Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prof. Chazan z nagrodą KUL. Za niezabijanie dzieci

Utworzony przez Mikolaj, 26 marca 2015 r. o 19:57 Powrót do artykułu
dzieki za odawge i za przyklad!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jak zwykle - trzeci świat!!! A KUL :( 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieki za odawge i za przyklad!
przykład czego? Jak zmusić kobietę do urodzenia martwego dziecka? To barbarzyństwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚREDNIOWIECZE .... Może jeszcze na KUL-u zaczną palić na stosie...to ten wymiar "mundrości" !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieki za odawge i za przyklad!
Nagroda za niezabijanie... Do czego ten świat doszedł, ale dobrze że są tacy ludzie jak on
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki w Polsce kościół bedzie rządził dopóty w kraju bedzie źle i ludzie będą wyjeżdżać. Uswiadimcie sobie ze jestesmy krajem wyznaniowym, a to niszczy wszelkie starania o cywilizację i dobrobyt. Opodatkujmy kościół a od razu na wszystko znajdą się pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadysta roku. Dostarczył takich cierpień matce i dziecku, że mógłby się licytować z innymi bardziej znanymi oprawcami zeszłego stulecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, a kiedy obłuda KUL-owska nagrodzi go za zabicie setek nienarodzonych przed cudownym nawróceniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary już nie ma czym robić to jest przeciw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja kochana Alma Mater kompletnie zeszła na psy. To już trzydzieści sześć lat od opuszczenia murów KUL, ale nadal i wciąż mogę z pamięci wyrecytować nazwiska ówczesnych studentek odwiedzających pewnego ginekologa na osiedlu LSM. Ten zacny człowiek opływał w dostatkach tylko z zabiegów dokonywanych przez KUL-ewki...o UMCS nie wspomnę... Piękne to były lata nieokiełzanej młodości! Teraz tylko nieokiełzanie zostało.... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagroda za niezabijanie... Do czego ten świat doszedł, ale dobrze że są tacy ludzie jak on
Tyle zabił (bo takie było prawo w PRL), że teraz trzeba go nagradzać za niezabicie, bo to wielki wyczyn. Ot, św. Paweł z warsiawki się znalazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli za caloksztalt, to rowniez za dziesiatki (a moze i setki) wyskrobanych plodow - tj. "morderstw nienarodzonych dzieci", zapewne w wiekszosci takich, ktore urodzilyby sie zdrowe :) Coz za obluda... Generalnie nazywanie KULowskiego Towarzystwa "naukowym" to kiepski zart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to nie zabijał ??sam mówił ze w latach 90tych przeprowadzał aborcje to wtedy można mu było??miał czy nie miał wtedy sumienie??a w KULu to chyba nie do końca wszystko poczytali zanim wystąpili z wnioskiem o tak wielka nagrode dla niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest mi wstyd za tą "nagrodę", którą konował Chazan otrzymał od KUL, wstyd za moją macierzystą uczelnię, wstyd za "mojego" profesora Krukowskiego, u którego pisałem jedną z prac magisterskich.     Prof. Chazan otrzymał nagrodę za "wybitne osiągnięcia naukowe w duchu humanizmu chrześcijańskiego”, za całokształt działalności jako naukowca i lekarza. Humanizm chrześcijański bardziej troszczy się o "spokój sumienia" lekarza, niż o dramat matki, która musiała urodzić dziecko z mózgiem na wierzchu, zwisającą gałką oczną, zdeformowanymi kończynami. Troszczy się o ten "spokój" bardziej, niż o fakt, że zapewnił traumę rodzicom tego dziecka na całe życie.     – Nagrodę im. ks. Idziego Radziszewskiego zarząd przyznał przede wszystkim za działalność na stanowisku dyrektora szpitala, w którym nie dokonywano aborcji czyli zabijania dzieci w ciele matki (...) w szczególności za jego odważną decyzję w sprawie niedokonana aborcji dziecka przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniej opieki nad matką i jej chorym dzieckiem. Mimo nacisku wywieranego przez różne grupy. Jakiej odpowiedniej opieki? Decyzja w tym przypadku o niedokonaniu aborcji była bezkresną głupotą, podyktowaną strachem przed dyrektorem Chazanem, który tu podkreślę - nie miał prawa decydować o tym, gdyż nie był lekarzem prowadzącym pacjentkę. Jeżeli KUL przyznał nagrodę Chazanowi za całokształt takiego zarządzania szpitalem, to ja oczekuję od prokuratury zbadania każdego przypadku odmowy aborcji w tym szpitalu.     Wiceprezes TN KUL podkreślał, że karę, którą poniósł profesor – został odwołany ze stanowiska – jest "wysoce niesprawiedliwa i niegodziwa”. Podkreślał też, że przyznana prof. Chazanowi nagroda jest wielowymiarowa. Kara, którą prof. Chazan poniósł jest wysoce niewystarczająca i niegodziwa względem innych ofiar "sumiennego" doktora.     –Jednocześnie jest to postulat, aby krzywda, jaka go dotknęła została naprawiona. To niech najpierw Chazan naprawi krzywdę wyrządzoną tej kobiecie i jej mężowi.     ...Zaś niesprawiedliwa ustawa o zawodach lekarza, która jest aksjologicznym bublem legislacyjnym rychło została znowelizowana. Tak aby każdy lekarz ginekolog i położnik mógł bezpiecznie kierować się klauzula sumienia a organy władzy nie mogły go za to karać. Co szanowny ksiądz prof. Krukowski wie o ustawie o zawodzie lekarza i lekarza dentysty? A zapewne nic, bowiem jego głównym zainteresowaniem jest prawo konkordatowe i wolność sumienia i wyznania. Gdzieś coś słyszał, gdzieś coś przejrzał. Ale założę się, że nie czytał nawet. Szkoda tylko, że zapomniał ksiądz, że jest to wolność obustronna - zarówno "od przymusu" jak i "do swobody praktyki". Tyle razy to ks. prof. nam powtarzał. I co? Skleroza na stare lata? Nie popieram tych, którzy opluwają Kościół i wrzucają wszystkich księży "do jednego wora". Ale nie znaczy, że tych osób nie rozumiem. Bo rozumiem ich odczucia. Jak prawnik, kanonista, chrześcijanin (ale nie "katolik", choć to moje wyznanie - chodzi o szersze spojrzenie na wszystkich ludzi, a nie "moja prawda jest mojsza od twojej") mam rozbieżne poglądy na tematy, w które Kościół się wpieprza z butami. Czas ruszyć do przodu, a nie stać w miejscu, Panowie z kółka wzajemnej adoracji. Módlcie się tylko, żeby się wam do skóry nie dobrali i sprawdzili jak obsadzacie miejsca pracy i stanowiska naukowe na waszej uczelni, zgodnie z zasadą "kto ma księdza w rodzinie, tego bieda ominie".   Brzydzę się wami. Daliście mi wykształcenie i tytuł zawodowy, ale przez te kilka lat spędzonych na KUL moje podejście do Kościoła, księży i samej wiary się diametralnie zmieniło. Obrzydziliście mi wasz obraz waszą obłudą i zakłamaniem, oblizywaniem jęzora na widok wydekoltowanych cycków studentek na egzaminie, waszym "dorobkiem naukowym" kopiuj wklej, jebnij przypis z 10 książek. Otaczaniem się niedojdami naukowymi, co to latami nie mogą nic samemu wydać, cytowaniem Wikipedii w pracy habilitacyjnej pewnej pani doktor, pchaniem dzieci i pociotków swoich pracowników.   Towarzystwo PseudoNaukowe KUL.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kul jest najbardziej dziadowską uczelnią .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś absurd. Chazan powinien doznać ostracyzmu. Powinien zostać ukarany. A Kul mu jeszcze nagrodę przyznaje. Ludzie. Jest XXI wiek. Nie żyjemy ani na Węgrzech, ani w Moskwie. Praktyki Chazana powinny spotkać się z jednoznacznym głosem sprzeciwu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś absurd. Chazan powinien doznać ostracyzmu. Powinien zostać ukarany. A Kul mu jeszcze nagrodę przyznaje. Ludzie. Jest XXI wiek. Nie żyjemy ani na Węgrzech, ani w Moskwie. Praktyki Chazana powinny spotkać się z jednoznacznym głosem sprzeciwu.
Dokładnie, żenua.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chazan swój limit zabijania wyczerpał w latach 80.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za takie zasługi powinien zostać w nagrodę ŚWIĘTYM! Wojtyła nie byłby osamotniony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL, moralne DNO! a na dodatek WIELKA hipokryzja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...