Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protestują przeciwko południowej obwodnicy przez Lublin. "Gwarancja korków"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 listopada 2016 o 10:26 Powrót do artykułu
Buce blokowali zachodnią obwodnicę przez 25 lat! Protestują przeciwko każdej inwestycji w mieście niezależnie od jej rodzaju. Z takim podejściem żadne miasto nie mogłoby się rozwijać. Może od razu powiedzcie otwarcie, że chcecie skansenu, a nie nowoczesnego miasta dla ludzi, których życie nie ogranicza się tylko do wizyt w najbliższej biedronce, kościele i w przychodni zdrowia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zmarnowano 10 lat (kadencja A.Wasilewskiego, półtorej kadencji K.Żuka). Urząd Miasta nic nie zrobił w kierunku budowy południowej obwodnicy miasta. Za kilkanaście dni będzie otwarta zachodnia część obwodnicy, a dopiero teraz zorientowali się "geniusze", że potrzeba wybudować POL.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wariant A, najlepiej w kształcie zapodaj.net/1391154096873.jpg.html Kolor granatowy to S-ki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
,,Zmarnowano 10 lat (kadencja A.Wasilewskiego, półtorej kadencji K.Żuka). Urząd Miasta nic nie zrobił w kierunku budowy południowej obwodnicy miasta. Za kilkanaście dni będzie otwarta zachodnia część obwodnicy, a dopiero teraz zorientowali się "geniusze", że potrzeba wybudować POL." Zastanów się, na wszystko musi być kasa i dlatego nie da się wszystkiego zrobić od razu! A miasto się zmienia przez ostatnie lata na dobre. Problemem są tacy roszczeniowcy jak ty, którym wszystko przeszkadza - to, że się coś buduje i to, że się nie buduje. Puknij się w czoło może jeszcze pomoże!
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Wariant na północ od Zalewu Zemborzyckiego to błąd - za blisko terenów zabudowanych, będzie uciążliwa dla mieszkańców i zbyt szybko zostanie wchłonięta przez miasto. Wariant na południe od ZZ już lepszy, ale trzeba pomyśleć o dobrym skomunikowaniu z już istniejącą obwodnicą - bez tego nie do końca spełni swoją rolę. Ważne - musi mieć charakter drogi expresowej - w innym przypadku będzie po prostu niebezpieczna.
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
zapomniał przedmówca o wykorzystanych 8 latach prezia wsamraśnego?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja bym proponował wariant A ale przesunięty na południe od zalewu w środku długości . natomiast łączący do węzłów Felin i Węglin - przecinka przez las. Zalew nie byłby odcięty (choć zawsze można obwodnicę zrobić na estakadzie kawałkiem i tak jest tam przecież most i obwodnica faktycznie nie odcinała by zalewu od miasta, ale wpływała by na znaczny spadek zainteresowania zalewem ze wzgl na spaliny). Odsuwanie dalej obwodnicy będzie powodowało rezygnację z jej używania.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie patrzeć na protesty, tylko planować i już starać się o wpisanie na jakąś listę i szukanie dofinansowania. Miasto tej wielkości co Lublin i z takim układem drogowym (z każdej strony drogi S, DK i ruchliwe DW) powinno mieć bezkolizyjny ring w standardzie drogi S.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
marnowali czas to poprzednicy Żuka, od 2010 roku jedna duża inwestycja drogowa goni drugą i nadrabiamy zaległości ale nie oczekuj, że w kilka lat się uda wszystko zrobić bo budżet miasta z gumy nie jest a i dofinansowań z UE nie dostaje się na pstryknięcie palca
Zaloguj się, aby oddać głos
2
wariant B lepszy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wariant B to zdecydowanie lepsze rozwiązanie. Przydałby się tylko jeszcze węzeł na Abramowickiej bo od południa nie będzie żadnego wlotu na obwodnicę. Wtedy przejazd z południa na północ Lublina zajął by 20 minut a nie godzinę. Zalew powinni zostawić w spokoju. Z Założenia ludzie spędzając czas nad Zalewem chcą odpocząć od zgiełku miasta. Ciężko mi sobie wyobrazić taki odpoczynek przy obwodnicy...
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Gorszej mapy Lublina nie było? Ona jest po prostu beznadziejna...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jakie to nasze... każdy chce mieć zasięg w komórce ale nadajnik ma być gdzieś dalej, najlepiej koło sąsiada. Każdy chce mieć prąd w gniazdku ale linia energetyczna ma być gdzieś dalej, koło sąsiada może ? No i każdy chce miec ekspresowe drogi ale gdzieś dalej, też koło sąsiada ? Niestety ale przy obecnym nasyceniu zabudowy zawsze to będzie obok kogoś
Zaloguj się, aby oddać głos
0
żeby to była prawdziwa obwodnica to tylko wariat A
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Obwodnica po linii Żeglarskiej przed Zalewem to wielkie nieporozumienie i jeśli tak chce Ratusz wbrew mieszkańcom i zdrowemu rozsądkowi to wymienić trzeba .....obsadę Ratusza
Zaloguj się, aby oddać głos
-2
mapa w zupełności wystarczająca
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ja bym proponował wariant A ale przesunięty na południe od zalewu  w środku długości . natomiast łączący do węzłów Felin i Węglin - przecinka przez las. Zalew nie byłby odcięty (choć zawsze można obwodnicę zrobić na estakadzie kawałkiem i tak jest tam przecież most i obwodnica faktycznie nie odcinała by zalewu od miasta, ale wpływała by na znaczny spadek zainteresowania zalewem ze wzgl na spaliny). Odsuwanie dalej obwodnicy będzie powodowało rezygnację z jej używania.
Popieram ten pomysł. Wariant B idzie za daleko a wariant A jest idiotyczny, bo nie można odcinać części miasta. Lepiej już przebić się przez las, choć ekolodzy pewnie się wściekną.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto jeździ z Zamościa do Rzeszowa i odwrotnie przez Lublin? Na tej trasie będzie hulał wiatr
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Wariant B jest lepszy niż wariant A
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pierwsze pytanie: PO CO południowa obwodnica??? Ruch jest na kierunku Wwa-Kraśnik i Wwa-Piaski. Budowanie tej drogi według trasy A to ZBRODNIA NA LUBLINIE I ZALEWIE!!! ODETNIE ZALEW OD MIASTA i z powoduje kompletną degradację Zalewu !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: