Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 stycznia 2017 r.
7:29

Prezes lubelskiego hospicjum i nowy samochód. To prezent od WOŚP

1860 30 A A

Samochodem podarowanym dla Lubelskiego Hospicjum im. Małego Księcia pochwalił się na Facebooku ojciec Filip Buczyński.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– W miniony weekend miałem okazję odebrać od WOŚP auto podarowane dla Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Samochód będzie służył pani Małgosi, naszej pielęgniarce na dojazdy do pacjentów. Dziękujemy – napisał wczoraj na Facebooku ojciec Filip Buczyński, założyciel i prezes Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.

 

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wolnotariusz / 23 stycznia 2017 o 11:25
0
i tyle napisał:
wolnotariusz napisał:
Taki tam napisał:
wolnotariusz napisał:
  10 % od zebranej kwoty bierze owsiak. wielka mi uczynność za taka kasę sam będę z puszka za***ał a nie biedne dzieci na mróz wysyłał i kazał im zbierać i to za darmo. a on się wzbogaca co roku ha ha ha naiwniaki.... co myśleliście że za darmo to robi ha ha ha.
Co tak słabo ? napisz że 50 % !  - skoro tak piszesz to napewno dysponujesz dokumentami, które mogą potwierdzić tę "złodziejską" działalność - uważam, że takie posty powinny być ścigane z urzędu za zniesławienie (no ale skoro autor dysponuje dowodami - a tak zakładam, skoro tak pisze - to nie powinien się bać) Jedyny plus dla mnie, osobiście - z tego typu (smutnych i oddających skalę hmm.. nazwijmy to "biedy umysłowej" niektórych osób) postów to, że zasadniczo po stosunku do WOŚP jestem w stanie z dokładnością do 100% określić wartość człowieka w kontekście chociażby dyskusji z nim. Po drugie temat czy pan Owsiak coś z tego ma i "hejt" z tym związany pojawia się co roku - uważam, że panu Jurkowi należałoby się nawet i więcej niż 10 % za działalność i organizację akcji dzięki której w niemal każdym szpitalu stoi sprzęt do ratowania życia. Bo skoro tak zajadle atakujesz człowieka (bezpodstawnie) który tyle dobra uczynił to czemu nie napiszesz posta na temat chociażby diet poselskich, na które sam comiesięcznie się składasz (może) w podatku dochodowym i kóre są wypłacane osobom, które nie zrobiły komplenie nic (opcja polityczna obojętna) ? - widzisz na tym polega samodzielne myślenie - a nie przyjmowanie odgórnie cudzych (często krzywdzących) - i tego właśnie życzę - przejrzenia na oczy, a nie tylko wyboru barykady (Wam wszystkim). Peace.
Ha ha ha po co dowody przecież to wszystko wiadomo oficjalnie i bez ukrywania ha ha ha biedaku.... a tobie mydlą oczy jaka to orkiestra dobra i z wolnotariatu robiona ha ha ha ha nie bój się gdyby to było za darmo to już dawno by nie istniało a tak zarobi owsiak (policz sobie tępaku ile to jest 10% od np tegoroczniej orkiestry ) a przy okazji ktoś wypierze pieniądze. ze sprzedarzy stoczni czy innych zakładów i odliczy podatek. Duzo większe pieniądze płace na NFZ niż ty żebraku dałeś na tą orkiestrę, kupiłeś sobie paipraowe serduszko za 2 zł i zgrywasz wielkiego darczyńce ha ha ha ha na orkiestrze jedyni co nie zarobią to biedne dzieci wysyłane na mróz azeby zapełniały puszki to jest aż żałosne. Lecz oczywiście niech owsiak "charytatywnie" sobie zarobi. Toz nie musi pracować wolnotariusze go utzrymają a naiwniaki rzucą do puszki żebrającym dzieciom na mrozie ha ha ha naiwne to naiwne dlatego tak POprzednia władza was ruchała :D
Widać, jaka mizeria umysłu się odzywa. Widać, że w ogóle nie jesteś w stanie pojąć CZYM jest Orkiestra. Płacisz dużo większe pieniądze na NFZ i co z tego masz? A te Twoje 10% (z tego co ja się orientuję to 8) to statutowy, ZGODNY Z PRAWEM odpis na koszty całorocznej działalności Orkiestry, a nie odpis do kieszeni Owsiaka. Ale Ty nie jesteś w stanie tego pojąć bo księżulo, albo Kaczyński Ci powiedzieli, że Owsiak kradnie i koniec. Szkoda słów...
Szkoda słów to na takie kałmuki jak ty....taka tak dalej jak widzę wierzesz w magię TVN ha ha ha ha owsiak nie bierze nic tak samo jak i ten wasz prezes KOD-u nie brał nic za prezesowanie ha ha ha jednak jak widzać są naiwniacy co utrzymują kijowsiego z rodzina i owsiaka z rodziną....a że robią to małe dzieci kwestują na mrozie to już szczegół. Dobrze że era złodzieji się już kończy wonnnn świnio od koryta ha ha ha ha.....
Szkoda słów to na takie kałmuki jak ty....taka tak dalej jak widzę wierzesz w magię TVN ha ha ha ha owsiak nie bierze nic tak samo jak i ten wasz prezes KOD-u nie brał nic za prezesowanie ha ha ha jednak jak widzać są naiwniacy co utrzymują kijowsiego z rodzina i owsiaka z rodziną....a że robią to małe dzieci kwestują na mrozie to już szczegół. Dobrze że era złodzieji się już kończy wonnnn świnio od koryta ha ha ha ha..... rozwiń
Avatar
Gość / 22 stycznia 2017 o 13:43
0
TAK KOŚCIÓŁ WSPIERA wośp i na Owsiaka napier.... a jak daje to sie bierze no to honor jest ale w kieszeni Pozdrawiam BISKUPÓW
Avatar
i tyle / 20 stycznia 2017 o 20:22
0
wolnotariusz napisał:
Taki tam napisał:
wolnotariusz napisał:
 10 % od zebranej kwoty bierze owsiak. wielka mi uczynność za taka kasę sam będę z puszka za***ał a nie biedne dzieci na mróz wysyłał i kazał im zbierać i to za darmo. a on się wzbogaca co roku ha ha ha naiwniaki.... co myśleliście że za darmo to robi ha ha ha.
Co tak słabo ? napisz że 50 % !  - skoro tak piszesz to napewno dysponujesz dokumentami, które mogą potwierdzić tę "złodziejską" działalność - uważam, że takie posty powinny być ścigane z urzędu za zniesławienie (no ale skoro autor dysponuje dowodami - a tak zakładam, skoro tak pisze - to nie powinien się bać) Jedyny plus dla mnie, osobiście - z tego typu (smutnych i oddających skalę hmm.. nazwijmy to "biedy umysłowej" niektórych osób) postów to, że zasadniczo po stosunku do WOŚP jestem w stanie z dokładnością do 100% określić wartość człowieka w kontekście chociażby dyskusji z nim. Po drugie temat czy pan Owsiak coś z tego ma i "hejt" z tym związany pojawia się co roku - uważam, że panu Jurkowi należałoby się nawet i więcej niż 10 % za działalność i organizację akcji dzięki której w niemal każdym szpitalu stoi sprzęt do ratowania życia. Bo skoro tak zajadle atakujesz człowieka (bezpodstawnie) który tyle dobra uczynił to czemu nie napiszesz posta na temat chociażby diet poselskich, na które sam comiesięcznie się składasz (może) w podatku dochodowym i kóre są wypłacane osobom, które nie zrobiły komplenie nic (opcja polityczna obojętna) ? - widzisz na tym polega samodzielne myślenie - a nie przyjmowanie odgórnie cudzych (często krzywdzących) - i tego właśnie życzę - przejrzenia na oczy, a nie tylko wyboru barykady (Wam wszystkim). Peace.
Ha ha ha po co dowody przecież to wszystko wiadomo oficjalnie i bez ukrywania ha ha ha biedaku.... a tobie mydlą oczy jaka to orkiestra dobra i z wolnotariatu robiona ha ha ha ha nie bój się gdyby to było za darmo to już dawno by nie istniało a tak zarobi owsiak (policz sobie tępaku ile to jest 10% od np tegoroczniej orkiestry ) a przy okazji ktoś wypierze pieniądze. ze sprzedarzy stoczni czy innych zakładów i odliczy podatek. Duzo większe pieniądze płace na NFZ niż ty żebraku dałeś na tą orkiestrę, kupiłeś sobie paipraowe serduszko za 2 zł i zgrywasz wielkiego darczyńce ha ha ha ha na orkiestrze jedyni co nie zarobią to biedne dzieci wysyłane na mróz azeby zapełniały puszki to jest aż żałosne. Lecz oczywiście niech owsiak "charytatywnie" sobie zarobi. Toz nie musi pracować wolnotariusze go utzrymają a naiwniaki rzucą do puszki żebrającym dzieciom na mrozie ha ha ha naiwne to naiwne dlatego tak POprzednia władza was ruchała :D
Widać, jaka mizeria umysłu się odzywa. Widać, że w ogóle nie jesteś w stanie pojąć CZYM jest Orkiestra. Płacisz dużo większe pieniądze na NFZ i co z tego masz? A te Twoje 10% (z tego co ja się orientuję to 8) to statutowy, ZGODNY Z PRAWEM odpis na koszty całorocznej działalności Orkiestry, a nie odpis do kieszeni Owsiaka. Ale Ty nie jesteś w stanie tego pojąć bo księżulo, albo Kaczyński Ci powiedzieli, że Owsiak kradnie i koniec. Szkoda słów...
Widać, jaka mizeria umysłu się odzywa. Widać, że w ogóle nie jesteś w stanie pojąć CZYM jest Orkiestra. Płacisz dużo większe pieniądze na NFZ i co z tego masz? A te Twoje 10% (z tego co ja się orientuję to 8) to statutowy, ZGODNY Z PRAWEM odpis na koszty całorocznej działalności Orkiestry, a nie odpis do kieszeni Owsiaka. Ale Ty nie jesteś w stanie tego pojąć bo księżulo, albo Kaczyński Ci powiedzieli, że Owsiak kradnie i koniec. Szkoda słów... rozwiń
Avatar
wolnotariusz / 19 stycznia 2017 o 15:01
0
Taki tam napisał:
wolnotariusz napisał:
10 % od zebranej kwoty bierze owsiak. wielka mi uczynność za taka kasę sam będę z puszka za***ał a nie biedne dzieci na mróz wysyłał i kazał im zbierać i to za darmo. a on się wzbogaca co roku ha ha ha naiwniaki.... co myśleliście że za darmo to robi ha ha ha.
Co tak słabo ? napisz że 50 % !  - skoro tak piszesz to napewno dysponujesz dokumentami, które mogą potwierdzić tę "złodziejską" działalność - uważam, że takie posty powinny być ścigane z urzędu za zniesławienie (no ale skoro autor dysponuje dowodami - a tak zakładam, skoro tak pisze - to nie powinien się bać) Jedyny plus dla mnie, osobiście - z tego typu (smutnych i oddających skalę hmm.. nazwijmy to "biedy umysłowej" niektórych osób) postów to, że zasadniczo po stosunku do WOŚP jestem w stanie z dokładnością do 100% określić wartość człowieka w kontekście chociażby dyskusji z nim. Po drugie temat czy pan Owsiak coś z tego ma i "hejt" z tym związany pojawia się co roku - uważam, że panu Jurkowi należałoby się nawet i więcej niż 10 % za działalność i organizację akcji dzięki której w niemal każdym szpitalu stoi sprzęt do ratowania życia. Bo skoro tak zajadle atakujesz człowieka (bezpodstawnie) który tyle dobra uczynił to czemu nie napiszesz posta na temat chociażby diet poselskich, na które sam comiesięcznie się składasz (może) w podatku dochodowym i kóre są wypłacane osobom, które nie zrobiły komplenie nic (opcja polityczna obojętna) ? - widzisz na tym polega samodzielne myślenie - a nie przyjmowanie odgórnie cudzych (często krzywdzących) - i tego właśnie życzę - przejrzenia na oczy, a nie tylko wyboru barykady (Wam wszystkim). Peace.
Ha ha ha po co dowody przecież to wszystko wiadomo oficjalnie i bez ukrywania ha ha ha biedaku.... a tobie mydlą oczy jaka to orkiestra dobra i z wolnotariatu robiona ha ha ha ha nie bój się gdyby to było za darmo to już dawno by nie istniało a tak zarobi owsiak (policz sobie tępaku ile to jest 10% od np tegoroczniej orkiestry ) a przy okazji ktoś wypierze pieniądze. ze sprzedarzy stoczni czy innych zakładów i odliczy podatek. Duzo większe pieniądze płace na NFZ niż ty żebraku dałeś na tą orkiestrę, kupiłeś sobie paipraowe serduszko za 2 zł i zgrywasz wielkiego darczyńce ha ha ha ha na orkiestrze jedyni co nie zarobią to biedne dzieci wysyłane na mróz azeby zapełniały puszki to jest aż żałosne. Lecz oczywiście niech owsiak "charytatywnie" sobie zarobi. Toz nie musi pracować wolnotariusze go utzrymają a naiwniaki rzucą do puszki żebrającym dzieciom na mrozie ha ha ha naiwne to naiwne dlatego tak POprzednia władza was ruchała :D 
Ha ha ha po co dowody przecież to wszystko wiadomo oficjalnie i bez ukrywania ha ha ha biedaku.... a tobie mydlą oczy jaka to orkiestra dobra i z wolnotariatu robiona ha ha ha ha nie bój się gdyby to było za darmo to już dawno by nie istniało a tak zarobi owsiak (policz sobie tępaku ile to jest 10% od np tegoroczniej orkiestry ) a przy okazji ktoś wypierze pieniądze. ze sprzedarzy stoczni czy innych zakładów i odliczy podatek. Duzo większe pieniądze płace na NFZ niż ty żebraku dałeś na tą orkiestrę, kupiłeś sobie paipraowe ser... rozwiń
Avatar
Gość / 19 stycznia 2017 o 13:38
0
Nie trzeba zbierać. Pieniądze są i to większe, gdyz kwoty jakie Polska wpłaca na rzecz Ukrainy - są kilka razy większe, a to nie jest wcale potrzebne. oni nie mają i nie będą mieli nam tego za dobre, doją nas na wszystkie sposoby. Te pieniądze mogłyby iść właśnie na takie cele jak Wielka Orkiestra. Nie wiem tylko dlaczego Polska władza tak w nich (w UPA) ładuje nasze(ludzkie)pieniądze? Jedyne co mi przychodzi do głowy to że to jest na złość Rosji... Tylko że to głupie... )
Avatar
Gość / 19 stycznia 2017 o 10:03
0
Banda chorych genetycznie idiotów. Grosza by nie wziął. Bogaci się... a wy szmaty szczekate za darmo robicie?
Avatar
Taki tam / 19 stycznia 2017 o 08:50
0
wolnotariusz napisał:
10 % od zebranej kwoty bierze owsiak. wielka mi uczynność za taka kasę sam będę z puszka za***ał a nie biedne dzieci na mróz wysyłał i kazał im zbierać i to za darmo. a on się wzbogaca co roku ha ha ha naiwniaki.... co myśleliście że za darmo to robi ha ha ha.
Co tak słabo ? napisz że 50 % !  - skoro tak piszesz to napewno dysponujesz dokumentami, które mogą potwierdzić tę "złodziejską" działalność - uważam, że takie posty powinny być ścigane z urzędu za zniesławienie (no ale skoro autor dysponuje dowodami - a tak zakładam, skoro tak pisze - to nie powinien się bać) Jedyny plus dla mnie, osobiście - z tego typu (smutnych i oddających skalę hmm.. nazwijmy to "biedy umysłowej" niektórych osób) postów to, że zasadniczo po stosunku do WOŚP jestem w stanie z dokładnością do 100% określić wartość człowieka w kontekście chociażby dyskusji z nim. Po drugie temat czy pan Owsiak coś z tego ma i "hejt" z tym związany pojawia się co roku - uważam, że panu Jurkowi należałoby się nawet i więcej niż 10 % za działalność i organizację akcji dzięki której w niemal każdym szpitalu stoi sprzęt do ratowania życia. Bo skoro tak zajadle atakujesz człowieka (bezpodstawnie) który tyle dobra uczynił to czemu nie napiszesz posta na temat chociażby diet poselskich, na które sam comiesięcznie się składasz (może) w podatku dochodowym i kóre są wypłacane osobom, które nie zrobiły komplenie nic (opcja polityczna obojętna) ? - widzisz na tym polega samodzielne myślenie - a nie przyjmowanie odgórnie cudzych (często krzywdzących) - i tego właśnie życzę - przejrzenia na oczy, a nie tylko wyboru barykady (Wam wszystkim). Peace.
Co tak słabo ? napisz że 50 % !  - skoro tak piszesz to napewno dysponujesz dokumentami, które mogą potwierdzić tę "złodziejską" działalność - uważam, że takie posty powinny być ścigane z urzędu za zniesławienie (no ale skoro autor dysponuje dowodami - a tak zakładam, skoro tak pisze - to nie powinien się bać) Jedyny plus dla mnie, osobiście - z tego typu (smutnych i oddających skalę hmm.. nazwijmy to "biedy umysłowej" niektórych osób) postów to, że zasadniczo po stosunku do WOŚP jestem w stanie z dokładnoś... rozwiń
Avatar
fela / 18 stycznia 2017 o 17:00
0
nie przesadzajcie, dobrze, ze kupiono samochód, ale po pierwsze jako kraj jestesmy bardzo bogaci, bo jeżeli rząd płaci 500+ za seks i rozmnażanie się no to niech te 500+ dodatkowo oprócz naszych podatków przeznaczy na sprzęt i leczenie chorych, a młodych zdrowych rodziców do praacy 24 godzin na dobę bo jak napieprzyli dzieci to niech zapieprzają na nie.
Avatar
Gość / 18 stycznia 2017 o 14:18
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dramat ze sa ludzie jak to cos co napisało o filantropie ujawnij sie debilna maso bo nawet cie hejterem nie mozna nazwac
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
___________________
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jedź na Woodstock weź kapiel w błocie to trochę ochłoniesz i poczujesz swój klimat.
rozwiń
Avatar
Gość / 18 stycznia 2017 o 14:03
0
Dramat ze sa ludzie jak to cos co napisało o filantropie ujawnij sie debilna maso bo nawet cie hejterem nie mozna nazwac
Avatar
wolnotariusz / 23 stycznia 2017 o 11:25
0
i tyle napisał:
wolnotariusz napisał:
Taki tam napisał:
wolnotariusz napisał:
  10 % od zebranej kwoty bierze owsiak. wielka mi uczynność za taka kasę sam będę z puszka za***ał a nie biedne dzieci na mróz wysyłał i kazał im zbierać i to za darmo. a on się wzbogaca co roku ha ha ha naiwniaki.... co myśleliście że za darmo to robi ha ha ha.
Co tak słabo ? napisz że 50 % !  - skoro tak piszesz to napewno dysponujesz dokumentami, które mogą potwierdzić tę "złodziejską" działalność - uważam, że takie posty powinny być ścigane z urzędu za zniesławienie (no ale skoro autor dysponuje dowodami - a tak zakładam, skoro tak pisze - to nie powinien się bać) Jedyny plus dla mnie, osobiście - z tego typu (smutnych i oddających skalę hmm.. nazwijmy to "biedy umysłowej" niektórych osób) postów to, że zasadniczo po stosunku do WOŚP jestem w stanie z dokładnością do 100% określić wartość człowieka w kontekście chociażby dyskusji z nim. Po drugie temat czy pan Owsiak coś z tego ma i "hejt" z tym związany pojawia się co roku - uważam, że panu Jurkowi należałoby się nawet i więcej niż 10 % za działalność i organizację akcji dzięki której w niemal każdym szpitalu stoi sprzęt do ratowania życia. Bo skoro tak zajadle atakujesz człowieka (bezpodstawnie) który tyle dobra uczynił to czemu nie napiszesz posta na temat chociażby diet poselskich, na które sam comiesięcznie się składasz (może) w podatku dochodowym i kóre są wypłacane osobom, które nie zrobiły komplenie nic (opcja polityczna obojętna) ? - widzisz na tym polega samodzielne myślenie - a nie przyjmowanie odgórnie cudzych (często krzywdzących) - i tego właśnie życzę - przejrzenia na oczy, a nie tylko wyboru barykady (Wam wszystkim). Peace.
Ha ha ha po co dowody przecież to wszystko wiadomo oficjalnie i bez ukrywania ha ha ha biedaku.... a tobie mydlą oczy jaka to orkiestra dobra i z wolnotariatu robiona ha ha ha ha nie bój się gdyby to było za darmo to już dawno by nie istniało a tak zarobi owsiak (policz sobie tępaku ile to jest 10% od np tegoroczniej orkiestry ) a przy okazji ktoś wypierze pieniądze. ze sprzedarzy stoczni czy innych zakładów i odliczy podatek. Duzo większe pieniądze płace na NFZ niż ty żebraku dałeś na tą orkiestrę, kupiłeś sobie paipraowe serduszko za 2 zł i zgrywasz wielkiego darczyńce ha ha ha ha na orkiestrze jedyni co nie zarobią to biedne dzieci wysyłane na mróz azeby zapełniały puszki to jest aż żałosne. Lecz oczywiście niech owsiak "charytatywnie" sobie zarobi. Toz nie musi pracować wolnotariusze go utzrymają a naiwniaki rzucą do puszki żebrającym dzieciom na mrozie ha ha ha naiwne to naiwne dlatego tak POprzednia władza was ruchała :D
Widać, jaka mizeria umysłu się odzywa. Widać, że w ogóle nie jesteś w stanie pojąć CZYM jest Orkiestra. Płacisz dużo większe pieniądze na NFZ i co z tego masz? A te Twoje 10% (z tego co ja się orientuję to 8) to statutowy, ZGODNY Z PRAWEM odpis na koszty całorocznej działalności Orkiestry, a nie odpis do kieszeni Owsiaka. Ale Ty nie jesteś w stanie tego pojąć bo księżulo, albo Kaczyński Ci powiedzieli, że Owsiak kradnie i koniec. Szkoda słów...
Szkoda słów to na takie kałmuki jak ty....taka tak dalej jak widzę wierzesz w magię TVN ha ha ha ha owsiak nie bierze nic tak samo jak i ten wasz prezes KOD-u nie brał nic za prezesowanie ha ha ha jednak jak widzać są naiwniacy co utrzymują kijowsiego z rodzina i owsiaka z rodziną....a że robią to małe dzieci kwestują na mrozie to już szczegół. Dobrze że era złodzieji się już kończy wonnnn świnio od koryta ha ha ha ha.....
Szkoda słów to na takie kałmuki jak ty....taka tak dalej jak widzę wierzesz w magię TVN ha ha ha ha owsiak nie bierze nic tak samo jak i ten wasz prezes KOD-u nie brał nic za prezesowanie ha ha ha jednak jak widzać są naiwniacy co utrzymują kijowsiego z rodzina i owsiaka z rodziną....a że robią to małe dzieci kwestują na mrozie to już szczegół. Dobrze że era złodzieji się już kończy wonnnn świnio od koryta ha ha ha ha..... rozwiń
Avatar
Gość / 22 stycznia 2017 o 13:43
0
TAK KOŚCIÓŁ WSPIERA wośp i na Owsiaka napier.... a jak daje to sie bierze no to honor jest ale w kieszeni Pozdrawiam BISKUPÓW
Avatar
i tyle / 20 stycznia 2017 o 20:22
0
wolnotariusz napisał:
Taki tam napisał:
wolnotariusz napisał:
 10 % od zebranej kwoty bierze owsiak. wielka mi uczynność za taka kasę sam będę z puszka za***ał a nie biedne dzieci na mróz wysyłał i kazał im zbierać i to za darmo. a on się wzbogaca co roku ha ha ha naiwniaki.... co myśleliście że za darmo to robi ha ha ha.
Co tak słabo ? napisz że 50 % !  - skoro tak piszesz to napewno dysponujesz dokumentami, które mogą potwierdzić tę "złodziejską" działalność - uważam, że takie posty powinny być ścigane z urzędu za zniesławienie (no ale skoro autor dysponuje dowodami - a tak zakładam, skoro tak pisze - to nie powinien się bać) Jedyny plus dla mnie, osobiście - z tego typu (smutnych i oddających skalę hmm.. nazwijmy to "biedy umysłowej" niektórych osób) postów to, że zasadniczo po stosunku do WOŚP jestem w stanie z dokładnością do 100% określić wartość człowieka w kontekście chociażby dyskusji z nim. Po drugie temat czy pan Owsiak coś z tego ma i "hejt" z tym związany pojawia się co roku - uważam, że panu Jurkowi należałoby się nawet i więcej niż 10 % za działalność i organizację akcji dzięki której w niemal każdym szpitalu stoi sprzęt do ratowania życia. Bo skoro tak zajadle atakujesz człowieka (bezpodstawnie) który tyle dobra uczynił to czemu nie napiszesz posta na temat chociażby diet poselskich, na które sam comiesięcznie się składasz (może) w podatku dochodowym i kóre są wypłacane osobom, które nie zrobiły komplenie nic (opcja polityczna obojętna) ? - widzisz na tym polega samodzielne myślenie - a nie przyjmowanie odgórnie cudzych (często krzywdzących) - i tego właśnie życzę - przejrzenia na oczy, a nie tylko wyboru barykady (Wam wszystkim). Peace.
Ha ha ha po co dowody przecież to wszystko wiadomo oficjalnie i bez ukrywania ha ha ha biedaku.... a tobie mydlą oczy jaka to orkiestra dobra i z wolnotariatu robiona ha ha ha ha nie bój się gdyby to było za darmo to już dawno by nie istniało a tak zarobi owsiak (policz sobie tępaku ile to jest 10% od np tegoroczniej orkiestry ) a przy okazji ktoś wypierze pieniądze. ze sprzedarzy stoczni czy innych zakładów i odliczy podatek. Duzo większe pieniądze płace na NFZ niż ty żebraku dałeś na tą orkiestrę, kupiłeś sobie paipraowe serduszko za 2 zł i zgrywasz wielkiego darczyńce ha ha ha ha na orkiestrze jedyni co nie zarobią to biedne dzieci wysyłane na mróz azeby zapełniały puszki to jest aż żałosne. Lecz oczywiście niech owsiak "charytatywnie" sobie zarobi. Toz nie musi pracować wolnotariusze go utzrymają a naiwniaki rzucą do puszki żebrającym dzieciom na mrozie ha ha ha naiwne to naiwne dlatego tak POprzednia władza was ruchała :D
Widać, jaka mizeria umysłu się odzywa. Widać, że w ogóle nie jesteś w stanie pojąć CZYM jest Orkiestra. Płacisz dużo większe pieniądze na NFZ i co z tego masz? A te Twoje 10% (z tego co ja się orientuję to 8) to statutowy, ZGODNY Z PRAWEM odpis na koszty całorocznej działalności Orkiestry, a nie odpis do kieszeni Owsiaka. Ale Ty nie jesteś w stanie tego pojąć bo księżulo, albo Kaczyński Ci powiedzieli, że Owsiak kradnie i koniec. Szkoda słów...
Widać, jaka mizeria umysłu się odzywa. Widać, że w ogóle nie jesteś w stanie pojąć CZYM jest Orkiestra. Płacisz dużo większe pieniądze na NFZ i co z tego masz? A te Twoje 10% (z tego co ja się orientuję to 8) to statutowy, ZGODNY Z PRAWEM odpis na koszty całorocznej działalności Orkiestry, a nie odpis do kieszeni Owsiaka. Ale Ty nie jesteś w stanie tego pojąć bo księżulo, albo Kaczyński Ci powiedzieli, że Owsiak kradnie i koniec. Szkoda słów... rozwiń
Avatar
wolnotariusz / 19 stycznia 2017 o 15:01
0
Taki tam napisał:
wolnotariusz napisał:
10 % od zebranej kwoty bierze owsiak. wielka mi uczynność za taka kasę sam będę z puszka za***ał a nie biedne dzieci na mróz wysyłał i kazał im zbierać i to za darmo. a on się wzbogaca co roku ha ha ha naiwniaki.... co myśleliście że za darmo to robi ha ha ha.
Co tak słabo ? napisz że 50 % !  - skoro tak piszesz to napewno dysponujesz dokumentami, które mogą potwierdzić tę "złodziejską" działalność - uważam, że takie posty powinny być ścigane z urzędu za zniesławienie (no ale skoro autor dysponuje dowodami - a tak zakładam, skoro tak pisze - to nie powinien się bać) Jedyny plus dla mnie, osobiście - z tego typu (smutnych i oddających skalę hmm.. nazwijmy to "biedy umysłowej" niektórych osób) postów to, że zasadniczo po stosunku do WOŚP jestem w stanie z dokładnością do 100% określić wartość człowieka w kontekście chociażby dyskusji z nim. Po drugie temat czy pan Owsiak coś z tego ma i "hejt" z tym związany pojawia się co roku - uważam, że panu Jurkowi należałoby się nawet i więcej niż 10 % za działalność i organizację akcji dzięki której w niemal każdym szpitalu stoi sprzęt do ratowania życia. Bo skoro tak zajadle atakujesz człowieka (bezpodstawnie) który tyle dobra uczynił to czemu nie napiszesz posta na temat chociażby diet poselskich, na które sam comiesięcznie się składasz (może) w podatku dochodowym i kóre są wypłacane osobom, które nie zrobiły komplenie nic (opcja polityczna obojętna) ? - widzisz na tym polega samodzielne myślenie - a nie przyjmowanie odgórnie cudzych (często krzywdzących) - i tego właśnie życzę - przejrzenia na oczy, a nie tylko wyboru barykady (Wam wszystkim). Peace.
Ha ha ha po co dowody przecież to wszystko wiadomo oficjalnie i bez ukrywania ha ha ha biedaku.... a tobie mydlą oczy jaka to orkiestra dobra i z wolnotariatu robiona ha ha ha ha nie bój się gdyby to było za darmo to już dawno by nie istniało a tak zarobi owsiak (policz sobie tępaku ile to jest 10% od np tegoroczniej orkiestry ) a przy okazji ktoś wypierze pieniądze. ze sprzedarzy stoczni czy innych zakładów i odliczy podatek. Duzo większe pieniądze płace na NFZ niż ty żebraku dałeś na tą orkiestrę, kupiłeś sobie paipraowe serduszko za 2 zł i zgrywasz wielkiego darczyńce ha ha ha ha na orkiestrze jedyni co nie zarobią to biedne dzieci wysyłane na mróz azeby zapełniały puszki to jest aż żałosne. Lecz oczywiście niech owsiak "charytatywnie" sobie zarobi. Toz nie musi pracować wolnotariusze go utzrymają a naiwniaki rzucą do puszki żebrającym dzieciom na mrozie ha ha ha naiwne to naiwne dlatego tak POprzednia władza was ruchała :D 
Ha ha ha po co dowody przecież to wszystko wiadomo oficjalnie i bez ukrywania ha ha ha biedaku.... a tobie mydlą oczy jaka to orkiestra dobra i z wolnotariatu robiona ha ha ha ha nie bój się gdyby to było za darmo to już dawno by nie istniało a tak zarobi owsiak (policz sobie tępaku ile to jest 10% od np tegoroczniej orkiestry ) a przy okazji ktoś wypierze pieniądze. ze sprzedarzy stoczni czy innych zakładów i odliczy podatek. Duzo większe pieniądze płace na NFZ niż ty żebraku dałeś na tą orkiestrę, kupiłeś sobie paipraowe ser... rozwiń
Avatar
Gość / 19 stycznia 2017 o 13:38
0
Nie trzeba zbierać. Pieniądze są i to większe, gdyz kwoty jakie Polska wpłaca na rzecz Ukrainy - są kilka razy większe, a to nie jest wcale potrzebne. oni nie mają i nie będą mieli nam tego za dobre, doją nas na wszystkie sposoby. Te pieniądze mogłyby iść właśnie na takie cele jak Wielka Orkiestra. Nie wiem tylko dlaczego Polska władza tak w nich (w UPA) ładuje nasze(ludzkie)pieniądze? Jedyne co mi przychodzi do głowy to że to jest na złość Rosji... Tylko że to głupie... )
Avatar
Gość / 19 stycznia 2017 o 10:03
0
Banda chorych genetycznie idiotów. Grosza by nie wziął. Bogaci się... a wy szmaty szczekate za darmo robicie?
Avatar
Taki tam / 19 stycznia 2017 o 08:50
0
wolnotariusz napisał:
10 % od zebranej kwoty bierze owsiak. wielka mi uczynność za taka kasę sam będę z puszka za***ał a nie biedne dzieci na mróz wysyłał i kazał im zbierać i to za darmo. a on się wzbogaca co roku ha ha ha naiwniaki.... co myśleliście że za darmo to robi ha ha ha.
Co tak słabo ? napisz że 50 % !  - skoro tak piszesz to napewno dysponujesz dokumentami, które mogą potwierdzić tę "złodziejską" działalność - uważam, że takie posty powinny być ścigane z urzędu za zniesławienie (no ale skoro autor dysponuje dowodami - a tak zakładam, skoro tak pisze - to nie powinien się bać) Jedyny plus dla mnie, osobiście - z tego typu (smutnych i oddających skalę hmm.. nazwijmy to "biedy umysłowej" niektórych osób) postów to, że zasadniczo po stosunku do WOŚP jestem w stanie z dokładnością do 100% określić wartość człowieka w kontekście chociażby dyskusji z nim. Po drugie temat czy pan Owsiak coś z tego ma i "hejt" z tym związany pojawia się co roku - uważam, że panu Jurkowi należałoby się nawet i więcej niż 10 % za działalność i organizację akcji dzięki której w niemal każdym szpitalu stoi sprzęt do ratowania życia. Bo skoro tak zajadle atakujesz człowieka (bezpodstawnie) który tyle dobra uczynił to czemu nie napiszesz posta na temat chociażby diet poselskich, na które sam comiesięcznie się składasz (może) w podatku dochodowym i kóre są wypłacane osobom, które nie zrobiły komplenie nic (opcja polityczna obojętna) ? - widzisz na tym polega samodzielne myślenie - a nie przyjmowanie odgórnie cudzych (często krzywdzących) - i tego właśnie życzę - przejrzenia na oczy, a nie tylko wyboru barykady (Wam wszystkim). Peace.
Co tak słabo ? napisz że 50 % !  - skoro tak piszesz to napewno dysponujesz dokumentami, które mogą potwierdzić tę "złodziejską" działalność - uważam, że takie posty powinny być ścigane z urzędu za zniesławienie (no ale skoro autor dysponuje dowodami - a tak zakładam, skoro tak pisze - to nie powinien się bać) Jedyny plus dla mnie, osobiście - z tego typu (smutnych i oddających skalę hmm.. nazwijmy to "biedy umysłowej" niektórych osób) postów to, że zasadniczo po stosunku do WOŚP jestem w stanie z dokładnoś... rozwiń
Avatar
NFZ / 19 stycznia 2017 o 06:09
-1
ha ha ha owiak sobie kupi sto takich samochodów, wielkie mi halo on ma w *** to co kupuje i komu byle reklama była i co roku wiecej kazy zebrać i procent ma większy. wszystko to ma i tak za darmo bo ludzie są naiwni i nawet swoje dzieci wysyłaja by mu na tą kasę żebrały, wstsyd i hańba. dzieci  z wolnotariatu żebżą a hipis jąkała czystą kasę ma dla siebie i swojej rodzinki ha ha. jak by był taki dobry to by grosza nie wzią.... coś całkiem jak przewądniczący kod-u niby za darmo był przewodniczacym ha ha ale ludzie są naiwni....
Avatar
fela / 18 stycznia 2017 o 17:00
0
nie przesadzajcie, dobrze, ze kupiono samochód, ale po pierwsze jako kraj jestesmy bardzo bogaci, bo jeżeli rząd płaci 500+ za seks i rozmnażanie się no to niech te 500+ dodatkowo oprócz naszych podatków przeznaczy na sprzęt i leczenie chorych, a młodych zdrowych rodziców do praacy 24 godzin na dobę bo jak napieprzyli dzieci to niech zapieprzają na nie.
Avatar
wolnotariusz / 18 stycznia 2017 o 15:18
-1
10 % od zebranej kwoty bierze owsiak. wielka mi uczynność za taka kasę sam będę z puszka za***ał a nie biedne dzieci na mróz wysyłał i kazał im zbierać i to za darmo. a on się wzbogaca co roku ha ha ha naiwniaki.... co myśleliście że za darmo to robi ha ha ha. 
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 0 0

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 0 0

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 2 7

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 1

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 1

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 1 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 6 2

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 1

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu"

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu" 0 1

Nie ma zagrożenia dla działalności Mostu Kultury – zapewnia dyrektor miejskiej instytucji, która odpowiada za to miejsce i bije się w piersi za zbyt wysoki pawilon obwieszony reklamami. – Przyznajemy się do pewnego błędu – mówi szef CK.

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie?

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie? 0 2

Minister rolnictwa zgodził się na stosowanie neonikotynoidów w uprawach rzepaku. Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm, a pszczelarze studzą emocje.