Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po tym artykule nie zamierzam robić zakupy w sieci Auchan Lublin,  proponuje iść w moje ślady innym mieszkańcom Lublina i okolic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakładać związki i zatrudnić przewodniczącego na etacie wtedy będzie on walczył o prawa swoje i przcowników?,
W REAL SĄ I POWALCZYMY. W AUCHAN FELICITY PONOĆ NIE MA, KTOŚ POTWIERDZI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasze ulice,nasze kamienice.
Kornhauser ./wikipedia/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani która wprowadziła taką atmosferę pracy w Realu, była na Witosa Auchan, jej zachowanie i postępowanie było karygodne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdym 'Molochu' tak jest.Pierdolca dostają na punkcie centrów handlowych,ciągle powstaje nowy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żydzi trochę spuszczą z tonu jak się ich odpowiednio opodatkuje,będzie zdrowa konkurencja wtedy zjedzą się nawzajem
 
Żydzi trochę spuszczą z tonu jak się ich odpowiednio opodatkuje,będzie zdrowa konkurencja wtedy zjedzą się nawzajem
Chyba żartujesz! Wręcz odwrotnie - pracownicy jeszcze bardziej będą mieli przechlapane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie jak w Obi tak traktowano to na nocnej zmianie nasrałem do kibla który nazajutrz miał jechać do klienta. Wam radzę to samo tylko na środku alejki.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nazwisko tej pani i tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkońcu zacznie sie wolny handel i odżyja targowiska i małe sklepy
 
wkońcu zacznie sie wolny handel i odżyja targowiska i małe sklepy
...ale na pewno wybij sobie z głowy, że wtedy będzie taniej !!! -chyba, że masz za dużo kasy w portfelu, to płać więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie tyle na ile wobec siebie pozwalacie. Tak jest w pracy, rodzinie, małżeństwie itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam, też tak tyrałem, a jak się odezwałem to na bruk. :-( I jeszcze Żuk chwali się nowymi marketami, że możliwości zatrudnieniowe w Lublinie rosną. :-( Niech sam popracuje w takim kołchozie za jałmużnę i w atmosferze pogardy i zastraszania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. Inspekcja pracy to fikcja, istnieje tylko teoretycznie. Chodzić na zwolnienia lekarskie i znaleźć lepszą pracę jak mówi prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce standard.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie będę się logowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inspekcja Pracy zawsze informuję podmiot o zamiarze przeprowadzenia kontroli, tak twierdziła moja była kochanka która pracowała właśnie w tej instytucji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej odwrotnie to kierownik miał kiedyś czas pracować na stoisku teraz tylko siedzi przed komputerem i wymyśla prezentację zmienia ceny i pilnuje promocji bo centrala co rusz strzeli jakiegoś babola cenowego albo towaru nie zamówi a kierownicy za to odpowiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to prawda Auchan to obóz pracy... pracownik jest najgorszym śmieciem i nikt nie liczy się z jego zdaniem..pracownicy są zmuszani do kupowania jakiś akcji..wbrew im woli! ktoś powinien się zająć tym bałaganem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwiązanie jest bardzo proste: zmienić pracodawcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgoda w 100%. Auchan wprowadziło do Reala ilość obowiązków taką samą jak w całej swojej sieci, tyle że zapomniała o tym, że to musi wykonać brygada złożona z kilkukrotnie mniejszej ilości pracowników. Podobnie z kierownikami - w Auchan jest czterech a nad nimi jeszcze jeden - senior a w Realu to samo co tych 5-ciu robi jeden..... Oczywiście pensje bez zmian - niżej się nie da. Masakra jakaś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCIELI KAPITALIZMU ?       NO TO MAJĄ KAPITALIZM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...