Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezes lubelskiego hospicjum i nowy samochód. To prezent od WOŚP

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2017 o 07:44 Powrót do artykułu
To w końcu prezes ma samochód czy Hospicjum? Prezes nim będzie jeździł czy pani Małgosia do pacjentów?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Już Ty się o to nie martw, kto ma ten samochód. Uwierz mi, że samochód będzie wykorzystywany w należyty sposób.
0
a kurski zabrał wszystko
0
I co śmierdziuchy-pisuarki, można? A wy, pseudo-katolicy i kibole-wyklęci? Co zrobiliście???
0
Paskudy wszystko zanegują, a pozytywnie nastawieni do świata ludzie widzą ile dobrego przynosi Orkiestra Owsiaka. I żeby nawet ten Owsiak zarabiał na tej działalności to i tak będę wspierać zawsze, bo nawet jedno życie uratowane przy pomocy sprzętu, pomoc w działaniu dla takiego hospicjum pod postacią auta, które pewnie wiele ułatwi i inne korzyści są tego warte po stokroć..... Wstydźcie się paskudy, które tylko jadem potraficie pluć, bo zaślepia was nienawiść
0
Jednak ludzie o wielkich sercach pokazali malutkim ludzikom,że nie da się ich podzielić i wsparli Orkiestrę. Brawo WOŚP. Jeszcze przyjdą normalne czasy.
0
TO PREZENT od SPOŁECZEŃSTWA , BO TO SPOŁECZEŃSTWO DAŁO PIENIĄDZE - poprzez ZBIÓRKI , wpłaty i licytacje oraz od WOLONTARIUSZY - tzn LUDZI, którzy BEZ WYNAGRODZENIA PRACUJĄ dla Orkiestry!
0
Nie jestem pisuarem ale na Jurasa nie dawałem i nie dam on przelewa z puchy na wlasne spółki filantrop za cudzą kase i do tej pory to jest sposób na życie nic nie różni się od Kijowskigo.
0
Już hejtują ci co zrobili lepiej i więcej
0
A jego koledzy po fachu drą mordy z ambon,że pieniądze przeznaczane są na aborcje i eutanazję...
0
Ludzie opamiętajcie sie bo rozbiory znów bedą!
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie jestem pisuarem ale na Jurasa nie dawałem i nie dam on przelewa z puchy na wlasne spółki filantrop za cudzą kase i do tej pory to jest sposób na życie nic nie różni się od Kijowskigo.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kiedy czytam takie brednie jak te w/w to zastanawia mnie jedno czy jest to zwykłe bydle z obory czy trol pislamu czy chłopczyk w sukience ??? bo nie wyobrażam sobie kogoś kto mógł by taki fałsz kłamstwo i obłudę bełkotać publicznie ! Śmierdząca świnio ja mam 68 lat i daję na Jurka bo to nie tylko Szlachetny Człowiek ale ktoś Wielki bo poruszyć serca milionom potrafi tylko ktoś wielki. Obym w życiu takiego typa ze świniarni nie spotkał bo będę myślał, że jestem obok niego w jego miejscu gdzie on się dobrze czuje ! A fe
0
Tak się sprzedać temu grzesznikowi Owsikowi, za garść srebrników! Wstyd! Jakby ktoś inny nie mógł kupić samochodu dla Hospicjum!
-1
Zatrudnijcie się w hospicjum to może wam pozwolą pojeździc tym samochodem
0
Tak się sprzedać temu grzesznikowi Owsikowi, za garść srebrników! Wstyd! Jakby ktoś inny nie mógł kupić samochodu dla Hospicjum!
Racja. Np. biskup lubelski.
0
Ja też jestem oburzona! Dlaczego księża i biskupi jeżdżąc takimi furami i mieszkając w wielkich chatach nie mogli się zrzucić na samochód dla Hospicjum wiele lat temu?! Tylko Polacy musieli pod przewodnictwem wspaniałego człowieka się zrzucić na ten samochód i wszystkie sprzęty ratujące życie dzieciom.
0
GOŚĆ napisał:
Już Ty się o to nie martw, kto ma ten samochód. Uwierz mi, że samochód będzie wykorzystywany w należyty sposób.
Martwię się o rzetelność dziennikarską, nie o samochód.
0
kemor napisał:
Nie jestem pisuarem ale na Jurasa nie dawałem i nie dam on przelewa z puchy na wlasne spółki filantrop za cudzą kase i do tej pory to jest sposób na życie nic nie różni się od Kijowskigo.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kiedy czytam takie brednie jak te w/w to zastanawia mnie jedno czy jest to zwykłe bydle z obory czy trol pislamu czy chłopczyk w sukience ??? bo nie wyobrażam sobie kogoś kto mógł by taki fałsz kłamstwo i obłudę bełkotać publicznie ! Śmierdząca świnio ja mam 68 lat i daję na Jurka bo to nie tylko Szlachetny Człowiek ale ktoś Wielki bo poruszyć serca milionom potrafi tylko ktoś wielki. Obym w życiu takiego typa ze świniarni nie spotkał bo będę myślał, że jestem obok niego w jego miejscu gdzie on się dobrze czuje ! A fe
Zachowujesz się jak prostak zwykły komuch kto ma inne zdanie odrazu epitety i chamstwo masz te 68 lat a jesteś Stary beton którego nikt nie przekona i nie zreformuje zwykły zmanipulować starzec do Stalina też się modlą i ty fanatyku oddaj cześć swojemu guru zalatujesz mi ubekiem z dodatkiem kodeiny którzy już nic nie znaczą.
0
Dramat ze sa ludzie jak to cos co napisało o filantropie ujawnij sie debilna maso bo nawet cie hejterem nie mozna nazwac
0
Dramat ze sa ludzie jak to cos co napisało o filantropie ujawnij sie debilna maso bo nawet cie hejterem nie mozna nazwac
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: