Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A pisałem wczoraj, że trzeba być mężczyzną, żeby odejść z uczelni... i miałem rację. Teraz wyjdzie na to, że Pan Profesor jest wybawcą uczelni, bo łaskawie został... Na pewno zrobił to dla dobra uczelni... Ale czy zechce odzyskać mandat senatora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymac panie profesorze! Wyczyścic UMCS z tego czerwonego betonu blokujacego inicjatywy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie jest waźniejszy honor,niź róźnego rodzaju przepychanki,targi coś za coś lub szantaź.W szkole i rodzice moi przekazali i nauczyli lub wytłumaczyli czym jest honor.Warto się do błędu przyznać i odejść.Publicznie źale się wykłada,a potem dla interesu i prywaty się układa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='NOP' timestamp='1292594797' post='407335'] Tak trzymac panie profesorze! Wyczyścic UMCS z tego czerwonego betonu blokujacego inicjatywy! [/qu ]Nawet profesorowie nie zdają sobie sprawy,kto kręci całą nauką w Polsce i na UMCS. Konflikty narodowościowe na uczelniach opisywane również na łamach lokalnej prasy,to jest główna przyczyna upadku nauki polskiej i niedługo zostanie nam tylko do wyboru HISTORIA NARODU ŻYDOWSKIEGO lub marketing - reszta okaże się dla NICH zbędna.[/b][/i]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Panie Profesorze! Szlachetny protest w imieniu społeczności akademickiej w ciągu jednego dnia okazał się hucpą dla swoich partykularnych interesów. Brawo! Niektórzy nawet się nabrali. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Gratulacje Panie Profesorze! Szlachetny protest w imieniu społeczności akademickiej w ciągu jednego dnia okazał się hucpą dla swoich partykularnych interesów. Brawo! Niektórzy nawet się nabrali. Brawo!
Ci co znają go jak zły szeląg nie dali się nabrać. Dla innych na 24 godz wykreował się na jedynego sprawiedliwego i jedynego odważnego. Po tej hucpie i oni już nabrać się nie dadzą. Mam nadzieję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hypnos napisał:
A pisałem wczoraj, że trzeba być mężczyzną, żeby odejść z uczelni... i miałem rację. Teraz wyjdzie na to, że Pan Profesor jest wybawcą uczelni, bo łaskawie został... Na pewno zrobił to dla dobra uczelni... Ale czy zechce odzyskać mandat senatora?
Już się tym cały senat, co ja mówię - cała społeczność akademicka - tym zamartwia. Co oni poczną, kto się za nimi ujmie, jak zabraknie tego obrońcy robotników nauki. Strach pomyśleć ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Jestem tutaj niepotrzebny. Dano mi do zrozumienia, że moje działania nie są dla uczelni interesujące – mówił rozgoryczony naukowiec." - Jak to niektórzy mówią: "jakim kto jest pracownikiem, tak mówi o swoim zakładzie pracy . . . ."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strony się porozumiały i postanowiły nie informować prasy. I o to głównie chodziło władzom uczelni. Za dużo się przedostało na zewnątrz, a teraz może przyjdzie ktoś i skontroluje sposób wynagrodzeń niektórych osób, ich awanse, premie i podwyżki, których ponoć nie ma, a dla niektórych jednak są... Oj, wiele ciekawych rzeczy można zaobserwować i się dowiedzieć...Czy w związku z obustronnym porozumieniem pan profesor Kokowski przymknie jednak oczy na zaobserwowane dotychczas nieprawidłowości i przejdzie do porządku dziennego, czy też ma zamiar pracować nad zaprowadzeniem na uczelni normalności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeden z najbardziej cenionych archeologów w Polsce" nie przesadzajmy. Pozorant i bajerant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOP napisał:
Tak trzymac panie profesorze! Wyczyścic UMCS z tego czerwonego betonu blokujacego inicjatywy!
Proszę sprawdzić listę WIlsteina: Jest tam nijaki Jan Kokowski = Andrzej Jan Kokowski. Dziwne że teraz opisuje się profesor jako Andrzej Kokowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...