Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gościu powiedz jej co chce usłyszeć : " bedziesz wieczna jak... lenin"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tym jak to Ryfka z samym Prusem rozprawiali i śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryfka nieśmiertelna, a myślałem że to PiSiory bliżej Nieba i Ojca Dyrektora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dzieci, małe dzieci z pisakownicy skarżą się a wiadomo że polityka jest brudna jak piaskownica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryfka, obejrzyj "Ławeczkę" (skecz). I zjedz Snickersa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I na takich debili idą nasze pieniądze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz, że dekada to 10 lat. Masz prawo nie wierzyć w Boga. Dziesięć dekad nie wytrwasz w tym bezsensownym zaudaniu się. Dlaczego milczysz w polskiej sprawie? Dlaczego nie dostrzegasz moich wyników? Nie masz Boga w sercu swym? Andrew John Wiles nie zbliżył się nawet do dowodu WTF i za swoje brednie rzekomo wykazujące fałszywość FE otrzymał nagrodę Nobla w postaci Medalu Abela. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oświadczam tym dwojgu, że umrą na pewno, tylko jeszcze nie wiem kiedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On, ten z PIS nie powiedział "zginiesz". Zapewne powiedział "umrzesz'. To nic nie znaczy, bo każdemu wolno jest powiedzieć w każdej sytuacji - "umrzesz". Należy to rozumieć - dobrze się zastanów nad swoim postępowaniem. Moje wyniki nie wychodzą poza poziom szkoły średniej. Wiesz, że dekada to 10 lat. Masz prawo nie wierzyć w Boga. Dziesięć dekad nie wytrwasz w tym bezsensownym zaudaniu się. Dlaczego milczysz w polskiej sprawie? Dlaczego nie dostrzegasz moich wyników? Nie masz Boga w sercu swym? Andrew John Wiles nie zbliżył się nawet do dowodu WTF i za swoje brednie rzekomo wykazujące fałszywość FE otrzymał nagrodę Nobla w postaci Medalu Abela. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdanie "W każdej chwili mogę samą myślą wysłać każdego do Św. Piotra" jest zdaniem falszywym, ale nie musi być ono uznane za zdanie fałszywe. Niezależnie od wartości logicznej tego zdania ktoś może faktycznie wysłać kogoś do Św. Piotra. W polu zabóstw nie muszą obowiązywać prawa logiczne. Nade wszystko zbrodnia zabójstwa lub morderswta musi dawać konkretne wyniki. Za zabójstwo bez sensu musi być kara śmierci. Załóżmy, że wysłałbym do Św. Piotra wiele osób. Nic bym nie zyskał. Ale mam taką możliwość - bez wychodzenia z domu i bez jakiegokolwiek pośrednictwa. Mogę zabić każdego samą myślą. A SKĄD TO WIESZ? Chcesz się przekonać? Bzdura, bo ten wysłany do Św. Piotra już nie powie, że rzeczywiście się przekonał. Prawo do eutanazji w RP nie istnieje. Może należałoby wprowadzić prawo do dożywocia na prośbę niewinnego obywatela. Moje wyniki nie wychodzą poza poziom szkoły średniej. Wiesz, że dekada to 10 lat. Masz prawo nie wierzyć w Boga. Dziesięć dekad nie wytrwasz w tym bezsensownym zaudaniu się. Dlaczego milczysz w polskiej sprawie? Dlaczego nie dostrzegasz moich wyników? Nie masz Boga w sercu swym? Andrew John Wiles nie zbliżył się nawet do dowodu WTF i za swoje brednie rzekomo wykazujące fałszywość FE otrzymał nagrodę Nobla w postaci Medalu Abela. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czas nieubłaganie upływa. Teoretycznie poważni ludzie tracą zufanie dane im od tzw. motłochu. W tej sytuacji Ci wybrani muszą odejść z parlamentu, by ponownie zasilić zbiór zwany motłochem. W przeciwnym razie oznajmię Bogu i motłochowi: Panie Boże, posyłam Ci kilka dusz , których uczynki przekroczyły wszelkie zrozumienie. Załóżmy, ze to się stało. Co zyskałem? Nic nie zyskałem. To już wiem. Zrozumiano!!!! Moje wyniki nie wychodzą poza poziom szkoły średniej. Wiesz, że dekada to 10 lat. Masz prawo nie wierzyć w Boga. Dziesięć dekad nie wytrwasz w tym bezsensownym zaudaniu się. Dlaczego milczysz w polskiej sprawie? Dlaczego nie dostrzegasz moich wyników? Nie masz Boga w sercu swym? Andrew John Wiles nie zbliżył się nawet do dowodu WTF i za swoje brednie rzekomo wykazujące fałszywość FE otrzymał nagrodę Nobla w postaci Medalu Abela. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś przed wojną imię Ryfka często nosiły Żydówki. Oczywiście ta Pani na pewno jest Polką a ja osobiście do Żydów (w tym Żydówek) nic nie mam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FE jest następujące: Załóżmy, że dla niektórych liczb pierwszych q>3 równanie X^{q} + Y^{q} = Z^{q} ma rozwiązania właściwe (primitive triple) [X,Y,Z] zawarte w {1,2,3,...}. Andrew John Wiles otrzymał nagrodę Nobla za rzekome wykazanie fałszywości FE. Po pierwsze, Anglik rozpatrywał przypadek, w którym wykładnik q nie jest podzielnikiem iloczynu XYZ, co jest niedopuszczalne, gdyż q musi dzielić albo X albo Y albo X+Y i Z. Po drugie, Anglik pominął dwa przypadki, w których liczby X,Y są nieparzyste i liczba Z jest parzysta (jeden, gdy q dzieli sumę potęg i drugi, gdy q nie dzieli sumy potęg). Po trzecie, Anglik pominął przypadek, w którym X+Y dzieli. sumę potęg X^{q} + Y^{q}. Zatem Anglik nie udowodnił WTF (nawet, gdyby jego brednie uznać za dowód w niektórych przypadkach) w więcej, niż czterech przypadkach, gdyż q jeśli dzileli X+Y, to dzileli Z. Jest oczywiste, że X+Y jest podzielnikiem naturalnym sumy potęg X^{q} +Y^{q}, a mianowicie [X+Y+(-Y)]^{q} + Y^{q}, gdyż potęgi (-Y)^{q} i Y^{q} redukują się. Ponadto, oprócz mnie, nikt na świecie nie udowodnił WTF dla n=4 i nikt na świecie nie udowodnił innego twierdzenia, które zastępowałoby dowód WTF dla n=4. Fermat Equation (FE) nie wynika z krzywych Freya. Krzywe Freya nie są następnikami FE. To oznacza, że krzywe Freya nie mają nic wspólnego z FE i FE nie ma nic wspólnego z krzywymi Freya. Wplątanie potęg z FE do krzywej Freya jest pozbawione sensu, tym bardziej, że Wiles ani nie zdefiniował ani nie określił na mocy poprzedników (przesłanek) implikacji postaci podstaw X,Y,Z potęg X^{q},Y^{q},Z^{q}. Z uporem maniaka Wiles oblicza deltę, która jest równa (XYZ)^{2q}, czyli jest kwadratem iloczynu potęg z FE. Bez określenia postaci liczb X,Y i Z nie jest możliwe uzyskanie sprzecznośći ani na mocy jakiegoś lematu ani na mocy hipotezy Tanijamy ani w żaden inny sposób. Nastąpiła więc kolejna zbrodnia na narodowści polskiej, nie dlatego, że Medal Abela należy się LWG, lecz dlatego, że nikt na świecie nie zna wyników LWG. W tej sytuacji mógłbym bez żadnego problemu ..., po prostu pozostawić ten problem w spokoju. To nie jest takie proste, bo wtedy znaczyłoby to, że Polacy mają pracować za darmo. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekałem na korytarzu. Nagle usłyszałem jakiś znajomy tekst: 'ja się będę opierała, wy mnie radni ciągcie, ... '. Dokładnie tak, jak w góralskim przysłowiu. Ale do toalety damskiej nie wszedłem. Nie lubię braku komfortu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam i nie słyszałem ani o tym Prusie, ani o tej Ryfce. Skąd ci ludzie wzięli się w radzie miasta? Co oni zrobili dla mieszkańców? Kto ich umieścił na liście partyjnej? Kto na nich głosował i dlaczego? Słyszałem tylko, że ten Prus ma coś wspólnego ze SKOK-iem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...