Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 sierpnia 2009 r.
16:26
Edytuj ten wpis

Ranking szkół nauki jazdy w Lublinie

0 139 A A

Ranking najlepszych szkół nauki jazdy w Lublinie za pierwsze półrocze 2009 r. Sprawdź, z kim jeździć, by nie stracić swoich ciężko zarobionych pieniędzy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na terenie Lublina mamy zarejestrowanych około 90 ośrodków szkolących przyszłych kierowców i wciąż powstają nowe.

Jak się okazuje w Lublinie najwyżej w rankingu jest ośrodek Mistrzkierownicy.pl. Po ukończeniu tam kursu na prawo jazdy zdaje 57,4 proc. osób. Na drugim miejscu jest Sprinter z wynikiem 56 proc., a na trzecim Formula L - 41,3 proc.

Z kolei wśród najgorszych znalazły się takie ośrodki, jak Sokół - 14,5 proc., Pirat - Fidorek - 15,1, czy Marta - Babska Szkoła Jazdy - 15,3 proc.

Ranking szkół nauki jazdy za pierwsze półrocze 2009. Dane Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie. Na podstawie ilości kursantów, którzy zdali egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem:

KATEGORIA B (auta osobowe)

Najlepsze szkoły:

1. Mistrzkierownicy.pl - 57,4 proc.

2. Sprinter - 56 proc.

3. Formula L - 41,3 proc.

4. Lektor - 41,1 proc.

5. Klik 37,9 proc.

6. Efekt - 33,8 proc.

7. Kulka - 32 proc.

8. Amigo - 31,9 proc.

9. Mila - 28,3 proc.

10. PZMot - 26,9 proc.

Najgorsze szkoły:

1. Sokół - 14,5

2. Pirat - Fidorek - 15,1

3. Rabbit - Globus - 15,9

4. Marta - Babska Szkoła Jazdy - 15,3

KATEGORIA A

Najlepsze szkoły:

1. Grabiec - 88,9 proc.

2. Rally - 88,2 proc.

3. Amigo - 86,7 proc.

4. Kulka - 86,7 proc.

Najgorsze szkoły:

1. Sokół - 55,6 proc.

2. Alfred - 61,5 proc.

3. Rodmos - 66,7 proc.

KATEGORIA C

Najlepsze szkoły:

1. Rozpęd - 56,3 proc.

2. Efekt - 54,5 proc.

3. Kulka - 54,5 proc.

4. PZMot - 52,4 proc.

Najgorsze szkoły:

1. Pirat - 26,7 proc.

2. Grabiec - 33 proc.

3. Piotr - 36,1 proc.

4. Liga Obrony Kraju - 36,7 proc.

KATEGORIA D

Najlepsze szkoły:

1. PKS - 72,7 proc.

2. Efekt - 66,7 proc.

3. Kulka 56,7 proc.

Najgorsza szkoła:

PZMot - 33,3
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 139

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
oldlak / 1 września 2014 r. o 19:54
0

polecam EWAN ,dobrze uczą

Avatar
HIT / 16 września 2013 r. o 23:50
0

Witam u Piotra robie kat.A porażka przychodzisz wsiadasz na motor i "rozjezdzij sie a potem rób swoje" nie interesują sie jak jeżdzisz, co robisz dobrze a co źle, instruktor przesiaduje w garażyku, nawet nie podejdzie i nic nie podpowie, na 17-tej jezdzie dowiedzialam sie ze trzeba obracać głowe za pachołkiem (bo zobaczylam w innej szkole jak uczyli) instruktor powiedział "widocznie nam to gdzieś umknęło" super!! a za oblane egzaminy płacisz ty... ŻAŁUJE I NIE POLECAM bardzo mało sie nauczyłam i musze dokupywać lekcje dodatkowe i innej szkole. Wogle sie nie przykładają, bede miala 1 jazde na mieście!! bo im sie nie chce!! świetnie i koniec kursu, nic dodać nic ująć. NIE POLECAM!!

Podzielam opinie. Ten instruktor(Piotr) to jakaś pomyłka. Widac że na niczym sie niezna. Zajecia wyglądają tak jak pisała MIka. Zwyczajna porazka. jemu zalezy tylko na tym żeby oszukac cie na ilości godzin, co daje mu spore oszczedności ,a kursantom pewny oblany egzamin. Jazda na mieście wyglada tak..zamiast pełnych godzin, to kursant przejeżdża trase w 15 min i tyle. Bo temu pseudo instruktorowi się spieszy. NIEPOLECAM!!!!!!

Podzielam opinie. Ten instruktor(Piotr) to jakaś pomyłka. Widac że na niczym sie niezna. Zajecia wyglądają tak jak pisała MIka. Zwyczajna porazka. jemu zalezy tylko na tym żeby oszukac cie na ilości godzin, co daje mu spore oszczedności ,a kursantom pewny oblany egzamin. Jazda na mieście wyglada tak..zamiast pełnych godzin, to kursant przejeżdża trase w 15 min i tyle. Bo temu pseudo instruktorowi się spieszy. NIEPOLECAM!!!!!!

rozwiń
Avatar
MIka / 16 września 2013 r. o 09:56
0

A ja robiłam kurs w szkole "PIOTR",jestem zadowolona,pełen profesjonalizm,żadnych spóźnień,konkretni instruktorzy.Nie musiałam dokupywać jazd,zresztą nikt nawet nie proponował,I co najważniejsze zdałam za pierwszym razem,tyle,że rozłożyłam sobie egzamin na 2 cześci,bo bałam się ze obleje testy i szkoda mi było kasy.Na praktyczny zapisałam się na 7 rano i było gites:D
Polecam "piotra"

Witam u Piotra robie kat.A porażka przychodzisz wsiadasz na motor i "rozjezdzij sie a potem rób swoje" nie interesują sie jak jeżdzisz, co robisz dobrze a co źle, instruktor przesiaduje w garażyku, nawet nie podejdzie i nic nie podpowie, na 17-tej jezdzie dowiedzialam sie ze trzeba obracać głowe za pachołkiem (bo zobaczylam w innej szkole jak uczyli) instruktor powiedział "widocznie nam to gdzieś umknęło" super!! a za oblane egzaminy płacisz ty... ŻAŁUJE I NIE POLECAM bardzo mało sie nauczyłam i musze dokupywać lekcje dodatkowe i innej szkole. Wogle sie nie przykładają, bede miala 1 jazde na mieście!! bo im sie nie chce!! świetnie i koniec kursu, nic dodać nic ująć. NIE POLECAM!!

a potem rób swoje" nie interesują sie jak jeżdzisz, co robisz dobrze a co źle, instruktor przesiaduje w garażyku, nawet nie podejdzie i nic nie podpowie, na 17-tej jezdzie dowiedzialam sie ze trzeba obracać głowe za pachołkiem (bo zobaczylam w innej szkole jak uczyli) instruktor powiedział "widocznie nam to gdzieś umknęło" super!! a za oblane egzaminy płacisz ty... ŻAŁUJE I NIE POLECAM bardzo mało sie nauczyłam i musze dokupywać lekcje dodatkowe i innej szkole. Wogle sie nie przykładają, bede miala 1 jazde na mieście!! bo im sie nie chce!! ... rozwiń
Avatar
Nika / 29 lipca 2013 r. o 23:10
0

Polecam OSK Wiraż

Avatar
Gość / 4 lipca 2013 r. o 21:37
0

Pablo polecam zdałam wielkie dzięki naprawde się opłaciło do nich przyjść wszystkim polecam z całego serca :)

Avatar
wodzirej / 30 kwietnia 2013 r. o 10:38
0
NIE POLECAM OSK PABLO!! Zajęcia praktyczne to po prostu STRATA CZASU, gdyż polegają one na oglądaniu filmu, który potem nie jest nawet omówiony. Niekompetencja instruktorów, nie udzielają odpowiedzi na zadawane pytania. Stresująca atmosfera, instruktorzy za wszelką cenę chcą udowodnić że kursant nie umie jeździć. Z mojego wywiadu wynika iż kurs na kat A prowadzony jest wyłącznie z jednym instruktorem, który jest mało kompetentny i stwarza niemiłą atmosferę kursu. STRATA CZASU I PIENIĘDZY!
Avatar
Polecam Pablo / 5 kwietnia 2013 r. o 09:12
0
PABLO polecam nie tylko ze względu ,że zdałam za pierwszym razem ale również dla tego ,że podejście do do mnie od strony biura i instruktorów było na miarę szytę wspaniale się czułam na kursie,dobre wspomnienia z wykładów ,jazd i symulatora,towszystko wpłynęło na to że zdałam za pierwszym razem,bez żadnych problemów....szczerze polecam pablo
Avatar
Wykładnia dla tępych / 26 lutego 2013 r. o 12:44
0
Jak widzę na tym forum piszą sami nieudacznicy,potomkowie chyba samego Hołowczyca.żadna z tych srodze rozżalonych obojniaków tak jak w ostatnim poście raz pisze miałam drugim razem miałem tylko wylewa i opluwa ośrodki albo instruktorów ,a ja się pytam czy wy sami sobie nic nie nie macie do zarzucenia ,że sami jesteście ludźmi bez wyobraźni przestrzennej,którym się wydaję ,że instruktor za was zda egzamin ,spóścizną tego kraju jest narzekanie na wszystkich i wszystko ale od siebie niczego najlepiej nie wymagać samemu nic nie robić ,po prostu samozachwyt .Jak w jednym ośrodku cię fujaro niczego nie nauczyli to myślisz,że w drugim w kilka godzin zrobią cud.Puknijcie się w główkę i weźcie do roboty albo darujcie sobie przyjemność z posiadania prawka
Jak widzę na tym forum piszą sami nieudacznicy,potomkowie chyba samego Hołowczyca.żadna z tych srodze rozżalonych obojniaków tak jak w ostatnim poście raz pisze miałam drugim razem miałem tylko wylewa i opluwa ośrodki albo instruktorów ,a ja się pytam czy wy sami sobie nic nie nie macie do zarzucenia ,że sami jesteście ludźmi bez wyobraźni przestrzennej,którym się wydaję ,że instruktor za was zda egzamin ,spóścizną tego kraju jest narzekanie na wszystkich i wszystko ale od siebie niczego najlepiej nie wymagać samemu nic nie robić ,po prostu ... rozwiń
Avatar
kursant / 11 lutego 2013 r. o 20:59
0
[quote name='Sylwia' timestamp='1331840196' post='610439']
Kategorycznie odradzam OSK Pablo. Nie mila atmosfera na zajeciach teoretycznych, na praktycznych samo chamstwo, zdarzaja sie przeklenstwa i ogolnie gnebia kursantow. Czesto czulam sie ponizana, co doprowadza do duzego stresu i nie wplywa na rozwoj umiejetnosci. Maja sie za wielkich nauczycieli rodem z wyzszych uczelni a kultura osobista na poziomie plebsow. Obiecuja duzo, ale nic nie spelniaja. Na rynku mozna znalezc wiele lepszych szkol jazdy. Pablo ODRADZAM !!!!
[/quote]

Ja również odradzam PABLO miałam jazdy doszkalające, włożyłem kupę kasy niczego mnie nie nauczyli mierni instruktorzy, różne metody nauki jeden drugiemu przeczył, robiąc mętlik w głowie kursanta to nie tylko moje zdanie,
Samochody niektóre tragiczne jeden nie miał kierunku I!! zabierają czs 10-15 min na jeździe, każą się zatrzymywać za każdym razem zaglądają pod maskę a czas leci,z p. Kaśką jeździ się tylko po prostej i jest oper : jak pan jedzie? co pan robi! ale nie potrafi powiedzieć jak jechać jeździłem z nią 8 godz, nie nauczyła mnie niczego, strata czasu i kasy. Jedyna osoba godna polecenia to p. Marcin metodyczny cierpliwy,i mówi co i jak należy zrobić a nie daje oper że źle jadę, tylko uczy jechać !!! szkoda że marnuje się w PABLO.

Nie polecam PAblo zwłaszcza w doszkalaniu- zgarniają kasę i olweają klienta, nie wlicza się do ich statystyk!! OLEWKA NA CAŁEGO, TYLKO KASA SIĘ LICZY.
[quote name='Sylwia' timestamp='1331840196' post='610439']
Kategorycznie odradzam OSK Pablo. Nie mila atmosfera na zajeciach teoretycznych, na praktycznych samo chamstwo, zdarzaja sie przeklenstwa i ogolnie gnebia kursantow. Czesto czulam sie ponizana, co doprowadza do duzego stresu i nie wplywa na rozwoj umiejetnosci. Maja sie za wielkich nauczycieli rodem z wyzszych uczelni a kultura osobista na poziomie plebsow. Obiecuja duzo, ale nic nie spelniaja. Na rynku mozna znalezc wiele lepszych szkol jazdy. Pablo ODR... rozwiń
Avatar
foggia / 19 września 2012 r. o 10:32
0
[quote name='Anna' timestamp='1343077972' post='655429']
Ja robiłam prawko w szkole "PIOTR". NA KAT. A TRAGEDIA!!! ODRADZAM W 100% INSTRUKTORZYT NA PLACU DADZA CI MOTOR I CIE OLEWAJA A JESLI CHCESZ SIE CZEGOS DOWIEDZIEC TO ŁYSY CHAM ALBO NA CIEBIE KRZYKNIE ALBO COS ODBURKNIE. GENERALNIE PROSTAKI KTORE NIE UMIEJA NICZEGO NAUCZYC TYLKO KASE Z LUDZI SCIAGAC. Z KOLEI ZEBY JEZDZIC PO MIESCIE MUSISZ SIE WE WLASNYM ZAKRESIE DOSTAC POD WORD I SPOTKAC SIE Z KOLEJNYM WIESNIAKIEM O IMIENIU PIOTR. STRASZNY PODLUBELSKI PROSTACZYNA KTORY NIE TŁUMACZY CI PODSTAWOWYCH RZECZY KIEDY JEDZIESZ TYLKO CALY CZAS ROZMAWIA PRZEZ TELEFON I MA CIE W du***. POZNACIE GO PO ZEPSUTYM ZĘBIE I JEZELI JESTES DZIEWCZYNA TO ROWNIEZ PO TYM ZE BEDZIE PROBOWAL SIE DO CIEBIE DOBIERAC GDY JESTESCIE SAMI. MASAKRA JAKAS!!! STRASZNIE SIE ZAWIODŁAM NA TEJ SZKOLE I ODRADZAM WSZYSTKIM.
[/quote]

Jeśli chodzi o kat. A dokładnie jest tak jak tu jest napisane. Dno jakich mało. Co to za ludzie. Kolesie + ta dziewczyna-instruktorka- siedzą w budzie blaszanej i zlewają wszystkich dokładnie, podśpiewując się jak coś komuś nie wyjdzie. Po placu dla motocykli uczą na kat. C+E i B. Trzeba uważać żeby Cię nie potrącili. "Łysy fachowiec" tylko klnie i się na każdego rzuca z byle powodu. Nic się nie dowiesz. Pluje Ci pod nogi i udaje ważniaka (a drugi Pan Piotr pracuje zarówno w osk "Piotr" jak i "iDrive" - i wszystko jasne - do jakiej następnej szkoły nie warto iść robiąc kat. A). Ja zrezygnowałem z takiej nauki - nie warto sobie nerwów psuć (nie po to się zapisałem na kurs) oglądając takich fachowców, od których nic się nie nauczysz - nawet na egzamin. Straszna porażka.
[quote name='Anna' timestamp='1343077972' post='655429']
Ja robiłam prawko w szkole "PIOTR". NA KAT. A TRAGEDIA!!! ODRADZAM W 100% INSTRUKTORZYT NA PLACU DADZA CI MOTOR I CIE OLEWAJA A JESLI CHCESZ SIE CZEGOS DOWIEDZIEC TO ŁYSY CHAM ALBO NA CIEBIE KRZYKNIE ALBO COS ODBURKNIE. GENERALNIE PROSTAKI KTORE NIE UMIEJA NICZEGO NAUCZYC TYLKO KASE Z LUDZI SCIAGAC. Z KOLEI ZEBY JEZDZIC PO MIESCIE MUSISZ SIE WE WLASNYM ZAKRESIE DOSTAC POD WORD I SPOTKAC SIE Z KOLEJNYM WIESNIAKIEM O IMIENIU PIOTR. STR... rozwiń
Avatar
oldlak / 1 września 2014 r. o 19:54
0

polecam EWAN ,dobrze uczą

Avatar
HIT / 16 września 2013 r. o 23:50
0

Witam u Piotra robie kat.A porażka przychodzisz wsiadasz na motor i "rozjezdzij sie a potem rób swoje" nie interesują sie jak jeżdzisz, co robisz dobrze a co źle, instruktor przesiaduje w garażyku, nawet nie podejdzie i nic nie podpowie, na 17-tej jezdzie dowiedzialam sie ze trzeba obracać głowe za pachołkiem (bo zobaczylam w innej szkole jak uczyli) instruktor powiedział "widocznie nam to gdzieś umknęło" super!! a za oblane egzaminy płacisz ty... ŻAŁUJE I NIE POLECAM bardzo mało sie nauczyłam i musze dokupywać lekcje dodatkowe i innej szkole. Wogle sie nie przykładają, bede miala 1 jazde na mieście!! bo im sie nie chce!! świetnie i koniec kursu, nic dodać nic ująć. NIE POLECAM!!

Podzielam opinie. Ten instruktor(Piotr) to jakaś pomyłka. Widac że na niczym sie niezna. Zajecia wyglądają tak jak pisała MIka. Zwyczajna porazka. jemu zalezy tylko na tym żeby oszukac cie na ilości godzin, co daje mu spore oszczedności ,a kursantom pewny oblany egzamin. Jazda na mieście wyglada tak..zamiast pełnych godzin, to kursant przejeżdża trase w 15 min i tyle. Bo temu pseudo instruktorowi się spieszy. NIEPOLECAM!!!!!!

Podzielam opinie. Ten instruktor(Piotr) to jakaś pomyłka. Widac że na niczym sie niezna. Zajecia wyglądają tak jak pisała MIka. Zwyczajna porazka. jemu zalezy tylko na tym żeby oszukac cie na ilości godzin, co daje mu spore oszczedności ,a kursantom pewny oblany egzamin. Jazda na mieście wyglada tak..zamiast pełnych godzin, to kursant przejeżdża trase w 15 min i tyle. Bo temu pseudo instruktorowi się spieszy. NIEPOLECAM!!!!!!

rozwiń
Avatar
MIka / 16 września 2013 r. o 09:56
0

A ja robiłam kurs w szkole "PIOTR",jestem zadowolona,pełen profesjonalizm,żadnych spóźnień,konkretni instruktorzy.Nie musiałam dokupywać jazd,zresztą nikt nawet nie proponował,I co najważniejsze zdałam za pierwszym razem,tyle,że rozłożyłam sobie egzamin na 2 cześci,bo bałam się ze obleje testy i szkoda mi było kasy.Na praktyczny zapisałam się na 7 rano i było gites:D
Polecam "piotra"

Witam u Piotra robie kat.A porażka przychodzisz wsiadasz na motor i "rozjezdzij sie a potem rób swoje" nie interesują sie jak jeżdzisz, co robisz dobrze a co źle, instruktor przesiaduje w garażyku, nawet nie podejdzie i nic nie podpowie, na 17-tej jezdzie dowiedzialam sie ze trzeba obracać głowe za pachołkiem (bo zobaczylam w innej szkole jak uczyli) instruktor powiedział "widocznie nam to gdzieś umknęło" super!! a za oblane egzaminy płacisz ty... ŻAŁUJE I NIE POLECAM bardzo mało sie nauczyłam i musze dokupywać lekcje dodatkowe i innej szkole. Wogle sie nie przykładają, bede miala 1 jazde na mieście!! bo im sie nie chce!! świetnie i koniec kursu, nic dodać nic ująć. NIE POLECAM!!

a potem rób swoje" nie interesują sie jak jeżdzisz, co robisz dobrze a co źle, instruktor przesiaduje w garażyku, nawet nie podejdzie i nic nie podpowie, na 17-tej jezdzie dowiedzialam sie ze trzeba obracać głowe za pachołkiem (bo zobaczylam w innej szkole jak uczyli) instruktor powiedział "widocznie nam to gdzieś umknęło" super!! a za oblane egzaminy płacisz ty... ŻAŁUJE I NIE POLECAM bardzo mało sie nauczyłam i musze dokupywać lekcje dodatkowe i innej szkole. Wogle sie nie przykładają, bede miala 1 jazde na mieście!! bo im sie nie chce!! ... rozwiń
Avatar
Nika / 29 lipca 2013 r. o 23:10
0

Polecam OSK Wiraż

Avatar
Gość / 4 lipca 2013 r. o 21:37
0

Pablo polecam zdałam wielkie dzięki naprawde się opłaciło do nich przyjść wszystkim polecam z całego serca :)

Avatar
wodzirej / 30 kwietnia 2013 r. o 10:38
0
NIE POLECAM OSK PABLO!! Zajęcia praktyczne to po prostu STRATA CZASU, gdyż polegają one na oglądaniu filmu, który potem nie jest nawet omówiony. Niekompetencja instruktorów, nie udzielają odpowiedzi na zadawane pytania. Stresująca atmosfera, instruktorzy za wszelką cenę chcą udowodnić że kursant nie umie jeździć. Z mojego wywiadu wynika iż kurs na kat A prowadzony jest wyłącznie z jednym instruktorem, który jest mało kompetentny i stwarza niemiłą atmosferę kursu. STRATA CZASU I PIENIĘDZY!
Avatar
Polecam Pablo / 5 kwietnia 2013 r. o 09:12
0
PABLO polecam nie tylko ze względu ,że zdałam za pierwszym razem ale również dla tego ,że podejście do do mnie od strony biura i instruktorów było na miarę szytę wspaniale się czułam na kursie,dobre wspomnienia z wykładów ,jazd i symulatora,towszystko wpłynęło na to że zdałam za pierwszym razem,bez żadnych problemów....szczerze polecam pablo
Avatar
Wykładnia dla tępych / 26 lutego 2013 r. o 12:44
0
Jak widzę na tym forum piszą sami nieudacznicy,potomkowie chyba samego Hołowczyca.żadna z tych srodze rozżalonych obojniaków tak jak w ostatnim poście raz pisze miałam drugim razem miałem tylko wylewa i opluwa ośrodki albo instruktorów ,a ja się pytam czy wy sami sobie nic nie nie macie do zarzucenia ,że sami jesteście ludźmi bez wyobraźni przestrzennej,którym się wydaję ,że instruktor za was zda egzamin ,spóścizną tego kraju jest narzekanie na wszystkich i wszystko ale od siebie niczego najlepiej nie wymagać samemu nic nie robić ,po prostu samozachwyt .Jak w jednym ośrodku cię fujaro niczego nie nauczyli to myślisz,że w drugim w kilka godzin zrobią cud.Puknijcie się w główkę i weźcie do roboty albo darujcie sobie przyjemność z posiadania prawka
Jak widzę na tym forum piszą sami nieudacznicy,potomkowie chyba samego Hołowczyca.żadna z tych srodze rozżalonych obojniaków tak jak w ostatnim poście raz pisze miałam drugim razem miałem tylko wylewa i opluwa ośrodki albo instruktorów ,a ja się pytam czy wy sami sobie nic nie nie macie do zarzucenia ,że sami jesteście ludźmi bez wyobraźni przestrzennej,którym się wydaję ,że instruktor za was zda egzamin ,spóścizną tego kraju jest narzekanie na wszystkich i wszystko ale od siebie niczego najlepiej nie wymagać samemu nic nie robić ,po prostu ... rozwiń
Avatar
kursant / 11 lutego 2013 r. o 20:59
0
[quote name='Sylwia' timestamp='1331840196' post='610439']
Kategorycznie odradzam OSK Pablo. Nie mila atmosfera na zajeciach teoretycznych, na praktycznych samo chamstwo, zdarzaja sie przeklenstwa i ogolnie gnebia kursantow. Czesto czulam sie ponizana, co doprowadza do duzego stresu i nie wplywa na rozwoj umiejetnosci. Maja sie za wielkich nauczycieli rodem z wyzszych uczelni a kultura osobista na poziomie plebsow. Obiecuja duzo, ale nic nie spelniaja. Na rynku mozna znalezc wiele lepszych szkol jazdy. Pablo ODRADZAM !!!!
[/quote]

Ja również odradzam PABLO miałam jazdy doszkalające, włożyłem kupę kasy niczego mnie nie nauczyli mierni instruktorzy, różne metody nauki jeden drugiemu przeczył, robiąc mętlik w głowie kursanta to nie tylko moje zdanie,
Samochody niektóre tragiczne jeden nie miał kierunku I!! zabierają czs 10-15 min na jeździe, każą się zatrzymywać za każdym razem zaglądają pod maskę a czas leci,z p. Kaśką jeździ się tylko po prostej i jest oper : jak pan jedzie? co pan robi! ale nie potrafi powiedzieć jak jechać jeździłem z nią 8 godz, nie nauczyła mnie niczego, strata czasu i kasy. Jedyna osoba godna polecenia to p. Marcin metodyczny cierpliwy,i mówi co i jak należy zrobić a nie daje oper że źle jadę, tylko uczy jechać !!! szkoda że marnuje się w PABLO.

Nie polecam PAblo zwłaszcza w doszkalaniu- zgarniają kasę i olweają klienta, nie wlicza się do ich statystyk!! OLEWKA NA CAŁEGO, TYLKO KASA SIĘ LICZY.
[quote name='Sylwia' timestamp='1331840196' post='610439']
Kategorycznie odradzam OSK Pablo. Nie mila atmosfera na zajeciach teoretycznych, na praktycznych samo chamstwo, zdarzaja sie przeklenstwa i ogolnie gnebia kursantow. Czesto czulam sie ponizana, co doprowadza do duzego stresu i nie wplywa na rozwoj umiejetnosci. Maja sie za wielkich nauczycieli rodem z wyzszych uczelni a kultura osobista na poziomie plebsow. Obiecuja duzo, ale nic nie spelniaja. Na rynku mozna znalezc wiele lepszych szkol jazdy. Pablo ODR... rozwiń
Avatar
foggia / 19 września 2012 r. o 10:32
0
[quote name='Anna' timestamp='1343077972' post='655429']
Ja robiłam prawko w szkole "PIOTR". NA KAT. A TRAGEDIA!!! ODRADZAM W 100% INSTRUKTORZYT NA PLACU DADZA CI MOTOR I CIE OLEWAJA A JESLI CHCESZ SIE CZEGOS DOWIEDZIEC TO ŁYSY CHAM ALBO NA CIEBIE KRZYKNIE ALBO COS ODBURKNIE. GENERALNIE PROSTAKI KTORE NIE UMIEJA NICZEGO NAUCZYC TYLKO KASE Z LUDZI SCIAGAC. Z KOLEI ZEBY JEZDZIC PO MIESCIE MUSISZ SIE WE WLASNYM ZAKRESIE DOSTAC POD WORD I SPOTKAC SIE Z KOLEJNYM WIESNIAKIEM O IMIENIU PIOTR. STRASZNY PODLUBELSKI PROSTACZYNA KTORY NIE TŁUMACZY CI PODSTAWOWYCH RZECZY KIEDY JEDZIESZ TYLKO CALY CZAS ROZMAWIA PRZEZ TELEFON I MA CIE W du***. POZNACIE GO PO ZEPSUTYM ZĘBIE I JEZELI JESTES DZIEWCZYNA TO ROWNIEZ PO TYM ZE BEDZIE PROBOWAL SIE DO CIEBIE DOBIERAC GDY JESTESCIE SAMI. MASAKRA JAKAS!!! STRASZNIE SIE ZAWIODŁAM NA TEJ SZKOLE I ODRADZAM WSZYSTKIM.
[/quote]

Jeśli chodzi o kat. A dokładnie jest tak jak tu jest napisane. Dno jakich mało. Co to za ludzie. Kolesie + ta dziewczyna-instruktorka- siedzą w budzie blaszanej i zlewają wszystkich dokładnie, podśpiewując się jak coś komuś nie wyjdzie. Po placu dla motocykli uczą na kat. C+E i B. Trzeba uważać żeby Cię nie potrącili. "Łysy fachowiec" tylko klnie i się na każdego rzuca z byle powodu. Nic się nie dowiesz. Pluje Ci pod nogi i udaje ważniaka (a drugi Pan Piotr pracuje zarówno w osk "Piotr" jak i "iDrive" - i wszystko jasne - do jakiej następnej szkoły nie warto iść robiąc kat. A). Ja zrezygnowałem z takiej nauki - nie warto sobie nerwów psuć (nie po to się zapisałem na kurs) oglądając takich fachowców, od których nic się nie nauczysz - nawet na egzamin. Straszna porażka.
[quote name='Anna' timestamp='1343077972' post='655429']
Ja robiłam prawko w szkole "PIOTR". NA KAT. A TRAGEDIA!!! ODRADZAM W 100% INSTRUKTORZYT NA PLACU DADZA CI MOTOR I CIE OLEWAJA A JESLI CHCESZ SIE CZEGOS DOWIEDZIEC TO ŁYSY CHAM ALBO NA CIEBIE KRZYKNIE ALBO COS ODBURKNIE. GENERALNIE PROSTAKI KTORE NIE UMIEJA NICZEGO NAUCZYC TYLKO KASE Z LUDZI SCIAGAC. Z KOLEI ZEBY JEZDZIC PO MIESCIE MUSISZ SIE WE WLASNYM ZAKRESIE DOSTAC POD WORD I SPOTKAC SIE Z KOLEJNYM WIESNIAKIEM O IMIENIU PIOTR. STR... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 139

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelski nauczyciel na medal walczy o normalne życie. Osiągnięciem  dojście do kuchni

Lubelski nauczyciel na medal walczy o normalne życie. Osiągnięciem dojście do kuchni

Dwa lata temu zdobył tytuł „Nauczyciela na medal województwa lubelskiego”, a koledzy ze szkoły chętnie podpatrywali wprowadzane przez niego innowacje. Dziś całe dnie spędza w łóżku, a największym osiągnięciem jest dla niego dojście do kuchni

Nie żyje właściciel znanego marketu w Zamościu. Miesiąc temu rozdawał towar za darmo

Nie żyje właściciel znanego marketu w Zamościu. Miesiąc temu rozdawał towar za darmo

Nie żyje zamojski przedsiębiorca, który prowadził market w sąsiedztwie placu Stefanidesa w Zamościu. Pisaliśmy o nim w zeszłym miesiącu, bo rozdawał towar z powodu likwidacji sklepu.

Chełm. Wiemy, które ulice będą łatać

Chełm. Wiemy, które ulice będą łatać

- Prosimy o zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na oznakowanie, bo tam spotkamy drogowców przy pracy – zapowiadają miejscy urzędnicy i przedstawiają listę ulic, na których drogowcy będą pracować w poniedziałek i wtorek.

Wojewoda z PiS każe wygasić mandat radnego z PiS

Wojewoda z PiS każe wygasić mandat radnego z PiS

Rada powiatu radzyńskiego nie wygasiła mandatu radnemu Jarosławowi Ejsmontowi (PiS). Ale sprawą zajął się wojewoda i właśnie uznał, że radny naruszył przepisy ustawy o samorządzie powiatowym. O takim rozstrzygnięciu radny dowiedział się od nas.

Jedna z gwiazd AZS UMCS Lublin bez medalu, ale z pierścionkiem. Zaręczyny na bieżni

Jedna z gwiazd AZS UMCS Lublin bez medalu, ale z pierścionkiem. Zaręczyny na bieżni

Nie udało się zdobyć medalu, ale zakończone w niedzielę lekkoatletyczne Halowe Mistrzostwa Europy w Toruniu Karolina Kołeczek z pewnością zapamięta na długo. Tuż po biegu zawodniczka AZS UMCS Lublin przyjęła oświadczyny swojego partnera.

Drużyny zamojskiej klasy okręgowej rozegrały ostatnie sparingi przed powrotem rozgrywek

Drużyny zamojskiej klasy okręgowej rozegrały ostatnie sparingi przed powrotem rozgrywek

Zespoły z zamojskiej „okręgówki” mają za sobą ostatnie mecze sparingowe w zimowym okresie przygotowawczym. Które z zespołów mogą być spokojne przed inauguracją rundy wiosennej, a których wyniki mają prawo wzbudzać lekki niepokój?

Specjalna akcja Skende i Ikea w Lublinie. Chodzi o spore pieniądze

Specjalna akcja Skende i Ikea w Lublinie. Chodzi o spore pieniądze

Tylko do 10 marca trwa nabór fundacji i stowarzyszeń z Lublina do akcji promującej oddawanie 1 proc podatku na lokalne organizacje społeczne.

Lekarka, nauczycielka, dziennikarka... Przybyło medalistek w Lublinie

Lekarka, nauczycielka, dziennikarka... Przybyło medalistek w Lublinie

Dziewięć pań zostanie odznaczonych Medalem Prezydenta Miasta Lublin – poinformował Ratusz.

Biała Podlaska. Prawicowy radny z mandatem za brak maseczki
wideo
film

Biała Podlaska. Prawicowy radny z mandatem za brak maseczki

Radny Zjednoczonej Prawicy, za robienie zakupów bez maseczki ochronnej, został ukarany mandatem. Nagranie kilka dni temu obiegło media społecznościowe, dlatego sprawie przyjrzała się policja.

Celnicy będą szkolić psy, żeby wykrywały chorych na Covid

Celnicy będą szkolić psy, żeby wykrywały chorych na Covid

Negrita, Sony, Bruce i Hunter – psy Krajowej Administracji Skarbowej zostaną przeszkolone pod kątem wykrywania koronawirusa.

1,5 metra od śmierci. Dramatyczne sceny na stacji Lublin Główny
ALARM24

1,5 metra od śmierci. Dramatyczne sceny na stacji Lublin Główny

– Czułem się jak w filmie akcji, tyle że wszystko działo się na żywo – opisuje świadek brawurowej akcji Straży Ochrony Kolei. Dzięki refleksowi i sprawności funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei udało się ocalić życie młodego człowieka, który chciał popełnić samobójstwo na stacji Lublin Główny

AZS AWF Profi Sport Wrocław – Luxiona AZS UMCS Lublin 0:1

AZS AWF Profi Sport Wrocław – Luxiona AZS UMCS Lublin 0:1

Luxiona AZS UMCS Lublin wygrała we Wrocławiu z zajmującym ostatnie miejsce w tabeli AZS AWF Profi Sport Wrocław

Śpiewał na ulicy przebój Budki Suflera. Ludzie wezwali policję, bo myśleli, że chce się zabić

Śpiewał na ulicy przebój Budki Suflera. Ludzie wezwali policję, bo myśleli, że chce się zabić

Mężczyzna śpiewał „Sen o dolinie”. Na miejsce przyjechała policja.

Rowerem po obwodnicy Lublina. Obok samochody mknące 120 km/h [nagranie]
WIDEO
film

Rowerem po obwodnicy Lublina. Obok samochody mknące 120 km/h [nagranie]

Drogowcy pokazują film, na którym zebrali szereg zagrażających zachowań na drogach ekspresowych. Kilka dni temu kamery „upolowały” rowerzystę na obwodnicy Lublina.

Wystawa malarstwa Anny Syty w Galerii TPSP
12 marca 2021, 17:00

Wystawa malarstwa Anny Syty w Galerii TPSP

W piątek, 12 marca o godz. 17 w Galerii Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Lublinie (ul. Grodzka 34/36) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Anny Syty. Ekspozycja będzie czynna do 31 marca.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!