Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking szkół nauki jazdy w Lublinie

Utworzony przez fasfasf, 21 sierpnia 2009 r. o 18:17 Powrót do artykułu
A ja robiłam kurs w szkole "PIOTR",jestem zadowolona,pełen profesjonalizm,żadnych spóźnień,konkretni instruktorzy.Nie musiałam dokupywać jazd,zresztą nikt nawet nie proponował,I co najważniejsze zdałam za pierwszym razem,tyle,że rozłożyłam sobie egzamin na 2 cześci,bo bałam się ze obleje testy i szkoda mi było kasy.Na praktyczny zapisałam się na 7 rano i było gites:D Polecam "piotra"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osk Delta? nieee za to polecam Mistrz kierownicy pełna profesja, naprawdę. Słyszałam że Dalko też jest niczego sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z całym szacunkiem ale instruktor nie powinien takich rzeczy wypowiadać. Możesz sobie w środku myśleć co chcesz, ale po to ktoś zostaje instruktorem nauki jazdy aby UCZYĆ bez względu czy ktoś ma predyspozycje czy jest wymalowana babka po 50-tce, po to się wam płaci nie małe zresztą pieniądze abyście uczyli, sorry ale taka sobie prace wybraliście.. Jesteście po to by pomoc komuś zdać ten egzamin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robiłąm kurs w Formule L i jestem bardzo zadowolona:) wymagający instruktorzy którym chce się pracować i naprawde nauczyć kursanta, zdałam wczoraj za 1 razem, pomimo ogromnego stresu Polecam Kasię i Marka z OSK FORMULA L
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mimo że nie robiłam kursu w lublinie, ale wykupowalam dokształty osk driver- kupilam 2 godz i lipa, koles przykukany, nic nie dalo sie nauczyc, caly czas nadawal przez fona, pojezdzilam godxzine, wysadzil mnie na placu zamkowym i powiedzial ze za godzine wraca bo na obiad musi pojechac i ze to taka przerwa ma byc - Nie Polecam osk pablo - 4 godz, facet nauczyl mnie jak jezdzic a nie jak zdac (jakies kąty przy parkowaniu itp, kątomierza w oczach nie mam), instruktorzy w porzadku, jazda po trasach egzaminacyjnych, i najwazniejsze ze po tych doksztaltach u pablo zdałam:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bardzo chce mi się wierzyć w ranking, który nie bierze pod uwagę liczby kursantów a jedynie zdawalność w 1 terminie... ja brałam lekcje doszkalające w szkole progres, nie wymienionej w tym rankingu i z czystym sumieniem mogę ją wszystkim polecić, tyle cierpliwości co tam nie miał dla mnie żaden instruktor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Formuła jest najlepsza! właśnie zdałam egzamin za pierwszym razem. Ich dokładność, cierpliwość i profesjonalizm się opłaciły. Bardzo mi szkoda że skończyłam kurs bo zdarzyłam wszystkich polubić pozdrawiam wszystkich )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO OSK WRC, miło, sympatycznie, cieplo i cierpliwie, POLECAM GORĄCO!!!! Spróbuj a sam się przekonasz iż bedziesz tak samo zadowolony jak ja dzis i szcześliwy że wybrałes własnie ten osrodek a nie inny. www.szkolawrc.pl NIE CZEKAJ, zapisuj się !!! 880 zł uczeń/student 1100zł pozostali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie zapisałam się na kurs w osk Piotr na Lotniczej. Bardzo proszę o opinie na temat tej szkoły. Czy warto??? Z góry dziękuję za odpowiedzi:)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osk driver lublin -powiem szczerze że jedna z gorszych szkół w lublinie, moje spostrzeżenia to wykłady odbywają sie w w żenujących warunkach niema miejsca dla wszystkich niektórzy muszą nawet stać, poza tym ta klitka nie ma ogrzewania wiec wszyscy w kurtkach siedzieli , materiały szkoleniowe które większość szkół zapewnia za darmo trzeba było płacić 25 zł , co do instruktorów nauki jazdy to sa w porządku ,pani która umawia na jazdy kompletnie ma bajzel w papierach ciągle jazdy były albo przestawiane lub anulowane bo coś jej sie nie zgadzało ogólna ocena poniżej poziomu nie polecam a wręcz odradzam ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
osk Delta? nieee za to polecam Mistrz kierownicy pełna profesja, naprawdę. Słyszałam że Dalko też jest niczego sobie.
Ja polecam Kursor, a odradzam :Kulkę i Grabiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem co i jak teraz uczą na tych kursach Prawa Jazdy,ale to co robi-jak widzę-sąsiada wnuczka,to przechodzi ludzkie pojęcie! Może zarzucicie mi,że jestem Kierowcą Stare Daty(bo od 19-stu lat mam Prawo Jazdy),ale nas uczono,że: skręca się kierownicą podczas gdy auto nie stoi w miejscu(to znaczy: toczy się w przód lub tył) i uczono,że odpalać silnik można przy wyłączonych światłach i innych odbiornikach prądu. Natomiast sąsiada wnuczka starym dziadkowym Cinquecento włącza silnik przy włączonych reflektorach i kierownicą w miejscu kręci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Formuła jest najlepsza !! Zdałam za pierwszym razem. Polecam Sylwka i Kasię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSK PABLO Szkoła nie warta polecenia!!!! Każdy instruktor ma inne zdanie co do przepisów oraz praktycznie każdy skraca godziny jazdy o symboliczne 5-10 minut co w podsumowaniu 2 godziny uciekają;/i jeszcze ta dodatkowa godzina która staje się 15 minutowym egzaminem .... Niestety poza skrupulatnie prowadzonymi wykładami oraz symulatorze dobrego słowa nie można powiedzieć. PAMIĘTAJCIE NIE POPEŁNIAJCIE TEGO SAMEGO BŁĘDU!!!!!!!!!!!POLECAM INNE SZKOŁY.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
OSK PABLO Szkoła nie warta polecenia!!!! Każdy instruktor ma inne zdanie co do przepisów oraz praktycznie każdy skraca godziny jazdy o symboliczne 5-10 minut co w podsumowaniu 2 godziny uciekają;/i jeszcze ta dodatkowa godzina która staje się 15 minutowym egzaminem .... Niestety poza skrupulatnie prowadzonymi wykładami oraz symulatorze dobrego słowa nie można powiedzieć. PAMIĘTAJCIE NIE POPEŁNIAJCIE TEGO SAMEGO BŁĘDU!!!!!!!!!!!POLECAM INNE SZKOŁY.....
To prawda ja również nie polecam OSK Pablo w Lublinie. Instruktor, z którym jeździłem był chamski, nie potrafił nieczego nauczyć, do tego te komentarze z niesmacznymi podtekstami ....Nie polecam !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSK PABLO-LUDZIE popełniajcie ten błąd polecam zdałam za -1 to nie cud ale efekt ciężkiej pracy ośrodka i instruktorów, konkurencja ,która zazdrości ,próbuje oczernić ten ośrodek,ale ja z całego serca ,życzę im 1-miejcsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tereska napisał:
OSK PABLO-LUDZIE popełniajcie ten błąd polecam zdałam za -1 to nie cud ale efekt ciężkiej pracy ośrodka i instruktorów, konkurencja ,która zazdrości ,próbuje oczernić ten ośrodek,ale ja z całego serca ,życzę im 1-miejcsa
Jestem pewny, że tych opinii nie pisze konkurencja, lecz rzeczywiści kursanci, czego ja jestem żywym przykładem. NIE POLECAM OSK PABLO W Lublinie, sam miałem tam kurs, instruktor skraca zajęcia o jakieś 15 minut, jazda w ciągłym stresie, brak jakiejkolwiek kultury osobistej. Nie polecam OSK PABLO W LUBLINIE, uważam że jest wiele innych ośrodków w Lublinie godnych polecenie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odradzam szkołę nauki z ulicy Unickiej. słaby poziom, drogo . Tak twierdzili też moi znajomi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
ja mimo że nie robiłam kursu w lublinie, ale wykupowalam dokształty osk driver- kupilam 2 godz i lipa, koles przykukany, nic nie dalo sie nauczyc, caly czas nadawal przez fona, pojezdzilam godxzine, wysadzil mnie na placu zamkowym i powiedzial ze za godzine wraca bo na obiad musi pojechac i ze to taka przerwa ma byc - Nie Polecam osk pablo - 4 godz, facet nauczyl mnie jak jezdzic a nie jak zdac (jakies kąty przy parkowaniu itp, kątomierza w oczach nie mam), instruktorzy w porzadku, jazda po trasach egzaminacyjnych, i najwazniejsze ze po tych doksztaltach u pablo zdałam:))
Ja akurat pablo odradzam. Ciezko umowiac sie na regularne jazdy, bo caly czas maja zajete samochody(chyba, ze wpisujesz sie pare tygodni do przodu, a jesli zachorujesz lub cos ci wypadnie, to wtedy na kolejna jazde bywa, ze musisz czekac dwa tygodnie. Nie jezdzi sie caly czas z jednym instruktorem, tylko przerzucaja cie od jednego do drugiego przez co nie znaja twoich mocnych i slabych stron. Urywaja godziny po 10-15 minut. Jesli nie idzie ci dobrze, probuja zniechecac od robienia prawka. Robia wewnetrzny egzamin taki, jak ten wlasciwy z wordu, ktory jednakowo trudno zdac, a za kazdy placi sie 40 zl za 30 minut, bo jezdzi sie po dwie osoby zdajace na godzine - polowe godziny ma jedna, a polowe druga. Dbaja o ranking, a w du*** maja klienta, ktory jesli po pewnym czasie dobrze jezdzic nie umie, to juz go nie ucza, tylko prowadza polityke zniechcecania go do robienia tego prawka w tym osrodku, zeby przypadkiem rankingu im nie popsul? Nie wiem jak jest tam teraz, bo ja uczeszczalam tam jakis czas temu, ale z tego, czego ja doswiadczylam, to ten osrodek nadaje sie wylacznie dla tych, ktorzy umieja juz jezdzic lub tych, ktorzy maja do tego wordzony talent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
ja mimo że nie robiłam kursu w lublinie, ale wykupowalam dokształty osk driver- kupilam 2 godz i lipa, koles przykukany, nic nie dalo sie nauczyc, caly czas nadawal przez fona, pojezdzilam godxzine, wysadzil mnie na placu zamkowym i powiedzial ze za godzine wraca bo na obiad musi pojechac i ze to taka przerwa ma byc - Nie Polecam osk pablo - 4 godz, facet nauczyl mnie jak jezdzic a nie jak zdac (jakies kąty przy parkowaniu itp, kątomierza w oczach nie mam), instruktorzy w porzadku, jazda po trasach egzaminacyjnych, i najwazniejsze ze po tych doksztaltach u pablo zdałam:))
Ja akurat pablo odradzam. Ciezko umowiac sie na regularne jazdy, bo caly czas maja zajete samochody(chyba, ze wpisujesz sie pare tygodni do przodu, a jesli zachorujesz lub cos ci wypadnie, to wtedy na kolejna jazde bywa, ze musisz czekac dwa tygodnie. Nie jezdzi sie caly czas z jednym instruktorem, tylko przerzucaja cie od jednego do drugiego przez co nie znaja twoich mocnych i slabych stron. Urywaja godziny po 10-15 minut. Jesli nie idzie ci dobrze, probuja zniechecac od robienia prawka. Robia wewnetrzny egzamin taki, jak ten wlasciwy z wordu, ktory jednakowo trudno zdac, a za kazdy placi sie 40 zl za 30 minut, bo jezdzi sie po dwie osoby zdajace na godzine - polowe godziny ma jedna, a polowe druga. Dbaja o ranking, a w du*** maja klienta, ktory jesli po pewnym czasie dobrze jezdzic nie umie, to juz go nie ucza, tylko prowadza polityke zniechcecania go do robienia tego prawka w tym osrodku, zeby przypadkiem rankingu im nie popsul? Nie wiem jak jest tam teraz, bo ja uczeszczalam tam jakis czas temu, ale z tego, czego ja doswiadczylam, to ten osrodek nadaje sie wylacznie dla tych, ktorzy umieja juz jezdzic lub tych, ktorzy maja do tego wordzony talent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...