Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Propozycja Ratusza dla przedsiębiorców. Cel: zmniejszenie bezrobocia

Utworzony przez tez mi wileka rzecz, 5 marca 2014 o 12:19 Powrót do artykułu
ale łaskę zrobili... biorąc pod uwagę sumę półrocznej wypłaty dla pracownika i półroczną wartość podatku od średniej nieruchomości wnioski nasuwają się same... Są pewne gminy w Polsce gdzie całkowite zwolnienie z podatku wszystkich podmiotów to prawdziwy ukłon w stronę realnego zmniejszenia bezrobocia i realne szanse dla tych którzy mogą ożywić rynek pracy... wypchaj się pan z takim ukłonem w Lublinie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Masz może jeszcze jakieś inne równie "błyskotliwe" spostrzeżenia?
0
Tia, a na realizację zadań własnych gminy kolejne obligacje albo kredyty.   No cóż, tak wygląda rok bez wyborczych fajerwerków.
0
Ta gadka to kiełbasa wyborcza Żuka co się czkawką odbije. Teraz coś obiecuje a potem " kwestie formalne czy błedy w formularzu " uniemozliwią odliczenie. Niech ten mieszkajacy w Świdniku prezydent Lublina przestanie zadłużać miasto bo przez te długi Lublina wszyscy pójdziemy na zieloną trawkę. A urzednicy niech lepiej powiedza ile oprócz oficjalnego miliarda dlugu jest ukrytych długów w spółkach miejskich
0
Ta gadka to kiełbasa wyborcza Żuka co się czkawką odbije. Teraz coś obiecuje a potem " kwestie formalne czy błedy w formularzu " uniemozliwią odliczenie. Niech ten mieszkajacy w Świdniku prezydent Lublina przestanie zadłużać miasto bo przez te długi Lublina wszyscy pójdziemy na zieloną trawkę. A urzednicy niech lepiej powiedza ile oprócz oficjalnego miliarda dlugu jest ukrytych długów w spółkach miejskich
  Wziąłbyś się w końcu za normalną robotę i przestał wypisywać codziennie te same głupoty. Tego bełkotu o prezydencie ze Świdnika już się nawet czytać nie chce.
0
dobry ruch w stronę przedsiębiorców
0
Masz może jeszcze jakieś inne równie "błyskotliwe" spostrzeżenia?
A masz pojecie o liczbach nieruchomosci i ich wartościach a co za tym idzie wysokości podatku od nich? Ja akurat tak się składa że mam. Mi dla przykąłdu mogą obniżyć połowę rocznej raty czyli jakieś 4 tysiące zł a żebym mógł zatrudnić legalnie kogokolwiek za najniższą krajową prze pół roku będę musiał wydać 1600x6 czyli 6400 zł ... interes życia. Więc nie bierz w cudzysłów słowa "błyskotliwe" jeśli sam nie masz nic sensownego do powiedzenia kolego
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: