Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratunek nie nadchodzi. Żegnaj, Galerio Centrum!

Utworzony przez ~gosc~, 6 listopada 2009 r. o 01:39 Powrót do artykułu
W takim razie moja noga tam juz wiecej nie postanie.. odwiedzalem kilka razy w roku empik na samej gorze, mozna bylo poczytac prase, kupic ksiazke, lub jakies multimedia, gadzety... Teraz nie bedzie tam nic co by mnie interesowalo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Empik przecież zostaje ciemnoto na trzecim piętrze! Empik to niezależna działalność od tej spółki która zajmuje trzy kondygnacje (parter i dwa piętra!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze autorzy nie wspominają o tym ,iż Centrum Development & Investments i Galeria Centum to spółki powstałę z podziału jednej firmy sprywatyzowanej w latach 90. Jedna miała się zajmować dziłalnością operacyjną - GC a drugo nieruchomościami - CDI. Pomysł jest prosty i genialny GC upada a własciciele mają nadal cały majątek pod postacia nieruchomości bez zbednego bagażu pracowników i ich roszczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bebe napisał:
Szkoda ze autorzy nie wspominają o tym ,iż Centrum Development & Investments i Galeria Centum to spółki powstałę z podziału jednej firmy sprywatyzowanej w latach 90. Jedna miała się zajmować dziłalnością operacyjną - GC a drugo nieruchomościami - CDI. Pomysł jest prosty i genialny GC upada a własciciele mają nadal cały majątek pod postacia nieruchomości bez zbednego bagażu pracowników i ich roszczeń.
Świetnie... Tylko po pierwsze, jest rok 2009. Dlaczego wcześniej się nie pozbyli "bagażu"? No i po drugie: GC należy od kilku lat do Vistula&Wólczanka, która nie ma powiązań z CDI, więc coś mi trudno uwierzyć w ten twój genialny pomysł. Tym bardziej, że GC jest właścicielem kilku marek odzieżowych i to wcale nie prawda, że jedynym kapitałem wspólnym są nieruchomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...