Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 kwietnia 2016 r.
9:01

Radna: On powiedział do mnie: "umrzesz". Radny: Powiedziałem do siebie "wszyscy kiedyś umrzemy"

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 35 A A
Radna Ryfka ocenia tłumaczenia radnego Prusa jako „pokrętne i niewiarygodne”<br />
Radna Ryfka ocenia tłumaczenia radnego Prusa jako „pokrętne i niewiarygodne”

Jest formalne doniesienie o groźbie, którą miejska radna PO – jak twierdzi – usłyszała od radnego PiS. Ona utrzymuje, że słyszała „umrzesz” i że boi się o życie. On, że powiedział „i tak wszyscy umrzemy”, bo dumał nad rocznicą chrztu Polski

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Wszczęliśmy w tej sprawie dochodzenie – potwierdza podkom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji. Mundurowi będą się teraz głowić nad tym, co dokładnie wydarzyło się w Ratuszu. Na pewno było to w czwartek, w przerwie sesji Rady Miasta, gdy radny Ryszard Prus (PiS) szedł do wyjścia z sali obrad. Po drodze mijał radną Annę Ryfkę (PO) zajmującą miejsce przy drzwiach. I wtedy coś powiedział. Co dokładnie? Co innego przytacza mówiący, co innego słysząca.

– Zagroził mi, mówiąc do mnie „umrzesz” – tak radna Ryfka relacjonowała zdarzenie w czwartek. W tym celu specjalnie zwołana została konferencja prasowa obok sali obrad. – Ja się boję o siebie – mówiła mediom.

– Nic takiego nie powiedziałem – usłyszeli chwilę później dziennikarze od radnego Prusa. – Ja stwierdziłem, tak mi się wydaje, nie pamiętam dokładnie, że i tak wszyscy umrzemy.

Radna zapewniała, że padło słowo „umrzesz”, że ma na to świadków i że zgłosi to prokuraturze. Doniesienie złożyła, ale w komisariacie policji przy Kunickiego. – Zawiadomienie zostało przekazane do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji – potwierdza podkom. Fijołek. – Dochodzenie jest prowadzone w kierunku gróźb karalnych.

Na groźby jest odpowiedni paragraf mówiący, że „jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona”, to grożącego można wsadzić do więzienia na dwa lata. Paragraf brzmi całkiem poważnie, tymczasem spór między radnymi sięga już... oświadczeń w sprawie oświadczeń.

W swoim komunikacie Prus nieco szerzej przedstawia jego wersję zdarzeń z przerwy w obradach:„kontemplowałem zbliżające się obchody z okazji 1050. Rocznicy Chrztu Polski. Kierując się w zadumie do drzwi usłyszałem jakąś wypowiedź Pani Radnej Anny Ryfki o nieobyczajnym zachowaniu w Sejmie RP. Zastanawiając się nad kruchością życia i bezcelowością jałowych sporów wypowiedziałem DO SIEBIE "wszyscy kiedyś umrzemy’’.

Na to oświadczeniem odpowiada radna Ryfka, która tłumaczenia ocenia jako „pokrętne i niewiarygodne”, „żenujące” i uznaje za wymysł „na potrzeby mediów”. – Dlaczego bezpośrednio po zajściu pytany przez dziennikarzy w żaden sposób nie tłumaczył się tak, jak później – pyta radna. Pisze, że groźba „stale dźwięczy” jej w uszach i nie wyobraża sobie, że „można komuś życzyć śmierci”, bo jest z innej opcji politycznej i pozwolił sobie na „krytykę obecnych zachowań mających miejsce w Sejmie”.

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
sąsiad / 22 kwietnia 2016 o 08:08
0

Nie znam i nie słyszałem ani o tym Prusie, ani o tej Ryfce. Skąd ci ludzie wzięli się w radzie miasta? Co oni zrobili dla mieszkańców? Kto ich umieścił na liście partyjnej? Kto na nich głosował i dlaczego? Słyszałem tylko, że ten Prus ma coś wspólnego ze SKOK-iem.

Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 06:40
0
Czekałem na korytarzu. Nagle usłyszałem jakiś znajomy tekst: 'ja się będę opierała, wy mnie radni ciągcie, ... '. Dokładnie tak, jak w góralskim przysłowiu. Ale do toalety damskiej nie wszedłem. Nie lubię braku komfortu.
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 05:38
0
FE jest następujące: Załóżmy, że dla niektórych liczb pierwszych q>3 równanie X^{q} + Y^{q} = Z^{q} ma rozwiązania właściwe (primitive triple) [X,Y,Z] zawarte w {1,2,3,...}. Andrew John Wiles otrzymał nagrodę Nobla za rzekome wykazanie fałszywości FE. Po pierwsze, Anglik rozpatrywał przypadek, w którym wykładnik q nie jest podzielnikiem iloczynu XYZ, co jest niedopuszczalne, gdyż q musi dzielić albo X albo Y albo X+Y i Z. Po drugie, Anglik pominął dwa przypadki, w których liczby X,Y są nieparzyste i liczba Z jest parzysta (jeden, gdy q dzieli sumę potęg i drugi, gdy q nie dzieli sumy potęg). Po trzecie, Anglik pominął przypadek, w którym X+Y dzieli. sumę potęg X^{q} + Y^{q}. Zatem Anglik nie udowodnił WTF (nawet, gdyby jego brednie uznać za dowód w niektórych przypadkach) w więcej, niż czterech przypadkach, gdyż q jeśli dzileli X+Y, to dzileli Z. Jest oczywiste, że X+Y jest podzielnikiem naturalnym sumy potęg X^{q} +Y^{q}, a mianowicie [X+Y+(-Y)]^{q} + Y^{q}, gdyż potęgi (-Y)^{q} i Y^{q} redukują się. Ponadto, oprócz mnie, nikt na świecie nie udowodnił WTF dla n=4 i nikt na świecie nie udowodnił innego twierdzenia, które zastępowałoby dowód WTF dla n=4. Fermat Equation (FE) nie wynika z krzywych Freya. Krzywe Freya nie są następnikami FE. To oznacza, że krzywe Freya nie mają nic wspólnego z FE i FE nie ma nic wspólnego z krzywymi Freya. Wplątanie potęg z FE do krzywej Freya jest pozbawione sensu, tym bardziej, że Wiles ani nie zdefiniował ani nie określił na mocy poprzedników (przesłanek) implikacji postaci podstaw X,Y,Z potęg X^{q},Y^{q},Z^{q}. Z uporem maniaka Wiles oblicza deltę, która jest równa (XYZ)^{2q}, czyli jest kwadratem iloczynu potęg z FE. Bez określenia postaci liczb X,Y i Z nie jest możliwe uzyskanie sprzecznośći ani na mocy jakiegoś lematu ani na mocy hipotezy Tanijamy ani w żaden inny sposób. Nastąpiła więc kolejna zbrodnia na narodowści polskiej, nie dlatego, że Medal Abela należy się LWG, lecz dlatego, że nikt na świecie nie zna wyników LWG. W tej sytuacji mógłbym bez żadnego problemu ..., po prostu pozostawić ten problem w spokoju. To nie jest takie proste, bo wtedy znaczyłoby to, że Polacy mają pracować za darmo. Google: lwgula
FE jest następujące: Załóżmy, że dla niektórych liczb pierwszych q>3 równanie X^{q} + Y^{q} = Z^{q} ma rozwiązania właściwe (primitive triple) [X,Y,Z] zawarte w {1,2,3,...}. Andrew John Wiles otrzymał nagrodę Nobla za rzekome wykazanie fałszywości FE. Po pierwsze, Anglik rozpatrywał przypadek, w którym wykładnik q nie jest podzielnikiem iloczynu XYZ, co jest niedopuszczalne, gdyż q musi dzielić albo X albo Y albo X+Y i Z. Po drugie, Anglik pominął dwa przypadki, w których liczby X,Y są nieparzyste i liczba Z jest parzysta (jeden, gdy q d... rozwiń
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 03:08
0
Kiedyś przed wojną imię Ryfka często nosiły Żydówki. Oczywiście ta Pani na pewno jest Polką a ja osobiście do Żydów (w tym Żydówek) nic nie mam...
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 02:55
0
A czas nieubłaganie upływa. Teoretycznie poważni ludzie tracą zufanie dane im od tzw. motłochu. W tej sytuacji Ci wybrani muszą odejść z parlamentu, by ponownie zasilić zbiór zwany motłochem. W przeciwnym razie oznajmię Bogu i motłochowi: Panie Boże, posyłam Ci kilka dusz , których uczynki przekroczyły wszelkie zrozumienie. Załóżmy, ze to się stało. Co zyskałem? Nic nie zyskałem. To już wiem. Zrozumiano!!!! Moje wyniki nie wychodzą poza poziom szkoły średniej. Wiesz, że dekada to 10 lat. Masz prawo nie wierzyć w Boga. Dziesięć dekad nie wytrwasz w tym bezsensownym zaudaniu się. Dlaczego milczysz w polskiej sprawie? Dlaczego nie dostrzegasz moich wyników? Nie masz Boga w sercu swym? Andrew John Wiles nie zbliżył się nawet do dowodu WTF i za swoje brednie rzekomo wykazujące fałszywość FE otrzymał nagrodę Nobla w postaci Medalu Abela. Google: lwgula
A czas nieubłaganie upływa. Teoretycznie poważni ludzie tracą zufanie dane im od tzw. motłochu. W tej sytuacji Ci wybrani muszą odejść z parlamentu, by ponownie zasilić zbiór zwany motłochem. W przeciwnym razie oznajmię Bogu i motłochowi: Panie Boże, posyłam Ci kilka dusz , których uczynki przekroczyły wszelkie zrozumienie. Załóżmy, ze to się stało. Co zyskałem? Nic nie zyskałem. To już wiem. Zrozumiano!!!! Moje wyniki nie wychodzą poza poziom szkoły średniej. Wiesz, że dekada to 10 lat. Masz prawo nie wierzyć w Boga. Dziesięć dekad nie wytr... rozwiń
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 02:31
0
Zdanie "W każdej chwili mogę samą myślą wysłać każdego do Św. Piotra" jest zdaniem falszywym, ale nie musi być ono uznane za zdanie fałszywe. Niezależnie od wartości logicznej tego zdania ktoś może faktycznie wysłać kogoś do Św. Piotra. W polu zabóstw nie muszą obowiązywać prawa logiczne. Nade wszystko zbrodnia zabójstwa lub morderswta musi dawać konkretne wyniki. Za zabójstwo bez sensu musi być kara śmierci. Załóżmy, że wysłałbym do Św. Piotra wiele osób. Nic bym nie zyskał. Ale mam taką możliwość - bez wychodzenia z domu i bez jakiegokolwiek pośrednictwa. Mogę zabić każdego samą myślą. A SKĄD TO WIESZ? Chcesz się przekonać? Bzdura, bo ten wysłany do Św. Piotra już nie powie, że rzeczywiście się przekonał. Prawo do eutanazji w RP nie istnieje. Może należałoby wprowadzić prawo do dożywocia na prośbę niewinnego obywatela. Moje wyniki nie wychodzą poza poziom szkoły średniej. Wiesz, że dekada to 10 lat. Masz prawo nie wierzyć w Boga. Dziesięć dekad nie wytrwasz w tym bezsensownym zaudaniu się. Dlaczego milczysz w polskiej sprawie? Dlaczego nie dostrzegasz moich wyników? Nie masz Boga w sercu swym? Andrew John Wiles nie zbliżył się nawet do dowodu WTF i za swoje brednie rzekomo wykazujące fałszywość FE otrzymał nagrodę Nobla w postaci Medalu Abela. Google: lwgula
Zdanie "W każdej chwili mogę samą myślą wysłać każdego do Św. Piotra" jest zdaniem falszywym, ale nie musi być ono uznane za zdanie fałszywe. Niezależnie od wartości logicznej tego zdania ktoś może faktycznie wysłać kogoś do Św. Piotra. W polu zabóstw nie muszą obowiązywać prawa logiczne. Nade wszystko zbrodnia zabójstwa lub morderswta musi dawać konkretne wyniki. Za zabójstwo bez sensu musi być kara śmierci. Załóżmy, że wysłałbym do Św. Piotra wiele osób. Nic bym nie zyskał. Ale mam taką możliwość - bez wychodzenia z domu i bez j... rozwiń
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 02:07
0
On, ten z PIS nie powiedział "zginiesz". Zapewne powiedział "umrzesz'. To nic nie znaczy, bo każdemu wolno jest powiedzieć w każdej sytuacji - "umrzesz". Należy to rozumieć - dobrze się zastanów nad swoim postępowaniem. Moje wyniki nie wychodzą poza poziom szkoły średniej. Wiesz, że dekada to 10 lat. Masz prawo nie wierzyć w Boga. Dziesięć dekad nie wytrwasz w tym bezsensownym zaudaniu się. Dlaczego milczysz w polskiej sprawie? Dlaczego nie dostrzegasz moich wyników? Nie masz Boga w sercu swym? Andrew John Wiles nie zbliżył się nawet do dowodu WTF i za swoje brednie rzekomo wykazujące fałszywość FE otrzymał nagrodę Nobla w postaci Medalu Abela. Google: lwgula
On, ten z PIS nie powiedział "zginiesz". Zapewne powiedział "umrzesz'. To nic nie znaczy, bo każdemu wolno jest powiedzieć w każdej sytuacji - "umrzesz". Należy to rozumieć - dobrze się zastanów nad swoim postępowaniem. Moje wyniki nie wychodzą poza poziom szkoły średniej. Wiesz, że dekada to 10 lat. Masz prawo nie wierzyć w Boga. Dziesięć dekad nie wytrwasz w tym bezsensownym zaudaniu się. Dlaczego milczysz w polskiej sprawie? Dlaczego nie dostrzegasz moich wyników? Nie masz Boga w sercu ... rozwiń
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 01:58
0
Oświadczam tym dwojgu, że umrą na pewno, tylko jeszcze nie wiem kiedy?
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 01:35
0
Wiesz, że dekada to 10 lat. Masz prawo nie wierzyć w Boga. Dziesięć dekad nie wytrwasz w tym bezsensownym zaudaniu się. Dlaczego milczysz w polskiej sprawie? Dlaczego nie dostrzegasz moich wyników? Nie masz Boga w sercu swym? Andrew John Wiles nie zbliżył się nawet do dowodu WTF i za swoje brednie rzekomo wykazujące fałszywość FE otrzymał nagrodę Nobla w postaci Medalu Abela. Google: lwgula
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 19:48
0

I na takich debili idą nasze pieniądze?

Avatar
sąsiad / 22 kwietnia 2016 o 08:08
0

Nie znam i nie słyszałem ani o tym Prusie, ani o tej Ryfce. Skąd ci ludzie wzięli się w radzie miasta? Co oni zrobili dla mieszkańców? Kto ich umieścił na liście partyjnej? Kto na nich głosował i dlaczego? Słyszałem tylko, że ten Prus ma coś wspólnego ze SKOK-iem.

Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 06:40
0
Czekałem na korytarzu. Nagle usłyszałem jakiś znajomy tekst: 'ja się będę opierała, wy mnie radni ciągcie, ... '. Dokładnie tak, jak w góralskim przysłowiu. Ale do toalety damskiej nie wszedłem. Nie lubię braku komfortu.
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 05:38
0
FE jest następujące: Załóżmy, że dla niektórych liczb pierwszych q>3 równanie X^{q} + Y^{q} = Z^{q} ma rozwiązania właściwe (primitive triple) [X,Y,Z] zawarte w {1,2,3,...}. Andrew John Wiles otrzymał nagrodę Nobla za rzekome wykazanie fałszywości FE. Po pierwsze, Anglik rozpatrywał przypadek, w którym wykładnik q nie jest podzielnikiem iloczynu XYZ, co jest niedopuszczalne, gdyż q musi dzielić albo X albo Y albo X+Y i Z. Po drugie, Anglik pominął dwa przypadki, w których liczby X,Y są nieparzyste i liczba Z jest parzysta (jeden, gdy q dzieli sumę potęg i drugi, gdy q nie dzieli sumy potęg). Po trzecie, Anglik pominął przypadek, w którym X+Y dzieli. sumę potęg X^{q} + Y^{q}. Zatem Anglik nie udowodnił WTF (nawet, gdyby jego brednie uznać za dowód w niektórych przypadkach) w więcej, niż czterech przypadkach, gdyż q jeśli dzileli X+Y, to dzileli Z. Jest oczywiste, że X+Y jest podzielnikiem naturalnym sumy potęg X^{q} +Y^{q}, a mianowicie [X+Y+(-Y)]^{q} + Y^{q}, gdyż potęgi (-Y)^{q} i Y^{q} redukują się. Ponadto, oprócz mnie, nikt na świecie nie udowodnił WTF dla n=4 i nikt na świecie nie udowodnił innego twierdzenia, które zastępowałoby dowód WTF dla n=4. Fermat Equation (FE) nie wynika z krzywych Freya. Krzywe Freya nie są następnikami FE. To oznacza, że krzywe Freya nie mają nic wspólnego z FE i FE nie ma nic wspólnego z krzywymi Freya. Wplątanie potęg z FE do krzywej Freya jest pozbawione sensu, tym bardziej, że Wiles ani nie zdefiniował ani nie określił na mocy poprzedników (przesłanek) implikacji postaci podstaw X,Y,Z potęg X^{q},Y^{q},Z^{q}. Z uporem maniaka Wiles oblicza deltę, która jest równa (XYZ)^{2q}, czyli jest kwadratem iloczynu potęg z FE. Bez określenia postaci liczb X,Y i Z nie jest możliwe uzyskanie sprzecznośći ani na mocy jakiegoś lematu ani na mocy hipotezy Tanijamy ani w żaden inny sposób. Nastąpiła więc kolejna zbrodnia na narodowści polskiej, nie dlatego, że Medal Abela należy się LWG, lecz dlatego, że nikt na świecie nie zna wyników LWG. W tej sytuacji mógłbym bez żadnego problemu ..., po prostu pozostawić ten problem w spokoju. To nie jest takie proste, bo wtedy znaczyłoby to, że Polacy mają pracować za darmo. Google: lwgula
FE jest następujące: Załóżmy, że dla niektórych liczb pierwszych q>3 równanie X^{q} + Y^{q} = Z^{q} ma rozwiązania właściwe (primitive triple) [X,Y,Z] zawarte w {1,2,3,...}. Andrew John Wiles otrzymał nagrodę Nobla za rzekome wykazanie fałszywości FE. Po pierwsze, Anglik rozpatrywał przypadek, w którym wykładnik q nie jest podzielnikiem iloczynu XYZ, co jest niedopuszczalne, gdyż q musi dzielić albo X albo Y albo X+Y i Z. Po drugie, Anglik pominął dwa przypadki, w których liczby X,Y są nieparzyste i liczba Z jest parzysta (jeden, gdy q d... rozwiń
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 03:08
0
Kiedyś przed wojną imię Ryfka często nosiły Żydówki. Oczywiście ta Pani na pewno jest Polką a ja osobiście do Żydów (w tym Żydówek) nic nie mam...
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 02:55
0
A czas nieubłaganie upływa. Teoretycznie poważni ludzie tracą zufanie dane im od tzw. motłochu. W tej sytuacji Ci wybrani muszą odejść z parlamentu, by ponownie zasilić zbiór zwany motłochem. W przeciwnym razie oznajmię Bogu i motłochowi: Panie Boże, posyłam Ci kilka dusz , których uczynki przekroczyły wszelkie zrozumienie. Załóżmy, ze to się stało. Co zyskałem? Nic nie zyskałem. To już wiem. Zrozumiano!!!! Moje wyniki nie wychodzą poza poziom szkoły średniej. Wiesz, że dekada to 10 lat. Masz prawo nie wierzyć w Boga. Dziesięć dekad nie wytrwasz w tym bezsensownym zaudaniu się. Dlaczego milczysz w polskiej sprawie? Dlaczego nie dostrzegasz moich wyników? Nie masz Boga w sercu swym? Andrew John Wiles nie zbliżył się nawet do dowodu WTF i za swoje brednie rzekomo wykazujące fałszywość FE otrzymał nagrodę Nobla w postaci Medalu Abela. Google: lwgula
A czas nieubłaganie upływa. Teoretycznie poważni ludzie tracą zufanie dane im od tzw. motłochu. W tej sytuacji Ci wybrani muszą odejść z parlamentu, by ponownie zasilić zbiór zwany motłochem. W przeciwnym razie oznajmię Bogu i motłochowi: Panie Boże, posyłam Ci kilka dusz , których uczynki przekroczyły wszelkie zrozumienie. Załóżmy, ze to się stało. Co zyskałem? Nic nie zyskałem. To już wiem. Zrozumiano!!!! Moje wyniki nie wychodzą poza poziom szkoły średniej. Wiesz, że dekada to 10 lat. Masz prawo nie wierzyć w Boga. Dziesięć dekad nie wytr... rozwiń
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 02:31
0
Zdanie "W każdej chwili mogę samą myślą wysłać każdego do Św. Piotra" jest zdaniem falszywym, ale nie musi być ono uznane za zdanie fałszywe. Niezależnie od wartości logicznej tego zdania ktoś może faktycznie wysłać kogoś do Św. Piotra. W polu zabóstw nie muszą obowiązywać prawa logiczne. Nade wszystko zbrodnia zabójstwa lub morderswta musi dawać konkretne wyniki. Za zabójstwo bez sensu musi być kara śmierci. Załóżmy, że wysłałbym do Św. Piotra wiele osób. Nic bym nie zyskał. Ale mam taką możliwość - bez wychodzenia z domu i bez jakiegokolwiek pośrednictwa. Mogę zabić każdego samą myślą. A SKĄD TO WIESZ? Chcesz się przekonać? Bzdura, bo ten wysłany do Św. Piotra już nie powie, że rzeczywiście się przekonał. Prawo do eutanazji w RP nie istnieje. Może należałoby wprowadzić prawo do dożywocia na prośbę niewinnego obywatela. Moje wyniki nie wychodzą poza poziom szkoły średniej. Wiesz, że dekada to 10 lat. Masz prawo nie wierzyć w Boga. Dziesięć dekad nie wytrwasz w tym bezsensownym zaudaniu się. Dlaczego milczysz w polskiej sprawie? Dlaczego nie dostrzegasz moich wyników? Nie masz Boga w sercu swym? Andrew John Wiles nie zbliżył się nawet do dowodu WTF i za swoje brednie rzekomo wykazujące fałszywość FE otrzymał nagrodę Nobla w postaci Medalu Abela. Google: lwgula
Zdanie "W każdej chwili mogę samą myślą wysłać każdego do Św. Piotra" jest zdaniem falszywym, ale nie musi być ono uznane za zdanie fałszywe. Niezależnie od wartości logicznej tego zdania ktoś może faktycznie wysłać kogoś do Św. Piotra. W polu zabóstw nie muszą obowiązywać prawa logiczne. Nade wszystko zbrodnia zabójstwa lub morderswta musi dawać konkretne wyniki. Za zabójstwo bez sensu musi być kara śmierci. Załóżmy, że wysłałbym do Św. Piotra wiele osób. Nic bym nie zyskał. Ale mam taką możliwość - bez wychodzenia z domu i bez j... rozwiń
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 02:07
0
On, ten z PIS nie powiedział "zginiesz". Zapewne powiedział "umrzesz'. To nic nie znaczy, bo każdemu wolno jest powiedzieć w każdej sytuacji - "umrzesz". Należy to rozumieć - dobrze się zastanów nad swoim postępowaniem. Moje wyniki nie wychodzą poza poziom szkoły średniej. Wiesz, że dekada to 10 lat. Masz prawo nie wierzyć w Boga. Dziesięć dekad nie wytrwasz w tym bezsensownym zaudaniu się. Dlaczego milczysz w polskiej sprawie? Dlaczego nie dostrzegasz moich wyników? Nie masz Boga w sercu swym? Andrew John Wiles nie zbliżył się nawet do dowodu WTF i za swoje brednie rzekomo wykazujące fałszywość FE otrzymał nagrodę Nobla w postaci Medalu Abela. Google: lwgula
On, ten z PIS nie powiedział "zginiesz". Zapewne powiedział "umrzesz'. To nic nie znaczy, bo każdemu wolno jest powiedzieć w każdej sytuacji - "umrzesz". Należy to rozumieć - dobrze się zastanów nad swoim postępowaniem. Moje wyniki nie wychodzą poza poziom szkoły średniej. Wiesz, że dekada to 10 lat. Masz prawo nie wierzyć w Boga. Dziesięć dekad nie wytrwasz w tym bezsensownym zaudaniu się. Dlaczego milczysz w polskiej sprawie? Dlaczego nie dostrzegasz moich wyników? Nie masz Boga w sercu ... rozwiń
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 01:58
0
Oświadczam tym dwojgu, że umrą na pewno, tylko jeszcze nie wiem kiedy?
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 01:35
0
Wiesz, że dekada to 10 lat. Masz prawo nie wierzyć w Boga. Dziesięć dekad nie wytrwasz w tym bezsensownym zaudaniu się. Dlaczego milczysz w polskiej sprawie? Dlaczego nie dostrzegasz moich wyników? Nie masz Boga w sercu swym? Andrew John Wiles nie zbliżył się nawet do dowodu WTF i za swoje brednie rzekomo wykazujące fałszywość FE otrzymał nagrodę Nobla w postaci Medalu Abela. Google: lwgula
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 19:48
0

I na takich debili idą nasze pieniądze?

Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 13 7

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 424 37

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 7 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 15 8

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 5

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi 4 2

Zgodnie z nowym prawem radni obniżyli wynagrodzenie wójta Końskowoli. Stanisław Gołębiowski od lipca będzie otrzymywał niecałe 10,2 tys. złotych, zamiast dotychczasowych 12,1 tys. złotych miesięcznie. To efekt nowych przepisów z ustawy o samorządach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!