Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakim problemem było dla COZL wystartowanie w konkursie na 2015 z rozpoczęciem świadczenia usług w nowym obiekcie od np. lipca 2015??? aaaaaaaaaa... "nam się należy...", "my pod rękę z przewodnią siłą..."
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak widzę te kolory to się zastanawiam czy pacjenci po pobycie nie wylądują od razu w abramowicach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolejny absurd w polskim wydaniu. Centrum budowało się długo, za wiedzą i zgodą "góry" a teraz pusto tam i głucho, bo nie ma kontraktu z NFZ ("świadczenia onkologiczne na terenie miasta Lublin i województwa lubelskiego są zabezpieczone"). Nie ma pacjentów. 8 nowych oddziałów, 90 łóżek, 5 nowoczesnych sal operacyjnych. I 200 mln złotych z publicznych pieniędzy. Co do kolorów to w środku, na ścianach, nie lepiej niż na elewacji, króluje seledyn (a la kamizelki odblaskowe) a w salach operacyjnych np ostry pomarańczowy (dobrze że nie czerwony). Jestem zwolenniczką ciepłych, pogodnych, optymistycznych kolorów, ale tu z intensywnością i ostrością barw przegięto totalnie. Dziwnym trafem też nikt nie odpowiada teraz za to, że oto wyrosła nam w mieście taka makabryła.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakim problemem było dla COZL wystartowanie w konkursie na 2015 z rozpoczęciem świadczenia usług w nowym obiekcie od np. lipca 2015???   NO WŁASNIE O TO CHODZI !!!! Musisz mieć otwarte oddziały, ludzi z kwalifikacjami sale operacyjne i dopiero startować w konkursie w październiku na rok następny !!! wprawdzie COZL mogło  pogonić połowę pacjentów w 2014 ... niech się leczą np  za swoja forsę a w miejsce zwolnionych powierzchni łóżek i personelu zorganizować nowe oddziały w starym bydynku i wystartowac w konkursie. TO JEST TWÓJ POMYSŁ - Gościu???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja jestem pacjentem i bardzo sobie cenię te kolory. Ci, którzy nigdy nie leżeli w szpitalu dłużej niż kilka dni nie wiedzą co krytykują. Pacjenci COZL-u, którzy długo się leczą są bardzo wdzięczni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czegoś nie rozumiem Obowiązują kontrakty , a tutaj wyjątek czyli COZL ma być ponad prawem i dostać pieniądze indywidualnie. Pani Dyrektor socjalizm się skończył chcieliśmy demokracji i kapitalizmu to przestrzegajmy prawa, od tego jest odpowiedzialny zarząd , a nie chucupa na żywioł. Jak podjęło się decyzję na A to należało myśleć co będzie kiedy przyjdzie litera B. Tylko dwa oddziały są onkologiczne pozostałe to konkurencja dla innych szpitali
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podobnie pomalowany blok oglądam z okien SPA Orkana. Stoi przy ulicy Kaczeńcowej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zrobią to samo, co inne już działające placówki - kredyt w parabanku i zaliczenie do dochodów nadwykonań, które są wątpliwe do egzekucji nawet przed sądem. Tak wygląda prawdziwy obraz szpitali, dla których rolę właściciela pełni jednoosobowo marszałek województwa. Życie przerosło nie tylko kabaret ale całą "Noc kabaretów".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak działa grupa przestępcza na czele z Tuskiem,Ko0morowskim,Kopaczową i nowym nabytkiem Zembalą a to wszystko to propaganda aby wygrać wybory i nadal niszczyć Polskę i Polaków a nie martwcie się !!! przyjdą Niemcy i kupią za 1 zł szpital w upadłości wybudowany z naszych podatków !!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proponuję nieznacznie tylko obniżyć pensje i przeznaczyć na leczenie i nie będzie konieczności zadłużania. Dochody pracowników COZL biją na głowę dochody pracowników innych szpitali. Pod przykrywką śwętego patrona Dyrektor kasuje ponad 420 tys. rocznie, a inni nie odbiegają daleko od tego. Nowo zatrudnieni (czyt. podkupieni z innych szpitali) lekarze mogą protestować w wesołych miasteczkach w obronie 10-12 tysięcy... Panie Marszałku i gdzie Pan był jak to się wszystko działo? Teraz już jest za późno...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
MIESZKAŃCY ULICY CHMIELNEJ DZIEKUJA ZA CHAMSKIE I GŁOŚNE POBUDKI Z RANA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przecież te wszystkie szpitale COZL -PSK4 -Jana Bożego -i nawet DSK, które sąsiadują obok siebie można połączyć w jeden szpital i znajdą się pieniądze na uruchomienie pozostałych oddziałów -z jedną dyrekcją a nie czterema. -z jedną bazą obsługi technicznej a nie czterema. -z jedną administracją a nie czterema. -z innymi działami technicznymi, księgowymi czy administracyjnymi itp. -połączenie w jeden szpital przyniesie wielkie oszczędności, poprawi jakość obsługi pacjentów zostanie w pełni wykorzystany sprzęt medyczny itp. pozytywne efekty -czy to takie trudne ???
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: