Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 marca 2015 r.
21:00
Edytuj ten wpis

Rada Miasta: Nie drogi, szkoły czy miejsca pracy. Radnych najbardziej rozgrzała sprawa konwencji antyprzemocowej

Autor: Zdjęcie autora drs
5 29 A A

Nie drogi, nie szkoły i nie miejsca pracy najbardziej rozgrzały radnych podczas czwartkowych obrad. Do burzliwej dyskusji skłoniła radnych sprawa konwencji w sprawie przeciwdziałania przemocy domowej i tej wobec kobiet.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Prezydent Bronisław Komorowski ma wkrótce zdecydować, czy podpisze konwencję Rady Europy zobowiązując Polskę do przestrzegania jej postanowień. Do tego, by jej nie podpisywał zamierzali przekonać prezydenta miejscy radni PiS, którzy chcieli, by z takim apelem wystąpiła do Komorowskiego cała Rada Miasta. Ich zdaniem dokument jest zły i szkodliwy dla rodzin.

PiS ma w 31-osobowej radzie 15 głosów, o jeden mniej niż koalicja PO i Wspólnego Lublina.

Świadomi tej przewagi radni PO sięgnęli po sztuczkę, której Wspólny Lublin użył rok temu w trakcie wywołanej przez PiS dyskusji nad odezwą o ideologii gender. Wspólny Lublin zgłosił wtedy poprawkę, by uzupełnić odezwę stwierdzeniem, że zagrożenie gender jest realne, bo promująca tę ideologię broszura ukazała się nakładem wydawnictwa należącego do senatora PiS, Grzegorza Czeleja. Z obawy, że tekst zostanie przyjęty w takim kształcie klub PiS wycofał wówczas projekt odezwy.

Taką samą poprawkę PO zgłosiła w czwartek. – Odgrzewacie kotlet, który jest już dawno niestrawny – obruszał się Sylwester Tułajew, szef klubu PiS, ale nie wycofał projektu apelu do prezydenta RP. A radni zabrali się za barwne przemowy, wśród których padały również argumenty o... współżyciu z roślinami.

– Przykro mi, że w tym uczestniczę, bo jutro będziemy bohaterami gazet – krzywił się Marcin Nowak (Wspólny Lublin) i przekonywał, że samorząd miasta nie jest odpowiednim szczeblem władzy do takich debat. – Zło nie ma szczebla, zło rozlewa się po wszystkich ludziach – podkreślał Dariusz Jezior, radny PiS.

Jego klubowy kolega, Tomasz Pitucha przestrzegał, że wkrótce dzieci w szkołach mogą być uczone tego, jak odbywać stosunek analny, a szef klubu PiS alarmował, że Centrum Kultury planuje festiwal filmowy o mniejszościach seksualnych. – Na coś takiego nie możemy się zgodzić – mówił Tułajew.

Gdy po dyskusji nadszedł czas na głosowanie, większością głosów do projektu wprowadzona została poprawka zgłoszona przez PO. A wtedy klub PiS swój projekt wycofał.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 marca 2015 o 13:23
0

no niestety w radzie miasta jest 14 PiSowców którzy gadają tylko o seksie i masturbacji, na szczęście jest jeszcze koalicja PO+WL którą interesują ważniejsze tematy - budowa szkół i żłobków, remonty ulic itp itd

Avatar
sssssss / 27 marca 2015 o 12:11
0

sssssssssssss akurat mamy dobrego gospodarza w Lublinie, który wręcz pali się do roboty :) miasto się wreszcie zaczęło rozwijać więc nie do końca wiem o czym piszesz i co próbujesz nam przekazać

ps: gdzie teraz mieszkasz? Kraśnik? Biała Podlaska? :lol:

Gdyby mój komentarz został przeczytany i zrozumiały bardziej dokładnie przez osobę  która na niego odpowiedziała  to zrozumiałaby ona że nie piszę o samym prezydencje Lublina  tylko o urzędnikach i radzie miasta,którzy tak naprawdę rządzą  tym miastem i bez których sam prezydent nie podejmie żadnych poważniejszych decyzji.

P.S: a dla zaspokojenia Pani/Pana ciekawości od paru lat bardzo dobrze funkcjonuje mi się w Wrocławiu. :D

rozwiń
Avatar
cyk / 27 marca 2015 o 11:31
0

Kto zrobi porządek w tym "Centrum Kultury" działania obecnych kreatorów są dalekie od  kultury, jest to układ towarzysko- rodzinny do kultury nic nie wnoszący!

Avatar
x / 27 marca 2015 o 11:27
0

sssssssssssss akurat mamy dobrego gospodarza w Lublinie, który wręcz pali się do roboty :) miasto się wreszcie zaczęło rozwijać więc nie do końca wiem o czym piszesz i co próbujesz nam przekazać

ps: gdzie teraz mieszkasz? Kraśnik? Biała Podlaska? :lol:

Avatar
ssssssssss / 27 marca 2015 o 10:57
0

Jestem Lublinianinem z pochodzenia i nie mogąc pokonać głupoty i skostniałej mentalności szczególnie włodarzy i urzędników Lubelskich parę lat temu wyprowadziłem się do bardziej cywilizowanej części kraju,jednak od czasu do zaglądam  na internetowe wydania Lubelskich gazet.

Niestety z tego co czytam myślenie Lubelskich włodarzy przez parę lat nie poprawiło się a wręcz pogorszyło,wzięliby się lepiej do roboty,zamiast udawać że pracują i pomyśleliby lepiej  jak zatrzymać młodych, ambitnych, pracowitych ludzi którzy chcieliby coś dla  Lublina zrobić,ale ciągle rzucane są im kłody pod nogi.Jak tak dalej pójdzie to Lublin rzeczywiście zostanie zaściankiem.

Wszystkim którzy mają jeszcze siły coś w Lublinie zmieniać życzę szczęścia,natomiast tym którzy siły już stracili a mają możliwości i chęci wyprowadzki radzę zrobić to jak najszybciej,bo na to żeby  Lublinem zaczęli rządzić mądrzy ludzie szanse są nikłe.

Jestem Lublinianinem z pochodzenia i nie mogąc pokonać głupoty i skostniałej mentalności szczególnie włodarzy i urzędników Lubelskich parę lat temu wyprowadziłem się do bardziej cywilizowanej części kraju,jednak od czasu do zaglądam  na internetowe wydania Lubelskich gazet.

Niestety z tego co czytam myślenie Lubelskich włodarzy przez parę lat nie poprawiło się a wręcz pogorszyło,wzięliby się lepiej do roboty,zamiast udawać że pracują i pomyśleliby lepiej  jak zatrzymać młodych, ambitnych, pracowitych ludzi którzy chcieli... rozwiń

Avatar
oddany sprawie ... / 27 marca 2015 o 09:52
0

Mam nadzieję na odwagę mieszkańców Lublina i ich ostracyzm w stosunku do obecnych włodarzy, jaki powinien spotkać rządzącą koalicję przy najbliższych wyborach. Niedopuszczalnym jest pomijanie słusznych i postępowych inicjatyw opozycji.

Koło Naukowe Młodych Katolickich Ekologów (będzie powołane już wkrótce) zamierzało wystąpić do władz miasta o dofinansowanie ze środków EU pracy naukowej pod tytułem "Ilość  wody świeconej możliwa do uzyskania z nurtu Bystrzycy po wprowadzeniu obowiązku odprowadzenia do kasy miejscowej Kurii Biskupiej 10% środków przeznaczanych na ochronę środowiska naturalnego bobrów we wschodnich regionach Polski" 

Antyspołeczna postawa RM, tak widoczna podczas wczorajszych obrad, nie rokuje nadziei na powodzenie tej, koniecznej z punktu widzenia prawdziwych Polaków, inicjatywy dojścia do prawdy!

Ubolewamy nad tym i liczymy na wsparcie hierarchów dbałych o szczęście młodych, przystojnych i radosnych przyjaciół.

Mam nadzieję na odwagę mieszkańców Lublina i ich ostracyzm w stosunku do obecnych włodarzy, jaki powinien spotkać rządzącą koalicję przy najbliższych wyborach. Niedopuszczalnym jest pomijanie słusznych i postępowych inicjatyw opozycji.

Koło Naukowe Młodych Katolickich Ekologów (będzie powołane już wkrótce) zamierzało wystąpić do władz miasta o dofinansowanie ze środków EU pracy naukowej pod tytułem "Ilość  wody świeconej możliwa do uzyskania z nurtu Bystrzycy po wprowadzeniu obowiązku odprowadzenia do kasy miejscowej Kuri... rozwiń

Avatar
Anna / 27 marca 2015 o 09:18
0

Niech zajmą się lepiej czymś pożytecznym.

Avatar
serotonin / 27 marca 2015 o 09:05
0

ataki na Kościół i ludzi, którym Dom Boży jest sercu bliski zaczyna niepohamowaną rozlewać się rzeką! Cierpienia katolików przypominają te z antycznego Rzymu i tylko patrzeć, jak zaczną nas na pożarcie lwom rzucać do klatek. Wiele odwagi mieć należy, aby przykładem Rajców miasta Lublina stawić czoła tej zgrozie. Nikt, a przecież nauczanie Kościoła jest klarowne, nie zauważył ile różne europejskie ustawy szkód w lonie rodziny czynić poczęły!

Nawet sądy hierarchom grozić czelność mają i na sprzeciw prawdziwych Polaków, a więc najwierniejszych synów Kościoła głuchymi zdawać się są! Radni zauważyli ten niegodny trend aby tysiące wyrośniętych chłopaków do Domów Bożych w prowokujących grzech strojach przychodzili by kusić i szukać możliwości wyłudzenia pieniędzy .... Calu kraj ku ruinie i upadkowi pójdzie, jeśli Polacy nie postawia temu tamy z cial i serc swoich ... 

Ty sobie jaja robisz, bo nie można być aż tak głupim...

Ty sobie jaja robisz, bo nie można być aż tak głupim...

rozwiń
Avatar
o jk / 27 marca 2015 o 08:56
0

ataki na Kościół i ludzi, którym Dom Boży jest sercu bliski zaczyna niepohamowaną rozlewać się rzeką! Cierpienia katolików przypominają te z antycznego Rzymu i tylko patrzeć, jak zaczną nas na pożarcie lwom rzucać do klatek. Wiele odwagi mieć należy, aby przykładem Rajców miasta Lublina stawić czoła tej zgrozie. Nikt, a przecież nauczanie Kościoła jest klarowne, nie zauważył ile różne europejskie ustawy szkód w lonie rodziny czynić poczęły!

Nawet sądy hierarchom grozić czelność mają i na sprzeciw prawdziwych Polaków, a więc najwierniejszych synów Kościoła głuchymi zdawać się są! Radni zauważyli ten niegodny trend aby tysiące wyrośniętych chłopaków do Domów Bożych w prowokujących grzech strojach przychodzili by kusić i szukać możliwości wyłudzenia pieniędzy .... Calu kraj ku ruinie i upadkowi pójdzie, jeśli Polacy nie postawia temu tamy z cial i serc swoich ... 

ataki na Kościół i ludzi, którym Dom Boży jest sercu bliski zaczyna niepohamowaną rozlewać się rzeką! Cierpienia katolików przypominają te z antycznego Rzymu i tylko patrzeć, jak zaczną nas na pożarcie lwom rzucać do klatek. Wiele odwagi mieć należy, aby przykładem Rajców miasta Lublina stawić czoła tej zgrozie. Nikt, a przecież nauczanie Kościoła jest klarowne, nie zauważył ile różne europejskie ustawy szkód w lonie rodziny czynić poczęły!

Nawet sądy hierarchom grozić czelność mają i na sprzeciw prawdziwych Polaków, a więc na... rozwiń

Avatar
serotonin / 27 marca 2015 o 08:55
0

Tradycyjnie PiS-uary nie przejmują się miastem, tylko jakimiś duperelami, ale może i dobrze, że Lublin ich nie interesuje, bo znając ich umiejętności, to juz dawno bylibyśmy w gruzach, a zwłaszcza niejakiego Tułajewa, który jest kompletnym idiotą.

Avatar
Gość / 27 marca 2015 o 13:23
0

no niestety w radzie miasta jest 14 PiSowców którzy gadają tylko o seksie i masturbacji, na szczęście jest jeszcze koalicja PO+WL którą interesują ważniejsze tematy - budowa szkół i żłobków, remonty ulic itp itd

Avatar
sssssss / 27 marca 2015 o 12:11
0

sssssssssssss akurat mamy dobrego gospodarza w Lublinie, który wręcz pali się do roboty :) miasto się wreszcie zaczęło rozwijać więc nie do końca wiem o czym piszesz i co próbujesz nam przekazać

ps: gdzie teraz mieszkasz? Kraśnik? Biała Podlaska? :lol:

Gdyby mój komentarz został przeczytany i zrozumiały bardziej dokładnie przez osobę  która na niego odpowiedziała  to zrozumiałaby ona że nie piszę o samym prezydencje Lublina  tylko o urzędnikach i radzie miasta,którzy tak naprawdę rządzą  tym miastem i bez których sam prezydent nie podejmie żadnych poważniejszych decyzji.

P.S: a dla zaspokojenia Pani/Pana ciekawości od paru lat bardzo dobrze funkcjonuje mi się w Wrocławiu. :D

rozwiń
Avatar
cyk / 27 marca 2015 o 11:31
0

Kto zrobi porządek w tym "Centrum Kultury" działania obecnych kreatorów są dalekie od  kultury, jest to układ towarzysko- rodzinny do kultury nic nie wnoszący!

Avatar
x / 27 marca 2015 o 11:27
0

sssssssssssss akurat mamy dobrego gospodarza w Lublinie, który wręcz pali się do roboty :) miasto się wreszcie zaczęło rozwijać więc nie do końca wiem o czym piszesz i co próbujesz nam przekazać

ps: gdzie teraz mieszkasz? Kraśnik? Biała Podlaska? :lol:

Avatar
ssssssssss / 27 marca 2015 o 10:57
0

Jestem Lublinianinem z pochodzenia i nie mogąc pokonać głupoty i skostniałej mentalności szczególnie włodarzy i urzędników Lubelskich parę lat temu wyprowadziłem się do bardziej cywilizowanej części kraju,jednak od czasu do zaglądam  na internetowe wydania Lubelskich gazet.

Niestety z tego co czytam myślenie Lubelskich włodarzy przez parę lat nie poprawiło się a wręcz pogorszyło,wzięliby się lepiej do roboty,zamiast udawać że pracują i pomyśleliby lepiej  jak zatrzymać młodych, ambitnych, pracowitych ludzi którzy chcieliby coś dla  Lublina zrobić,ale ciągle rzucane są im kłody pod nogi.Jak tak dalej pójdzie to Lublin rzeczywiście zostanie zaściankiem.

Wszystkim którzy mają jeszcze siły coś w Lublinie zmieniać życzę szczęścia,natomiast tym którzy siły już stracili a mają możliwości i chęci wyprowadzki radzę zrobić to jak najszybciej,bo na to żeby  Lublinem zaczęli rządzić mądrzy ludzie szanse są nikłe.

Jestem Lublinianinem z pochodzenia i nie mogąc pokonać głupoty i skostniałej mentalności szczególnie włodarzy i urzędników Lubelskich parę lat temu wyprowadziłem się do bardziej cywilizowanej części kraju,jednak od czasu do zaglądam  na internetowe wydania Lubelskich gazet.

Niestety z tego co czytam myślenie Lubelskich włodarzy przez parę lat nie poprawiło się a wręcz pogorszyło,wzięliby się lepiej do roboty,zamiast udawać że pracują i pomyśleliby lepiej  jak zatrzymać młodych, ambitnych, pracowitych ludzi którzy chcieli... rozwiń

Avatar
oddany sprawie ... / 27 marca 2015 o 09:52
0

Mam nadzieję na odwagę mieszkańców Lublina i ich ostracyzm w stosunku do obecnych włodarzy, jaki powinien spotkać rządzącą koalicję przy najbliższych wyborach. Niedopuszczalnym jest pomijanie słusznych i postępowych inicjatyw opozycji.

Koło Naukowe Młodych Katolickich Ekologów (będzie powołane już wkrótce) zamierzało wystąpić do władz miasta o dofinansowanie ze środków EU pracy naukowej pod tytułem "Ilość  wody świeconej możliwa do uzyskania z nurtu Bystrzycy po wprowadzeniu obowiązku odprowadzenia do kasy miejscowej Kurii Biskupiej 10% środków przeznaczanych na ochronę środowiska naturalnego bobrów we wschodnich regionach Polski" 

Antyspołeczna postawa RM, tak widoczna podczas wczorajszych obrad, nie rokuje nadziei na powodzenie tej, koniecznej z punktu widzenia prawdziwych Polaków, inicjatywy dojścia do prawdy!

Ubolewamy nad tym i liczymy na wsparcie hierarchów dbałych o szczęście młodych, przystojnych i radosnych przyjaciół.

Mam nadzieję na odwagę mieszkańców Lublina i ich ostracyzm w stosunku do obecnych włodarzy, jaki powinien spotkać rządzącą koalicję przy najbliższych wyborach. Niedopuszczalnym jest pomijanie słusznych i postępowych inicjatyw opozycji.

Koło Naukowe Młodych Katolickich Ekologów (będzie powołane już wkrótce) zamierzało wystąpić do władz miasta o dofinansowanie ze środków EU pracy naukowej pod tytułem "Ilość  wody świeconej możliwa do uzyskania z nurtu Bystrzycy po wprowadzeniu obowiązku odprowadzenia do kasy miejscowej Kuri... rozwiń

Avatar
Anna / 27 marca 2015 o 09:18
0

Niech zajmą się lepiej czymś pożytecznym.

Avatar
serotonin / 27 marca 2015 o 09:05
0

ataki na Kościół i ludzi, którym Dom Boży jest sercu bliski zaczyna niepohamowaną rozlewać się rzeką! Cierpienia katolików przypominają te z antycznego Rzymu i tylko patrzeć, jak zaczną nas na pożarcie lwom rzucać do klatek. Wiele odwagi mieć należy, aby przykładem Rajców miasta Lublina stawić czoła tej zgrozie. Nikt, a przecież nauczanie Kościoła jest klarowne, nie zauważył ile różne europejskie ustawy szkód w lonie rodziny czynić poczęły!

Nawet sądy hierarchom grozić czelność mają i na sprzeciw prawdziwych Polaków, a więc najwierniejszych synów Kościoła głuchymi zdawać się są! Radni zauważyli ten niegodny trend aby tysiące wyrośniętych chłopaków do Domów Bożych w prowokujących grzech strojach przychodzili by kusić i szukać możliwości wyłudzenia pieniędzy .... Calu kraj ku ruinie i upadkowi pójdzie, jeśli Polacy nie postawia temu tamy z cial i serc swoich ... 

Ty sobie jaja robisz, bo nie można być aż tak głupim...

Ty sobie jaja robisz, bo nie można być aż tak głupim...

rozwiń
Avatar
o jk / 27 marca 2015 o 08:56
0

ataki na Kościół i ludzi, którym Dom Boży jest sercu bliski zaczyna niepohamowaną rozlewać się rzeką! Cierpienia katolików przypominają te z antycznego Rzymu i tylko patrzeć, jak zaczną nas na pożarcie lwom rzucać do klatek. Wiele odwagi mieć należy, aby przykładem Rajców miasta Lublina stawić czoła tej zgrozie. Nikt, a przecież nauczanie Kościoła jest klarowne, nie zauważył ile różne europejskie ustawy szkód w lonie rodziny czynić poczęły!

Nawet sądy hierarchom grozić czelność mają i na sprzeciw prawdziwych Polaków, a więc najwierniejszych synów Kościoła głuchymi zdawać się są! Radni zauważyli ten niegodny trend aby tysiące wyrośniętych chłopaków do Domów Bożych w prowokujących grzech strojach przychodzili by kusić i szukać możliwości wyłudzenia pieniędzy .... Calu kraj ku ruinie i upadkowi pójdzie, jeśli Polacy nie postawia temu tamy z cial i serc swoich ... 

ataki na Kościół i ludzi, którym Dom Boży jest sercu bliski zaczyna niepohamowaną rozlewać się rzeką! Cierpienia katolików przypominają te z antycznego Rzymu i tylko patrzeć, jak zaczną nas na pożarcie lwom rzucać do klatek. Wiele odwagi mieć należy, aby przykładem Rajców miasta Lublina stawić czoła tej zgrozie. Nikt, a przecież nauczanie Kościoła jest klarowne, nie zauważył ile różne europejskie ustawy szkód w lonie rodziny czynić poczęły!

Nawet sądy hierarchom grozić czelność mają i na sprzeciw prawdziwych Polaków, a więc na... rozwiń

Avatar
serotonin / 27 marca 2015 o 08:55
0

Tradycyjnie PiS-uary nie przejmują się miastem, tylko jakimiś duperelami, ale może i dobrze, że Lublin ich nie interesuje, bo znając ich umiejętności, to juz dawno bylibyśmy w gruzach, a zwłaszcza niejakiego Tułajewa, który jest kompletnym idiotą.

Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 0 0

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 0 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 7 1

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 1 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia]
galeria

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia] 3 3

Na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego odbyły się 94 mistrzostwa Polski. Padło wiele bardzo dobrych wyników. Sam obiekt też spisał się znakomicie, a jego bieżnia należy do najszybszych w kraju

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile 0 2

Kierowca wpadł autem do rowu. Nie przejął się i razem z pasażerami postanowił pójść na piwo do pobliskiego sklepu. Mężczyzna miał 3 promile, a jego koledzy po 4.

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty 34 15

Po lekarzach rezydentach oraz pielęgniarkach podwyżek zażądali szpitalni technicy wykonujący badania tomografem, USG, EKG, rezonans i prześwietlenia oraz wymierzone w raka zabiegi radioterapii. W szpitalu przy al. Kraśnickiej weszli w spór z dyrekcją, tak jak ich koledzy ze szpitala przy ul. Jaczewskiego w Lublinie i z Kraśnika. Szykują się do tego także w innych placówkach

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać 6 1

Chociaż brakowało sił z powodu ciężkich treningów, to piłkarze Jacka Magnuszewskiego zaliczyli w kolejne sparingowe zwycięstwo. Tym razem Wisła pokonała na wyjeździe czwartoligową Energię Kozienice 3:2. I to na boisku rywala

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie
27 lipca 2018, 21:00

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Ruchu Solidarności Rodzin zaprasza na ostatnie lipcowe projekcje w ramach plenerowego Kina w Bramie (ul. Królewska 3). W dniach 27-28 lipca zobaczymy klasyczną polską produkcję Doktor Murek oraz oscarowe, epickie kino Mela Gibsona Przełęcz Ocalonych.

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia]

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia] 0 9

Pięć osób trafiło do szpitala po tym, jak kierująca BMW straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo. Próbowała uniknąć zderzenia z dzikiem

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia]
galeria

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia] 30 10

Tragiczny wypadek na drodze Józefów - Hamernia w powiecie biłgorajskim. Nie żyje 48-letni motocyklista

We trzech pobili 31-latka z Lublina

We trzech pobili 31-latka z Lublina 0 3

Trzech bandytów pobiło mieszkańca Lublina. 31-latek przebywa w szpitalu

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego 0 7

Do piątku spodziewana jest dostawa ośmiu nowych autobusów zamówionych przez miasto w lubelskim Ursusie. Taki termin podał miastu dostawca pojazdów, który zgodnie z umową powinien je przekazać do 29 maja. Umowa dawała mu dodatkowy czas do 29 czerwca, ale i ten termin został przekroczony.

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą 0 0

Rozmowa z Jackiem Bąkiem, byłym piłkarzem, 96-krotnym reprezentantem Polski

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!