Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 września 2009 r.
13:36
Edytuj ten wpis

Pseudokibice Motoru znowu awanturowali się po meczu

Autor: Zdjęcie autora (MB)
0 29 A A

Wyzywali policjantów, pili na ulicy i tamowali ruch. Tak po sobotnim meczu z KSZO Ostrowiec zachowywali się lubelscy kibice.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sam mecz przebiegł spokojnie. I to mimo, że policja uznała go za imprezę o podwyższonym ryzyku i wysłała w okolice stadionu aż 350 funkcjonariuszy. Atmosferę podgrzewali zresztą kibice obu drużyn, prowokując się na internetowych forach.

– W trakcie meczu nie dochodziło do chuligańskich incydentów, dlatego policjanci nie musieli wkraczać na teren obiektu – tłumaczy mł. asp. Arkadiusz Arciszewski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Jedynie przy wejściu na stadion mundurowi zatrzymali kobietę, która bez wymaganego zezwolenia przeprowadzała publiczną zbiórkę pieniędzy. Odpowie za to przed sądem.

Sporo działo się jednak po meczu. – 13 pseudokibiców zostało ukaranych mandatami za tamowanie ruchu drogowego w pobliżu stadionu – tłumaczy Arciszewski. – Mandaty otrzymało także 7 innych chuliganów, którzy pili alkohol w miejscu publicznym. Za to samo wykroczenie, tyle że przed obliczem sądu, odpowie 5 innych mężczyzn.

Policjanci zatrzymali także mężczyznę, który był poszukiwany do odbycia kary. Razem z nim do policyjnego aresztu trafiło w sobotę dwóch pseudokibiców, którzy słowami wulgarnymi znieważyli policjantów na służbie.

45 pseudokibiców, którzy za wcześniejsze wybryki otrzymali zakazy stadionowe, podczas sobotniego meczu mieli obowiązek stawić się do lubelskich komisariatów. Tylko 31 z nich wykonało polecenie sądu. Pozostałych 14 poniesie dodatkowe konsekwencje.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 września 2009 o 10:27
0
co śpiewają kibice Widzewa ? proszę o text bo z tych wzrasków nie wszystko można zrozumieć

[url="http://www.youtube.com/watch?v=jdbcIxbgoNI"]http://www.youtube.com/watch?v=jdbcIxbgoNI[/url]
Avatar
motormaxx / 14 września 2009 o 09:55
0
lolo i gosciu to wy myslicie ze jakby nawet nie było MOTORU to policjii byscie nie opłacali z podatkow? wtedy by policja za darmo pieniadze brała bo juz calkiem nie mieli by co robic. Narzekacie w necie i co wam to da szczurki .BYŁ BEDZIE JEST MOTOR RKS !!
Avatar
lolo / 14 września 2009 o 07:58
0
Gość napisał:
Ja widzialm jak jeden autokar kibicow z Ostrowa eskortowalo przynajmniej 4 wozy policyjne, choc kulumna byla duzo wieksza, moze i dzialacze jechali i wiecej policji bylo.
Pytanie proste: kto za taka prace policji to placi ?
Czy klub czyli kibice w biletach czy ja jako podatnik ?
Bo ja sobie wypraszam.


Masz rację! to ty płacisz i twoi znajomi, twoi bliscy i my wszyscy. Płacić będziemy jeszcze tak długo jak długo banda d****li będzie niszczyła dorobek lubelskiego sportu. Tak długo ogolone pały naćpane "maryśką" będą wywoływać burdy, chyba, że... wszyscy weźmiemy się i wyniszczymy ten prostacko-patologiczny element z Bronowic i okolic.


Masz rację! to ty płacisz i twoi znajomi, twoi bliscy i my wszyscy. Płacić będziemy jeszcze tak długo jak długo banda d****li będzie niszczyła dorobek lubelskiego sportu. Tak długo ogolone pały naćpane "maryśką" będą wywoływać burdy, chyba, że... wszyscy weźmiemy się i wyniszczymy ten prostacko-patologiczny element z Bronowic i okolic. rozwiń
Avatar
Gość / 14 września 2009 o 01:00
0
Ja widzialm jak jeden autokar kibicow z Ostrowa eskortowalo przynajmniej 4 wozy policyjne, choc kulumna byla duzo wieksza, moze i dzialacze jechali i wiecej policji bylo.
Pytanie proste: kto za taka prace policji to placi ?
Czy klub czyli kibice w biletach czy ja jako podatnik ?
Bo ja sobie wypraszam.
Avatar
prawnik / 13 września 2009 o 23:11
0
POLICJA OD DŁUZSZEGO CZASU PODAJE NIEPRAWDZIWE INFORMACJE DO PRASY A CI JAK PELIKANY CHWYTAJA WSZYSTKO I OPISUJA, PODAC PRZYKLAD? PROSZĘ:
1.DZIELNICOWY OD KIBICÓW, PRZECIEZ WIADOMO BYŁO ODRAZU ZE TAKIEJ OSOBY NIE BEDZIE
2.PROWOKATORSKI ODDZIAŁ PREWENCJI MIAŁ CZEKAC NA BAZIE , W KOSZARACH NA GRENADIERÓW PODCZAS MECZY A TU 350 SIE WZIELO NAGLE POD STADIONEM?
WCZORAJ POD STADIONEM TYPOWA ŁAPANKA MILICYJNA ,POKAZOWKA ZNOW DO PRASY, POWIJANIE LUDZI ZA NIC. A CO DO TYCH OSOB Z BROWARAMI NIE WSZYSCY PILI WIEC DLATEGO MANDATÓW NIE PRZYJELI I BEDA SIE SĄDZIC Z MILICJANTAMI I DOBRZE!
NIE WIEM PO CO MANDAT ZA PRZECHODZENIE PRZYJELI CHLOPAKI OD NAS SKORO ZYGMUNTOWSKIE BYLY JUZ 5 MINUT ZAMKNIETE...
DZIENNIKARZE POWINNI BYC OBIETYWNI, PRZEDSTAWIAC WSZYSTKO RZETELNIE A NIE PISAC CO PSY NAKAZUJĄ
JUZ NIEDLUGO PRAWDA WYJDZIE NA JAW,POWROCI TEZ SPRAWA ZACHOWANIA POLICJI Z PRZED ROKU PODCZAS WCHODZENIA WIDZEWA NA STADION.
TUTAJ PANOWIE Z KMP BEDA NIEZLE ZDZIWIENI BO NAKAZALI PISMAKOM ZEBY TEN MOMENT FILMU WYCIAC...
WINNI CALEJ NAGONKI PONIOSA KONSEKWENCJE !!
POLICJA OD DŁUZSZEGO CZASU PODAJE NIEPRAWDZIWE INFORMACJE DO PRASY A CI JAK PELIKANY CHWYTAJA WSZYSTKO I OPISUJA, PODAC PRZYKLAD? PROSZĘ:
1.DZIELNICOWY OD KIBICÓW, PRZECIEZ WIADOMO BYŁO ODRAZU ZE TAKIEJ OSOBY NIE BEDZIE
2.PROWOKATORSKI ODDZIAŁ PREWENCJI MIAŁ CZEKAC NA BAZIE , W KOSZARACH NA GRENADIERÓW PODCZAS MECZY A TU 350 SIE WZIELO NAGLE POD STADIONEM?
WCZORAJ POD STADIONEM TYPOWA ŁAPANKA MILICYJNA ,POKAZOWKA ZNOW DO PRASY, POWIJANIE LUDZI ZA NIC. A CO DO TYCH OSOB Z BROWARAMI NIE WSZYSCY PILI WIEC DLATEGO MANDATÓW NIE ... rozwiń
Avatar
kibic / 13 września 2009 o 22:34
0
[url="http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE"]http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE[/url]
[url="http://www.youtube.com/watch?v=C8zzMuDvHt0"]http://www.youtube.com/watch?v=C8zzMuDvHt0[/url]
Za dwa lata nowoczesne stadiony będą w większości dużych miast w Polsce. W Lublinie też mecze mogłyby tak wyglądać, ale dopóki nie powstanie nowoczesny stadion piłkarski będzie to co jest! Jeśli koszt wysłania jednego policjanta na mecz to 100 zł to za dzisiejszy mecz musieliśmy zapłacić 35 tysięcy! A przecież to było tylko KSZO! Niech wreszcie miasto ruszy coś ze stadionem, bo nadal mecze w Lublinie bardziej będą przypominać stan wojenny niż imprezę rozrywkową!
[url="http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE"]http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE[/url]
[url="http://www.youtube.com/watch?v=C8zzMuDvHt0"]http://www.youtube.com/watch?v=C8zzMuDvHt0[/url]
Za dwa lata nowoczesne stadiony będą w większości dużych miast w Polsce. W Lublinie też mecze mogłyby tak wyglądać, ale dopóki nie powstanie nowoczesny stadion piłkarski będzie to co jest! Jeśli koszt wysłania jednego policjanta na mecz to 100 zł to za dzisiejszy mecz musieliśmy zapłacić 35 tysięcy! A przecież to było tylko KSZ... rozwiń
Avatar
pepe / 13 września 2009 o 22:12
0
Zagazować tę bandę ZŁODZIEI i bezmózgich deb***i!!! Takie informacje to jedyne co może osiągnąć taki oszołom bez żadnej przyszłości!!!
Avatar
west / 13 września 2009 o 22:11
0
Jeżeli wolno w tej konwersacji i ja zajmę pewne stanowisko a mianowicie za bydło się nie uważam a tym bardziej za kryminalistę i tak zwanego potocznie-dresiarza, obecnie kończę 2 fakultet i bynajmniej nie za pieniądze rodziców w jednej z prywatnych uczelni, gdyż do wszystkiego musiałem dojść sam. Do rzeczy jednak, piszę to gdyż poczułem się upodlony, chodzę na mecze Motoru i nie mam zamiaru przestać mimo tej całej nagonki, były awantury i bójki na meczach jednak się to zmieniło i zauważam wiele pozytywów, powiem więcej przekonałem kilku kolegów a są wśród nich młodzi prawnicy, czy nawet ludzie będący obecnie na aplikacjach żeby chodzili ze mną na mecze i chodzą!!! Tak więc odnośnie obywateli którzy tutaj krzyczą iż nie będa płacić ze swych podatków na ten klub, Ja napiszę że z moich mogą śmiał brać, nie mam nic przeciwko a dochód rocznie mam spory więc jest z czego. Pozdrawiam wszystkich normalnych.
Jeżeli wolno w tej konwersacji i ja zajmę pewne stanowisko a mianowicie za bydło się nie uważam a tym bardziej za kryminalistę i tak zwanego potocznie-dresiarza, obecnie kończę 2 fakultet i bynajmniej nie za pieniądze rodziców w jednej z prywatnych uczelni, gdyż do wszystkiego musiałem dojść sam. Do rzeczy jednak, piszę to gdyż poczułem się upodlony, chodzę na mecze Motoru i nie mam zamiaru przestać mimo tej całej nagonki, były awantury i bójki na meczach jednak się to zmieniło i zauważam wiele pozytywów, powiem więcej przekonałem kilku kole... rozwiń
Avatar
Lubelak1 / 13 września 2009 o 21:10
0
Ten artykuł pisał rzecznik KMP Lublin , i to ma być rzetelna prasa.
Avatar
Łukasz / 13 września 2009 o 21:09
0
Dlaczego z moich podatków ma być finansowane to seidlisko korupcji, dresów i złodziei? Piszecie, że winni dziennikarze, policja i pewnie jeszcze cykliści i masoni, a prawda jest taka, że miejsce motoru jest na śmietniku za handel meczami i za zachowanie kiboli. To skandal, że z powodu meczu jest blokowana ulica, przez co normalni ludzie muszą stać w korkach, żeby banda deb***i mogła porzucać płytami chodnikowymi. i nie piszcie, że jestem anty do motoru, ja jestem tylko anty do patologii. Mam nadzieję, że sprawiedliowści będzie zadość i motor znajdzie się tam gdzie jego miejsce - czyli w 3 lidze - za umiejętności i korupcję
Dlaczego z moich podatków ma być finansowane to seidlisko korupcji, dresów i złodziei? Piszecie, że winni dziennikarze, policja i pewnie jeszcze cykliści i masoni, a prawda jest taka, że miejsce motoru jest na śmietniku za handel meczami i za zachowanie kiboli. To skandal, że z powodu meczu jest blokowana ulica, przez co normalni ludzie muszą stać w korkach, żeby banda deb***i mogła porzucać płytami chodnikowymi. i nie piszcie, że jestem anty do motoru, ja jestem tylko anty do patologii. Mam nadzieję, że sprawiedliowści będzie zadość i motor... rozwiń
Avatar
Gość / 14 września 2009 o 10:27
0
co śpiewają kibice Widzewa ? proszę o text bo z tych wzrasków nie wszystko można zrozumieć

[url="http://www.youtube.com/watch?v=jdbcIxbgoNI"]http://www.youtube.com/watch?v=jdbcIxbgoNI[/url]
Avatar
motormaxx / 14 września 2009 o 09:55
0
lolo i gosciu to wy myslicie ze jakby nawet nie było MOTORU to policjii byscie nie opłacali z podatkow? wtedy by policja za darmo pieniadze brała bo juz calkiem nie mieli by co robic. Narzekacie w necie i co wam to da szczurki .BYŁ BEDZIE JEST MOTOR RKS !!
Avatar
lolo / 14 września 2009 o 07:58
0
Gość napisał:
Ja widzialm jak jeden autokar kibicow z Ostrowa eskortowalo przynajmniej 4 wozy policyjne, choc kulumna byla duzo wieksza, moze i dzialacze jechali i wiecej policji bylo.
Pytanie proste: kto za taka prace policji to placi ?
Czy klub czyli kibice w biletach czy ja jako podatnik ?
Bo ja sobie wypraszam.


Masz rację! to ty płacisz i twoi znajomi, twoi bliscy i my wszyscy. Płacić będziemy jeszcze tak długo jak długo banda d****li będzie niszczyła dorobek lubelskiego sportu. Tak długo ogolone pały naćpane "maryśką" będą wywoływać burdy, chyba, że... wszyscy weźmiemy się i wyniszczymy ten prostacko-patologiczny element z Bronowic i okolic.


Masz rację! to ty płacisz i twoi znajomi, twoi bliscy i my wszyscy. Płacić będziemy jeszcze tak długo jak długo banda d****li będzie niszczyła dorobek lubelskiego sportu. Tak długo ogolone pały naćpane "maryśką" będą wywoływać burdy, chyba, że... wszyscy weźmiemy się i wyniszczymy ten prostacko-patologiczny element z Bronowic i okolic. rozwiń
Avatar
Gość / 14 września 2009 o 01:00
0
Ja widzialm jak jeden autokar kibicow z Ostrowa eskortowalo przynajmniej 4 wozy policyjne, choc kulumna byla duzo wieksza, moze i dzialacze jechali i wiecej policji bylo.
Pytanie proste: kto za taka prace policji to placi ?
Czy klub czyli kibice w biletach czy ja jako podatnik ?
Bo ja sobie wypraszam.
Avatar
prawnik / 13 września 2009 o 23:11
0
POLICJA OD DŁUZSZEGO CZASU PODAJE NIEPRAWDZIWE INFORMACJE DO PRASY A CI JAK PELIKANY CHWYTAJA WSZYSTKO I OPISUJA, PODAC PRZYKLAD? PROSZĘ:
1.DZIELNICOWY OD KIBICÓW, PRZECIEZ WIADOMO BYŁO ODRAZU ZE TAKIEJ OSOBY NIE BEDZIE
2.PROWOKATORSKI ODDZIAŁ PREWENCJI MIAŁ CZEKAC NA BAZIE , W KOSZARACH NA GRENADIERÓW PODCZAS MECZY A TU 350 SIE WZIELO NAGLE POD STADIONEM?
WCZORAJ POD STADIONEM TYPOWA ŁAPANKA MILICYJNA ,POKAZOWKA ZNOW DO PRASY, POWIJANIE LUDZI ZA NIC. A CO DO TYCH OSOB Z BROWARAMI NIE WSZYSCY PILI WIEC DLATEGO MANDATÓW NIE PRZYJELI I BEDA SIE SĄDZIC Z MILICJANTAMI I DOBRZE!
NIE WIEM PO CO MANDAT ZA PRZECHODZENIE PRZYJELI CHLOPAKI OD NAS SKORO ZYGMUNTOWSKIE BYLY JUZ 5 MINUT ZAMKNIETE...
DZIENNIKARZE POWINNI BYC OBIETYWNI, PRZEDSTAWIAC WSZYSTKO RZETELNIE A NIE PISAC CO PSY NAKAZUJĄ
JUZ NIEDLUGO PRAWDA WYJDZIE NA JAW,POWROCI TEZ SPRAWA ZACHOWANIA POLICJI Z PRZED ROKU PODCZAS WCHODZENIA WIDZEWA NA STADION.
TUTAJ PANOWIE Z KMP BEDA NIEZLE ZDZIWIENI BO NAKAZALI PISMAKOM ZEBY TEN MOMENT FILMU WYCIAC...
WINNI CALEJ NAGONKI PONIOSA KONSEKWENCJE !!
POLICJA OD DŁUZSZEGO CZASU PODAJE NIEPRAWDZIWE INFORMACJE DO PRASY A CI JAK PELIKANY CHWYTAJA WSZYSTKO I OPISUJA, PODAC PRZYKLAD? PROSZĘ:
1.DZIELNICOWY OD KIBICÓW, PRZECIEZ WIADOMO BYŁO ODRAZU ZE TAKIEJ OSOBY NIE BEDZIE
2.PROWOKATORSKI ODDZIAŁ PREWENCJI MIAŁ CZEKAC NA BAZIE , W KOSZARACH NA GRENADIERÓW PODCZAS MECZY A TU 350 SIE WZIELO NAGLE POD STADIONEM?
WCZORAJ POD STADIONEM TYPOWA ŁAPANKA MILICYJNA ,POKAZOWKA ZNOW DO PRASY, POWIJANIE LUDZI ZA NIC. A CO DO TYCH OSOB Z BROWARAMI NIE WSZYSCY PILI WIEC DLATEGO MANDATÓW NIE ... rozwiń
Avatar
kibic / 13 września 2009 o 22:34
0
[url="http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE"]http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE[/url]
[url="http://www.youtube.com/watch?v=C8zzMuDvHt0"]http://www.youtube.com/watch?v=C8zzMuDvHt0[/url]
Za dwa lata nowoczesne stadiony będą w większości dużych miast w Polsce. W Lublinie też mecze mogłyby tak wyglądać, ale dopóki nie powstanie nowoczesny stadion piłkarski będzie to co jest! Jeśli koszt wysłania jednego policjanta na mecz to 100 zł to za dzisiejszy mecz musieliśmy zapłacić 35 tysięcy! A przecież to było tylko KSZO! Niech wreszcie miasto ruszy coś ze stadionem, bo nadal mecze w Lublinie bardziej będą przypominać stan wojenny niż imprezę rozrywkową!
[url="http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE"]http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE[/url]
[url="http://www.youtube.com/watch?v=C8zzMuDvHt0"]http://www.youtube.com/watch?v=C8zzMuDvHt0[/url]
Za dwa lata nowoczesne stadiony będą w większości dużych miast w Polsce. W Lublinie też mecze mogłyby tak wyglądać, ale dopóki nie powstanie nowoczesny stadion piłkarski będzie to co jest! Jeśli koszt wysłania jednego policjanta na mecz to 100 zł to za dzisiejszy mecz musieliśmy zapłacić 35 tysięcy! A przecież to było tylko KSZ... rozwiń
Avatar
pepe / 13 września 2009 o 22:12
0
Zagazować tę bandę ZŁODZIEI i bezmózgich deb***i!!! Takie informacje to jedyne co może osiągnąć taki oszołom bez żadnej przyszłości!!!
Avatar
west / 13 września 2009 o 22:11
0
Jeżeli wolno w tej konwersacji i ja zajmę pewne stanowisko a mianowicie za bydło się nie uważam a tym bardziej za kryminalistę i tak zwanego potocznie-dresiarza, obecnie kończę 2 fakultet i bynajmniej nie za pieniądze rodziców w jednej z prywatnych uczelni, gdyż do wszystkiego musiałem dojść sam. Do rzeczy jednak, piszę to gdyż poczułem się upodlony, chodzę na mecze Motoru i nie mam zamiaru przestać mimo tej całej nagonki, były awantury i bójki na meczach jednak się to zmieniło i zauważam wiele pozytywów, powiem więcej przekonałem kilku kolegów a są wśród nich młodzi prawnicy, czy nawet ludzie będący obecnie na aplikacjach żeby chodzili ze mną na mecze i chodzą!!! Tak więc odnośnie obywateli którzy tutaj krzyczą iż nie będa płacić ze swych podatków na ten klub, Ja napiszę że z moich mogą śmiał brać, nie mam nic przeciwko a dochód rocznie mam spory więc jest z czego. Pozdrawiam wszystkich normalnych.
Jeżeli wolno w tej konwersacji i ja zajmę pewne stanowisko a mianowicie za bydło się nie uważam a tym bardziej za kryminalistę i tak zwanego potocznie-dresiarza, obecnie kończę 2 fakultet i bynajmniej nie za pieniądze rodziców w jednej z prywatnych uczelni, gdyż do wszystkiego musiałem dojść sam. Do rzeczy jednak, piszę to gdyż poczułem się upodlony, chodzę na mecze Motoru i nie mam zamiaru przestać mimo tej całej nagonki, były awantury i bójki na meczach jednak się to zmieniło i zauważam wiele pozytywów, powiem więcej przekonałem kilku kole... rozwiń
Avatar
Lubelak1 / 13 września 2009 o 21:10
0
Ten artykuł pisał rzecznik KMP Lublin , i to ma być rzetelna prasa.
Avatar
Łukasz / 13 września 2009 o 21:09
0
Dlaczego z moich podatków ma być finansowane to seidlisko korupcji, dresów i złodziei? Piszecie, że winni dziennikarze, policja i pewnie jeszcze cykliści i masoni, a prawda jest taka, że miejsce motoru jest na śmietniku za handel meczami i za zachowanie kiboli. To skandal, że z powodu meczu jest blokowana ulica, przez co normalni ludzie muszą stać w korkach, żeby banda deb***i mogła porzucać płytami chodnikowymi. i nie piszcie, że jestem anty do motoru, ja jestem tylko anty do patologii. Mam nadzieję, że sprawiedliowści będzie zadość i motor znajdzie się tam gdzie jego miejsce - czyli w 3 lidze - za umiejętności i korupcję
Dlaczego z moich podatków ma być finansowane to seidlisko korupcji, dresów i złodziei? Piszecie, że winni dziennikarze, policja i pewnie jeszcze cykliści i masoni, a prawda jest taka, że miejsce motoru jest na śmietniku za handel meczami i za zachowanie kiboli. To skandal, że z powodu meczu jest blokowana ulica, przez co normalni ludzie muszą stać w korkach, żeby banda deb***i mogła porzucać płytami chodnikowymi. i nie piszcie, że jestem anty do motoru, ja jestem tylko anty do patologii. Mam nadzieję, że sprawiedliowści będzie zadość i motor... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jak będzie biegła ekspresówka S19 na odcinku od Lublina do Lubartowa? Pora na ostatnie uwagi

Jak będzie biegła ekspresówka S19 na odcinku od Lublina do Lubartowa? Pora na ostatnie uwagi 0 0

Przebieg trasy już się nie zmieni, ale to ostatni moment na wprowadzenie korekt w projekcie. Wczoraj w urzędach w Niemcach i w Lubartowie wyłożono precyzyjne mapy z przebiegiem drogi ekspresowej S-19. Na uwagi mieszkańców projektanci czekają przez dwa tygodnie.

Liga Narodów. Portugalia – Polska 1:1
film

Liga Narodów. Portugalia – Polska 1:1 1 2

W ostatnim meczu grupy 3 Dywizji A Polska zremisowała w Guimaraes z Portugalią 1:1 i dzięki temu zachowała miejsce w pierwszym koszyku przed eliminacjami do mistrzostw Europy

Kurów: Nowy wójt i radni zaprzysiężeni. Pierwszy raz głosowali elektronicznie [zdjęcia]
galeria

Kurów: Nowy wójt i radni zaprzysiężeni. Pierwszy raz głosowali elektronicznie [zdjęcia] 15 3

Pierwsza sesja nowej kadencji w powiecie puławskim odbyła się w Kurowie. We wtorek ślubowanie złożyli radni, a także nowy wójt Arkadiusz Małecki. Rada wybrała również swojego przewodniczącego. Po raz pierwszy zastosowano cyfrowy system liczenia głosów.

Zbigniew Ziobro nie zgodził się na kandydatkę do zarządu województwa lubelskiego? "Nominacja może być sporym zaskoczeniem"

Zbigniew Ziobro nie zgodził się na kandydatkę do zarządu województwa lubelskiego? "Nominacja może być sporym zaskoczeniem" 3 9

W środę radni sejmiku wybiorą nowy zarząd województwa. Niewiadomą pozostaje obsada stanowiska należnego Solidarnej Polsce. To miejsce miała zająć Bogna Bender-Motyka, ale – według naszych informacji – nie zgodził się na to Zbigniew Ziobro.

Lublin: Pijany kierowca spowodował stłuczkę i uciekł, złapali go kilkaset metrów dalej [zdjęcia]
galeria

Lublin: Pijany kierowca spowodował stłuczkę i uciekł, złapali go kilkaset metrów dalej [zdjęcia] 8 4

Do zdarzenia doszło po godz. 20 na skrzyżowaniu al. Solidarności z ul. Wodopojną.

Azoty Puławy – MMTS Kwidzyn 26:17. Obrona na piątkę

Azoty Puławy – MMTS Kwidzyn 26:17. Obrona na piątkę 1 2

W spotkaniu rozegranym awansem Azoty Puławy pokonały MMTS Kwidzyn 26:17. W drugiej połowie gospodarze stracili tylko pięć bramek, sami zdobywając 14

Sprawa molestowania lekarek w szpitalu w Lublinie. Skazany nie zgadza się z wyrokiem

Sprawa molestowania lekarek w szpitalu w Lublinie. Skazany nie zgadza się z wyrokiem 11 5

Sprawa molestowania młodych lekarek przez byłego już ordynatora oddziału gastroenterologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lublinie znów trafi na wokandę. Pełnomocnik skazanego mężczyzny złożył apelację od wyroku skazującego lekarza.

Sklepy na kolejnej kamienicy w Lublinie z estetycznymi szyldami

Sklepy na kolejnej kamienicy w Lublinie z estetycznymi szyldami 0 6

Były warsztaty z zakresu brandingu i reklamy zewnętrznej dla przedsiębiorców. Są efekty. Na kamienicy przy Lubartowskiej 74 pojawiły się szyldy semaforowe oraz płaskie. Robił je kowal artystyczny Kamil Słowik.

Nowe śmieciarki jeżdżące po Lublinie są zasilane gazem

Nowe śmieciarki jeżdżące po Lublinie są zasilane gazem 0 3

We flocie Kom-Eko znalazły się ostatnio trzy nowe śmieciarki Scania, w tym dwie zasilane gazem CNG. Pięć kolejnych pojazdów CNG zostanie dostarczonych w pierwszym kwartale przyszłego roku. Są to najczystsze pojazdy komunalne obsługujące Lublin i okolice.

Czarnoziem: Bus wypadł z drogi i przewrócił się na bok
galeria

Czarnoziem: Bus wypadł z drogi i przewrócił się na bok 0 1

W poniedziałek rano w miejscowości Czarnoziem (pow. krasnostawski) doszło do wypadku.

Odpowie za włamanie do kiosku w Radzyniu Podlaskim

Odpowie za włamanie do kiosku w Radzyniu Podlaskim 0 0

Radzyńscy policjanci zatrzymali 31-latka, który włamał się do kiosku.

Zabójstwo przy ul. Królewskiej w Lublinie. Szkolny kolega 18-letniej dziewczyny skazany

Zabójstwo przy ul. Królewskiej w Lublinie. Szkolny kolega 18-letniej dziewczyny skazany 20 12

Na 15 lat więzienia i blisko 160 tys. zł zadośćuczynienia skazał Sąd Okręgowy w Lublinie Jana W. Mężczyzna odpowiadał za zabicie swojej szkolnej koleżanki. 18-letnia Marlena zginęła rok temu. Wykrwawiła się po serii ciosów zadanych nożem.

Poszukiwany przez policję wpadł na zakupach w Dysie

Poszukiwany przez policję wpadł na zakupach w Dysie 16 2

Policjant w dniu wolnym od służby, wchodząc do sklepu w miejscowości Dys rozpoznał poszukiwanego mężczyznę.

Koncert Sylwii Grzeszczak w Hali Globus w Lublinie
31 marca 2019, 18:30

Koncert Sylwii Grzeszczak w Hali Globus w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, Sylwia Grzeszczak, zawita do Lublina w ramach trasy na 10-lecie pracy artystycznej. Jedyny koncert odbędzie się 31 marca o godz. 18.30 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Nowy starosta tomaszowski. Po 12 latach

Nowy starosta tomaszowski. Po 12 latach 0 1

Po wyborach Henryk Karwan nowym starostą powiatu tomaszowskiego. Jego zastępcą będzie Jarosław Korzeń.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!