Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pseudokibice Motoru znowu awanturowali się po meczu

Utworzony przez hoolgol, 13 września 2009 r. o 14:43 Powrót do artykułu
Ten artykuł pisał rzecznik KMP Lublin , i to ma być rzetelna prasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli wolno w tej konwersacji i ja zajmę pewne stanowisko a mianowicie za bydło się nie uważam a tym bardziej za kryminalistę i tak zwanego potocznie-dresiarza, obecnie kończę 2 fakultet i bynajmniej nie za pieniądze rodziców w jednej z prywatnych uczelni, gdyż do wszystkiego musiałem dojść sam. Do rzeczy jednak, piszę to gdyż poczułem się upodlony, chodzę na mecze Motoru i nie mam zamiaru przestać mimo tej całej nagonki, były awantury i bójki na meczach jednak się to zmieniło i zauważam wiele pozytywów, powiem więcej przekonałem kilku kolegów a są wśród nich młodzi prawnicy, czy nawet ludzie będący obecnie na aplikacjach żeby chodzili ze mną na mecze i chodzą!!! Tak więc odnośnie obywateli którzy tutaj krzyczą iż nie będa płacić ze swych podatków na ten klub, Ja napiszę że z moich mogą śmiał brać, nie mam nic przeciwko a dochód rocznie mam spory więc jest z czego. Pozdrawiam wszystkich normalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagazować tę bandę ZŁODZIEI i bezmózgich deb***i!!! Takie informacje to jedyne co może osiągnąć taki oszołom bez żadnej przyszłości!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE http://www.youtube.com/watch?v=C8zzMuDvHt0 Za dwa lata nowoczesne stadiony będą w większości dużych miast w Polsce. W Lublinie też mecze mogłyby tak wyglądać, ale dopóki nie powstanie nowoczesny stadion piłkarski będzie to co jest! Jeśli koszt wysłania jednego policjanta na mecz to 100 zł to za dzisiejszy mecz musieliśmy zapłacić 35 tysięcy! A przecież to było tylko KSZO! Niech wreszcie miasto ruszy coś ze stadionem, bo nadal mecze w Lublinie bardziej będą przypominać stan wojenny niż imprezę rozrywkową!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLICJA OD DŁUZSZEGO CZASU PODAJE NIEPRAWDZIWE INFORMACJE DO PRASY A CI JAK PELIKANY CHWYTAJA WSZYSTKO I OPISUJA, PODAC PRZYKLAD? PROSZĘ: 1.DZIELNICOWY OD KIBICÓW, PRZECIEZ WIADOMO BYŁO ODRAZU ZE TAKIEJ OSOBY NIE BEDZIE 2.PROWOKATORSKI ODDZIAŁ PREWENCJI MIAŁ CZEKAC NA BAZIE , W KOSZARACH NA GRENADIERÓW PODCZAS MECZY A TU 350 SIE WZIELO NAGLE POD STADIONEM? WCZORAJ POD STADIONEM TYPOWA ŁAPANKA MILICYJNA ,POKAZOWKA ZNOW DO PRASY, POWIJANIE LUDZI ZA NIC. A CO DO TYCH OSOB Z BROWARAMI NIE WSZYSCY PILI WIEC DLATEGO MANDATÓW NIE PRZYJELI I BEDA SIE SĄDZIC Z MILICJANTAMI I DOBRZE! NIE WIEM PO CO MANDAT ZA PRZECHODZENIE PRZYJELI CHLOPAKI OD NAS SKORO ZYGMUNTOWSKIE BYLY JUZ 5 MINUT ZAMKNIETE... DZIENNIKARZE POWINNI BYC OBIETYWNI, PRZEDSTAWIAC WSZYSTKO RZETELNIE A NIE PISAC CO PSY NAKAZUJĄ JUZ NIEDLUGO PRAWDA WYJDZIE NA JAW,POWROCI TEZ SPRAWA ZACHOWANIA POLICJI Z PRZED ROKU PODCZAS WCHODZENIA WIDZEWA NA STADION. TUTAJ PANOWIE Z KMP BEDA NIEZLE ZDZIWIENI BO NAKAZALI PISMAKOM ZEBY TEN MOMENT FILMU WYCIAC... WINNI CALEJ NAGONKI PONIOSA KONSEKWENCJE !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja widzialm jak jeden autokar kibicow z Ostrowa eskortowalo przynajmniej 4 wozy policyjne, choc kulumna byla duzo wieksza, moze i dzialacze jechali i wiecej policji bylo. Pytanie proste: kto za taka prace policji to placi ? Czy klub czyli kibice w biletach czy ja jako podatnik ? Bo ja sobie wypraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja widzialm jak jeden autokar kibicow z Ostrowa eskortowalo przynajmniej 4 wozy policyjne, choc kulumna byla duzo wieksza, moze i dzialacze jechali i wiecej policji bylo. Pytanie proste: kto za taka prace policji to placi ? Czy klub czyli kibice w biletach czy ja jako podatnik ? Bo ja sobie wypraszam.
Masz rację! to ty płacisz i twoi znajomi, twoi bliscy i my wszyscy. Płacić będziemy jeszcze tak długo jak długo banda d****li będzie niszczyła dorobek lubelskiego sportu. Tak długo ogolone pały naćpane "maryśką" będą wywoływać burdy, chyba, że... wszyscy weźmiemy się i wyniszczymy ten prostacko-patologiczny element z Bronowic i okolic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolo i gosciu to wy myslicie ze jakby nawet nie było MOTORU to policjii byscie nie opłacali z podatkow? wtedy by policja za darmo pieniadze brała bo juz calkiem nie mieli by co robic. Narzekacie w necie i co wam to da szczurki .BYŁ BEDZIE JEST MOTOR RKS !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co śpiewają kibice Widzewa ? proszę o text bo z tych wzrasków nie wszystko można zrozumieć http://www.youtube.com/watch?v=jdbcIxbgoNI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...