Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 marca 2012 r.
21:00
Edytuj ten wpis

Prezydent Komorowski w Lublinie, Kraśniku i Puławach (relacja)

Autor: Zdjęcie autora (mb) (pab)
0 99 A A
Bronisław Komorowski w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym (Jacek Świerczyński)
Bronisław Komorowski w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym (Jacek Świerczyński)

Prezydent Bronisław Komorowski spędzi w naszym regionie większość dnia. Najpierw w Lublinie, potem w Kraśniku i Puławach. Zobacz relację z wizyty.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
10:31 Spotkanie ze studentami właśnie się skończyło. - Żałuje, bo pytania szły w dobrą stronę - zażartował prezydent i życzył studentom radości ze studiowania. - W fajnym mieście, i w ogóle ze studiowania. Bo studiowanie zawsze jest fajne - zakończył Bronisław Komorowski.

Prezydent udał się do klasztoru oo. Dominikanów.

10:21 Kolejne pytania studentów były równie trafione. Studenci pytali na przykład: "Jak plan rozwoju Lublina będzie miał wpływ na kierunki studiów wprowadzone na uczelniach?" albo "Dlaczego służba zdrowia na Lubelszczyźnie jest tak zaniedbana>".

Ciekawiej zrobiło się dopiero na koniec, gdy zabrakło już pytań od wyznaczonych samorządowców. Ktoś z sali zapytał: "Czy zastanawiał się Pan nad zniesieniem niewolnictwa w Polsce?". Prezydent odpowiedział zupełnie: "Szczerze mówiąc nie, bo jeszcze żadnego niewolnika nie spotkałem."

Kolejne pytanie "Jak prezydentowi podoba się w Lublinie?" wyraźnie go rozkręciło. Mówił, że z racji tego, że jest historykiem Lublin ma dla niego szczególne znaczenie. - Chyba ze względu na zaszłości historyczne, ale przez to że Lublin jest bramą ze Wschodu na Zachód, odbija się to bardzo korzystnie, na urodzie Lublinianek, co zawsze podkreślałem i nadal będę - zażartował.

Prowadząca to spotkanie Kinga Smoleń po raz trzeci powiedziała w tym momencie, że pora kończyć spotkanie. Prezydent natychmiast jej przerwał. - Co pani ciągle chce tak kończyć - zapytał z uśmiechem. - Odnoszę wrażenie, że coraz bardziej zbliżamy się do ciekawych pytań. Było o niewolnictwie, teraz o kobietach. Ciekawe co dalej.

9:38 Teraz pytania zadają przedstawiciele samorządów lubelskich uczelni. Na razie przypomina to farsę, a nie merytoryczną dyskusję.

Przedstawiciel Politechniki zapytał, jak absolwenci techniczni radzą sobie w świecie polityki. Z kolei student WSPiA pytał czy Inkubatory Przedsiębiorczości są szansą dla młodych ludzi, a w prawdziwe osłupienie wprawił salę student Uniwersytetu Przyrodniczego. Zapytał prezydenta jakie projekty z unijnego programu Rozwój Polski Wschodniej są realizowane na Lubelszczyźnie. Prezydent z uśmiechem odpowiedział: - To ja ciebie powinienem o to zapytać i chętnie bym się sam dowiedział.

Po czym aula wybuchła śmiechem.

9:29 Trwa spotkanie ze studentami. Prezydent mówi o roli Polski w UE, i o tym co Unia może dać naszemu krajowi. - Dla Polski to wielka szansa, także szansa dla Lubelszczyzny, która wraca do swojej naturalnej roli. Roli, która zanikła w okresie międzywojenny i powojennym. Dziś Lubelszczyzna może podjąć wielki wysiłek do pełnienia roli bramy z Zachodu na Wschód i odwrotnie - tłumaczy.

Komorowski wspomniał też o miejscu polskiej gospodarki w Europie. - Jesteśmy na dobrej drodze do wyrównania poziomu życia i tempa wzrostu całej Unii Europejskiej. To samo trzeba przełożyć na poziom regionów w Polsce. Budujemy system mechanizmów wyrównywania szans między Polską zachodnia a wschodnią - mówił prezydent.

8:59 Na spotkaniu jest kilkuset studentów. Część z nich nie weszła do auli Wydziału Prawa, bo zabrakło miejsc. Spotkanie ma rozpocząć się o godz. 9:10. Jego tytuł to "Europejska Lubelszczyzna. Szanse i wyzwania." Rektor Andrzej Dąbrowski ogłosił do godz. 11 godziny rektorskie.

8:30 Prezydent Bronisław Komorowski złożył kwiaty na grobie abp. Józefa Życińskiego. Stamtąd uda się na Wydział Prawa UMCS, gdzie odbędzie się spotkanie ze studentami.


Program

Lublin:

9.10 – spotkanie ze studentami lubelskich uczelni w auli Wydziału Prawa UMCS. W tym czasie Pierwsza Dama odwiedzi pacjentów Dziecięcego Szpitala Klinicznego. A potem – Lubelskie Centrum Aktywności Obywatelskiej przy ul. Leszczyńskiego.

11.00 – w klasztorze oo. Dominikanów Bronisław Komorowski spotka się z młodzieżą skupioną wokół Akademii Złota 9 o. Leona Wiśniewskiego.

Uwaga: w godzinach porannego szczytu, kierowcy mogą się spodziewać sporych utrudnień. Policja zapowiada, że ulice będą zamykane tylko na czas przejazdu prezydenckiej kolumny. Będzie się ona poruszała po ścisłym centrum miasta.

Kraśnik:

Godz. 13 – prezydent spotka się z lokalnymi przedsiębiorcami.

Puławy:

Godz. 17 – prezydent wraz małżonką zwiedzą Park Naukowo-Technologiczny. Złożą kwiaty pod pomnikiem pomordowanych żołnierzy AK i WIN. (jsz)

Komentarze 99

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 19 marca 2012 o 12:53
0
[quote name='schaboszczak' timestamp='1331539951' post='608403']
Nie Lubelszczyzna, tylko PiSuarowi funkcjnariusze oraz inne "patryjoty". Na Lubelszczyźnie żyją też normalni ludzie, którzy nie podniecają się byle czym.
[/quote]
Jak wiesz,gdzie w lubelakiem leży lubelszczyzna,to określ jej zasig terytorialny,a ja się dowiem wreszcie,że ona istnieje.
Avatar
Gość / 13 marca 2012 o 19:43
0
Szukaj pejsiastych i garbate nosy,nie wszyscy sobie POprostowali-może w ten sposób.
Avatar
M. / 13 marca 2012 o 19:43
0
o. LUDWIK Wiśniewski !!!!!!
poprawcie to, bo to wstyd!
Avatar
dr.ŚMIERĆ / 13 marca 2012 o 18:27
0
[quote name='ja' timestamp='1331647066' post='609464']
Dla wariatów to wszyscy ludzie żydzi.Lecz się człowiekuna głowę.
[/quote]
JUDE ?????pytam bo BUCE nagle przestali nośić opaski na rękawach i jarmułki,a nazwiska też takie ładne POLSKIE sobie wybierają.
Avatar
missJonasz / 13 marca 2012 o 18:15
0
[color="#FF0000"]JAK KUL[/color]-awy [color="#FF0000"]i[/color] psycho[color="#FF0000"]PAT[/color]yczny [color="#FF0000"]Lublin WITA PREZYDENTA[/color] czyli NAUCZYCIELSKA ROLA KOŚCIOŁA:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Jak Kościół kroczy DOGĄ (z)BAWIENIA:

[color="#FF0000"]1)[/color] [color="#FF0000"]Kończąc Vatykańską Szkołę Aktorską [/color]zwaną Seminarium Duchowne (Wyższe) przygotowani są wszyscy do odgrywania ino jednej roli sprzed ponad 2000 lat! Axcelencja abp ŻYCIŃSKI JÓZEF sięgając zaś do współczesnego języka [color="#FF0000"]RŻNĄŁ GŁUPA NA CAŁEGO [/color]i dziwne, że dziennikarze to puścili w TVN([color="#FF0000"]19.VIII.2010 "Fakty po Faktach"[/color])! W Słowie Bożym kierowanym do Ludu z ust Axcelencji leciał „HEPNING” i „...MAN...” (strongman; superman...)- pisownia fonetyczna, czyli tak jak Axcelencja pedoł! W Krzyżowym Ogniu Pytań GŁOS BOŻY DOSTAWAŁ DELIRKI...

[color="#FF0000"]2)[/color] Z KULei w Częstochowie (w[color="#FF0000"] VIII.2010 r.[/color]) grzmiał [color="#FF0000"]abp. Leszek Sławoj Głódź aby PRZEPROSIĆ PREZYDENTA[/color]! - zapomniał bidulka sprecyzować którego! Sam abp Głódź nie zauważył nawet WŁASNEJ SKLEROZY – kto obrażał Prezydenta R.P. i Jego Małżonkę w Świętych Rydzykownych Mediach – PRZECIEŻ SAM BOSKI NAMIESTNIK [color="#FF0000"]OJCIEC TADEUSZ RYDZYK głosząc Słowo Boże Parę Prezydencką określił w kwietniu 2007 r. "NIE NAZYWAJMY SZAMBA PERFUMERIĄ", samą zaś Żonę Prezydenta Kaczyńskiego – CZAROWNICĄ!: "PANI PREZYDENTOWA Z TAKĄ EUTANAZJĄ? TY CZAROWNICO! JA CI DAM! JAK ZABIJAĆ LUDZI, TO SAMA SIĘ PODSTAW PIERWSZA". [/color]

[color="#FF0000"]3) Nikt tak nie daje przykładu w obrażaniu Prezydenta R.P. i Polityków Jak Kościół[/color]:
poczynając od Prezydenta R.P. Aleksandra Kwaśniewskiego stwierdza, że W OBRAŻANIU GŁOWY PAŃSTWA POLSKIEGO – PREZYDENTA – PRYM WIEDZIE KOŚCIÓŁ! To w roku [color="#FF0000"]1995 Prymas Polski KS. KARDYNAŁ JÓZEF GLEMP [/color]ustami jakiegoś pionka w sutannie gardłował, że „[color="#FF0000"]PREZYDENT KOMUNISTA NAM NIEPOTRZEBNY[/color]”! Po czym [color="#FF0000"]spier[/color]...niczył [color="#FF0000"]głosować do Polonii Amerykańskiej [/color]– tak na wszelki wypadek. OBECNEGO ZAŚ PREZYDENTA R.P. BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO KLER W SŁOWIE BOŻYM ŁAJAŁ RÓWNIE I IDENTYCZNIE JAK POPRZEDNIKÓW KSIĄDZ Z KRAŚNIKA!: ([color="#FF0000"] Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: „KRAŚNIK: KSIĄDZ PORÓWNAŁ KOMOROWSKIEGO DO SZATANA”[/color]). Pamiętne zaś słowa „[color="#FF0000"]PRZEPRASZAM[/color]” wypowiedziane po tragedii smoleńskiej[color="#FF0000"] przez Bronisława Komorowskiego naczelny Tygodnika Powszechnego ks. ADAM BONIECKI tak tłumaczył w TVP 21.X.2010 r., że zrobił z Prezydenta R.P. Idiotę[/color].
W nagrodę, a w tłumaczeniu z Języka Liturgicznego na polski - [color="#FF0000"]ze strachu [/color]– Prezydent R.P. Bronisław Komorowski[color="#FF0000"] 26.III.2011 r. odznaczył Ks. ADAMA BONICKIEGO Krzyżem[/color]... . Widać tu, że nie tylko Biblia się nie zmienia, ale Proroctwa lat Solidarności „[color="#FF0000"]BO JAK NIE TO MY WAM DAMY[/color]...”
[color="#FF0000"]Ks. Adam Boniecki 12.IV.2011 TVN „Fakty” określił Jarosława Kaczyńskiego „GŁUPIEC”[/color]: „ks. Adam Boniecki mówił: „...DWIE WIERSZE DALEJ, dwa wiersze dalej jest ostrzeżenie … żeby spojrzeć w lustro i zobaczyć swoją twarz głupca i pyszałka!...” a Z. Herbert w „Przesłaniu Pana Cogito” pisze: „ … oglądaj w lustrze swą błazeńską twarz...”

[color="#FF0000"]Ks. Adam Boniecki [/color](red. nacz. „Brukowca Powszechnego”) [color="#FF0000"]zamiast bawić się w tłumaczenia tego, co mówią Ludzie powinien oddać się Modlitwie[/color] w myśl Psalmu „Chwalcie o dziatki Najwyższego Pana...”, a[color="#FF0000"] specjalnie dla ks. Adama Bonieckiego wersja EXCLUSIV: „Chwalcie o Dziadki Najwyższego Pana...” [/color](Ps. 112).

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC dla upamiętnienia Świętych Wydarzeń Rządowych proponuje - poczynając od KUL-awych przez PAT-ologicznych i pozostałe KAT-olickie Szkoły [color="#FF0000"]zmienić Image Ducha Św. z Wysłużonego Gołębia czyli Gołębicy na KUL[/color]o[color="#FF0000"]PAT[/color]wę[color="#FF0000"] ![/color], a ten polny ptak pokazuje jak Kościół wyprowadził Lud w Pole...

[color="#FF0000"]4) 1.III.2011 r. w TVN „FAKTY”godz. 19;oo Poseł Janusz Palikot [/color]w sejmie zawiesił wiele innych symboli religijnych różnych wyznań obok wiszącego krzyża, które w efekcie inni posłowie zdjęli ze ściany. [color="#FF0000"]Skomentował to jakiś DOMINIKANIN [/color](odziany na biało Ojciec PAWEŁ GUŻYŃSKI) porównując samego [color="#FF0000"]Janusza Palikota do OSIOŁKA[/color], któremu trzeba pozwolić działać z „Przymrużeniem oka”... Problem tylko w tym, że ani Palikotowi, ani tym, co zdejmowali, ani nawet tym, co wieszali różne krzyże nycz się nie stało poza tym,[color="#FF0000"] że [/color]księ[color="#FF0000"]ŻULOM odbija szajba [/color]– na co od dawna zwraca uwagę KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC.

[color="#FF0000"]5) "[color="#FF0000"]DZIENNIK WSCHODNI[/color]" z dn.[color="#FF0000"] 25.II.2011 [/color]r. w artyKULe "Jarosław Kaczyński na KUL: Trzeba się organizować i cisnąć władzę (zdjęcia)" [color="#FF0000"]oraz z dn. 26.II.2012 r. w artyKULe p.t.: "Kaczyński w Lublinie: Zaczyna się objazd kraju. Posłowie odwiedzą każdą parafię"[/color] oPiS-uje jak jak Brat Jarosław aktualnie bawi się w misjonarza Głosząc Słowo Boże[/color], a zapomniał (co należy do zwyczajów vatykańskich), że:
[color="#FF0000"]29.I.2007 r. poważnie złamał rękę zapier[/color]...niczajac [color="#FF0000"]na Gorzkie Żale[/color]! Lecąc w dół nie zdążył n
[color="#FF0000"]JAK KUL[/color]-awy [color="#FF0000"]i[/color] psycho[color="#FF0000"]PAT[/color]yczny [color="#FF0000"]Lublin WITA PREZYDENTA[/color] czyli NAUCZYCIELSKA ROLA KOŚCIOŁA:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym n... rozwiń
Avatar
ja / 13 marca 2012 o 14:57
0
[quote name='dr.ŚMIERĆ' timestamp='1331646746' post='609458']
To są pierdoły dla ciebie,zapasiony żydzie ???
[/quote]
Dla wariatów to wszyscy ludzie żydzi.Lecz się człowiekuna głowę.
Avatar
jaja jak berety / 13 marca 2012 o 14:55
0
[quote name='CCCP' timestamp='1331566966' post='608623']
To jest POpierdułka nie prezydent,to taka soviecka odmiana miedwiediewa-kukła w kukle kumasz CYCU ???Poprzednik miał JAJA CYCU i nikomu w dupsko nie właził.
[/quote]
Nie rozśmieszaj ludzi z tymi JAJAMI.
Avatar
dr.ŚMIERĆ / 13 marca 2012 o 14:52
0
[quote name='ja' timestamp='1331646459' post='609455']
Nie szkoda ci czasu i klawiatury do pisania pierdołow.
[/quote]
To są pierdoły dla ciebie,zapasiony żydzie ???
Avatar
potomek wołyniaków / 13 marca 2012 o 14:52
0
[quote name='Gość' timestamp='1331566706' post='608620']
JEDYNY co nie wchodził sowietom w dupsko,kumasz tuskomatole ????
[/quote]
Juszczence od Bandery za to wchodził i to mi się nie podobało.
Avatar
ja / 13 marca 2012 o 14:47
0
[quote name='bartek' timestamp='1331541607' post='608418']
Powinni przegonić tego analfabetę,chłopa bez jaj i starą babę a on jeszcze chce się spotkać z przedsiębiorcami? niech ten oszust i kukła bez rozumu ogląda (Państwo w Państwie) to może w końcu poda się do dymisji i przejdzie na zasiłek za 700zł a nie okrada obywateli
[/quote]
Nie szkoda ci czasu i klawiatury do pisania pierdołow.
Avatar
Gość / 19 marca 2012 o 12:53
0
[quote name='schaboszczak' timestamp='1331539951' post='608403']
Nie Lubelszczyzna, tylko PiSuarowi funkcjnariusze oraz inne "patryjoty". Na Lubelszczyźnie żyją też normalni ludzie, którzy nie podniecają się byle czym.
[/quote]
Jak wiesz,gdzie w lubelakiem leży lubelszczyzna,to określ jej zasig terytorialny,a ja się dowiem wreszcie,że ona istnieje.
Avatar
Gość / 13 marca 2012 o 19:43
0
Szukaj pejsiastych i garbate nosy,nie wszyscy sobie POprostowali-może w ten sposób.
Avatar
M. / 13 marca 2012 o 19:43
0
o. LUDWIK Wiśniewski !!!!!!
poprawcie to, bo to wstyd!
Avatar
dr.ŚMIERĆ / 13 marca 2012 o 18:27
0
[quote name='ja' timestamp='1331647066' post='609464']
Dla wariatów to wszyscy ludzie żydzi.Lecz się człowiekuna głowę.
[/quote]
JUDE ?????pytam bo BUCE nagle przestali nośić opaski na rękawach i jarmułki,a nazwiska też takie ładne POLSKIE sobie wybierają.
Avatar
missJonasz / 13 marca 2012 o 18:15
0
[color="#FF0000"]JAK KUL[/color]-awy [color="#FF0000"]i[/color] psycho[color="#FF0000"]PAT[/color]yczny [color="#FF0000"]Lublin WITA PREZYDENTA[/color] czyli NAUCZYCIELSKA ROLA KOŚCIOŁA:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Jak Kościół kroczy DOGĄ (z)BAWIENIA:

[color="#FF0000"]1)[/color] [color="#FF0000"]Kończąc Vatykańską Szkołę Aktorską [/color]zwaną Seminarium Duchowne (Wyższe) przygotowani są wszyscy do odgrywania ino jednej roli sprzed ponad 2000 lat! Axcelencja abp ŻYCIŃSKI JÓZEF sięgając zaś do współczesnego języka [color="#FF0000"]RŻNĄŁ GŁUPA NA CAŁEGO [/color]i dziwne, że dziennikarze to puścili w TVN([color="#FF0000"]19.VIII.2010 "Fakty po Faktach"[/color])! W Słowie Bożym kierowanym do Ludu z ust Axcelencji leciał „HEPNING” i „...MAN...” (strongman; superman...)- pisownia fonetyczna, czyli tak jak Axcelencja pedoł! W Krzyżowym Ogniu Pytań GŁOS BOŻY DOSTAWAŁ DELIRKI...

[color="#FF0000"]2)[/color] Z KULei w Częstochowie (w[color="#FF0000"] VIII.2010 r.[/color]) grzmiał [color="#FF0000"]abp. Leszek Sławoj Głódź aby PRZEPROSIĆ PREZYDENTA[/color]! - zapomniał bidulka sprecyzować którego! Sam abp Głódź nie zauważył nawet WŁASNEJ SKLEROZY – kto obrażał Prezydenta R.P. i Jego Małżonkę w Świętych Rydzykownych Mediach – PRZECIEŻ SAM BOSKI NAMIESTNIK [color="#FF0000"]OJCIEC TADEUSZ RYDZYK głosząc Słowo Boże Parę Prezydencką określił w kwietniu 2007 r. "NIE NAZYWAJMY SZAMBA PERFUMERIĄ", samą zaś Żonę Prezydenta Kaczyńskiego – CZAROWNICĄ!: "PANI PREZYDENTOWA Z TAKĄ EUTANAZJĄ? TY CZAROWNICO! JA CI DAM! JAK ZABIJAĆ LUDZI, TO SAMA SIĘ PODSTAW PIERWSZA". [/color]

[color="#FF0000"]3) Nikt tak nie daje przykładu w obrażaniu Prezydenta R.P. i Polityków Jak Kościół[/color]:
poczynając od Prezydenta R.P. Aleksandra Kwaśniewskiego stwierdza, że W OBRAŻANIU GŁOWY PAŃSTWA POLSKIEGO – PREZYDENTA – PRYM WIEDZIE KOŚCIÓŁ! To w roku [color="#FF0000"]1995 Prymas Polski KS. KARDYNAŁ JÓZEF GLEMP [/color]ustami jakiegoś pionka w sutannie gardłował, że „[color="#FF0000"]PREZYDENT KOMUNISTA NAM NIEPOTRZEBNY[/color]”! Po czym [color="#FF0000"]spier[/color]...niczył [color="#FF0000"]głosować do Polonii Amerykańskiej [/color]– tak na wszelki wypadek. OBECNEGO ZAŚ PREZYDENTA R.P. BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO KLER W SŁOWIE BOŻYM ŁAJAŁ RÓWNIE I IDENTYCZNIE JAK POPRZEDNIKÓW KSIĄDZ Z KRAŚNIKA!: ([color="#FF0000"] Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: „KRAŚNIK: KSIĄDZ PORÓWNAŁ KOMOROWSKIEGO DO SZATANA”[/color]). Pamiętne zaś słowa „[color="#FF0000"]PRZEPRASZAM[/color]” wypowiedziane po tragedii smoleńskiej[color="#FF0000"] przez Bronisława Komorowskiego naczelny Tygodnika Powszechnego ks. ADAM BONIECKI tak tłumaczył w TVP 21.X.2010 r., że zrobił z Prezydenta R.P. Idiotę[/color].
W nagrodę, a w tłumaczeniu z Języka Liturgicznego na polski - [color="#FF0000"]ze strachu [/color]– Prezydent R.P. Bronisław Komorowski[color="#FF0000"] 26.III.2011 r. odznaczył Ks. ADAMA BONICKIEGO Krzyżem[/color]... . Widać tu, że nie tylko Biblia się nie zmienia, ale Proroctwa lat Solidarności „[color="#FF0000"]BO JAK NIE TO MY WAM DAMY[/color]...”
[color="#FF0000"]Ks. Adam Boniecki 12.IV.2011 TVN „Fakty” określił Jarosława Kaczyńskiego „GŁUPIEC”[/color]: „ks. Adam Boniecki mówił: „...DWIE WIERSZE DALEJ, dwa wiersze dalej jest ostrzeżenie … żeby spojrzeć w lustro i zobaczyć swoją twarz głupca i pyszałka!...” a Z. Herbert w „Przesłaniu Pana Cogito” pisze: „ … oglądaj w lustrze swą błazeńską twarz...”

[color="#FF0000"]Ks. Adam Boniecki [/color](red. nacz. „Brukowca Powszechnego”) [color="#FF0000"]zamiast bawić się w tłumaczenia tego, co mówią Ludzie powinien oddać się Modlitwie[/color] w myśl Psalmu „Chwalcie o dziatki Najwyższego Pana...”, a[color="#FF0000"] specjalnie dla ks. Adama Bonieckiego wersja EXCLUSIV: „Chwalcie o Dziadki Najwyższego Pana...” [/color](Ps. 112).

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC dla upamiętnienia Świętych Wydarzeń Rządowych proponuje - poczynając od KUL-awych przez PAT-ologicznych i pozostałe KAT-olickie Szkoły [color="#FF0000"]zmienić Image Ducha Św. z Wysłużonego Gołębia czyli Gołębicy na KUL[/color]o[color="#FF0000"]PAT[/color]wę[color="#FF0000"] ![/color], a ten polny ptak pokazuje jak Kościół wyprowadził Lud w Pole...

[color="#FF0000"]4) 1.III.2011 r. w TVN „FAKTY”godz. 19;oo Poseł Janusz Palikot [/color]w sejmie zawiesił wiele innych symboli religijnych różnych wyznań obok wiszącego krzyża, które w efekcie inni posłowie zdjęli ze ściany. [color="#FF0000"]Skomentował to jakiś DOMINIKANIN [/color](odziany na biało Ojciec PAWEŁ GUŻYŃSKI) porównując samego [color="#FF0000"]Janusza Palikota do OSIOŁKA[/color], któremu trzeba pozwolić działać z „Przymrużeniem oka”... Problem tylko w tym, że ani Palikotowi, ani tym, co zdejmowali, ani nawet tym, co wieszali różne krzyże nycz się nie stało poza tym,[color="#FF0000"] że [/color]księ[color="#FF0000"]ŻULOM odbija szajba [/color]– na co od dawna zwraca uwagę KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC.

[color="#FF0000"]5) "[color="#FF0000"]DZIENNIK WSCHODNI[/color]" z dn.[color="#FF0000"] 25.II.2011 [/color]r. w artyKULe "Jarosław Kaczyński na KUL: Trzeba się organizować i cisnąć władzę (zdjęcia)" [color="#FF0000"]oraz z dn. 26.II.2012 r. w artyKULe p.t.: "Kaczyński w Lublinie: Zaczyna się objazd kraju. Posłowie odwiedzą każdą parafię"[/color] oPiS-uje jak jak Brat Jarosław aktualnie bawi się w misjonarza Głosząc Słowo Boże[/color], a zapomniał (co należy do zwyczajów vatykańskich), że:
[color="#FF0000"]29.I.2007 r. poważnie złamał rękę zapier[/color]...niczajac [color="#FF0000"]na Gorzkie Żale[/color]! Lecąc w dół nie zdążył n
[color="#FF0000"]JAK KUL[/color]-awy [color="#FF0000"]i[/color] psycho[color="#FF0000"]PAT[/color]yczny [color="#FF0000"]Lublin WITA PREZYDENTA[/color] czyli NAUCZYCIELSKA ROLA KOŚCIOŁA:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym n... rozwiń
Avatar
ja / 13 marca 2012 o 14:57
0
[quote name='dr.ŚMIERĆ' timestamp='1331646746' post='609458']
To są pierdoły dla ciebie,zapasiony żydzie ???
[/quote]
Dla wariatów to wszyscy ludzie żydzi.Lecz się człowiekuna głowę.
Avatar
jaja jak berety / 13 marca 2012 o 14:55
0
[quote name='CCCP' timestamp='1331566966' post='608623']
To jest POpierdułka nie prezydent,to taka soviecka odmiana miedwiediewa-kukła w kukle kumasz CYCU ???Poprzednik miał JAJA CYCU i nikomu w dupsko nie właził.
[/quote]
Nie rozśmieszaj ludzi z tymi JAJAMI.
Avatar
dr.ŚMIERĆ / 13 marca 2012 o 14:52
0
[quote name='ja' timestamp='1331646459' post='609455']
Nie szkoda ci czasu i klawiatury do pisania pierdołow.
[/quote]
To są pierdoły dla ciebie,zapasiony żydzie ???
Avatar
potomek wołyniaków / 13 marca 2012 o 14:52
0
[quote name='Gość' timestamp='1331566706' post='608620']
JEDYNY co nie wchodził sowietom w dupsko,kumasz tuskomatole ????
[/quote]
Juszczence od Bandery za to wchodził i to mi się nie podobało.
Avatar
ja / 13 marca 2012 o 14:47
0
[quote name='bartek' timestamp='1331541607' post='608418']
Powinni przegonić tego analfabetę,chłopa bez jaj i starą babę a on jeszcze chce się spotkać z przedsiębiorcami? niech ten oszust i kukła bez rozumu ogląda (Państwo w Państwie) to może w końcu poda się do dymisji i przejdzie na zasiłek za 700zł a nie okrada obywateli
[/quote]
Nie szkoda ci czasu i klawiatury do pisania pierdołow.
Zobacz wszystkie komentarze 99

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 26 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 51 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 98 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 40 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 68 106

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!