo BYNAJMNIEJ i wtedy cos napisz
[quote name='ja' timestamp='1293026586' post='409841']
wiesz wcale bym sie nie pogniewala o te komisariaty bynajmniej mialabym meza w domu a nie w pracy
idac tam do pracy moze szli z nadzieja ze to sie zmieni i komentarze typu zmiencie prace albo na zasilek sa bez sensu to sa ludzie ktorzy za g...owniane pieniadze pracuja ciezko i nie doja z opieki czyli z naszych kieszeni
oni nie chca zamkniecia calkiem tylko godnych warunkow czy to tak duzo? czesc zapewne jest spoza lublina wiec i do domu musi do... rozwiń
Avatar
gość / 22 grudnia 2010 o 15:48
0
[quote name='kkk' timestamp='1293015734' post='409745']
Dokładnie! Nie ma to wiele do rzeczy. Tylko dlaczego na zachodzie Europy mogą być wolne niedziele, mogą pracować po 35 godzin w tygodniu i im sie opłaca pomimo 4x wyższych kosztów pracy i większej konkurencji. Jeśli będziemy równać do Azji to Azją będziemy. Tu chodzi o standardy, których w Polsce nie ma.
[/quote]
widze ze na zachodzie byles ale tylko palcem po mapie
[quote name='kkk' timestamp='1293015734' post='409745']
Dokładnie! Nie ma to wiele do rzeczy. Tylko dlaczego na zachodzie Europy mogą być wolne niedziele, mogą pracować po 35 godzin w tygodniu i im sie opłaca pomimo 4x wyższych kosztów pracy i większej konkurencji. Jeśli będziemy równać do Azji to Azją będziemy. Tu chodzi o standardy, których w Polsce nie ma.
[/quote]
widze ze na zachodzie byles ale tylko palcem po mapie rozwiń
Avatar
ja / 22 grudnia 2010 o 15:03
0
[quote name='gość' timestamp='1293011925' post='409716']
kazdy wie na co sie porywa idac do pracy i wie jakie bedzie mial warunki i godz pracy?
wiec o co chodzi?
idac do pracy w markecie nie wiedzieli ze beda pracowac w wigilie i sylwestra???
i z tego co jest napisane w artykule to nie pracuje cala zaloga tylko maly jej procent!!!
to moze szpitale,komisariaty,agencje ochrony,kolejarze itp tez niech pracuja tylko do 14
[/quote]
wiesz wcale bym sie nie pogniewala o te komisariaty bynajmniej mialabym meza w domu a nie w pracy
idac tam do pracy moze szli z nadzieja ze to sie zmieni i komentarze typu zmiencie prace albo na zasilek sa bez sensu to sa ludzie ktorzy za g...owniane pieniadze pracuja ciezko i nie doja z opieki czyli z naszych kieszeni
oni nie chca zamkniecia calkiem tylko godnych warunkow czy to tak duzo? czesc zapewne jest spoza lublina wiec i do domu musi dojechac nie majac wlasnego auta trudno w wigilie dojechac busem lub pks-em
a co do szpitali nie mozna porownywac czy komisariatu do sklepu to sa sluzby ktore musza pracowac bo chyba wszyscy umiemy odroznic pilna potrzebe skorzystania z pomocy lekarza czy interwencji policji a kupno zabawki, chleba tanszego o 50gr itp rzeczy
powinna byc ustawa pracy w wigilie do 15 max i powinno byc tak wszedzie wtedy kazdy bylby happy (niestety wykluczajac pogotowie policje straz bo niestety sluzba nie druzba)
[quote name='gość' timestamp='1293011925' post='409716']
kazdy wie na co sie porywa idac do pracy i wie jakie bedzie mial warunki i godz pracy?
wiec o co chodzi?
idac do pracy w markecie nie wiedzieli ze beda pracowac w wigilie i sylwestra???
i z tego co jest napisane w artykule to nie pracuje cala zaloga tylko maly jej procent!!!
to moze szpitale,komisariaty,agencje ochrony,kolejarze itp tez niech pracuja tylko do 14
[/quote]
wiesz wcale bym sie nie pogniewala o... rozwiń
Avatar
kkk / 22 grudnia 2010 o 12:02
0
[quote name='gość' timestamp='1293012091' post='409719']
a co to niby ma do rzeczy???
to nie jest protest o kase tylko godz pracy
a jezeli juz to moze i ochrona wiecej zarabia???
[/quote]


Dokładnie! Nie ma to wiele do rzeczy. Tylko dlaczego na zachodzie Europy mogą być wolne niedziele, mogą pracować po 35 godzin w tygodniu i im sie opłaca pomimo 4x wyższych kosztów pracy i większej konkurencji. Jeśli będziemy równać do Azji to Azją będziemy. Tu chodzi o standardy, których w Polsce nie ma.
[quote name='gość' timestamp='1293012091' post='409719']
a co to niby ma do rzeczy???
to nie jest protest o kase tylko godz pracy
a jezeli juz to moze i ochrona wiecej zarabia???
[/quote]


Dokładnie! Nie ma to wiele do rzeczy. Tylko dlaczego na zachodzie Europy mogą być wolne niedziele, mogą pracować po 35 godzin w tygodniu i im sie opłaca pomimo 4x wyższych kosztów pracy i większej konkurencji. Jeśli będziemy równać do Azji to Azją będziemy. Tu chodzi o standardy, który... rozwiń
Avatar
gość / 22 grudnia 2010 o 11:01
0
[quote name='wqt5' timestamp='1293012013' post='409717']
tylko np kolejarze zarabiaja troche wiecej
[/quote]
a co to niby ma do rzeczy???
to nie jest protest o kase tylko godz pracy
a jezeli juz to moze i ochrona wiecej zarabia???
Avatar
wqt5 / 22 grudnia 2010 o 11:00
0
tylko np kolejarze zarabiaja troche wiecej
Avatar
gość / 22 grudnia 2010 o 10:58
0
[quote name='ja' timestamp='1293011003' post='409704']
jak czytam niektore wypowiedzi na forum to niedobrze mi sie robi
czlowiek nie szanuje czlowieka i nie obchodzi niektorych to ze ludzie pracujacy w wigilie tez maja w domu rodzine przygotowania do swiat i nikt nie wymaga calkowitego zamkniecia sklepow tylko skrocenia do godnej godziny 14 i to wystarczy ja tez pracuje w wigilie sylwestra i jak trzeba to tez w inne swieta kiedy wiekszosc ma wolne ale ciekawa jestem jakby zamienic was miejscami ci co nie pracuja niech ida na kase i siedza w wigilie do 18 conajmniej wtedy zobaczymy czy bedziecie za pracownikiem czy pracodawca
nie wierze ze zakupy na cale swieta robicie wlasnie w wigilie.... w ten dzien mozna podejsc do osiedlowego sklepu ktory czynny jest do tej 14 czy 15 i dokupic to o czym sie zapomnialo albo to czego zabraklo ale nie leciec i ladowac pelne wozki juz nie wspominajac o elektronice ktora w wigilie chyba wam nie jest niezbedna do zycia ludzie opamietajcie sie !
moze i wam kiedys przyjdzie pracowac tak dlugo w wigilie czy sylwestra bo pracownik hipermaketu pojdzie na zwolnienie i przyjdzie do waszej firmy bo nie mial kiedy i co wy wtedy na to ? dalej bedziecie tacy madrzy i bedziecie odrazu zmnieniac prace?
to co robia niektorzy to sie w glowie nie miesci zadluzaja sie na caly przyszly rok zeby stol uginal sie przez te 2 dni i po co? zdjecia do gazet wysylacie ze swoich swiat? ludzie wam przez okna zagladaja? czemu polacy sa tak nauczeni zeby sie zarobic ale pokazac sie trzeba....
popieram akcje pracownikow i napewno nie bede kupowac w wigilie w tesco obi itp. zreszta tesco jest wystarczajaco dlugo otwarte wiec jesli nawet pracuje sie te 12 godz to mozna zdarzyc na zakupy po pracy skoro w niedziele jedyny dzien wolny po tylu godz pracy jest jeszcze na to sila
[/quote]
kazdy wie na co sie porywa idac do pracy i wie jakie bedzie mial warunki i godz pracy?
wiec o co chodzi?
idac do pracy w markecie nie wiedzieli ze beda pracowac w wigilie i sylwestra???
i z tego co jest napisane w artykule to nie pracuje cala zaloga tylko maly jej procent!!!
to moze szpitale,komisariaty,agencje ochrony,kolejarze itp tez niech pracuja tylko do 14
[quote name='ja' timestamp='1293011003' post='409704']
jak czytam niektore wypowiedzi na forum to niedobrze mi sie robi
czlowiek nie szanuje czlowieka i nie obchodzi niektorych to ze ludzie pracujacy w wigilie tez maja w domu rodzine przygotowania do swiat i nikt nie wymaga calkowitego zamkniecia sklepow tylko skrocenia do godnej godziny 14 i to wystarczy ja tez pracuje w wigilie sylwestra i jak trzeba to tez w inne swieta kiedy wiekszosc ma wolne ale ciekawa jestem jakby zamienic was miejscami ci co nie p... rozwiń
Avatar
ja / 22 grudnia 2010 o 10:43
0
jak czytam niektore wypowiedzi na forum to niedobrze mi sie robi
czlowiek nie szanuje czlowieka i nie obchodzi niektorych to ze ludzie pracujacy w wigilie tez maja w domu rodzine przygotowania do swiat i nikt nie wymaga calkowitego zamkniecia sklepow tylko skrocenia do godnej godziny 14 i to wystarczy ja tez pracuje w wigilie sylwestra i jak trzeba to tez w inne swieta kiedy wiekszosc ma wolne ale ciekawa jestem jakby zamienic was miejscami ci co nie pracuja niech ida na kase i siedza w wigilie do 18 conajmniej wtedy zobaczymy czy bedziecie za pracownikiem czy pracodawca
nie wierze ze zakupy na cale swieta robicie wlasnie w wigilie.... w ten dzien mozna podejsc do osiedlowego sklepu ktory czynny jest do tej 14 czy 15 i dokupic to o czym sie zapomnialo albo to czego zabraklo ale nie leciec i ladowac pelne wozki juz nie wspominajac o elektronice ktora w wigilie chyba wam nie jest niezbedna do zycia ludzie opamietajcie sie !
moze i wam kiedys przyjdzie pracowac tak dlugo w wigilie czy sylwestra bo pracownik hipermaketu pojdzie na zwolnienie i przyjdzie do waszej firmy bo nie mial kiedy i co wy wtedy na to ? dalej bedziecie tacy madrzy i bedziecie odrazu zmnieniac prace?
to co robia niektorzy to sie w glowie nie miesci zadluzaja sie na caly przyszly rok zeby stol uginal sie przez te 2 dni i po co? zdjecia do gazet wysylacie ze swoich swiat? ludzie wam przez okna zagladaja? czemu polacy sa tak nauczeni zeby sie zarobic ale pokazac sie trzeba....
popieram akcje pracownikow i napewno nie bede kupowac w wigilie w tesco obi itp. zreszta tesco jest wystarczajaco dlugo otwarte wiec jesli nawet pracuje sie te 12 godz to mozna zdarzyc na zakupy po pracy skoro w niedziele jedyny dzien wolny po tylu godz pracy jest jeszcze na to sila
jak czytam niektore wypowiedzi na forum to niedobrze mi sie robi
czlowiek nie szanuje czlowieka i nie obchodzi niektorych to ze ludzie pracujacy w wigilie tez maja w domu rodzine przygotowania do swiat i nikt nie wymaga calkowitego zamkniecia sklepow tylko skrocenia do godnej godziny 14 i to wystarczy ja tez pracuje w wigilie sylwestra i jak trzeba to tez w inne swieta kiedy wiekszosc ma wolne ale ciekawa jestem jakby zamienic was miejscami ci co nie pracuja niech ida na kase i siedza w wigilie do 18 conajmniej wtedy zobaczymy czy bedz... rozwiń
Avatar
Gość / 22 grudnia 2010 o 20:35
0
[quote name='gość' timestamp='1293029306' post='409869']
widze ze na zachodzie byles ale tylko palcem po mapie
[/quote]
oj to chyba ty byłeś palcem po mapie , supermarket w niedziele spotkać otwarty do 22-ej- trudno znaleźć, no chyba że jest ostatnia niedziela w miesiącu to tak, natomiast sklepy typu Plaza czynne do 18-stej, raz w miesiącu do 21-ej- i ludzie jakoś żyją , także jak nie wierz to nie pisz
[quote name='gość' timestamp='1293029306' post='409869']
widze ze na zachodzie byles ale tylko palcem po mapie
[/quote]
oj to chyba ty byłeś palcem po mapie , supermarket w niedziele spotkać otwarty do 22-ej- trudno znaleźć, no chyba że jest ostatnia niedziela w miesiącu to tak, natomiast sklepy typu Plaza czynne do 18-stej, raz w miesiącu do 21-ej- i ludzie jakoś żyją , także jak nie wierz to nie pisz rozwiń
Avatar
ad / 22 grudnia 2010 o 20:18
0
[quote name='Pan Klient' timestamp='1293004700' post='409643']
Nie podoba się ? Zmień pracę. Niedziela, świątek-piątek to dzień jak inny. Dogadaj się z pracodawcą, rzuć robotę ale przestań obsrywać ludzi którzy bulą na twoją pensję. A jeśli chodzi o "panów chrześcijaninów" to walcie sobie gruchy przy Kevinie ale nie zakazujcie pracy innym tylko dlatego, że ojciec wam wpoił pasem taką a nie inną wiarę w gusła.
[/quote]
OJ CZŁOWIEKU CHYBA MASZ JAKIŚ PROBLEM ZE SOBĄ, MOŻE TO TY ZA DUŻO WALISZ SOBIE (...)
ps. Kevin będzie i w te Święta!!!
[quote name='Pan Klient' timestamp='1293004700' post='409643']
Nie podoba się ? Zmień pracę. Niedziela, świątek-piątek to dzień jak inny. Dogadaj się z pracodawcą, rzuć robotę ale przestań obsrywać ludzi którzy bulą na twoją pensję. A jeśli chodzi o "panów chrześcijaninów" to walcie sobie gruchy przy Kevinie ale nie zakazujcie pracy innym tylko dlatego, że ojciec wam wpoił pasem taką a nie inną wiarę w gusła.
[/quote]
OJ CZŁOWIEKU CHYBA MASZ JAKIŚ PROBLEM ZE SOBĄ, MOŻE TO TY ZA DUŻO WALISZ ... rozwiń
Avatar
gość / 22 grudnia 2010 o 15:49
0
[quote name='ja' timestamp='1293026586' post='409841']
wiesz wcale bym sie nie pogniewala o te komisariaty bynajmniej mialabym meza w domu a nie w pracy
idac tam do pracy moze szli z nadzieja ze to sie zmieni i komentarze typu zmiencie prace albo na zasilek sa bez sensu to sa ludzie ktorzy za g...owniane pieniadze pracuja ciezko i nie doja z opieki czyli z naszych kieszeni
oni nie chca zamkniecia calkiem tylko godnych warunkow czy to tak duzo? czesc zapewne jest spoza lublina wiec i do domu musi dojechac nie majac wlasnego auta trudno w wigilie dojechac busem lub pks-em
a co do szpitali nie mozna porownywac czy komisariatu do sklepu to sa sluzby ktore musza pracowac bo chyba wszyscy umiemy odroznic pilna potrzebe skorzystania z pomocy lekarza czy interwencji policji a kupno zabawki, chleba tanszego o 50gr itp rzeczy
powinna byc ustawa pracy w wigilie do 15 max i powinno byc tak wszedzie wtedy kazdy bylby happy (niestety wykluczajac pogotowie policje straz bo niestety sluzba nie druzba)
[/quote]
sprawdz sobie w slowniku slowo BYNAJMNIEJ i wtedy cos napisz
[quote name='ja' timestamp='1293026586' post='409841']
wiesz wcale bym sie nie pogniewala o te komisariaty bynajmniej mialabym meza w domu a nie w pracy
idac tam do pracy moze szli z nadzieja ze to sie zmieni i komentarze typu zmiencie prace albo na zasilek sa bez sensu to sa ludzie ktorzy za g...owniane pieniadze pracuja ciezko i nie doja z opieki czyli z naszych kieszeni
oni nie chca zamkniecia calkiem tylko godnych warunkow czy to tak duzo? czesc zapewne jest spoza lublina wiec i do domu musi do... rozwiń
Avatar
gość / 22 grudnia 2010 o 15:48
0
[quote name='kkk' timestamp='1293015734' post='409745']
Dokładnie! Nie ma to wiele do rzeczy. Tylko dlaczego na zachodzie Europy mogą być wolne niedziele, mogą pracować po 35 godzin w tygodniu i im sie opłaca pomimo 4x wyższych kosztów pracy i większej konkurencji. Jeśli będziemy równać do Azji to Azją będziemy. Tu chodzi o standardy, których w Polsce nie ma.
[/quote]
widze ze na zachodzie byles ale tylko palcem po mapie
[quote name='kkk' timestamp='1293015734' post='409745']
Dokładnie! Nie ma to wiele do rzeczy. Tylko dlaczego na zachodzie Europy mogą być wolne niedziele, mogą pracować po 35 godzin w tygodniu i im sie opłaca pomimo 4x wyższych kosztów pracy i większej konkurencji. Jeśli będziemy równać do Azji to Azją będziemy. Tu chodzi o standardy, których w Polsce nie ma.
[/quote]
widze ze na zachodzie byles ale tylko palcem po mapie rozwiń
Avatar
ja / 22 grudnia 2010 o 15:03
0
[quote name='gość' timestamp='1293011925' post='409716']
kazdy wie na co sie porywa idac do pracy i wie jakie bedzie mial warunki i godz pracy?
wiec o co chodzi?
idac do pracy w markecie nie wiedzieli ze beda pracowac w wigilie i sylwestra???
i z tego co jest napisane w artykule to nie pracuje cala zaloga tylko maly jej procent!!!
to moze szpitale,komisariaty,agencje ochrony,kolejarze itp tez niech pracuja tylko do 14
[/quote]
wiesz wcale bym sie nie pogniewala o te komisariaty bynajmniej mialabym meza w domu a nie w pracy
idac tam do pracy moze szli z nadzieja ze to sie zmieni i komentarze typu zmiencie prace albo na zasilek sa bez sensu to sa ludzie ktorzy za g...owniane pieniadze pracuja ciezko i nie doja z opieki czyli z naszych kieszeni
oni nie chca zamkniecia calkiem tylko godnych warunkow czy to tak duzo? czesc zapewne jest spoza lublina wiec i do domu musi dojechac nie majac wlasnego auta trudno w wigilie dojechac busem lub pks-em
a co do szpitali nie mozna porownywac czy komisariatu do sklepu to sa sluzby ktore musza pracowac bo chyba wszyscy umiemy odroznic pilna potrzebe skorzystania z pomocy lekarza czy interwencji policji a kupno zabawki, chleba tanszego o 50gr itp rzeczy
powinna byc ustawa pracy w wigilie do 15 max i powinno byc tak wszedzie wtedy kazdy bylby happy (niestety wykluczajac pogotowie policje straz bo niestety sluzba nie druzba)
[quote name='gość' timestamp='1293011925' post='409716']
kazdy wie na co sie porywa idac do pracy i wie jakie bedzie mial warunki i godz pracy?
wiec o co chodzi?
idac do pracy w markecie nie wiedzieli ze beda pracowac w wigilie i sylwestra???
i z tego co jest napisane w artykule to nie pracuje cala zaloga tylko maly jej procent!!!
to moze szpitale,komisariaty,agencje ochrony,kolejarze itp tez niech pracuja tylko do 14
[/quote]
wiesz wcale bym sie nie pogniewala o... rozwiń
Avatar
kkk / 22 grudnia 2010 o 12:02
0
[quote name='gość' timestamp='1293012091' post='409719']
a co to niby ma do rzeczy???
to nie jest protest o kase tylko godz pracy
a jezeli juz to moze i ochrona wiecej zarabia???
[/quote]


Dokładnie! Nie ma to wiele do rzeczy. Tylko dlaczego na zachodzie Europy mogą być wolne niedziele, mogą pracować po 35 godzin w tygodniu i im sie opłaca pomimo 4x wyższych kosztów pracy i większej konkurencji. Jeśli będziemy równać do Azji to Azją będziemy. Tu chodzi o standardy, których w Polsce nie ma.
[quote name='gość' timestamp='1293012091' post='409719']
a co to niby ma do rzeczy???
to nie jest protest o kase tylko godz pracy
a jezeli juz to moze i ochrona wiecej zarabia???
[/quote]


Dokładnie! Nie ma to wiele do rzeczy. Tylko dlaczego na zachodzie Europy mogą być wolne niedziele, mogą pracować po 35 godzin w tygodniu i im sie opłaca pomimo 4x wyższych kosztów pracy i większej konkurencji. Jeśli będziemy równać do Azji to Azją będziemy. Tu chodzi o standardy, który... rozwiń
Avatar
gość / 22 grudnia 2010 o 11:01
0
[quote name='wqt5' timestamp='1293012013' post='409717']
tylko np kolejarze zarabiaja troche wiecej
[/quote]
a co to niby ma do rzeczy???
to nie jest protest o kase tylko godz pracy
a jezeli juz to moze i ochrona wiecej zarabia???
Avatar
wqt5 / 22 grudnia 2010 o 11:00
0
tylko np kolejarze zarabiaja troche wiecej
Avatar
gość / 22 grudnia 2010 o 10:58
0
[quote name='ja' timestamp='1293011003' post='409704']
jak czytam niektore wypowiedzi na forum to niedobrze mi sie robi
czlowiek nie szanuje czlowieka i nie obchodzi niektorych to ze ludzie pracujacy w wigilie tez maja w domu rodzine przygotowania do swiat i nikt nie wymaga calkowitego zamkniecia sklepow tylko skrocenia do godnej godziny 14 i to wystarczy ja tez pracuje w wigilie sylwestra i jak trzeba to tez w inne swieta kiedy wiekszosc ma wolne ale ciekawa jestem jakby zamienic was miejscami ci co nie pracuja niech ida na kase i siedza w wigilie do 18 conajmniej wtedy zobaczymy czy bedziecie za pracownikiem czy pracodawca
nie wierze ze zakupy na cale swieta robicie wlasnie w wigilie.... w ten dzien mozna podejsc do osiedlowego sklepu ktory czynny jest do tej 14 czy 15 i dokupic to o czym sie zapomnialo albo to czego zabraklo ale nie leciec i ladowac pelne wozki juz nie wspominajac o elektronice ktora w wigilie chyba wam nie jest niezbedna do zycia ludzie opamietajcie sie !
moze i wam kiedys przyjdzie pracowac tak dlugo w wigilie czy sylwestra bo pracownik hipermaketu pojdzie na zwolnienie i przyjdzie do waszej firmy bo nie mial kiedy i co wy wtedy na to ? dalej bedziecie tacy madrzy i bedziecie odrazu zmnieniac prace?
to co robia niektorzy to sie w glowie nie miesci zadluzaja sie na caly przyszly rok zeby stol uginal sie przez te 2 dni i po co? zdjecia do gazet wysylacie ze swoich swiat? ludzie wam przez okna zagladaja? czemu polacy sa tak nauczeni zeby sie zarobic ale pokazac sie trzeba....
popieram akcje pracownikow i napewno nie bede kupowac w wigilie w tesco obi itp. zreszta tesco jest wystarczajaco dlugo otwarte wiec jesli nawet pracuje sie te 12 godz to mozna zdarzyc na zakupy po pracy skoro w niedziele jedyny dzien wolny po tylu godz pracy jest jeszcze na to sila
[/quote]
kazdy wie na co sie porywa idac do pracy i wie jakie bedzie mial warunki i godz pracy?
wiec o co chodzi?
idac do pracy w markecie nie wiedzieli ze beda pracowac w wigilie i sylwestra???
i z tego co jest napisane w artykule to nie pracuje cala zaloga tylko maly jej procent!!!
to moze szpitale,komisariaty,agencje ochrony,kolejarze itp tez niech pracuja tylko do 14
[quote name='ja' timestamp='1293011003' post='409704']
jak czytam niektore wypowiedzi na forum to niedobrze mi sie robi
czlowiek nie szanuje czlowieka i nie obchodzi niektorych to ze ludzie pracujacy w wigilie tez maja w domu rodzine przygotowania do swiat i nikt nie wymaga calkowitego zamkniecia sklepow tylko skrocenia do godnej godziny 14 i to wystarczy ja tez pracuje w wigilie sylwestra i jak trzeba to tez w inne swieta kiedy wiekszosc ma wolne ale ciekawa jestem jakby zamienic was miejscami ci co nie p... rozwiń
Avatar
ja / 22 grudnia 2010 o 10:43
0
jak czytam niektore wypowiedzi na forum to niedobrze mi sie robi
czlowiek nie szanuje czlowieka i nie obchodzi niektorych to ze ludzie pracujacy w wigilie tez maja w domu rodzine przygotowania do swiat i nikt nie wymaga calkowitego zamkniecia sklepow tylko skrocenia do godnej godziny 14 i to wystarczy ja tez pracuje w wigilie sylwestra i jak trzeba to tez w inne swieta kiedy wiekszosc ma wolne ale ciekawa jestem jakby zamienic was miejscami ci co nie pracuja niech ida na kase i siedza w wigilie do 18 conajmniej wtedy zobaczymy czy bedziecie za pracownikiem czy pracodawca
nie wierze ze zakupy na cale swieta robicie wlasnie w wigilie.... w ten dzien mozna podejsc do osiedlowego sklepu ktory czynny jest do tej 14 czy 15 i dokupic to o czym sie zapomnialo albo to czego zabraklo ale nie leciec i ladowac pelne wozki juz nie wspominajac o elektronice ktora w wigilie chyba wam nie jest niezbedna do zycia ludzie opamietajcie sie !
moze i wam kiedys przyjdzie pracowac tak dlugo w wigilie czy sylwestra bo pracownik hipermaketu pojdzie na zwolnienie i przyjdzie do waszej firmy bo nie mial kiedy i co wy wtedy na to ? dalej bedziecie tacy madrzy i bedziecie odrazu zmnieniac prace?
to co robia niektorzy to sie w glowie nie miesci zadluzaja sie na caly przyszly rok zeby stol uginal sie przez te 2 dni i po co? zdjecia do gazet wysylacie ze swoich swiat? ludzie wam przez okna zagladaja? czemu polacy sa tak nauczeni zeby sie zarobic ale pokazac sie trzeba....
popieram akcje pracownikow i napewno nie bede kupowac w wigilie w tesco obi itp. zreszta tesco jest wystarczajaco dlugo otwarte wiec jesli nawet pracuje sie te 12 godz to mozna zdarzyc na zakupy po pracy skoro w niedziele jedyny dzien wolny po tylu godz pracy jest jeszcze na to sila
jak czytam niektore wypowiedzi na forum to niedobrze mi sie robi
czlowiek nie szanuje czlowieka i nie obchodzi niektorych to ze ludzie pracujacy w wigilie tez maja w domu rodzine przygotowania do swiat i nikt nie wymaga calkowitego zamkniecia sklepow tylko skrocenia do godnej godziny 14 i to wystarczy ja tez pracuje w wigilie sylwestra i jak trzeba to tez w inne swieta kiedy wiekszosc ma wolne ale ciekawa jestem jakby zamienic was miejscami ci co nie pracuja niech ida na kase i siedza w wigilie do 18 conajmniej wtedy zobaczymy czy bedz... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 33

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Orzeł Czemierniki wraca do bialskiej okręgówki

Orzeł Czemierniki wraca do bialskiej okręgówki 0 0

Po dwóch latach gry w klasie A podopieczni trenera Konrada Łabęckiego ponownie cieszyli się z powrotu do klasy okręgowej

Wypadek pod Białą Podlaską. Wymusił pierwszeństwo, zderzył się z motocyklistą
galeria

Wypadek pod Białą Podlaską. Wymusił pierwszeństwo, zderzył się z motocyklistą 0 0

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Styrzyniec na drodze krajowej nr 2.

Samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca i pasażer w szpitalu

Samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca i pasażer w szpitalu 0 0

Dwie osoby zostały ranne w wypadku drogowym w miejscowości Ujście (gm. Janów Lubelski).

MKS Perła Lublin rozpoczyna dziś przygotowania do kolejnego sezonu

MKS Perła Lublin rozpoczyna dziś przygotowania do kolejnego sezonu 0 0

Kibice zobaczą lekko zmieniony zespół

Opona wystrzeliła w ciężarówce. Z naczepy wysypały się butelki z wodą mineralną

Opona wystrzeliła w ciężarówce. Z naczepy wysypały się butelki z wodą mineralną 0 0

Wystrzał przedniej opony w ciągniku siodłowym był przyczyną bardzo poważnego zdarzenia na drodze wojewódzkiej 747 w miejscowości Elżbieta.

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2019. Co trzeba zobaczyć? [program]
27 lipca 2019, 11:00

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2019. Co trzeba zobaczyć? [program] 0 0

Bez dużych koncertów, ale z bogatym programem filmowym. W sobotę w Kazimierzu Dolnym zaczyna się 13. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Bilety można już kupować przez internet.

Lubelskie: Paradoks. Inni nie mogą się tu budować, a on jeden dostał pozwolenie

Lubelskie: Paradoks. Inni nie mogą się tu budować, a on jeden dostał pozwolenie 7 14

Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego na tym terenie budować nie można. Wstrzymania prac budowlanych chce też Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska. – To obszar Natura 2000 – argumentuje. Tymczasem budowa domu na prywatnej działce jest legalna. Uchylić pozwolenie puławskiego starostwa może jedynie wojewoda.

Zamość na okrągło 2019. Wyścigi kosiarek i Popek Monster [zdjęcia]
galeria

Zamość na okrągło 2019. Wyścigi kosiarek i Popek Monster [zdjęcia] 1 3

Zamość na okrągło to impreza, która w weekend odbyła się w Zamościu.

Wypadek na obwodnicy Lubartowa. Zderzyły się dwa samochody

Wypadek na obwodnicy Lubartowa. Zderzyły się dwa samochody 0 0

Do wypadku doszło na obwodnicy Lubartowa, w rejonie skrzyżowania z ulicą Nowodworską.

Kilka godzin policyjnych kontroli w Lublinie i aż 120 mandatów

Kilka godzin policyjnych kontroli w Lublinie i aż 120 mandatów 7 9

Policjanci ujawnili ponad 170 wykroczeń w ruchu drogowym, z czego ponad 100 dotyczyło przekroczenia dopuszczalnej prędkości.

Wyprzedaż garażowa w Lublinie. Co można było kupić? [zdjęcia]
galeria

Wyprzedaż garażowa w Lublinie. Co można było kupić? [zdjęcia] 1 1

Każdy chętny mógł wymienić zbędne rzeczy na inne przedmioty lub je po prostu sprzedać. Wyprzedaż garażowa w niedzielę po raz kolejny odbyła się na parkingu Targu Pod Zamkiem.

Marsz Równości w Białymstoku. Policyjne zatrzymania i zamieszki wywołane przez przeciwników marszu
film

Marsz Równości w Białymstoku. Policyjne zatrzymania i zamieszki wywołane przez przeciwników marszu 0 4

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku poszukują mężczyzny podejrzewanego o udział w pobiciu 14-latka. Do przestępstwa doszło w sobotę przy Placu Uniwersyteckim w Białymstoku.

Bór Dąbie pierwszy raz w historii  zagra na poziomie klasy okręgowej

Bór Dąbie pierwszy raz w historii zagra na poziomie klasy okręgowej 0 0

W ubiegłym roku Bór Dąbie obchodził jubileusz 50-lecie istnienia. W tym roku prezes klubu Andrzej Sadło świętował 40-te urodziny. Piłkarze zrobili swojemu szefowi podwójny prezent urodzinowy

Chełm: Konkursy na dyrektorów szkół i przedszkoli