Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ataki na Kościół i ludzi, którym Dom Boży jest sercu bliski zaczyna niepohamowaną rozlewać się rzeką! Cierpienia katolików przypominają te z antycznego Rzymu i tylko patrzeć, jak zaczną nas na pożarcie lwom rzucać do klatek. Wiele odwagi mieć należy, aby przykładem Rajców miasta Lublina stawić czoła tej zgrozie. Nikt, a przecież nauczanie Kościoła jest klarowne, nie zauważył ile różne europejskie ustawy szkód w lonie rodziny czynić poczęły! Nawet sądy hierarchom grozić czelność mają i na sprzeciw prawdziwych Polaków, a więc najwierniejszych synów Kościoła głuchymi zdawać się są! Radni zauważyli ten niegodny trend aby tysiące wyrośniętych chłopaków do Domów Bożych w prowokujących grzech strojach przychodzili by kusić i szukać możliwości wyłudzenia pieniędzy .... Calu kraj ku ruinie i upadkowi pójdzie, jeśli Polacy nie postawia temu tamy z cial i serc swoich ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ataki na Kościół i ludzi, którym Dom Boży jest sercu bliski zaczyna niepohamowaną rozlewać się rzeką! Cierpienia katolików przypominają te z antycznego Rzymu i tylko patrzeć, jak zaczną nas na pożarcie lwom rzucać do klatek. Wiele odwagi mieć należy, aby przykładem Rajców miasta Lublina stawić czoła tej zgrozie. Nikt, a przecież nauczanie Kościoła jest klarowne, nie zauważył ile różne europejskie ustawy szkód w lonie rodziny czynić poczęły! Nawet sądy hierarchom grozić czelność mają i na sprzeciw prawdziwych Polaków, a więc najwierniejszych synów Kościoła głuchymi zdawać się są! Radni zauważyli ten niegodny trend aby tysiące wyrośniętych chłopaków do Domów Bożych w prowokujących grzech strojach przychodzili by kusić i szukać możliwości wyłudzenia pieniędzy .... Calu kraj ku ruinie i upadkowi pójdzie, jeśli Polacy nie postawia temu tamy z cial i serc swoich ... 
  Ty sobie jaja robisz, bo nie można być aż tak głupim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zajmą się lepiej czymś pożytecznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję na odwagę mieszkańców Lublina i ich ostracyzm w stosunku do obecnych włodarzy, jaki powinien spotkać rządzącą koalicję przy najbliższych wyborach. Niedopuszczalnym jest pomijanie słusznych i postępowych inicjatyw opozycji. Koło Naukowe Młodych Katolickich Ekologów (będzie powołane już wkrótce) zamierzało wystąpić do władz miasta o dofinansowanie ze środków EU pracy naukowej pod tytułem "Ilość  wody świeconej możliwa do uzyskania z nurtu Bystrzycy po wprowadzeniu obowiązku odprowadzenia do kasy miejscowej Kurii Biskupiej 10% środków przeznaczanych na ochronę środowiska naturalnego bobrów we wschodnich regionach Polski"    Antyspołeczna postawa RM, tak widoczna podczas wczorajszych obrad, nie rokuje nadziei na powodzenie tej, koniecznej z punktu widzenia prawdziwych Polaków, inicjatywy dojścia do prawdy! Ubolewamy nad tym i liczymy na wsparcie hierarchów dbałych o szczęście młodych, przystojnych i radosnych przyjaciół.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Lublinianinem z pochodzenia i nie mogąc pokonać głupoty i skostniałej mentalności szczególnie włodarzy i urzędników Lubelskich parę lat temu wyprowadziłem się do bardziej cywilizowanej części kraju,jednak od czasu do zaglądam  na internetowe wydania Lubelskich gazet.   Niestety z tego co czytam myślenie Lubelskich włodarzy przez parę lat nie poprawiło się a wręcz pogorszyło,wzięliby się lepiej do roboty,zamiast udawać że pracują i pomyśleliby lepiej  jak zatrzymać młodych, ambitnych, pracowitych ludzi którzy chcieliby coś dla  Lublina zrobić,ale ciągle rzucane są im kłody pod nogi.Jak tak dalej pójdzie to Lublin rzeczywiście zostanie zaściankiem.   Wszystkim którzy mają jeszcze siły coś w Lublinie zmieniać życzę szczęścia,natomiast tym którzy siły już stracili a mają możliwości i chęci wyprowadzki radzę zrobić to jak najszybciej,bo na to żeby  Lublinem zaczęli rządzić mądrzy ludzie szanse są nikłe.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sssssssssssss akurat mamy dobrego gospodarza w Lublinie, który wręcz pali się do roboty :) miasto się wreszcie zaczęło rozwijać więc nie do końca wiem o czym piszesz i co próbujesz nam przekazać   ps: gdzie teraz mieszkasz? Kraśnik? Biała Podlaska? :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zrobi porządek w tym "Centrum Kultury" działania obecnych kreatorów są dalekie od  kultury, jest to układ towarzysko- rodzinny do kultury nic nie wnoszący!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sssssssssssss akurat mamy dobrego gospodarza w Lublinie, który wręcz pali się do roboty :) miasto się wreszcie zaczęło rozwijać więc nie do końca wiem o czym piszesz i co próbujesz nam przekazać   ps: gdzie teraz mieszkasz? Kraśnik? Biała Podlaska? :lol:   Gdyby mój komentarz został przeczytany i zrozumiały bardziej dokładnie przez osobę  która na niego odpowiedziała  to zrozumiałaby ona że nie piszę o samym prezydencje Lublina  tylko o urzędnikach i radzie miasta,którzy tak naprawdę rządzą  tym miastem i bez których sam prezydent nie podejmie żadnych poważniejszych decyzji.   P.S: a dla zaspokojenia Pani/Pana ciekawości od paru lat bardzo dobrze funkcjonuje mi się w Wrocławiu. :D  
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niestety w radzie miasta jest 14 PiSowców którzy gadają tylko o seksie i masturbacji, na szczęście jest jeszcze koalicja PO+WL którą interesują ważniejsze tematy - budowa szkół i żłobków, remonty ulic itp itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...