Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przełom w sprawie budowy Alchemii przy Świętoduskiej

Utworzony przez Gość, 22 października 2011 o 18:13 Powrót do artykułu
"Pierwotnie termin rozpoczęcia budowy (wykonanie fundamentów) ustalono na koniec października 2008, a zakończenia (stan surowy zamknięty) na koniec 2011. Takie terminy były zapisane w umowie z miastem. Później wielokrotnie je zmieniano. Ostatnio Urząd Miasta podpisał z inwestorem kolejny akt notarialny określający terminy rozpoczęcia i zakończenia inwestycji. Fundamenty powinny być wykonane najpóźniej do końca 2013, a rok później cały kompleks powinien być w stanie surowym zamkniętym" ... zwykły parking i zwykła galeria z butikami ze szmatami, a problemy jakby chodziło o elektrownię atomową, 2 autostrady, 3 spalarnie śmieci i 4 fabryki utylizacji martwych świń. Od ponad 3 lat nic się nie dzieje z tą Galerią "Alchemia". Tyle, że urzędasy mają robotę i trochę papieru namarnują.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie ma ulicy WiercIńskiego jest WierciEńskiego!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
POwielanie trwa więc powstaje pytanie co z tych planów zrealizowane zostanie? Galeryja bez parkingu czy parking na koszt podatników? Pamiętasz jak Plaza otrzymywała zgodę na budowę centrum szkoleniowo-hotelowego? Widzisz co z tamtych obietnic poza galeryją POzostało? Jak myślisz ile warty byłyby parcele przy Lipowej i Świętoduskiej gdyby zostały w publicznej otwartej ofercie sprzedane? Wiesz, że miesięczna obsługa samych tylko odsetek od zaciągniętych przez ratusz kredytów wynosi niemal 600.000,00 zł?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: