Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Taaa już Krasnystaw zawojowali że nawet roku nie wytrzymali. Zobaczymy jak długo wytrzymają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jest okazja porozmawiać o firmie Meblohurt? dobra! ... to jest zbójecka firma łamiacą prawo skoro zaś jest okazja o tym porozmawiać to zapytam kto ciekaw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie jedna osoba się na tej firmie przejechała! Nie chodzi mi tylko o same zakupy ale o prace... zatrudniaja na ciężką charówkę za marne grosze, dają umowe o DZIEŁO (gdzie nie ma żadnego ubezpieczenia) i po kilku dniach zwalniają zatrudniając nowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meblohurt to straszne dziadostwo.... kiepskie sklepy, a to duże co otwierają to 100% to samo co już było .... kicha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
Już nie jedna osoba się na tej firmie przejechała! Nie chodzi mi tylko o same zakupy ale o prace... zatrudniaja na ciężką charówkę za marne grosze, dają umowe o DZIEŁO (gdzie nie ma żadnego ubezpieczenia) i po kilku dniach zwalniają zatrudniając nowych.
jesłi chodzi o pracowników to z pewnością meblohurt jest firmą do której powinna zawitać Inspekcja Pracy i Kontrola skarbowa Inspekcję zainteresują z pewnością niepłatne soboty oraz zatrudnianie oficjalnie jako sprzataczy - sprzedawców i projektantów Kontrole Skarbową natomiast powinno zainteresować wypłacanie około połowy "pensji" do ręki - oczywiście sa to kwoty na lewo czyli nieopodatkowane... w razie zainteresowania stosownych a nieprzekupionych służb służę dokumentacją stosowną... jeśli chodzi o klientów to cóż jeszcze na ten temat napiszę, na co uważać i dlaczego można być łatwo zrobionym w balona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to czemu nie nazywa się meblohurt tylko mega meble???????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy tam wiecie zazdroście kolesiowi który ma 30 lat i ma 40 sklepów meblowych to takie polskie zobaczcie ile ludzi u nich pracuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry wieczór wszystkim internautom. Chciałabym również zabrać głos na tym forum i jako nauczycielka i wieloletni pedagog mysle, że mam prawo wyrazić swoją opinię w kwestii sklepu sieci MebloHurt, a mianowicie- czytając powyższe @ poczułam się osobiście rozczarowana i urażona. Nie wiem co za osoby rozpisują się na ten temat i jakie intencje nimi powodują!? Jestem wieloletnią mieszkanką Radzynia Podlaskiego a od 2 lat mam kontakt, jako klientka, sąsiadka i obserwatorka jednego ze sklepów w centrum Radzynia i musze szczerze przyznać, że nie raz spotkałam się z brakami i problemami, ale szczerze przyznaję, że nie było to spowodowane zaniedbaniami obsługi sklepu. Wszystkie problemy związane są moim zdaniem z opóźnieniami w dostawach zamówionych towarów- i to jest największy problem tej firmy, przynajmniej względem klienta. Co by nie mówić, na obsługę nigdy nie narzekałam i nie mogę narzekać, 2 młodych ludzi ze sklepu w moim sąsiedztwie, zawsze usmiechniętych, szczerych i kompetentnych, sluży pomoca i radą co do zakupu, konserwacji, eksploatacji mebli. Ostatnio jeden z nich osobiście zaniósł mi cięzką komodę na 4 piętro mojego bloku! I może na tym się skupmy, na pozytywnych aspektach naszego życia a nie na opluwaniu się wzajemnie, co widzimy na co dzien, np. TV i polityka. To wszystko, Helena. PS. Co do osób piszących na forum, a z treści ich komentarzy wynika, że są lub byli pracownikami tej firmy, rada : zamiast pisać ...ktoś powinien się tym zainteresować... niech wreszcie wykarzą trochę odwagi cywilnej i pokażą czym jest godność ludzka i wybiorą się do instytucji o których piszą i tam zrelacjonują własne wrażenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Helena napisał:
Dobry wieczór wszystkim internautom. Chciałabym również zabrać głos na tym forum i jako nauczycielka i wieloletni pedagog mysle, że mam prawo wyrazić swoją opinię w kwestii sklepu sieci MebloHurt, a mianowicie- czytając powyższe @ poczułam się osobiście rozczarowana i urażona. Nie wiem co za osoby rozpisują się na ten temat i jakie intencje nimi powodują!? Jestem wieloletnią mieszkanką Radzynia Podlaskiego a od 2 lat mam kontakt, jako klientka, sąsiadka i obserwatorka jednego ze sklepów w centrum Radzynia i musze szczerze przyznać, że nie raz spotkałam się z brakami i problemami, ale szczerze przyznaję, że nie było to spowodowane zaniedbaniami obsługi sklepu. Wszystkie problemy związane są moim zdaniem z opóźnieniami w dostawach zamówionych towarów- i to jest największy problem tej firmy, przynajmniej względem klienta. Co by nie mówić, na obsługę nigdy nie narzekałam i nie mogę narzekać, 2 młodych ludzi ze sklepu w moim sąsiedztwie, zawsze usmiechniętych, szczerych i kompetentnych, sluży pomoca i radą co do zakupu, konserwacji, eksploatacji mebli. Ostatnio jeden z nich osobiście zaniósł mi cięzką komodę na 4 piętro mojego bloku! I może na tym się skupmy, na pozytywnych aspektach naszego życia a nie na opluwaniu się wzajemnie, co widzimy na co dzien, np. TV i polityka. To wszystko, Helena. PS. Co do osób piszących na forum, a z treści ich komentarzy wynika, że są lub byli pracownikami tej firmy, rada : zamiast pisać ...ktoś powinien się tym zainteresować... niech wreszcie wykarzą trochę odwagi cywilnej i pokażą czym jest godność ludzka i wybiorą się do instytucji o których piszą i tam zrelacjonują własne wrażenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam -Wszystkie opinie ktore sa negatywne sa prawda jestem bylym wspolpracownikiem ( producentemmebli ) tej firmy i to co tu jest napisane w negatywie to prawda Ps. Sklepy meblohurtu to to samo co megameble a zmiana nazwy firmy z tad by nie kojazyc z firma ktora nigdy na czas nie placi faktur oraz by oszukac klienta jak i wszelkie firmy zajmujace sie podatkami itp.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na kanape czekałam 12 tyg! w sumie to jeszcze jej nie ma. Miałam czekać 4 tyg, obsługa fatalna, każdy z pracowników co innego obiecuje, nikt nie dotrzymuje słowa. Po wykłóceniu się o upust, odmówiono mi już darmowego transportu, który miałam już obiecany po 7 tygodniach spóźnienia. Nie polecam zakupów w tym sklepie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meble Antyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta napisał:
Taaa już Krasnystaw zawojowali że nawet roku nie wytrzymali. Zobaczymy jak długo wytrzymają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O JAKI SKLEP W KRASNYMSTAWIE CHODZI,PROSPERUJą DWA I żADEN NIE ZOSTAł ZLIKWIDOWANY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...