Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 września 2009 r.
13:36
Edytuj ten wpis

Pseudokibice Motoru znowu awanturowali się po meczu

Autor: Zdjęcie autora (MB)
0 29 A A

Wyzywali policjantów, pili na ulicy i tamowali ruch. Tak po sobotnim meczu z KSZO Ostrowiec zachowywali się lubelscy kibice.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sam mecz przebiegł spokojnie. I to mimo, że policja uznała go za imprezę o podwyższonym ryzyku i wysłała w okolice stadionu aż 350 funkcjonariuszy. Atmosferę podgrzewali zresztą kibice obu drużyn, prowokując się na internetowych forach.

– W trakcie meczu nie dochodziło do chuligańskich incydentów, dlatego policjanci nie musieli wkraczać na teren obiektu – tłumaczy mł. asp. Arkadiusz Arciszewski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Jedynie przy wejściu na stadion mundurowi zatrzymali kobietę, która bez wymaganego zezwolenia przeprowadzała publiczną zbiórkę pieniędzy. Odpowie za to przed sądem.

Sporo działo się jednak po meczu. – 13 pseudokibiców zostało ukaranych mandatami za tamowanie ruchu drogowego w pobliżu stadionu – tłumaczy Arciszewski. – Mandaty otrzymało także 7 innych chuliganów, którzy pili alkohol w miejscu publicznym. Za to samo wykroczenie, tyle że przed obliczem sądu, odpowie 5 innych mężczyzn.

Policjanci zatrzymali także mężczyznę, który był poszukiwany do odbycia kary. Razem z nim do policyjnego aresztu trafiło w sobotę dwóch pseudokibiców, którzy słowami wulgarnymi znieważyli policjantów na służbie.

45 pseudokibiców, którzy za wcześniejsze wybryki otrzymali zakazy stadionowe, podczas sobotniego meczu mieli obowiązek stawić się do lubelskich komisariatów. Tylko 31 z nich wykonało polecenie sądu. Pozostałych 14 poniesie dodatkowe konsekwencje.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 września 2009 o 10:27
0
co śpiewają kibice Widzewa ? proszę o text bo z tych wzrasków nie wszystko można zrozumieć

[url="http://www.youtube.com/watch?v=jdbcIxbgoNI"]http://www.youtube.com/watch?v=jdbcIxbgoNI[/url]
Avatar
motormaxx / 14 września 2009 o 09:55
0
lolo i gosciu to wy myslicie ze jakby nawet nie było MOTORU to policjii byscie nie opłacali z podatkow? wtedy by policja za darmo pieniadze brała bo juz calkiem nie mieli by co robic. Narzekacie w necie i co wam to da szczurki .BYŁ BEDZIE JEST MOTOR RKS !!
Avatar
lolo / 14 września 2009 o 07:58
0
Gość napisał:
Ja widzialm jak jeden autokar kibicow z Ostrowa eskortowalo przynajmniej 4 wozy policyjne, choc kulumna byla duzo wieksza, moze i dzialacze jechali i wiecej policji bylo.
Pytanie proste: kto za taka prace policji to placi ?
Czy klub czyli kibice w biletach czy ja jako podatnik ?
Bo ja sobie wypraszam.


Masz rację! to ty płacisz i twoi znajomi, twoi bliscy i my wszyscy. Płacić będziemy jeszcze tak długo jak długo banda d****li będzie niszczyła dorobek lubelskiego sportu. Tak długo ogolone pały naćpane "maryśką" będą wywoływać burdy, chyba, że... wszyscy weźmiemy się i wyniszczymy ten prostacko-patologiczny element z Bronowic i okolic.


Masz rację! to ty płacisz i twoi znajomi, twoi bliscy i my wszyscy. Płacić będziemy jeszcze tak długo jak długo banda d****li będzie niszczyła dorobek lubelskiego sportu. Tak długo ogolone pały naćpane "maryśką" będą wywoływać burdy, chyba, że... wszyscy weźmiemy się i wyniszczymy ten prostacko-patologiczny element z Bronowic i okolic. rozwiń
Avatar
Gość / 14 września 2009 o 01:00
0
Ja widzialm jak jeden autokar kibicow z Ostrowa eskortowalo przynajmniej 4 wozy policyjne, choc kulumna byla duzo wieksza, moze i dzialacze jechali i wiecej policji bylo.
Pytanie proste: kto za taka prace policji to placi ?
Czy klub czyli kibice w biletach czy ja jako podatnik ?
Bo ja sobie wypraszam.
Avatar
prawnik / 13 września 2009 o 23:11
0
POLICJA OD DŁUZSZEGO CZASU PODAJE NIEPRAWDZIWE INFORMACJE DO PRASY A CI JAK PELIKANY CHWYTAJA WSZYSTKO I OPISUJA, PODAC PRZYKLAD? PROSZĘ:
1.DZIELNICOWY OD KIBICÓW, PRZECIEZ WIADOMO BYŁO ODRAZU ZE TAKIEJ OSOBY NIE BEDZIE
2.PROWOKATORSKI ODDZIAŁ PREWENCJI MIAŁ CZEKAC NA BAZIE , W KOSZARACH NA GRENADIERÓW PODCZAS MECZY A TU 350 SIE WZIELO NAGLE POD STADIONEM?
WCZORAJ POD STADIONEM TYPOWA ŁAPANKA MILICYJNA ,POKAZOWKA ZNOW DO PRASY, POWIJANIE LUDZI ZA NIC. A CO DO TYCH OSOB Z BROWARAMI NIE WSZYSCY PILI WIEC DLATEGO MANDATÓW NIE PRZYJELI I BEDA SIE SĄDZIC Z MILICJANTAMI I DOBRZE!
NIE WIEM PO CO MANDAT ZA PRZECHODZENIE PRZYJELI CHLOPAKI OD NAS SKORO ZYGMUNTOWSKIE BYLY JUZ 5 MINUT ZAMKNIETE...
DZIENNIKARZE POWINNI BYC OBIETYWNI, PRZEDSTAWIAC WSZYSTKO RZETELNIE A NIE PISAC CO PSY NAKAZUJĄ
JUZ NIEDLUGO PRAWDA WYJDZIE NA JAW,POWROCI TEZ SPRAWA ZACHOWANIA POLICJI Z PRZED ROKU PODCZAS WCHODZENIA WIDZEWA NA STADION.
TUTAJ PANOWIE Z KMP BEDA NIEZLE ZDZIWIENI BO NAKAZALI PISMAKOM ZEBY TEN MOMENT FILMU WYCIAC...
WINNI CALEJ NAGONKI PONIOSA KONSEKWENCJE !!
POLICJA OD DŁUZSZEGO CZASU PODAJE NIEPRAWDZIWE INFORMACJE DO PRASY A CI JAK PELIKANY CHWYTAJA WSZYSTKO I OPISUJA, PODAC PRZYKLAD? PROSZĘ:
1.DZIELNICOWY OD KIBICÓW, PRZECIEZ WIADOMO BYŁO ODRAZU ZE TAKIEJ OSOBY NIE BEDZIE
2.PROWOKATORSKI ODDZIAŁ PREWENCJI MIAŁ CZEKAC NA BAZIE , W KOSZARACH NA GRENADIERÓW PODCZAS MECZY A TU 350 SIE WZIELO NAGLE POD STADIONEM?
WCZORAJ POD STADIONEM TYPOWA ŁAPANKA MILICYJNA ,POKAZOWKA ZNOW DO PRASY, POWIJANIE LUDZI ZA NIC. A CO DO TYCH OSOB Z BROWARAMI NIE WSZYSCY PILI WIEC DLATEGO MANDATÓW NIE ... rozwiń
Avatar
kibic / 13 września 2009 o 22:34
0
[url="http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE"]http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE[/url]
[url="http://www.youtube.com/watch?v=C8zzMuDvHt0"]http://www.youtube.com/watch?v=C8zzMuDvHt0[/url]
Za dwa lata nowoczesne stadiony będą w większości dużych miast w Polsce. W Lublinie też mecze mogłyby tak wyglądać, ale dopóki nie powstanie nowoczesny stadion piłkarski będzie to co jest! Jeśli koszt wysłania jednego policjanta na mecz to 100 zł to za dzisiejszy mecz musieliśmy zapłacić 35 tysięcy! A przecież to było tylko KSZO! Niech wreszcie miasto ruszy coś ze stadionem, bo nadal mecze w Lublinie bardziej będą przypominać stan wojenny niż imprezę rozrywkową!
[url="http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE"]http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE[/url]
[url="http://www.youtube.com/watch?v=C8zzMuDvHt0"]http://www.youtube.com/watch?v=C8zzMuDvHt0[/url]
Za dwa lata nowoczesne stadiony będą w większości dużych miast w Polsce. W Lublinie też mecze mogłyby tak wyglądać, ale dopóki nie powstanie nowoczesny stadion piłkarski będzie to co jest! Jeśli koszt wysłania jednego policjanta na mecz to 100 zł to za dzisiejszy mecz musieliśmy zapłacić 35 tysięcy! A przecież to było tylko KSZ... rozwiń
Avatar
pepe / 13 września 2009 o 22:12
0
Zagazować tę bandę ZŁODZIEI i bezmózgich deb***i!!! Takie informacje to jedyne co może osiągnąć taki oszołom bez żadnej przyszłości!!!
Avatar
west / 13 września 2009 o 22:11
0
Jeżeli wolno w tej konwersacji i ja zajmę pewne stanowisko a mianowicie za bydło się nie uważam a tym bardziej za kryminalistę i tak zwanego potocznie-dresiarza, obecnie kończę 2 fakultet i bynajmniej nie za pieniądze rodziców w jednej z prywatnych uczelni, gdyż do wszystkiego musiałem dojść sam. Do rzeczy jednak, piszę to gdyż poczułem się upodlony, chodzę na mecze Motoru i nie mam zamiaru przestać mimo tej całej nagonki, były awantury i bójki na meczach jednak się to zmieniło i zauważam wiele pozytywów, powiem więcej przekonałem kilku kolegów a są wśród nich młodzi prawnicy, czy nawet ludzie będący obecnie na aplikacjach żeby chodzili ze mną na mecze i chodzą!!! Tak więc odnośnie obywateli którzy tutaj krzyczą iż nie będa płacić ze swych podatków na ten klub, Ja napiszę że z moich mogą śmiał brać, nie mam nic przeciwko a dochód rocznie mam spory więc jest z czego. Pozdrawiam wszystkich normalnych.
Jeżeli wolno w tej konwersacji i ja zajmę pewne stanowisko a mianowicie za bydło się nie uważam a tym bardziej za kryminalistę i tak zwanego potocznie-dresiarza, obecnie kończę 2 fakultet i bynajmniej nie za pieniądze rodziców w jednej z prywatnych uczelni, gdyż do wszystkiego musiałem dojść sam. Do rzeczy jednak, piszę to gdyż poczułem się upodlony, chodzę na mecze Motoru i nie mam zamiaru przestać mimo tej całej nagonki, były awantury i bójki na meczach jednak się to zmieniło i zauważam wiele pozytywów, powiem więcej przekonałem kilku kole... rozwiń
Avatar
Lubelak1 / 13 września 2009 o 21:10
0
Ten artykuł pisał rzecznik KMP Lublin , i to ma być rzetelna prasa.
Avatar
Łukasz / 13 września 2009 o 21:09
0
Dlaczego z moich podatków ma być finansowane to seidlisko korupcji, dresów i złodziei? Piszecie, że winni dziennikarze, policja i pewnie jeszcze cykliści i masoni, a prawda jest taka, że miejsce motoru jest na śmietniku za handel meczami i za zachowanie kiboli. To skandal, że z powodu meczu jest blokowana ulica, przez co normalni ludzie muszą stać w korkach, żeby banda deb***i mogła porzucać płytami chodnikowymi. i nie piszcie, że jestem anty do motoru, ja jestem tylko anty do patologii. Mam nadzieję, że sprawiedliowści będzie zadość i motor znajdzie się tam gdzie jego miejsce - czyli w 3 lidze - za umiejętności i korupcję
Dlaczego z moich podatków ma być finansowane to seidlisko korupcji, dresów i złodziei? Piszecie, że winni dziennikarze, policja i pewnie jeszcze cykliści i masoni, a prawda jest taka, że miejsce motoru jest na śmietniku za handel meczami i za zachowanie kiboli. To skandal, że z powodu meczu jest blokowana ulica, przez co normalni ludzie muszą stać w korkach, żeby banda deb***i mogła porzucać płytami chodnikowymi. i nie piszcie, że jestem anty do motoru, ja jestem tylko anty do patologii. Mam nadzieję, że sprawiedliowści będzie zadość i motor... rozwiń
Avatar
Gość / 14 września 2009 o 10:27
0
co śpiewają kibice Widzewa ? proszę o text bo z tych wzrasków nie wszystko można zrozumieć

[url="http://www.youtube.com/watch?v=jdbcIxbgoNI"]http://www.youtube.com/watch?v=jdbcIxbgoNI[/url]
Avatar
motormaxx / 14 września 2009 o 09:55
0
lolo i gosciu to wy myslicie ze jakby nawet nie było MOTORU to policjii byscie nie opłacali z podatkow? wtedy by policja za darmo pieniadze brała bo juz calkiem nie mieli by co robic. Narzekacie w necie i co wam to da szczurki .BYŁ BEDZIE JEST MOTOR RKS !!
Avatar
lolo / 14 września 2009 o 07:58
0
Gość napisał:
Ja widzialm jak jeden autokar kibicow z Ostrowa eskortowalo przynajmniej 4 wozy policyjne, choc kulumna byla duzo wieksza, moze i dzialacze jechali i wiecej policji bylo.
Pytanie proste: kto za taka prace policji to placi ?
Czy klub czyli kibice w biletach czy ja jako podatnik ?
Bo ja sobie wypraszam.


Masz rację! to ty płacisz i twoi znajomi, twoi bliscy i my wszyscy. Płacić będziemy jeszcze tak długo jak długo banda d****li będzie niszczyła dorobek lubelskiego sportu. Tak długo ogolone pały naćpane "maryśką" będą wywoływać burdy, chyba, że... wszyscy weźmiemy się i wyniszczymy ten prostacko-patologiczny element z Bronowic i okolic.


Masz rację! to ty płacisz i twoi znajomi, twoi bliscy i my wszyscy. Płacić będziemy jeszcze tak długo jak długo banda d****li będzie niszczyła dorobek lubelskiego sportu. Tak długo ogolone pały naćpane "maryśką" będą wywoływać burdy, chyba, że... wszyscy weźmiemy się i wyniszczymy ten prostacko-patologiczny element z Bronowic i okolic. rozwiń
Avatar
Gość / 14 września 2009 o 01:00
0
Ja widzialm jak jeden autokar kibicow z Ostrowa eskortowalo przynajmniej 4 wozy policyjne, choc kulumna byla duzo wieksza, moze i dzialacze jechali i wiecej policji bylo.
Pytanie proste: kto za taka prace policji to placi ?
Czy klub czyli kibice w biletach czy ja jako podatnik ?
Bo ja sobie wypraszam.
Avatar
prawnik / 13 września 2009 o 23:11
0
POLICJA OD DŁUZSZEGO CZASU PODAJE NIEPRAWDZIWE INFORMACJE DO PRASY A CI JAK PELIKANY CHWYTAJA WSZYSTKO I OPISUJA, PODAC PRZYKLAD? PROSZĘ:
1.DZIELNICOWY OD KIBICÓW, PRZECIEZ WIADOMO BYŁO ODRAZU ZE TAKIEJ OSOBY NIE BEDZIE
2.PROWOKATORSKI ODDZIAŁ PREWENCJI MIAŁ CZEKAC NA BAZIE , W KOSZARACH NA GRENADIERÓW PODCZAS MECZY A TU 350 SIE WZIELO NAGLE POD STADIONEM?
WCZORAJ POD STADIONEM TYPOWA ŁAPANKA MILICYJNA ,POKAZOWKA ZNOW DO PRASY, POWIJANIE LUDZI ZA NIC. A CO DO TYCH OSOB Z BROWARAMI NIE WSZYSCY PILI WIEC DLATEGO MANDATÓW NIE PRZYJELI I BEDA SIE SĄDZIC Z MILICJANTAMI I DOBRZE!
NIE WIEM PO CO MANDAT ZA PRZECHODZENIE PRZYJELI CHLOPAKI OD NAS SKORO ZYGMUNTOWSKIE BYLY JUZ 5 MINUT ZAMKNIETE...
DZIENNIKARZE POWINNI BYC OBIETYWNI, PRZEDSTAWIAC WSZYSTKO RZETELNIE A NIE PISAC CO PSY NAKAZUJĄ
JUZ NIEDLUGO PRAWDA WYJDZIE NA JAW,POWROCI TEZ SPRAWA ZACHOWANIA POLICJI Z PRZED ROKU PODCZAS WCHODZENIA WIDZEWA NA STADION.
TUTAJ PANOWIE Z KMP BEDA NIEZLE ZDZIWIENI BO NAKAZALI PISMAKOM ZEBY TEN MOMENT FILMU WYCIAC...
WINNI CALEJ NAGONKI PONIOSA KONSEKWENCJE !!
POLICJA OD DŁUZSZEGO CZASU PODAJE NIEPRAWDZIWE INFORMACJE DO PRASY A CI JAK PELIKANY CHWYTAJA WSZYSTKO I OPISUJA, PODAC PRZYKLAD? PROSZĘ:
1.DZIELNICOWY OD KIBICÓW, PRZECIEZ WIADOMO BYŁO ODRAZU ZE TAKIEJ OSOBY NIE BEDZIE
2.PROWOKATORSKI ODDZIAŁ PREWENCJI MIAŁ CZEKAC NA BAZIE , W KOSZARACH NA GRENADIERÓW PODCZAS MECZY A TU 350 SIE WZIELO NAGLE POD STADIONEM?
WCZORAJ POD STADIONEM TYPOWA ŁAPANKA MILICYJNA ,POKAZOWKA ZNOW DO PRASY, POWIJANIE LUDZI ZA NIC. A CO DO TYCH OSOB Z BROWARAMI NIE WSZYSCY PILI WIEC DLATEGO MANDATÓW NIE ... rozwiń
Avatar
kibic / 13 września 2009 o 22:34
0
[url="http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE"]http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE[/url]
[url="http://www.youtube.com/watch?v=C8zzMuDvHt0"]http://www.youtube.com/watch?v=C8zzMuDvHt0[/url]
Za dwa lata nowoczesne stadiony będą w większości dużych miast w Polsce. W Lublinie też mecze mogłyby tak wyglądać, ale dopóki nie powstanie nowoczesny stadion piłkarski będzie to co jest! Jeśli koszt wysłania jednego policjanta na mecz to 100 zł to za dzisiejszy mecz musieliśmy zapłacić 35 tysięcy! A przecież to było tylko KSZO! Niech wreszcie miasto ruszy coś ze stadionem, bo nadal mecze w Lublinie bardziej będą przypominać stan wojenny niż imprezę rozrywkową!
[url="http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE"]http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE[/url]
[url="http://www.youtube.com/watch?v=C8zzMuDvHt0"]http://www.youtube.com/watch?v=C8zzMuDvHt0[/url]
Za dwa lata nowoczesne stadiony będą w większości dużych miast w Polsce. W Lublinie też mecze mogłyby tak wyglądać, ale dopóki nie powstanie nowoczesny stadion piłkarski będzie to co jest! Jeśli koszt wysłania jednego policjanta na mecz to 100 zł to za dzisiejszy mecz musieliśmy zapłacić 35 tysięcy! A przecież to było tylko KSZ... rozwiń
Avatar
pepe / 13 września 2009 o 22:12
0
Zagazować tę bandę ZŁODZIEI i bezmózgich deb***i!!! Takie informacje to jedyne co może osiągnąć taki oszołom bez żadnej przyszłości!!!
Avatar
west / 13 września 2009 o 22:11
0
Jeżeli wolno w tej konwersacji i ja zajmę pewne stanowisko a mianowicie za bydło się nie uważam a tym bardziej za kryminalistę i tak zwanego potocznie-dresiarza, obecnie kończę 2 fakultet i bynajmniej nie za pieniądze rodziców w jednej z prywatnych uczelni, gdyż do wszystkiego musiałem dojść sam. Do rzeczy jednak, piszę to gdyż poczułem się upodlony, chodzę na mecze Motoru i nie mam zamiaru przestać mimo tej całej nagonki, były awantury i bójki na meczach jednak się to zmieniło i zauważam wiele pozytywów, powiem więcej przekonałem kilku kolegów a są wśród nich młodzi prawnicy, czy nawet ludzie będący obecnie na aplikacjach żeby chodzili ze mną na mecze i chodzą!!! Tak więc odnośnie obywateli którzy tutaj krzyczą iż nie będa płacić ze swych podatków na ten klub, Ja napiszę że z moich mogą śmiał brać, nie mam nic przeciwko a dochód rocznie mam spory więc jest z czego. Pozdrawiam wszystkich normalnych.
Jeżeli wolno w tej konwersacji i ja zajmę pewne stanowisko a mianowicie za bydło się nie uważam a tym bardziej za kryminalistę i tak zwanego potocznie-dresiarza, obecnie kończę 2 fakultet i bynajmniej nie za pieniądze rodziców w jednej z prywatnych uczelni, gdyż do wszystkiego musiałem dojść sam. Do rzeczy jednak, piszę to gdyż poczułem się upodlony, chodzę na mecze Motoru i nie mam zamiaru przestać mimo tej całej nagonki, były awantury i bójki na meczach jednak się to zmieniło i zauważam wiele pozytywów, powiem więcej przekonałem kilku kole... rozwiń
Avatar
Lubelak1 / 13 września 2009 o 21:10
0
Ten artykuł pisał rzecznik KMP Lublin , i to ma być rzetelna prasa.
Avatar
Łukasz / 13 września 2009 o 21:09
0
Dlaczego z moich podatków ma być finansowane to seidlisko korupcji, dresów i złodziei? Piszecie, że winni dziennikarze, policja i pewnie jeszcze cykliści i masoni, a prawda jest taka, że miejsce motoru jest na śmietniku za handel meczami i za zachowanie kiboli. To skandal, że z powodu meczu jest blokowana ulica, przez co normalni ludzie muszą stać w korkach, żeby banda deb***i mogła porzucać płytami chodnikowymi. i nie piszcie, że jestem anty do motoru, ja jestem tylko anty do patologii. Mam nadzieję, że sprawiedliowści będzie zadość i motor znajdzie się tam gdzie jego miejsce - czyli w 3 lidze - za umiejętności i korupcję
Dlaczego z moich podatków ma być finansowane to seidlisko korupcji, dresów i złodziei? Piszecie, że winni dziennikarze, policja i pewnie jeszcze cykliści i masoni, a prawda jest taka, że miejsce motoru jest na śmietniku za handel meczami i za zachowanie kiboli. To skandal, że z powodu meczu jest blokowana ulica, przez co normalni ludzie muszą stać w korkach, żeby banda deb***i mogła porzucać płytami chodnikowymi. i nie piszcie, że jestem anty do motoru, ja jestem tylko anty do patologii. Mam nadzieję, że sprawiedliowści będzie zadość i motor... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście
galeria

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście 63 5

Jogi, Batman, Szogun, Izaura, Masa, Skrzat – to tylko niektóre z zabawnych pseudonimów, jakie mieli otrzymać pacjenci przychodni w miejscowości Wohyń koło Radzynia, w województwie lubelskim. Chodzi o zachowanie anonimowości w związku z RODO (czyli nowego prawa o danych osobowych, które obowiązuje od 25 maja).

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika?

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika? 2 0

Piłkarze i kibice Motoru chcą, jak najszybciej zapomnieć o tym, co stało się w Krakowie. Ma w tym pomóc sobotni występ żółto-biało-niebieskich. Lublinianie zmierzą się na Arenie z Sokołem Sieniawa (godz. 18). Wszystko wskazuje na to, że na ławce trenerskiej „awaryjnie” zasiądzie Robert Chmura

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle? 6 4

Jedna osoba została ranna w wypadku na al. Solidarności w Lublinie.

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim
galeria

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim 0 7

Na placu Litewskim w Lublinie odbyły się w piątek dwie ceremonie wojskowe Wielonarodowej Brygady. Dowództwo nad brygadą przejęła armia ukraińska, zaś Batalion Dowodzenia otrzymał sztandar.

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie
22 września 2018, 15:00

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny na całym świecie przeprowadzona zostanie wyjątkowa akcja, podczas której ludzie zatrzymają się, aby popatrzeć sobie w oczy. Ponownie The World Biggest Eye Contact Experiment zorganizowany zostanie także w Lublinie - 22 września w Tarasach Zamkowych.

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą"

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą" 6 4

Rodzina Lubańskich z Białej Podlaskiej zbiera pieniądze na zdiagnozowanie córki Michaliny. Potrzeba 15 tys. zł. na badania genetyczne.

Filip Springer w Zielonej Sali Wykładowej w Lublinie
21 września 2018, 17:00

Filip Springer w Zielonej Sali Wykładowej w Lublinie 2 0

W piątek, 21 września, Pracownia W Przestrzeni zaprasza do Zielonej Sali Wykładowej (róg ulicy Cyruliczej i Furmańskiej) na rozmowę z reporterem i fotografem Filipem Springerem. Początek pierwszego spotkania w ramach projektu „Mistrzowie Mówią” o godz. 17. Wstęp wolny.

Nie zapłacili mu, więc zabrał koparkę wartą 70 tys. zł

Nie zapłacili mu, więc zabrał koparkę wartą 70 tys. zł 0 3

Mieszkaniec Ryk nie otrzymał wynagrodzenia, więc przywłaszczył sobie koparkę wartą 70 tys. zł. Teraz 40-latek ma spore problemy

Impreza w Próbie Cafe
28 września 2018, 22:30

Impreza w Próbie Cafe 1 0

Co Gdzie Kiedy. Próba Cafe (Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a) zaprasza na muzyczną imprezę - Próba Elektryczna, która odbędzie się 28 września o godz. 22.30.

Wojciech Bąkowski w Strefie Innych Brzmień
4 października 2018, 19:00

Wojciech Bąkowski w Strefie Innych Brzmień 0 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejny koncert w ramach cyklu Strefa Innych Brzmień w Warsztatach Kultury (ul Grodzka 5a). 4 października o godz 19 na scenie tamtejszej Próby Cafe wystąpi Wojciech Bąkowski.

Program TV: Filmowy weekend 21-23 września. Co warto zobaczyć?
21 września 2018, 0:00

Program TV: Filmowy weekend 21-23 września. Co warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend w naziemnej telewizji cyfrowej znajdziemy kilka ciekawych produkcji, m.in. Incredible Hulk, czyli jeden z filmów otwierających kinowe uniwersum Marvela czy intrygującą, festiwalową Mamę Xaviera Dolana. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Mateusz Mika (Asseco Resovia Rzeszów): Po prostu graliśmy dobrze w siatkówkę

Mateusz Mika (Asseco Resovia Rzeszów): Po prostu graliśmy dobrze w siatkówkę 0 0

Rosjanie wieźli haszysz wart miliony złotych [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Rosjanie wieźli haszysz wart miliony złotych [wideo, zdjęcia] 0 0

Terespol. Na drogowym przejściu granicznym tamtejsze służby w samochodzie podróżnych z Rosji znaleźli 86 kg haszyszu. Rynkowa wartość przejętego narkotyku to ponad 4 mln zł.

Azoty Puławy chcą odzyskać fotel lidera

Azoty Puławy chcą odzyskać fotel lidera 4 3

Zespół trenera Bartosz Jureckiego zagra w sobotę w hali MOSiR z Chrobrym Głogów. Początek spotkania o godzinie 18

Pracownicy PZL Świdnik na klęczkach. O co chodzi? Firma odpowiada
film

Pracownicy PZL Świdnik na klęczkach. O co chodzi? Firma odpowiada 3 25

Pracownicy klęczący przy stołach montażowych – takie zdjęcie opublikował na facebooku Piotr Sadowski, przewodniczący Związku Zawodowego Inżynierów i Techników w PZL-Świdnik. I podniosła się wrzawa

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!