Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokurator żąda 25 lat więzienia za zabójstwo 14-latki

Utworzony przez Roman, 24 kwietnia 2012 r. o 17:40 Powrót do artykułu
szkoda Karola :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam niektóre wypowiedzi osób tzw. z sąsiedztwa, to mnie krew zalewa. Zasciankowość sięga zenitu.... Polacy-Katolicy!!!! (którzy zapewne chodzicie w niedziele do kościoła)nie można pisać,że "jej się należało" bo w domyśle "puszczałą się". To teraz nie ma najmniejszego znaczenia. Faktem jest, że nie żyje człowiek,nie można dawać przyzwolenia na czyjąś śmierć, tylko dlatego, że dziewczyna nie prowadziła się dobrze. Oczywiście,że winą za jej poczynania mozna obarczyć rodziców, którzy nie pilnowali nieletniej córki. Jednak głównym problemem jest tu morderstwo, nie wiem czy była faktycznie w ciąży, jeśli tak, to nawet podwójna zbrodnia. Piszecie "nieletnia ku...", a ten chłopak nie wiedział ile ona ma lat?, nie wiedział,że za sex z osobą poniżej 15 roku życia grozi prokurator?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam niektóre wypowiedzi osób tzw. z sąsiedztwa, to mnie krew zalewa. Zasciankowość sięga zenitu.... Polacy-Katolicy!!!! (którzy zapewne chodzicie w niedziele do kościoła)nie można pisać,że "jej się należało" bo w domyśle "puszczałą się". To teraz nie ma najmniejszego znaczenia. Faktem jest, że nie żyje człowiek,nie można dawać przyzwolenia na czyjąś śmierć, tylko dlatego, że dziewczyna nie prowadziła się dobrze. Oczywiście,że winą za jej poczynania mozna obarczyć rodziców, którzy nie pilnowali nieletniej córki. Jednak głównym problemem jest tu morderstwo, nie wiem czy była faktycznie w ciąży, jeśli tak, to nawet podwójna zbrodnia. Piszecie "nieletnia ku...", a ten chłopak nie wiedział ile ona ma lat?, nie wiedział,że za sex z osobą poniżej 15 roku życia grozi prokurator? Jak dla mnie morderca powinien dostać dożywocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa zawsze wina leży po stronie chłopaka bo on chciał dlaczego nie myślał i takie tam.... - a wy to do rozpłodu stworzene i zero odpowiedzialności za swoje zachowanie :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważne napisał:
Ja nie zycze Karolowi najgorszego wyroku bo na niego nie zasluzyl... co prawda jest winny, ale moim zdaniem zrobil to nieumyslnie... Byl roztrzesiony bo to male jak to mowia "dziecko" posunelo sie do szantazu...Poza tym jak mozna zabrac wynik usg siostry i go przerobic na swoj??? ta gowniara zrobila to specjaalnie.Karolu szkoda mi ciebie, nie jej- i nie tylko Polichna jest z toba... 3mam kciuki... [/quote]
Nie ważne napisał:
Grupa:GościeNapisano dziś, 08:23 #13Witam Żeby oceniać tą sprawę trzeba znać dziewczynę i chłopaka, gówniara w ksiązkach powinna siedzieć a nie dupą robić takie są fakty, już nie jednego chciała na kasę w taki sposób zrobić to się doigrała, jej już nie ma i chłopak też ma zmarnowane życie, pytam się gdzie są rodzice co pozwalają na takie sprawy w wieku 14 lat- są dumnie że dziecko ma powodzenie wśród chłopaków - ludzie to patologia ____ Ja właśnie znałam Kamilę Suszczyk, no bo w sumie kto by jej nie znał. Poza tym niosła ona sama rozgłos o sobie Na Brzozówce, w Polichnie, i pobliskich miejscowościach.... Zgadzam się, że Karol zmarnował sobie życie przez swój nieumyślny czyn, ale gówniarze się należało, bo jak już pisałam jej rodzice mieli w du*** to co ona robi i gdzie i z kim sie szlaja, dopiero po czasie sie ockneli ze maja corke... Ta mloda "kurewka" łasiła sie do kazdego chlopaka, a nawet starych prykow ok. 30lat... I to jest w wiekszosci wina rodzicow...!!!!!!!!!!
[quote name='Nie ważne' timestamp='1335372237' post='625118'] Jak sobie pomyślę ze wlasnie karola moglo spotkac cos takiego to mnie szlag trafia.....!!!!!!Dobry chlopak, fajny kolega....!!!! ja je*ie!!!!Szkoda, wielka szkoda Karolu...
Nareszcie jakieś mądre wypowiedzi. Zgadzam się że ta mała to była niezła k**ewka, chyba wszyscy kolesie z okolicznych wsi i miasteczek ją zaliczyli, a jej dwie siostry nielepsze - obie mają dzieci i nie wiedza z kim i wulgarne są, że glowa boli, non stop bluzgają i to przt bachorach - ch... ku... i piz... są na porzadku dziennym w tym pożal się boże domu... A suszczyki to patologia, ojciec pijak, chleje tylko piwsko na ławeczce pod sklepem (podoba w dniu zaginięcia puszczalskeij coruni też tak robił). A Karol był dobrym kumplem, trochę naiwny, ale spoko.... Nie wiem po co korzystał z usług takiej malolaty, dziewczyn żadnych nie bylo w jego wieku, albo chociaż dwa lata młodszych??? Jak już zabił, to mógł chociaż ciała porzadnie ukryć, utopić gdzieś, zakopać i żyłby sobie dalej, a on palant na polu je zostawił. ;/// Niemniej też mu życzę dobrze i uspokoję cię koleżanko - jestem prawie pewien że sa potraktuje go łagodnie - dostanie nie więcej jak 15 lat. Nie planował tego, więc 25 lub dożywocie wykluczone... Polichna i jego klasa są z nim, też trzymamy kciuki. A po tej małej lafiryndzie nikt płakac nie będzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*sąd potraktuje go łagodnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
taaa zawsze wina leży po stronie chłopaka bo on chciał dlaczego nie myślał i takie tam.... - a wy to do rozpłodu stworzene i zero odpowiedzialności za swoje zachowanie :/ Wiesz kolego....trudno oczekiwać odpowiedzialności od 14 letniej dziewczynki, chłopak był trochę starszy no i "pełnoletni",od niego bym oczekiwała bardziej racjonalnego postępowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest takie nienapisane prawo, że źle się o zmarłych nie mówi. Tu widzę niektórzy potępiają tę panne, ale to tylko i wyłącznie świadczy o wypowiadających się, dajecie złe świadectwo miejsca, z którego ten chłopak pochodzi (zakładam, że większość to koledzy i koleżanki). fakt jest faktem- zginął człowiek, a tego nic nie usprawiedliwia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzinka sie oddzywa pod roznymi psełdonimami broni mordercy,a zabicie kogos to nie zabawa moze byc ona kim chce ale do zycia ma prawo...a ty musisz morderco poniesc kare za zabicie..nie bawiles sie tylko zabiles...cala twoja rodzina ma pietno twoje na twarzy...cierpia....mataja sprawe jak moga, bo maja wejscia do sedziny... a mamusia pomoze wielki SAD...bajdziara zajmij sie swoimi dziecmi daj im wychowanie bo nie maja ani ciut....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzinka sie oddzywa pod roznymi psełdonimami broni mordercy,a zabicie kogos to nie zabawa moze byc ona kim chce ale do zycia ma prawo...a ty musisz morderco poniesc kare za zabicie..nie bawiles sie tylko zabiles...cala twoja rodzina ma pietno twoje na twarzy...cierpia....mataja sprawe jak moga, bo maja wejscia do sedziny... a mamusia pomoze wielki SAD...bajdziara zajmij sie swoimi dziecmi daj im wychowanie bo nie maja ani ciut....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol morduje a mamuska sie cieszy ze syn grzeszy,a ma kase i go wykupi z kicia ale to rodzinne bo to ma po wojku mordowanie.Bacha mowi ze za kase kupi SAD bo ja stac,babka weznie kredyt jak jej jeszcze dadza bo ma duzo do splaty przez nich chodzi zaglodzona az w szpitalu lezala bo ja Ela odwiedzala a spi w kanale suterynowym tak ja choduja az chodzic i sily niema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...