Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zasada pracy Urzędów Pracy to była wielka ściema ...tylko ewidecja bezrobotnych i wypad , żadnej kontroli . Nie było wskaźników oceny pracy Urzędników , czy ktoś był rozliczany z pomocy petentom w znalezieniu pracy ???? Pracownicy nie musieli się udzielać proponując czytanie ofert w gazetach i internecie .... MAM NADZIEJĘ NA DOBRĄ ZMIANĘ
Zaloguj się, aby oddać głos
0
brawo. Czy tam dalej zarządza pani (*) gwiazda ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zawsze będą mogli się zarejestrować w urzędzie pracy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
siedzi tam tylko bo miała poparcie z psl jak jeszcze było u nich dobrze tak to w życiu nie objęłaby tego stanowiska.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zawsze będą mogli się zarejestrować w urzędzie pracy.
Popieram. Zobaczą jak to jest. Często bezrobotny traktowany jest jak śmieć, albo jakiś natręt, a to przecież dzięki bezrobociu innych osób pracownicy Urzędu Pracy mają pracę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zasada pracy Urzędów Pracy to była wielka ściema ...tylko ewidecja bezrobotnych i wypad , żadnej kontroli . Nie było wskaźników oceny pracy Urzędników , czy ktoś był rozliczany z pomocy petentom w znalezieniu pracy ???? Pracownicy nie musieli się udzielać proponując czytanie ofert w gazetach i internecie .... MAM NADZIEJĘ NA DOBRĄ ZMIANĘ
hahhahahahhahahhahabuhahahhahaha paradoks losu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! maja plecy to zarejestrują się  bez kolejki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzeba będzie znowu pójść do tego kto robotę tam załatwił to jak kto ma plecy to gdzie indziej wcisną może do marszałkowskiego albo starostwa jak są chody. Z miejskiego up to łachają do um Lublin jak mają chody to i etat. Z tortem najlepiej i butelką markowego trunku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ocena pracownikow jest, ale coz jak tu oceniac starsze panie ktorym nikt nic nie zrobi bo nie wiele im emerytury a mlody niech zapier... a te siedza i popijaja czaj.i zawsze sa cacy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No to już wiedzą o której trzeba wziąć numerek i do kolejki... Ten urząd powinien być całkowicie zlikwidowany jako wylęgarnia nepotyzmu i ... bezrobotnych na państwowym garnuszku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Teraz szykują zwolnienia, a jeszcze miesiąc temu zatrudniono do tych projektów Magdalenę Jezierską zam. Lublin na stanowisko: "Specjalista do spraw programów - stażysta - stanowisko w CAZ przy realizacji projektów współfinansowanych z EFS ..." "Konkurs" oczywiście ustawiony jak to w środowisku "Pocałuj Sobie Lewatywę" (PSL) wystarczy spojrzeć na wymagania "niezbędne" http://bip.puplublin.pl/s/specjalista-do-spraw-programow-%E2%80%93-sta%C5%BCysta/512 Dyrektor i zarząd niech bierze przykład z Chełma i swoje wynagrodzenia niech uszczupli, a jak się nie podoba to na bezrobocie albo won z Polski. Urzędy pracy i tak nic nie robią dotacje dla siebie biorą zatrudniają znajomych do programów czy staży, a dla ludzi nepotyzm PSL-u, wieczne kolejki, upokarzanie ludzi. Niech zasmakują jak to być bezrobotnym myślą, że jak są sługami byle jakiej partii to już się jest "funkcjonariuszem frontu ideologicznego" i można spać spokojnie bo system na pewno ochroni. Zlikwidować urząd racy, oni są grabarzami rynku pracy i oto im chodzi bo z tego żyją. Nie zależy im na zwalczaniu bezrobocia tylko aby stołki i plecy. Gwiazda w 2014 ponad 106 tys PLN wycisnęła dla siebie dla porównania w 2013 pond 78 tys. i co, komu krzywda się dzieje? http://splublin.bip.lubelskie.pl/upload/pliki/Gwiazda_G2014.pdf Wójcik w 2014 ponad 117 tys. PLN w 2013 niecałe 112 tys. http://splublin.bip.lubelskie.pl/upload/pliki/Wojcik_R2014.pdf Gdzie są cięcia? Sobie nigdy nie zmniejszą. Widzicie tych dwoje zarabia prawie tyle co 20 osób co może stracić pracę. PS. Sprawę POdobno ujawnił gazecie funkcjonariusz Tarnawski, albo jakaś młoda osoba mu podległa za jego namową/rozkazem brawo towarzyszu za odwagę. Nareszcie ktoś pękł i będą sypać jeden na drugiego aż system upadnie bo więcej już trupa (PUP) nie da się szminkować. fvd
Zaloguj się, aby oddać głos
0
do fvd. Wydaje mi się, że osoba, która napisała ten e-mail wykazała się nieznajomością tematu. To prawda miesiąc temu zatrudniliśmy pracownika, ale dostaliśmy na to pieniądze w ramach projektu. Projekt przewidywał pieniądze na zatrudnienie NOWYCH pracowników. Gdybyśmy nie zatrudnili tej osoby to te pieniądze po prostu by przepadły. Nie było możliwości, żeby z nich sfinansować zatrudnienie któregoś ze "starych" pracowników. A jeśli osoba, która to podała do prasy woli wypowiedzenie niż bezpłatny urlop, to proszę bardzo. Edyta
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak tak czytam te wasze komentarze to sobie myślę że Ciemnota w narodzie i tyle!! To że dyrekcja zawiniła to nie znaczy że pracownicy nic nie robią, jestem przekonana że 3/4 z was nie poszło by tam pracować za takie pieniądze! Ale najlepiej siedzieć w domu i oceniać!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Nie było możliwości, żeby z nich sfinansować zatrudnienie któregoś ze "starych" pracowników." -Jest to kłamstwo gdyż wymogiem koniecznym była wcześniejsza praca w urzędach pracy oraz znajomość programu komputerowego dedykowanego wyłącznie służbom zatrudnienia. Ustawka dla kogoś co już robił u was. Jak do naboru mieli stawać ludzie co robili u prywaciarzy albo są zaraz po studiach? To może było jeszcze w wymaganiach podać konieczność przynależności do PSL i że ktoś z rodziny już pracuje w urzędzie. "Gdybyśmy nie zatrudnili tej osoby to te pieniądze po prostu by przepadły." Tak przepadły by na pewno bo synekura nie dostała by grosza tylko fachowiec z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą merytoryczną w sprawach projektów. I jak z projektem dzięki niemu aby urzędnik dostał zatrudnienie? Firma zewnętrza lepiej zorganizowała by te pieniądze od was złodziei, aby bzdurne szkolenia, katering, zasiłki dla meneli i tyle wam w głowie, przejadacie nasze fundusze. Dbacie tylko o swoje posady nie o ludzi, pracujecie opieszale tworząc sztuczne kolejki aby wykazać, że niby jesteście potrzebni. Tak naprawdę sami jesteście nieudacznikami bo nie potraficie działać w biznesie, karmicie lud kłamstwami i upokorzeniami, a karierę zbudował wam najczęściej wujaszek. Bardzo dobrze, że sprawa trafiła do prasy. Jak się źle dzieje to nie należy milczeć. Skoro są "pieniądze w ramach projektu" to dlaczego wysyła się ludzi na bezpłatne urlopy? Widocznie nie dla wszystkich i problem tkwi w dystrybucji tych środków jak ktoś podał dwoje ludzi zarabia tyle co 20. Myślę, że chętnych do pracy w tym urzędzie jest multum nawet na nie cały etat, staż czy min. płacę tylko zatrudnia się aby swoich, taka jest niestety prawda.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niech spróbują bezrobocia,ciocie i wujki po wyborach się skończyły??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nowo zatrudniony pracownik to ktoś kto nie pracował w danym urzędzie, taki ktory ma doświadczenie ale zdobyte w innym zakładzie pracy. Niech się nie wypowiadają osoby które nie rozumieją tego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[quote name="Guest" post="1327635" timestamp="1462372309"]Trzeba będzie znowu pójść do tego kto robotę tam załatwił to jak kto ma plecy to gdzie indziej wcisną może do marszałkowskiego albo starostwa jak są chody. Z miejskiego up to łachają do um Lublin jak mają chody to i etat. Z tortem najlepiej i butelką markowego trunku.quote haha znajdą pracę nawet i u marszałka a wy głąby nadal będziecie latać do urzędu tylko po to żeby mieć ubezpieczenie bo nic innego w życiu nie osiągniecie jak tylko posiadanie statusu bezroba. Starajcie się tak dalej to 500 plus czeka was, może w tym się sprawdzicie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Teraz szykują zwolnienia, a jeszcze miesiąc temu zatrudniono do tych projektów Magdalenę Jezierską zam. Lublin na stanowisko: "Specjalista do spraw programów - stażysta - stanowisko w CAZ przy realizacji projektów współfinansowanych z EFS ..." "Konkurs" oczywiście ustawiony jak to w środowisku "Pocałuj Sobie Lewatywę" (PSL) wystarczy spojrzeć na wymagania "niezbędne" http://bip.puplublin.pl/s/specjalista-do-spraw-programow-–-stażysta/512 Dyrektor i zarząd niech bierze przykład z Chełma i swoje wynagrodzenia niech uszczupli, a jak się nie podoba to na bezrobocie albo won z Polski. Urzędy pracy i tak nic nie robią dotacje dla siebie biorą zatrudniają znajomych do programów czy staży, a dla ludzi nepotyzm PSL-u, wieczne kolejki, upokarzanie ludzi. Niech zasmakują jak to być bezrobotnym myślą, że jak są sługami byle jakiej partii to już się jest "funkcjonariuszem frontu ideologicznego" i można spać spokojnie bo system na pewno ochroni. Zlikwidować urząd racy, oni są grabarzami rynku pracy i oto im chodzi bo z tego żyją. Nie zależy im na zwalczaniu bezrobocia tylko aby stołki i plecy. Gwiazda w 2014 ponad 106 tys PLN wycisnęła dla siebie dla porównania w 2013 pond 78 tys. i co, komu krzywda się dzieje? http://splublin.bip.lubelskie.pl/upload/pliki/Gwiazda_G2014.pdf Wójcik w 2014 ponad 117 tys. PLN w 2013 niecałe 112 tys. http://splublin.bip.lubelskie.pl/upload/pliki/Wojcik_R2014.pdf Gdzie są cięcia? Sobie nigdy nie zmniejszą. Widzicie tych dwoje zarabia prawie tyle co 20 osób co może stracić pracę. PS. Sprawę POdobno ujawnił gazecie funkcjonariusz Tarnawski, albo jakaś młoda osoba mu podległa za jego namową/rozkazem brawo towarzyszu za odwagę. Nareszcie ktoś pękł i będą sypać jeden na drugiego aż system upadnie bo więcej już trupa (PUP) nie da się szminkować. fvd
haha ciemnota, głupota. Jak Ci żal to idź kopać rowy, może Cię przyjmie ktoś z tym fachem w pisaniu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widzę że pracownicy nie mają co robić tylko do gazet piszą i bezmyślne komentarze wpisują. Pani Dyrektor proponuję Pani wymienić kadrę pracowniczą i doskonale Pani wie o kogo chodzi. Najbardziej nie pokorni powinni sprawdzić na własnej skórze jak to się pracuje w innych urzędach, gdzie dyrekcja nie bawi się z pracownikami tylko jak jest taka potrzeba to zwalnia. A byłym pracownikom, którzy także aktywnie wpisują komentarze, proponuje przekwalifikować się, bo jeżeli w urzędzie nie pracują to znaczy że się do tej pracy nie nadają. Pozdrawiam Panią Dyrektor i niech się Pani trzyma.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widzę że pracownicy nie mają co robić tylko do gazet piszą i bezmyślne komentarze wpisują. Pani Dyrektor proponuję Pani wymienić kadrę pracowniczą i doskonale Pani wie o kogo chodzi. Najbardziej nie pokorni powinni sprawdzić na własnej skórze jak to się pracuje w innych urzędach, gdzie dyrekcja nie bawi się z pracownikami tylko jak jest taka potrzeba to zwalnia. A byłym pracownikom, którzy także aktywnie wpisują komentarze, proponuje przekwalifikować się, bo jeżeli w urzędzie nie pracują to znaczy że się do tej pracy nie nadają. Pozdrawiam Panią Dyrektor i niech się Pani trzyma.
nie bądź infantylny czy infantylna włazisz po maśle wd.............. pani dyrektor wszyscy o tym wierdza i zapewne jesteś marnym referenciną ale to twój problem i musisz wiedzieć ze jak zwolnić!!!!!!!!!!! to pierwsza leci twojha pani dyrektor pozdro
Zaloguj się, aby oddać głos
0
GWIAZDA  była taka mądra amerykańska, a tu słoma z butów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: