Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A pierwsza dama nie odwiedzi szkoły rabinackiej?A prezydent nie złoży kwiatów pod tablicą Lecha Kaczyńskiego na KUL???Coś ta wizyta chyba źle zaplanowana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bartek napisał:
Powinni przegonić tego analfabetę,chłopa bez jaj i starą babę a on jeszcze chce się spotkać z przedsiębiorcami? niech ten oszust i kukła bez rozumu ogląda (Państwo w Państwie) to może w końcu poda się do dymisji i przejdzie na zasiłek za 700zł a nie okrada obywateli
Sto lat ,sto lat chciałbym Tobie "Bartku" zśpiewać. Jeszcze mi tylko powiedz - skąd te sądaże które pokazują aż taką POpularność tego nieudacznika ? Czyżby Polacy byli aż tak beznadziejnie ślepi? Kiedy się na to wszystko patrzy to "BUL" serce ściska i człowiek nie ma "NADZIEJI" na lepsze.Może to tylko taki koszmarny sen ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CCCP napisał:
TAK,TAK, błądzisz CYCU i,dlatego SIERPEM I MŁOTEM W CIEBIE I TĄ CZERWONO-KONFIDENCKĄ CHOŁTĘ.
Pisze CYCU się "hołota", a nie "chołota". Nie uczyli na kursach wieczorowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Czy ktoś ze studentów zapytał Komorowskiego, co miał na myśli mówiąc pewien czas przed tragedią smoleńską: "prezydent będzie gdzieś leciał i się wszystko zmieni" - Czy ktoś zapytał Komorowskiego, dlaczego tak mu się spieszyło przejąć władzę 10 kwietnia 2010 r.? I czy chodziło jedynie o Aneks do Raportu o WSI czy o coś jeszcze? - Czy ktoś zapytał Komorowskiego o aferę marszałkową i dlaczego świadkowie z którymi miał się konfrontować w sądzie nagle zeszli z tego świata: http://niezalezna.pl/24354-gina-swiadkowie-afery-marszalkowej - Czy ktoś zapytał Komorowskiego o jego tajne, ukrywane przed opinią publiczną, wizyty u wschodnich postsowieckich satrapów: http://bezdekretu.blogspot.com/2012/03/azerski-slad-o-tajnej-wizycie-bronisawa.html . Oczywiście, dla ignorantów (jak przyjemnie nic nie wiedzieć) to taki dobry wujek z wąsek od wódeczki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BijPOlszewika napisał:
- Czy ktoś ze studentów zapytał Komorowskiego, co miał na myśli mówiąc pewien czas przed tragedią smoleńską: "prezydent będzie gdzieś leciał i się wszystko zmieni" - Czy ktoś zapytał Komorowskiego, dlaczego tak mu się spieszyło przejąć władzę 10 kwietnia 2010 r.? I czy chodziło jedynie o Aneks do Raportu o WSI czy o coś jeszcze? - Czy ktoś zapytał Komorowskiego o aferę marszałkową i dlaczego świadkowie z którymi miał się konfrontować w sądzie nagle zeszli z tego świata: http://niezalezna.pl/24354-gina-swiadkowie-afery-marszalkowej - Czy ktoś zapytał Komorowskiego o jego tajne, ukrywane przed opinią publiczną, wizyty u wschodnich postsowieckich satrapów: http://bezdekretu.blogspot.com/2012/03/azerski-slad-o-tajnej-wizycie-bronisawa.html . Oczywiście, dla ignorantów (jak przyjemnie nic nie wiedzieć) to taki dobry wujek z wąsek od wódeczki...
Jeszcze można spytać o mgłę.. Dalsze pytania - szukaj w "Naszym Dzienniku" i na antenie Radia Maryja..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misiek napisał:
To cię zaskoczę, jestem szczęśliwy i dumny, że jestem Polakiem, jestem szczęśliwy i dumny, że mam takiego prezydenta. Jestem dumny i szczęśliwy, że będąc w Grcji, Niemczech czy Włoszech mogę chodzić z dumnie podniesioną głową, czego i tobie życzę.
Ja jakoś jestem mniej szczęśliwy kiedy uzmysławiam sobie że mój pRezydent jest analfabetą , kiedy wychylił wino z lamki postawionej przed Hiszpańską Królową , kiedy zagadał coś do Obamy z czego świat do tej pory się śmieje, kiedy powiedział że miał przyjemność z helikoptera oglądać tereny objęte powodzią. W końcu kiedy się szczyci życiorysami,swoim i swojej rodziny -a które po przeanalizowaniu do konca nie mogą być prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miesiek napisał:
A coś bardziej merytorycznego?
Tak,tak kilofem i perlikiem w tą ciemną niedouczoną hołotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juras napisał:
No cóż, coś koło 80 proc. Polaków ufa Komorowskiemu. To b. dużo.
Jaja sobie robisz ???? to chyba,że sondaż przeprowadzał Michnik w swojej redakcji albo OBOP w ambasadzie Izraela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdegustowany napisał:
Ja jakoś jestem mniej szczęśliwy kiedy uzmysławiam sobie że mój pRezydent jest analfabetą , kiedy wychylił wino z lamki postawionej przed Hiszpańską Królową , kiedy zagadał coś do Obamy z czego świat do tej pory się śmieje, kiedy powiedział że miał przyjemność z helikoptera oglądać tereny objęte powodzią. W końcu kiedy się szczyci życiorysami,swoim i swojej rodziny -a które po przeanalizowaniu do konca nie mogą być prawdziwe.
Trudno, każdy ma swoje odczucia. Ja jednak uważam, że każdy ma prawo do gaf - także prezydent i papież. Twierdzę natomiast - że w moim subiektywnym odczuciu - Komorowski jednoczy Polaków, a nie dzieli. To jest moje odczucie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef napisał:
A pierwsza dama nie odwiedzi szkoły rabinackiej?A prezydent nie złoży kwiatów pod tablicą Lecha Kaczyńskiego na KUL???Coś ta wizyta chyba źle zaplanowana?
Dzisiaj w Polsce nie ma "PIERWSZEJ DAMY" a tylko CIĘŻKA DUMA........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawiedliwy wśród Polaków napisał:
Jaja sobie robisz ???? to chyba,że sondaż przeprowadzał Michnik w swojej redakcji albo OBOP w ambasadzie Izraela.
Wg CBOS - 71 proc.To i tak b. dużo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOREKTOR napisał:
Dzisiaj w Polsce nie ma "PIERWSZEJ DAMY" a tylko CIĘŻKA DUMA........
Czepianie się. Czytałem z nią kilka wywiadów. Mądra i inteligentna kobieta. Zresztą podobnie jak Maria Kaczyńska, która także miała u Polaków wysokie notowania. Nie wygląd ani tusza świadczy o człowieku..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak,tak kilofem i perlikiem w tą ciemną niedouczoną hołotę.
To rzeczywiście pogadaliśmy... Przynajmniej z ortografii się podciągnąłeś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef napisał:
A pierwsza dama nie odwiedzi szkoły rabinackiej?A prezydent nie złoży kwiatów pod tablicą Lecha Kaczyńskiego na KUL???Coś ta wizyta chyba źle zaplanowana?
Ja pierwsze myślałem że Golda Tencer ,żona Szymona Szurmieja i Komorowska to siostry albo bynajmniej te osoby łączą jakieś więzy krwi- zaskakujące jest to podobieństwo ? Nieprawdaż ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Tuskokraju ignorancja jest w cenie, tak samo jak chamstwo (vide: kariera cudaka z Biłgoraja). Katastrofa za katastrofą, afera za aferą, zawłaszczone, nieefektywne państwo, bieda i bezrobocie, młodzi tysiącami migrują z pracą, zbliża się katastrofa demograficzna, itd. Ale co tam, niech się wali i pali, byleby PiS nie doszedł do władzy, lepiej wierzyć że Bronek niesie zgodę a Donek czyni cuda. Kiedyś wyborcy Platformy zrozumieją, że Platforma jest niebezpieczna nie tylko dla chorych i emerytów, ale wtedy będzie za późno... Badania opinii publicznej o niczym nie świadczą. Przy takim wsparciu medialnym to każdy polityk w tej roli szybowałby wysoko. P.S. Platfusy chyba swoją młodzieżówkę wysłali do boju internetowego, gdyż dawno nie była takiego nasycenia wazeliny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
georg napisał:
Czepianie się. Czytałem z nią kilka wywiadów. Mądra i inteligentna kobieta. Zresztą podobnie jak Maria Kaczyńska, która także miała u Polaków wysokie notowania. Nie wygląd ani tusza świadczy o człowieku..
Kiedy zapoznałem się z życiorysem jej i jej rodziny to zastanawiam się kto ją nauczył pacieża . A co do tych wywiadów w których błysnęłą tą mądrością o której mówisz....mógłyś zasugerować chociaż jeden ?. Co do Pani śp.Kaczyńskiej - ona była mądra poprzez swoją skromność wiedzę i niezafałszowaną przeszłość .To był taki diament o małej liczbie karatów ale o nieskazitelnej czystości...natomiast ten przypadek- hmmm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mao napisał:
Pisze CYCU się "hołota", a nie "chołota". Nie uczyli na kursach wieczorowych?
Ale SENS zrozumiałeś CYCU ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BijPOlszewika napisał:
- Czy ktoś ze studentów zapytał Komorowskiego, co miał na myśli mówiąc pewien czas przed tragedią smoleńską: "prezydent będzie gdzieś leciał i się wszystko zmieni" - Czy ktoś zapytał Komorowskiego, dlaczego tak mu się spieszyło przejąć władzę 10 kwietnia 2010 r.? I czy chodziło jedynie o Aneks do Raportu o WSI czy o coś jeszcze? - Czy ktoś zapytał Komorowskiego o aferę marszałkową i dlaczego świadkowie z którymi miał się konfrontować w sądzie nagle zeszli z tego świata: http://niezalezna.pl/24354-gina-swiadkowie-afery-marszalkowej - Czy ktoś zapytał Komorowskiego o jego tajne, ukrywane przed opinią publiczną, wizyty u wschodnich postsowieckich satrapów: http://bezdekretu.blogspot.com/2012/03/azerski-slad-o-tajnej-wizycie-bronisawa.html . Oczywiście, dla ignorantów (jak przyjemnie nic nie wiedzieć) to taki dobry wujek z wąsek od wódeczki...
Nie było odważnego do zadawania takich pytań,samo FRAJERSTWO było i pytali tylko o pogodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafał napisał:
Wg CBOS - 71 proc.To i tak b. dużo
To tylko PObożne życzenia czerwonych konfidentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Argus napisał:
Kiedy zapoznałem się z życiorysem jej i jej rodziny to zastanawiam się kto ją nauczył pacieża . A co do tych wywiadów w których błysnęłą tą mądrością o której mówisz....mógłyś zasugerować chociaż jeden ?. Co do Pani śp.Kaczyńskiej - ona była mądra poprzez swoją skromność wiedzę i niezafałszowaną przeszłość .To był taki diament o małej liczbie karatów ale o nieskazitelnej czystości...natomiast ten przypadek- hmmm?
Chcesz dyskutować o poziomie kultury czy inteligencji innych osób a piszesz słowo "pacierz" przez "ż". Nie sądzisz,że to żenujące?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...