Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 lipca 2015 r.
11:00

Problem większy niż szpital. Związkowcy COZL grożą zaostrzeniem protestu

0 12 A A
Pierwszy z czterech nowych budynków COZL jest już gotowy. Pacjenci mają tu być leczeni m.in. na oddziałach ginekologii onkologicznej, urologii, chirurgii plastycznej, immunologii klinicznej czy hematologii. Będzie też dziesięć nowych poradni m.in. dermatologiczna, żywieniowa, diabetologiczna, hematologiczna, chirurgii plastycznej, foniatryczna. Jest 285 łóżek. Ma ich być 507. Pod koniec przyszłego roku powinny być gotowe trzy kolejne budynki: pawilon łóżkowy, tzw. poradniowy i biurowy (fot. Wojciech Nieśpiałowski)
Pierwszy z czterech nowych budynków COZL jest już gotowy. Pacjenci mają tu być leczeni m.in. na oddziałach ginekologii onkologicznej, urologii, chirurgii plastycznej, immunologii klinicznej czy hematologii. Będzie też dziesięć nowych poradni m.in. dermatologiczna, żywieniowa, diabetologiczna, hematologiczna, chirurgii plastycznej, foniatryczna. Jest 285 łóżek. Ma ich być 507. Pod koniec przyszłego roku powinny być gotowe trzy kolejne budynki: pawilon łóżkowy, tzw. poradniowy i biurowy (fot. Wojciech Nieśpiałowski)

W Lublinie w lipcu otwarto 11-piętrowe skrzydło Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Za chwilę zacznie się budowa trzech kolejnych części obiektu. Tymczasem placówka walczy o pieniądze na leczenie. Związkowcy grożą zaostrzeniem protestu, jeśli urzędnicy nie znajdą pieniędzy. Albo z NFZ albo kosztem działających szpitali.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Od czwartku związkowcy z COZL protestują przed Urzędem Marszałkowskim przy ul. Spokojnej. Zorganizowali tam „białe miasteczko”. W ten sposób chcą wywalczyć kontrakty na nowe zakresy leczenia w związku z rozbudową placówki przy ul. Jaczewskiego w Lublinie. 

Ale nadal nie ma przełomu w tej sprawie. – Mamy obiecane rozpisanie konkursów na hematologię i ginekologię onkologiczną. Ze związkowcami spotkał się marszałek Sławomir Sosnowski. Nie udało im się jednak wypracować porozumienia – informuje Beata Górka, rzeczniczka marszałka województwa lubelskiego. – Na początku tygodnia chcemy przedstawić związkowcom rozwiązania, które były rozważane podczas piątkowego posiedzenia Zarządu Województwa. O szczegółach będziemy mogli rozmawiać po tym spotkaniu.

Wczoraj Arkadiusz Bratkowski, członek Zarządu Województwa odpowiedzialny za służbę zdrowia spotkał się z Andrzejem Kowalikiem, p.o. dyrektora lubelskiego NFZ.

– Jeśli organ prowadzący nie znajdzie rozwiązania w drodze działań restrukturyzacyjnych, aby uruchomić nowe oddziały w COZL, lubelski oddział NFZ ogłosi postępowania uzupełniające pomimo tego, że nie ma żadnej gwarancji, że w konkursie COZL uzyska kontrakt z powodu dużej konkurencji wśród szpitali – czytamy w oświadczeniu dyrektora Kowalika.

Pomysł ogłoszenia dodatkowych konkursów krytykuje prof. Elżbieta Starosławska, dyrektor COZL.

- Wiadomo, że nie wygramy konkursu, który ogłosi NFZ, bo tracimy 5 punktów za brak ciągłości w udzielaniu świadczeń, bo to dla nas nowe zakresy – podkreślała we wtorek po spotkaniu z marszałkiem Sosnowskim prof. Starosławska. – Jesteśmy na straconej pozycji. A centrum ma wszystkie procedury, które może zaproponować w ramach pełnoprofilowego leczenia onkologicznego. Mimo braku kontraktu będziemy przyjmować pacjentów, bo to nasz obowiązek. Będzie się to jednak wiązało z zadłużaniem.

- W poniedziałek marszałek ma nam przedstawić nowe rozwiązania naszego problemu. Jeśli jednak znowu nie padną żadne konkrety od wtorku zaczynamy marsze – zapowiada Józef Krupa, przewodniczący „Solidarności” w COZL. – Jesteśmy w trakcie załatwiania pozwoleń. Marsze będą organizowane na Krakowskim Przedmieściu, z którego przejdziemy na Al. Racławickie – dodaje przewodniczący, który zapowiada, że przed urzędem będzie „białe miasteczko” zlikwidowane na weekend.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 lipca 2015 o 20:49
0
Przecież te wszystkie szpitale COZL -PSK4 -Jana Bożego -i nawet DSK, które sąsiadują obok siebie można połączyć w jeden szpital i znajdą się pieniądze na uruchomienie pozostałych oddziałów -z jedną dyrekcją a nie czterema. -z jedną bazą obsługi technicznej a nie czterema. -z jedną administracją a nie czterema. -z innymi działami technicznymi, księgowymi czy administracyjnymi itp. -połączenie w jeden szpital przyniesie wielkie oszczędności, poprawi jakość obsługi pacjentów zostanie w pełni wykorzystany sprzęt medyczny itp. pozytywne efekty -czy to takie trudne ???
Przecież te wszystkie szpitale COZL -PSK4 -Jana Bożego -i nawet DSK, które sąsiadują obok siebie można połączyć w jeden szpital i znajdą się pieniądze na uruchomienie pozostałych oddziałów -z jedną dyrekcją a nie czterema. -z jedną bazą obsługi technicznej a nie czterema. -z jedną administracją a nie czterema. -z innymi działami technicznymi, księgowymi czy administracyjnymi itp. -połączenie w jeden szpital przyniesie wielkie oszczędności, poprawi jakość obsługi pacjentów zostanie w pełni wykorzystany sprzęt medyczny itp. pozytywne efekty -c... rozwiń
Avatar
Gość / 13 lipca 2015 o 14:40
0
MIESZKAŃCY ULICY CHMIELNEJ DZIEKUJA ZA CHAMSKIE I GŁOŚNE POBUDKI Z RANA
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 22:45
0

Proponuję nieznacznie tylko obniżyć pensje i przeznaczyć na leczenie i nie będzie konieczności zadłużania. Dochody pracowników COZL biją na głowę dochody pracowników innych szpitali. Pod przykrywką śwętego patrona Dyrektor kasuje ponad 420 tys. rocznie, a inni nie odbiegają daleko od tego. Nowo zatrudnieni (czyt. podkupieni z innych szpitali) lekarze mogą protestować w wesołych miasteczkach w obronie 10-12 tysięcy... Panie Marszałku i gdzie Pan był jak to się wszystko działo? Teraz już jest za późno...

Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 20:18
0
Tak działa grupa przestępcza na czele z Tuskiem,Ko0morowskim,Kopaczową i nowym nabytkiem Zembalą a to wszystko to propaganda aby wygrać wybory i nadal niszczyć Polskę i Polaków a nie martwcie się !!! przyjdą Niemcy i kupią za 1 zł szpital w upadłości wybudowany z naszych podatków !!!!!
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 19:11
0
Zrobią to samo, co inne już działające placówki - kredyt w parabanku i zaliczenie do dochodów nadwykonań, które są wątpliwe do egzekucji nawet przed sądem. Tak wygląda prawdziwy obraz szpitali, dla których rolę właściciela pełni jednoosobowo marszałek województwa. Życie przerosło nie tylko kabaret ale całą "Noc kabaretów".
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 18:00
0
Podobnie pomalowany blok oglądam z okien SPA Orkana. Stoi przy ulicy Kaczeńcowej.
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 15:31
0
Czegoś nie rozumiem Obowiązują kontrakty , a tutaj wyjątek czyli COZL ma być ponad prawem i dostać pieniądze indywidualnie. Pani Dyrektor socjalizm się skończył chcieliśmy demokracji i kapitalizmu to przestrzegajmy prawa, od tego jest odpowiedzialny zarząd , a nie chucupa na żywioł. Jak podjęło się decyzję na A to należało myśleć co będzie kiedy przyjdzie litera B. Tylko dwa oddziały są onkologiczne pozostałe to konkurencja dla innych szpitali
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 14:19
0
Ja jestem pacjentem i bardzo sobie cenię te kolory. Ci, którzy nigdy nie leżeli w szpitalu dłużej niż kilka dni nie wiedzą co krytykują. Pacjenci COZL-u, którzy długo się leczą są bardzo wdzięczni.
Avatar
Danton / 11 lipca 2015 o 14:16
0

Jakim problemem było dla COZL wystartowanie w konkursie na 2015 z rozpoczęciem świadczenia usług w nowym obiekcie od np. lipca 2015???

NO WŁASNIE O TO CHODZI !!!!

Musisz mieć otwarte oddziały, ludzi z kwalifikacjami sale operacyjne i dopiero startować w konkursie w październiku na rok następny !!! wprawdzie COZL mogło  pogonić połowę pacjentów w 2014 ... niech się leczą np  za swoja forsę a w miejsce zwolnionych powierzchni łóżek i personelu zorganizować nowe oddziały w starym bydynku i wystartowac w konkursie.

TO JEST TWÓJ POMYSŁ - Gościu???

Jakim problemem było dla COZL wystartowanie w konkursie na 2015 z rozpoczęciem świadczenia usług w nowym obiekcie od np. lipca 2015???

NO WŁASNIE O TO CHODZI !!!!

Musisz mieć otwarte oddziały, ludzi z kwalifikacjami sale operacyjne i dopiero startować w konkursie w październiku na rok następny !... rozwiń

Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 13:34
0
Kolejny absurd w polskim wydaniu. Centrum budowało się długo, za wiedzą i zgodą "góry" a teraz pusto tam i głucho, bo nie ma kontraktu z NFZ ("świadczenia onkologiczne na terenie miasta Lublin i województwa lubelskiego są zabezpieczone"). Nie ma pacjentów. 8 nowych oddziałów, 90 łóżek, 5 nowoczesnych sal operacyjnych. I 200 mln złotych z publicznych pieniędzy. Co do kolorów to w środku, na ścianach, nie lepiej niż na elewacji, króluje seledyn (a la kamizelki odblaskowe) a w salach operacyjnych np ostry pomarańczowy (dobrze że nie czerwony). Jestem zwolenniczką ciepłych, pogodnych, optymistycznych kolorów, ale tu z intensywnością i ostrością barw przegięto totalnie. Dziwnym trafem też nikt nie odpowiada teraz za to, że oto wyrosła nam w mieście taka makabryła.
Kolejny absurd w polskim wydaniu. Centrum budowało się długo, za wiedzą i zgodą "góry" a teraz pusto tam i głucho, bo nie ma kontraktu z NFZ ("świadczenia onkologiczne na terenie miasta Lublin i województwa lubelskiego są zabezpieczone"). Nie ma pacjentów. 8 nowych oddziałów, 90 łóżek, 5 nowoczesnych sal operacyjnych. I 200 mln złotych z publicznych pieniędzy. Co do kolorów to w środku, na ścianach, nie lepiej niż na elewacji, króluje seledyn (a la kamizelki odblaskowe) a w salach operacyjnych np ostry pomarańczowy (dobrz... rozwiń
Avatar
Gość / 13 lipca 2015 o 20:49
0
Przecież te wszystkie szpitale COZL -PSK4 -Jana Bożego -i nawet DSK, które sąsiadują obok siebie można połączyć w jeden szpital i znajdą się pieniądze na uruchomienie pozostałych oddziałów -z jedną dyrekcją a nie czterema. -z jedną bazą obsługi technicznej a nie czterema. -z jedną administracją a nie czterema. -z innymi działami technicznymi, księgowymi czy administracyjnymi itp. -połączenie w jeden szpital przyniesie wielkie oszczędności, poprawi jakość obsługi pacjentów zostanie w pełni wykorzystany sprzęt medyczny itp. pozytywne efekty -czy to takie trudne ???
Przecież te wszystkie szpitale COZL -PSK4 -Jana Bożego -i nawet DSK, które sąsiadują obok siebie można połączyć w jeden szpital i znajdą się pieniądze na uruchomienie pozostałych oddziałów -z jedną dyrekcją a nie czterema. -z jedną bazą obsługi technicznej a nie czterema. -z jedną administracją a nie czterema. -z innymi działami technicznymi, księgowymi czy administracyjnymi itp. -połączenie w jeden szpital przyniesie wielkie oszczędności, poprawi jakość obsługi pacjentów zostanie w pełni wykorzystany sprzęt medyczny itp. pozytywne efekty -c... rozwiń
Avatar
Gość / 13 lipca 2015 o 14:40
0
MIESZKAŃCY ULICY CHMIELNEJ DZIEKUJA ZA CHAMSKIE I GŁOŚNE POBUDKI Z RANA
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 22:45
0

Proponuję nieznacznie tylko obniżyć pensje i przeznaczyć na leczenie i nie będzie konieczności zadłużania. Dochody pracowników COZL biją na głowę dochody pracowników innych szpitali. Pod przykrywką śwętego patrona Dyrektor kasuje ponad 420 tys. rocznie, a inni nie odbiegają daleko od tego. Nowo zatrudnieni (czyt. podkupieni z innych szpitali) lekarze mogą protestować w wesołych miasteczkach w obronie 10-12 tysięcy... Panie Marszałku i gdzie Pan był jak to się wszystko działo? Teraz już jest za późno...

Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 20:18
0
Tak działa grupa przestępcza na czele z Tuskiem,Ko0morowskim,Kopaczową i nowym nabytkiem Zembalą a to wszystko to propaganda aby wygrać wybory i nadal niszczyć Polskę i Polaków a nie martwcie się !!! przyjdą Niemcy i kupią za 1 zł szpital w upadłości wybudowany z naszych podatków !!!!!
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 19:11
0
Zrobią to samo, co inne już działające placówki - kredyt w parabanku i zaliczenie do dochodów nadwykonań, które są wątpliwe do egzekucji nawet przed sądem. Tak wygląda prawdziwy obraz szpitali, dla których rolę właściciela pełni jednoosobowo marszałek województwa. Życie przerosło nie tylko kabaret ale całą "Noc kabaretów".
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 18:00
0
Podobnie pomalowany blok oglądam z okien SPA Orkana. Stoi przy ulicy Kaczeńcowej.
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 15:31
0
Czegoś nie rozumiem Obowiązują kontrakty , a tutaj wyjątek czyli COZL ma być ponad prawem i dostać pieniądze indywidualnie. Pani Dyrektor socjalizm się skończył chcieliśmy demokracji i kapitalizmu to przestrzegajmy prawa, od tego jest odpowiedzialny zarząd , a nie chucupa na żywioł. Jak podjęło się decyzję na A to należało myśleć co będzie kiedy przyjdzie litera B. Tylko dwa oddziały są onkologiczne pozostałe to konkurencja dla innych szpitali
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 14:19
0
Ja jestem pacjentem i bardzo sobie cenię te kolory. Ci, którzy nigdy nie leżeli w szpitalu dłużej niż kilka dni nie wiedzą co krytykują. Pacjenci COZL-u, którzy długo się leczą są bardzo wdzięczni.
Avatar
Danton / 11 lipca 2015 o 14:16
0

Jakim problemem było dla COZL wystartowanie w konkursie na 2015 z rozpoczęciem świadczenia usług w nowym obiekcie od np. lipca 2015???

NO WŁASNIE O TO CHODZI !!!!

Musisz mieć otwarte oddziały, ludzi z kwalifikacjami sale operacyjne i dopiero startować w konkursie w październiku na rok następny !!! wprawdzie COZL mogło  pogonić połowę pacjentów w 2014 ... niech się leczą np  za swoja forsę a w miejsce zwolnionych powierzchni łóżek i personelu zorganizować nowe oddziały w starym bydynku i wystartowac w konkursie.

TO JEST TWÓJ POMYSŁ - Gościu???

Jakim problemem było dla COZL wystartowanie w konkursie na 2015 z rozpoczęciem świadczenia usług w nowym obiekcie od np. lipca 2015???

NO WŁASNIE O TO CHODZI !!!!

Musisz mieć otwarte oddziały, ludzi z kwalifikacjami sale operacyjne i dopiero startować w konkursie w październiku na rok następny !... rozwiń

Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 13:34
0
Kolejny absurd w polskim wydaniu. Centrum budowało się długo, za wiedzą i zgodą "góry" a teraz pusto tam i głucho, bo nie ma kontraktu z NFZ ("świadczenia onkologiczne na terenie miasta Lublin i województwa lubelskiego są zabezpieczone"). Nie ma pacjentów. 8 nowych oddziałów, 90 łóżek, 5 nowoczesnych sal operacyjnych. I 200 mln złotych z publicznych pieniędzy. Co do kolorów to w środku, na ścianach, nie lepiej niż na elewacji, króluje seledyn (a la kamizelki odblaskowe) a w salach operacyjnych np ostry pomarańczowy (dobrze że nie czerwony). Jestem zwolenniczką ciepłych, pogodnych, optymistycznych kolorów, ale tu z intensywnością i ostrością barw przegięto totalnie. Dziwnym trafem też nikt nie odpowiada teraz za to, że oto wyrosła nam w mieście taka makabryła.
Kolejny absurd w polskim wydaniu. Centrum budowało się długo, za wiedzą i zgodą "góry" a teraz pusto tam i głucho, bo nie ma kontraktu z NFZ ("świadczenia onkologiczne na terenie miasta Lublin i województwa lubelskiego są zabezpieczone"). Nie ma pacjentów. 8 nowych oddziałów, 90 łóżek, 5 nowoczesnych sal operacyjnych. I 200 mln złotych z publicznych pieniędzy. Co do kolorów to w środku, na ścianach, nie lepiej niż na elewacji, króluje seledyn (a la kamizelki odblaskowe) a w salach operacyjnych np ostry pomarańczowy (dobrz... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu 0 0

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło w Dąbrowie. Wśród nich jest 6-letnie dziecko.

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie 2 1

Znów nie udało się rozpocząć procesu byłego policjanta i trzech jego kolegów oskarżonych o wyłudzenia. Panowie nie stawili się w sądzie, a były mundurowy – mimo że ma taki obowiązek – nie melduje się regularnie na komisariacie

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 8 6

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 1 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 13 9

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 9 11

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz 42 41

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 2 8

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 20 5

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 2

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 154 18

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!