Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protestują przeciwko południowej obwodnicy przez Lublin. "Gwarancja korków"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 listopada 2016 r. o 10:26 Powrót do artykułu
Południowa obwodnica Lublina ma sens tylko jako Wariant A z węzła Węgilin do Felin, ponadto bez przesady nie będzie to trasa szybkiego ruchu, a ulica (szosa 1x4 lub 2x2) mam nadzieję że powstanie w wariancie A obok starego lasu i zalewu, a Żuk nie będzie słuchał wypocin jakiś rad ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wielu miastach europy zachodniej nawet autostrady biegną przez miasto no ale lata spędzone pod zaborami pozostawiły uraz na mózgu narodu. Każdy by chciał drogę tylko nie koło niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby to była prawdziwa obwodnica to tylko wariat A i będzie to rozbudowana droga powiatowa lub wojewódzka, jak zwykła większa ulica w mieście więc nie powinno być problemu - to nie będzie trasa szybkiego ruchu typu S, a ruch będzie znacznie mniejszy i będzie obsługiwał południową część miasta i gminy na południu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko radny Daniewski Leszek mozż uratować tę część miasta przed planowanym zniszczeniem po wybudowaniu obwodnic w tych miejscach, w obu zresztą wariantach. Tylko ciekawe czy się za nami wstawi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuś zależy aby obwodnica by puszczona przez jego ziemie i w ten sposób sprzeda ziemie miastu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
protestują mieszkancy blokow przy zalewie a jakiś czas temu protestowali ludzie żeby nie zamykac Toru Lublin , chociaż to tor był pierwszy a nie bloki i niestety toru nie ma bo glosno, teraz macie za swoje, może i bloki były perwsze ale droga być musi ! zresztą nie powinno się nazywać tego obwodnica tylko ulica łączaca felin z weglinem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co ci protestujący są o tirach, które aby dojechać do przemysłowej dzielnicy Wrotków korzystają z ul. Krężnickiej, Żeglarskiej, Głuskiej itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i poczytałem sobie o tym problemie gdzie indziej za feee, a i są nawet miejsca gdzie wiele wątków skupionych jest razem. Jeśli się wam opłaca taka polityka, to proszę bardzo, ja i wielu innych wybiera inne, darmowe rozwiązania. dodać www kropkę skyscrapercity.com/showthread.php?p=136737722#post136737722
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszczuch też chcę mieć spokój i nie życzę sobie aby mieszkańcy jakichś tam    Strzeszkowic przyjeżdżali na moje osiedle do pracy, na zakupy i przywozili swoje dzieci do szkoły. proszę sobie to wszystko wybudować w jakichś tam    Strzeszkowicach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisteusz napisał:
ha ha ha mówicie sobie czy warian B czy A..... a ja jako mieszkanieć Strzeszkowic mówie ze nie chce miec tutaj zgiełgu i kolejnej drogi .... wiec wybieram wariant AAAAAAAA u mnie tez jest las tez ludzie wypoczywają i chcą mieć spokój. Co mnie obchodzi ze tam powstają Bloki i osiedla u mnie nikt sie nie postawi bo bedzie jedna droga zaraz druga. Też chcę mieć spokój i to ze miastuchom sie nie podoba droga koło ich posesji albo ze chca sobie jezdzić rowerkami to mnie to Gwano obchodzi:) dziekuje pa pa
pisteusz napisał:
Ja mieszczuch też chcę mieć spokój i nie życzę sobie aby mieszkańcy jakichś tam    Strzeszkowic przyjeżdżali na moje osiedle do pracy, na zakupy i przywozili swoje dzieci do szkoły. proszę sobie to wszystko wybudować w jakichś tam    Strzeszkowicach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Południowa obwodnica Lublina ma sens tylko jako Wariant A z węzła Węgilin do Felin, ponadto bez przesady nie będzie to trasa szybkiego ruchu, a ulica (szosa 1x4 lub 2x2) mam nadzieję że powstanie w wariancie A obok starego lasu i zalewu, a Żuk nie będzie słuchał wypocin jakiś rad ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby to była prawdziwa obwodnica to tylko wariat A i będzie to rozbudowana droga powiatowa lub wojewódzka, jak zwykła większa ulica w mieście więc nie powinno być problemu - to nie będzie trasa szybkiego ruchu typu S, a ruch będzie znacznie mniejszy i będzie obsługiwał południową część miasta i gminy na południu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwodnica na służyć nam mieszkańcom Lublina przede wszystkim. Wariant B nic nam kompletnie nie da. Wariant A bardzo rozładuje korki na kilku ważnych ulicach. Co do hałasu i zalewu...Dobrze postawione ekrany akustyczne sprawią iż hałas bedzie mniejszy niz teraz ( wybierzcie się na wycieczkę obok ekranów na trasie Piaski Lublin)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Południowa obwodnica Lublina ma sens tylko jako Wariant A z węzła Węgilin do Felin, ponadto bez przesady nie będzie to trasa szybkiego ruchu, a ulica (szosa 1x4 lub 2x2) mam nadzieję że powstanie w wariancie A obok starego lasu i zalewu, a Żuk nie będzie słuchał wypocin jakiś rad ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej zbudować kolejny pomnik Lecha Wielkiego do którego mohery będą się modlić albo pomnik Mordy Smoleńskiego z makieta Tupolewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariant B jest kompletnie bez sensu - pieniądze wywalone w błoto....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewątpliwie najbardziej atrakcyjna wydaje się estakada przez sam środek Zalewu Zemborzyckiego . Oczywiście wariant   A. z małą tylko korektą na estakadę . Była by to największa atrakcja turystyczna i wizualna w regionie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwierz mi że predzej mieszczuchu przejedziesz przez te strzeszkowice niż ktoś przywiezie dziecko do zatłoczonej szkoły w twoim śmiesznym zasmrodzonym osiedlu :)  napewno przyjade robic zakupy w twoim oseidlowym sklepiku gdzie stoisz i pijesz piwo :) pracować mam gdzie i napewno to nie jest twoja gówniana dzielnica w ktorej nie ma gdzie pracowac :) możesz sobie zamknąc te sklepiki i szkółki i tam sobie wybuduj tą droge no chyba ze rowerkiem chcesz jezdzic po błotnistych dróżkach i wrzucać smieci do swojego zasyfiałego zalewu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszczuch napisał:
pisteusz napisał:
ha ha ha mówicie sobie czy warian B czy A..... a ja jako mieszkanieć Strzeszkowic mówie ze nie chce miec tutaj zgiełgu i kolejnej drogi .... wiec wybieram wariant AAAAAAAA u mnie tez jest las tez ludzie wypoczywają i chcą mieć spokój. Co mnie obchodzi ze tam powstają Bloki i osiedla u mnie nikt sie nie postawi bo bedzie jedna droga zaraz druga. Też chcę mieć spokój i to ze miastuchom sie nie podoba droga koło ich posesji albo ze chca sobie jezdzić rowerkami to mnie to Gwano obchodzi:) dziekuje pa pa
pisteusz napisał:
Ja mieszczuch też chcę mieć spokój i nie życzę sobie aby mieszkańcy jakichś tam           Strzeszkowic przyjeżdżali na moje osiedle do pracy, na zakupy i przywozili swoje dzieci do szkoły. proszę sobie to wszystko wybudować w jakichś tam              Strzeszkowicach !!!    to wszystko tu jest wiec jakieś tam twoje osiedle nas gów..o obchodzi gnij tam dalej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Argument o degradacji Starego Lasu jest już od dawna nietrafiony. Mieszkam na Czubach już kilkanaście lat i dużo zjeździłem rowerem to miejsce. W życiu nie widziałem tam sarny czy dzika, natomiast narodu z pobliskich osiedli owszem. Już teraz Stary Las funkcjonuje prawie jako park miejski, wystarczy przejść się tam w niedzielę po południu w letni dzień. Ryzykowałbym stwierdzenie, że większe walory przyrodnicze zdecydowanie posiadają lasy mętowski czy krężnicki, napewno więcej tam zwierząt bo i łatwiej kleszcza znaleźć, niewspominając o dolinie bystrzycy. Natomiast to już nie przeszkadza tzw. "ekologom" na wytyczanie tam trasy. Nie dajcie się oszukać, niejaki Andrzej W. człowiek, który założył wydarzenie "Lublinwybierzspokój" i nadmuchał całą sprawę z dwoma wariantami tej obwodnicy po prostu ma nieruchomość która dziwnym trafem znajduje się na trasie wariantu A. Ja go nawet trochę rozumiem, każdy będzie bronił swojego, natomiast wariant zastępczy B w ogóle nie ma jakiegokolwiek sensu i ekonomicznej racji bytu, bo niby jaki ruch ma się niby na tym kierunku odbywać?. Ktoś kto z Chełma czy Zamościa jedzie do Rzeszowa przez Lublin jest chyba niespełna rozumu, ale dobra zakładając, że trafi się taki to ile takich kierowców będzie 5? 10? aut na dobę? Ring trzeba domknąć, południowo-zachodnie dzielnice połączyć z południowo-wschodnimi, nie upieram się przy ekspresówce, natomiast wariant dwupasmowej drogi w obydwu kierunkach to minimum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...