Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nikt nie powiedział Bronkowi że w Brodach pod Szczebrzeszynem wykoleił się pociąg / Znowu miałby okazę sie pokazać w asyście strażaków i zrobić parę zdjęć do albumu "MOJE KATASTROFY". Pewnie pociąg jechał za szybko - 22,5 km/h. A u Putina "w zgniłej Rosji" już jeżdżą 250 km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CCCP napisał:
Sam teraz CYCU widzisz że trzeba gnać taki rząd NIEUDACZNIKÓW, KOMUCHÓW, KONFIDENTÓW i Pachołków Moskwy.Wszystkie te określenia są jak najbardziej na czasie i dotyczą twoich czerwonych idoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytający napisał:
Nie zatruj się jadem jaki się z ciebie sączy.
A co -biorę przykład z Michnika, Niesiołowskiego, Pieronka...im wolno a mnie nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pastuch Pisanek napisał:
Kupilem zle majtki..winna rzadu, malo zarabiam--winna rzadu, jestem nierobem --winna rzadu, zderzyl sie samochod z ciezarowka-- winna rzadu, Lublin ma teatr po co? winna rzadu.. przyjechal Prezydent-- winna rzadu.Gdzie nie wejde to wszedzie jestescie, ŁobuzY????nie pedaly jakies:) A CO TY ZROBILES DLA SWOJEGO KRAJU??????OPROCZ PISANIA JAK CI ZLE. Jolopy jedne powtorze jeszcze raz jestesmy w unii i nic nie zmienimy, ani podatkow, ani cen itp, a jak wam zle to zamieszkajcie w gorach, tam Was wysluchaja wszystkie owce, a dlatego, ze bedziecie beczec jak ostatni Barany .............bo to winna rzadu:":):)przepraszam, ze to pisze, ale to znowu winna rzadu:)
O czym ty piszesz (***) ???
Ostatnio edytowany 13 marca 2012 r. o 13:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XYZ napisał:
Po co masz wracać siedź gdzie siedzisz .Nikt po tobie nie rozpacza.
A gówno prawda ~XYZ~ -mów za siebie ja chcę żeby wrócił bo człowiek wie co mówi ,nie to co ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na Komorowskiego. Nie żałuję.Też uważam, że jest dobrym prezydentem. O niebo lepszym niż poprzednik. Nie mąci, nie podjudza, godzi naród. Czy jego przeciwnicy naprawdę [poza jakiś zarzutami z kosmosu mogą mu coś zarzucić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi PISowcy,dlaczego tak kochaliscie niezyjacego Prezydenta Kaczynskiego??? A teraz tego Jego braciszka,ktory maci na okraglo!!! Czy Oni zrobili cos dla Lubelszczyzny??? Noz mi sie kieszenie otwiera jak czytam te Wasze niewybredne komentarze pod adresem Prezydenta Komorowskiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
narcyz napisał:
Powiedzcie mi PISowcy,dlaczego tak kochaliscie niezyjacego Prezydenta Kaczynskiego??? A teraz tego Jego braciszka,ktory maci na okraglo!!! Czy Oni zrobili cos dla Lubelszczyzny??? Noz mi sie kieszenie otwiera jak czytam te Wasze niewybredne komentarze pod adresem Prezydenta Komorowskiego...
JEDYNY co nie wchodził sowietom w dupsko,kumasz tuskomatole ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anderw napisał:
Głosowałem na Komorowskiego. Nie żałuję.Też uważam, że jest dobrym prezydentem. O niebo lepszym niż poprzednik. Nie mąci, nie podjudza, godzi naród. Czy jego przeciwnicy naprawdę [poza jakiś zarzutami z kosmosu mogą mu coś zarzucić?
To jest POpierdułka nie prezydent,to taka soviecka odmiana miedwiediewa-kukła w kukle kumasz CYCU ???Poprzednik miał JAJA CYCU i nikomu w dupsko nie właził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CCCP napisał:
To jest POpierdułka nie prezydent,to taka soviecka odmiana miedwiediewa-kukła w kukle kumasz CYCU ???Poprzednik miał JAJA CYCU i nikomu w dupsko nie właził.
Pan Rydzyk tak kazał mówić? A poprzednik co takiego zrobił? Że cała Europa była wrogiem? Że durnowana Fotyga wszędzie wietrzyla podstępy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O czym ty piszesz Tuskomatole ???
O Tobie Baranie co beczy na zawolanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol napisał:
Pan Rydzyk tak kazał mówić? A poprzednik co takiego zrobił? Że cała Europa była wrogiem? Że durnowana Fotyga wszędzie wietrzyla podstępy?
Jak będziesz klękał przed całą europą jak teraz POjeby to daleko nie zajdziemy i bedziemy zawsze w kącie ustawiani i wiecznie bez twarzy. Taką POLSKĘ nam w tej chwili fundują POJEBY I TUSKOMATOŁY, a poprzednik chciał właśnie innej POLSKI [MOCNEJ ] i dlatego był beeee.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
narcyz napisał:
Powiedzcie mi PISowcy,dlaczego tak kochaliscie niezyjacego Prezydenta Kaczynskiego??? A teraz tego Jego braciszka,ktory maci na okraglo!!! Czy Oni zrobili cos dla Lubelszczyzny??? Noz mi sie kieszenie otwiera jak czytam te Wasze niewybredne komentarze pod adresem Prezydenta Komorowskiego...
A co CZERWONI zrobili dla regionu,rządzą już drugą kadencje, napisz CYCU czy jest coś takiego,czy tylko i nieustannie SAMA GRABIEŻ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pastuch Pisanek napisał:
O Tobie (***) co beczy na zawolanie.
(***)
Ostatnio edytowany 13 marca 2012 r. o 13:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pastuch Pisanek napisał:
O Tobie Baranie co beczy na zawolanie.
O...matka się bała aborcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
POwitać pierwszego tusko-zjeba na forum,kiedy cię puścili CZERWONY BUCU.
Nie pamietasz???!!No co Ty!!!!Bo się obrażę!!!!!Zaraz po tym jak wyszedles spod stolu. Milo bylo!!! ehhh Romanie ja zawsze wiedzialem, ze z Ciebie prawdziwy harcerz!!!!!!przygoda przygoda..... ps pamietaj nie samym grzybem czlowiek zyje. A wiec w Twoim stylu "jak ja nie nawidze rzadu" " jak ja nie nawidze ....nie nawidze, nie nawidzeeeeeeeeee..." a teraz ladnie zaloz beret wyjdz na spotkanie na dwor z kolegami i Wszyscy razem zacznijcie krzyczec...jak ja nie nawidze rzadu, jak ja nie nawidze Po, jak ja nie nawidze samego siebie, jak ja nie nawidze wszystkich... a potem wroc do domu wlacz kopmuter(jak ja nie nawidze jak sie dlugo uruchamia to przez rzad) i zacznij znowu komentowac pisac o tym jak Ty wszystko co jest w kolo nie nawidzisz!!!!jak ja nie nawidze Ciebie, ale to chyba przez rzad buahahahaahahah.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATRON napisał:
Nic, ale problem polega na tym, że twój optymizm (duma) bierze się z niewiedzy, zaślepienia, albo co gorsze z głupoty.
A ty skąd bierzesz swoją wiedzę? Z radia maryja i tv trwam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pastuch Pisanek napisał:
Nie pamietasz???!!No co Ty!!!!Bo się obrażę!!!!!Zaraz po tym jak wyszedles spod stolu. Milo bylo!!! ehhh Romanie ja zawsze wiedzialem, ze z Ciebie prawdziwy harcerz!!!!!!przygoda przygoda..... ps pamietaj nie samym grzybem czlowiek zyje. A wiec w Twoim stylu "jak ja nie nawidze rzadu" " jak ja nie nawidze ....nie nawidze, nie nawidzeeeeeeeeee..." a teraz ladnie zaloz beret wyjdz na spotkanie na dwor z kolegami i Wszyscy razem zacznijcie krzyczec...jak ja nie nawidze rzadu, jak ja nie nawidze Po, jak ja nie nawidze samego siebie, jak ja nie nawidze wszystkich... a potem wroc do domu wlacz kopmuter(jak ja nie nawidze jak sie dlugo uruchamia to przez rzad) i zacznij znowu komentowac pisac o tym jak Ty wszystko co jest w kolo nie nawidzisz!!!!jak ja nie nawidze Ciebie, ale to chyba przez rzad buahahahaahahah.
TAK,TAK,śierpem i młotem w ciebie i ta czerwono-konfidencką hołotę.Dymać wszystkich czerwonych pachołków moskwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pastuch Pisanek napisał:
Nie pamietasz???!!No co Ty!!!!Bo się obrażę!!!!!Zaraz po tym jak wyszedles spod stolu. Milo bylo!!! ehhh Romanie ja zawsze wiedzialem, ze z Ciebie prawdziwy harcerz!!!!!!przygoda przygoda..... ps pamietaj nie samym grzybem czlowiek zyje. A wiec w Twoim stylu "jak ja nie nawidze rzadu" " jak ja nie nawidze ....nie nawidze, nie nawidzeeeeeeeeee..." a teraz ladnie zaloz beret wyjdz na spotkanie na dwor z kolegami i Wszyscy razem zacznijcie krzyczec...jak ja nie nawidze rzadu, jak ja nie nawidze Po, jak ja nie nawidze samego siebie, jak ja nie nawidze wszystkich... a potem wroc do domu wlacz kopmuter(jak ja nie nawidze jak sie dlugo uruchamia to przez rzad) i zacznij znowu komentowac pisac o tym jak Ty wszystko co jest w kolo nie nawidzisz!!!!jak ja nie nawidze Ciebie, ale to chyba przez rzad buahahahaahahah.
JUDE ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hans Kloss napisał:
A ty skąd bierzesz swoją wiedzę? Z radia maryja i tv trwam?
JUDE ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...