Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni nie odwołali wicemarszałka Sosnowskiego

Utworzony przez Gość, 28 grudnia 2012 r. o 17:10 Powrót do artykułu
Kolejna kompromitacja całego zarządu a dno hetmana !!!!!!! Po co szukał następcę ? I co zesrał sie w portki gnojek !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręka rękę myje, czego można spodziewać się po PSL, chociaż myślałam, że Pan Hetman coś zmieni, ale widzę, że niczym się nie różni, zawiodłam się na całej linii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie skrzywdzimy człowieka. Swój chłop Radni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monia napisał:
Ręka rękę myje, czego można spodziewać się po PSL, chociaż myślałam, że Pan Hetman coś zmieni, ale widzę, że niczym się nie różni, zawiodłam się na całej linii.
Ręka ręke myje bo obie brudne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PSL - owskiej rodzinie kłopotów cd. Były SB-ek, "trawka" i haki na przeciwników http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,13087035,Byly_SB_ek___trawka__i_haki_na_przeciwnikow__REPORTAZ_.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
---------------------------------------TYLKO SPOKÓJ MOŻE NAS URATOWAĆ--------------------------------------- Gorączka w Narodzie wielka ale rzeczywiście Radni muszą mieć przekonywujące dowody winy aby podej mować tak drastyczne decyzje . Jeżeli CBA potwierdzi dokonanie przestępstwa, wtedy taczka wysła na gazetami "Kurier Nielubelski" i ADIJOS marszałku Sosnowski . A narazie pozwólcie Lublinianie na dokończenie dochodzenia . Aż się prosi druga "taczka", bo przecież "ktoś" ten układ tolerował (?).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniak wieśniaka nie oderwie od koryta, a tzw. radni to kupa kmiotów z których każdy ma jakieś układy i swojego nie ruszą bo ten może później ich ruszyć. A czekanie na CBA to jest zwykła wymówka jakiegoś buraka. Przecież w ciągu 8 lat Sosnowski mógł już dawno zrezygnować tylko po co jak każde korytko jest pełne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dziwmy sie to tylko nie dziwmy sie to tylko PSL nie dziwmy sie to tylko PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dalej głosujcie na PSL to będzie więcej tego typu przypadków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...