Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Aha- jasna sprawa- czyli skoro jeśli 10% ludzi nie zrezygnuje bo nie ma dla nich alternatywy to mozna ich finansowo lać po du***?- o to chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze ta kalkulacja ma racje np przy dzisiejszej pogodzie, ale gdy tylko bedzie troche cieplej to zareczam ze b. duzo osob bedzie chodzic piechota. Nie oszukujmy sie bo przejscie z takich dzielnic jak LSM, Czechow, Kalinowszczyzna do centrum to naprawde zaden problem. A juz na pewno mlodzi studenci z miasteczka na dworce nie maja tak daleko. Zwlaszcza jak ludzie beda oburzeni podwyzkami. I bedzie bojkot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podrozeja to bedziemy jezdzic taxi. taniej wyniesie jak w 4 osoby wracamy z zajęc. I pod domek. i bez tłoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
likwidacja parkingów środkiem do podwyżki cen biletów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę sprawdzić jakie kompetencje posiada ob. Lech Pudło do kierowania ZTM oraz to w jakich okolicznościach z p.o. dyrektora, nagle po cichu nim się stał... tubtin - misato flustracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To od dziś proponuje blokować wszelkie autobusy wyjeżdżające z jakich kolwiek zatok, skręcające z niewłaściwych pasów itp. Jak nie wjadą do centrum to będzie można parkować w zatokach. I problem sam się rozwiąże. A te pozostałe 90% pasażerów niech Pudlo nosi na plecach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
argumentacja idiotów, imbecyli ! Mają podstawy o wystąpienie do ZUS o rentę z powodu deb***izmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jakie kwalifikacje ma pan Pudło ale nie wiem czy zostało policzone to ,że gdy komunikacja prywatna przejdzie na bilety to sprzedaż biletów wzrośnie o te 20% przychodów z biletów + dodatkowo podatki z prawidłowo opodatkowanych przewożników!!!!!!!! Zamiast straszyć ludzi podwyżkami trzeba przeanalizować wzrost przychodów i ewentualnie PRZYCIĄĆ KOSZTY W ZTM-ie. A pan Pudło biadoli że mu kasy brakuje to obejmując stanowisko nie wiedział że w MPK zawsze kasy brakowało, bo po 1 Miasto nie zawsze zwracało koszty związane z biletami ulgowymi a po 2 w tej firmie od paru lat brak prawdziwego menadżera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jj napisał:
Nie wiem jakie kwalifikacje ma pan Pudło ale nie wiem czy zostało policzone to ,że gdy komunikacja prywatna przejdzie na bilety to sprzedaż biletów wzrośnie o te 20% przychodów z biletów + dodatkowo podatki z prawidłowo opodatkowanych przewożników!!!!!!!! Zamiast straszyć ludzi podwyżkami trzeba przeanalizować wzrost przychodów i ewentualnie PRZYCIĄĆ KOSZTY W ZTM-ie. A pan Pudło biadoli że mu kasy brakuje to obejmując stanowisko nie wiedział że w MPK zawsze kasy brakowało, bo po 1 Miasto nie zawsze zwracało koszty związane z biletami ulgowymi a po 2 w tej firmie od paru lat brak prawdziwego menadżera.
Zapomniałem dodać że 20% rynku komunikacji jest w rękach prywatnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja cały czas jeżdżę na gapę i po podwyżce cen nie ulegnie to zmianie.M.P.K. Lublin na najgorsza firma w kraju , na danym przystanku wszystkie autobusy przyjeżdżają o jednej godzinie, albo z minutą różnicy a póżniej przez dwadzieścia minut nic nie ma. Dwa autobusy o takim samym numerze jadące jeden za drugim to też nie jest rzadkość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tzw.ZTM myśli tylko o tym jak ludziom dowalić tak by 'Ratuszowych "przestali lubić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Lubelak1' date='28.01.2010, 13:59:13' post='224996'] Ja cały czas jeżdżę na gapę i po podwyżce cen nie ulegnie to zmianie.M.P.K. Lublin na najgorsza firma w kraju , na danym przystanku wszystkie autobusy przyjeżdżają o jednej godzinie, albo z minutą różnicy a póżniej przez dwadzieścia minut nic nie ma. Dwa autobusy o takim samym numerze jadące jeden za drugim to też nie jest rzadkość. [/quote/] Otrzymujesz tyle za ile płacisz Kanary nie zaczepią Ciebie, tylko jakąś ledwo żywą ze strachu dziewczynę. Jeśli już odważą się, Ty podasz co najwyżej dane kolegi i mogą Ci na***. W cywilizowanych miastach do jeżdżących na rocznym-niewidocznym wzywa się mundurowych- może by tak i u nas? Na początku będzie ciężko, później niektórzy ludzie się nauczą gdzie jest kiosk z biletami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że takiego przygłupowi przez gardło coś takiego przechodzi... to po prostu dowód, że powinien zostać zwolniony. Znakomita, profesjonalna argumentacja- mamy monopol, nie macie parkingów, więc podwyższamy, a wy i tak będziecie jeździć... tip-top menedżer Kolejny bezmózg traktujący ludzi jak bydło i przekonany, ze jest mądry Łatwo jest tylko wyciągać łapska po więcej. Jak się bierze nieudaczniku taką pensję, to wbij sobie do głowy, że to pensja za umiejętności i osiągnięcia w zarządzaniu. Z naszych kieszeni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może wtedy mpk bedzie stać na opony zimowe do autobusów. Taxi taniej wyjdzie w 4 osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w takim wypadku nie ma podstaw do zainteresowania się sprawą przez UOKiK. ZTM wykorzystuje swoją pozycję monopolisty na rynku transportu miejskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajmijcie się sprawą wolnych przejazdów przez cała rodziny pracowników ZTM !!!! ciekawe jak pan Prezes to rozliczy lublinianom? to są ogromne pieniądze w skali roku !! złodzieje nie kradnijcie nam głodowych pensji które szaleją na lubelszczyżnie. DRODZY DZIENNIKARZE NIE PUŚĆCIE TEGO PŁAZEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LALKA napisał:
zajmijcie się sprawą wolnych przejazdów przez cała rodziny pracowników ZTM !!!! ciekawe jak pan Prezes to rozliczy lublinianom? to są ogromne pieniądze w skali roku !! złodzieje nie kradnijcie nam głodowych pensji które szaleją na lubelszczyżnie. DRODZY DZIENNIKARZE NIE PUŚĆCIE TEGO PŁAZEM
Panienko, dajze juz spokoj z przywilejami pracowniczymi, w kazdej firmie sa jakies. Mi bardziej w oczy kole nagrody, 13-tki i 14-tki tych miernot urzedniczych niz darmowy przejazd, ktory z reszta nie jest, jak to wiekszosc niedoinformowanych mysli ze maja je "ciotki" i "babcie ciotecznych siostr" kierowcy. A swoja droga do tej pensji 1200 zl w mpk nie dziwie sie ze przynajmnije w taki sposob jest gratyfikacja. I mimo ze w zaden sposob nie jestem spokrewniony z pracownikami mpk czy innych tworow to bede tego goraco bronil!! Ale polak to takie glupie zwierze ze jak on nie ma, to inny miec tez nie moze!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...