Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 stycznia 2010 r.
11:29
Edytuj ten wpis

Ratusz: Mimo podwyżki biletów ludzie nie zrezygnują z autobusów. Bo nie ma parkingów

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 17 A A

Obawy, że po podwyżce cen biletów 11 proc. pasażerów zrezygnuje z komunikacji miejskiej są nieuzasadnione – twierdzi Zarząd Transportu Miejskiego. Dziś radni zdecydują o cenach biletów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W sondażu przeprowadzonym na zlecenie ZTM 11 proc. badanych stwierdziło, że nie będzie jeździć autobusami, jeśli bilety zdrożeją. Szef ZTM twierdzi, że tak się nie stanie, bo w śródmieściu nie ma odpowiedniej liczby parkingów.


Co o podwyżkach mówi Lech Pudło, dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego:

"Nie jest realne, że ponad 10 proc. pasażerów zrezygnuje z komunikacji. Łatwo to policzyć. Średnia dzienna liczba przejazdów samymi tylko pojazdami MPK to 200 tys. Czyli miałoby ubyć 20 tys. przejazdów.

Jeśli przyjąć, że 1/4 tych, którzy zrezygnują pójdzie pieszo, pojedzie rowerem lub skorzysta z podwózki sąsiada to zostaje nam 15 tys. przejazdów, które byłyby wykonywane prywatnymi autami.

Z badań wynika, że w jednym samochodzie osobowym w Lublinie jedzie średnio 1,5 osoby. Czyli przybyłoby jakieś 10 tys. przejazdów samochodami.

Jeżeli założymy, że tylko 1/3 z nich jechałaby do pracy zostawiając auto na cały dzień – a w Lublinie większość ludzi jedzie do pracy w śródmieściu – to w centrum potrzeba by 3000 dodatkowych miejsc parkingowych ponad te, które mamy teraz. A takich miejsc po prostu nie ma.

Dlatego ci, którzy deklarują, że zrezygnują z komunikacji miejskiej i tak w większości będą musieli z niej korzystać."

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obiektywny / 28 stycznia 2010 o 19:44
0
LALKA napisał:
zajmijcie się sprawą wolnych przejazdów przez cała rodziny pracowników ZTM !!!! ciekawe jak pan Prezes to rozliczy lublinianom? to są ogromne pieniądze w skali roku !! złodzieje nie kradnijcie nam głodowych pensji które szaleją na lubelszczyżnie. DRODZY DZIENNIKARZE NIE PUŚĆCIE TEGO PŁAZEM




Panienko, dajze juz spokoj z przywilejami pracowniczymi, w kazdej firmie sa jakies. Mi bardziej w oczy kole nagrody, 13-tki i 14-tki tych miernot urzedniczych niz darmowy przejazd, ktory z reszta nie jest, jak to wiekszosc niedoinformowanych mysli ze maja je "ciotki" i "babcie ciotecznych siostr" kierowcy. A swoja droga do tej pensji 1200 zl w mpk nie dziwie sie ze przynajmnije w taki sposob jest gratyfikacja. I mimo ze w zaden sposob nie jestem spokrewniony z pracownikami mpk czy innych tworow to bede tego goraco bronil!! Ale polak to takie glupie zwierze ze jak on nie ma, to inny miec tez nie moze!!




Panienko, dajze juz spokoj z przywilejami pracowniczymi, w kazdej firmie sa jakies. Mi bardziej w oczy kole nagrody, 13-tki i 14-tki tych miernot urzedniczych niz darmowy przejazd, ktory z reszta nie jest, jak to wiekszosc niedoinformowanych mysli ze maja je "ciotki" i "babcie ciotecznych siostr" kierowcy. A swoja droga do tej pensji 1200 zl w mpk nie dziwie sie ze przynajmnije w taki sposob jest gratyfikacja. I mimo ze w zaden sposob nie jestem spokrewniony z pracownikami mpk czy ... rozwiń
Avatar
LALKA / 28 stycznia 2010 o 19:26
0
zajmijcie się sprawą wolnych przejazdów przez cała rodziny pracowników ZTM !!!! ciekawe jak pan Prezes to rozliczy lublinianom? to są ogromne pieniądze w skali roku !! złodzieje nie kradnijcie nam głodowych pensji które szaleją na lubelszczyżnie. DRODZY DZIENNIKARZE NIE PUŚĆCIE TEGO PŁAZEM
Avatar
RaPi / 28 stycznia 2010 o 19:14
0
Czy w takim wypadku nie ma podstaw do zainteresowania się sprawą przez UOKiK. ZTM wykorzystuje swoją pozycję monopolisty na rynku transportu miejskiego.
Avatar
h_j / 28 stycznia 2010 o 18:44
0
może wtedy mpk bedzie stać na opony zimowe do autobusów.
Taxi taniej wyjdzie w 4 osoby.
Avatar
pol / 28 stycznia 2010 o 17:43
0
Że takiego przygłupowi przez gardło coś takiego przechodzi... to po prostu dowód, że powinien zostać zwolniony. Znakomita, profesjonalna argumentacja- mamy monopol, nie macie parkingów, więc podwyższamy, a wy i tak będziecie jeździć... tip-top menedżer Kolejny bezmózg traktujący ludzi jak bydło i przekonany, ze jest mądry Łatwo jest tylko wyciągać łapska po więcej. Jak się bierze nieudaczniku taką pensję, to wbij sobie do głowy, że to pensja za umiejętności i osiągnięcia w zarządzaniu. Z naszych kieszeni!
Że takiego przygłupowi przez gardło coś takiego przechodzi... to po prostu dowód, że powinien zostać zwolniony. Znakomita, profesjonalna argumentacja- mamy monopol, nie macie parkingów, więc podwyższamy, a wy i tak będziecie jeździć... tip-top menedżer Kolejny bezmózg traktujący ludzi jak bydło i przekonany, ze jest mądry Łatwo jest tylko wyciągać łapska po więcej. Jak się bierze nieudaczniku taką pensję, to wbij sobie do głowy, że to pensja za umiejętności i osiągnięcia w zarządzaniu. Z naszych kieszeni! rozwiń
Avatar
tow / 28 stycznia 2010 o 14:24
0
[quote name='Lubelak1' date='28.01.2010, 13:59:13' post='224996']
Ja cały czas jeżdżę na gapę i po podwyżce cen nie ulegnie to zmianie.M.P.K. Lublin na najgorsza firma w kraju , na danym przystanku wszystkie autobusy przyjeżdżają o jednej godzinie, albo z minutą różnicy a póżniej przez dwadzieścia minut nic nie ma. Dwa autobusy o takim samym numerze jadące jeden za drugim to też nie jest rzadkość.
[/quote/]

Otrzymujesz tyle za ile płacisz Kanary nie zaczepią Ciebie, tylko jakąś ledwo żywą ze strachu dziewczynę. Jeśli już odważą się, Ty podasz co najwyżej dane kolegi i mogą Ci na***. W cywilizowanych miastach do jeżdżących na rocznym-niewidocznym wzywa się mundurowych- może by tak i u nas? Na początku będzie ciężko, później niektórzy ludzie się nauczą gdzie jest kiosk z biletami
[quote name='Lubelak1' date='28.01.2010, 13:59:13' post='224996']
Ja cały czas jeżdżę na gapę i po podwyżce cen nie ulegnie to zmianie.M.P.K. Lublin na najgorsza firma w kraju , na danym przystanku wszystkie autobusy przyjeżdżają o jednej godzinie, albo z minutą różnicy a póżniej przez dwadzieścia minut nic nie ma. Dwa autobusy o takim samym numerze jadące jeden za drugim to też nie jest rzadkość.
[/quote/]

Otrzymujesz tyle za ile płacisz Kanary nie zaczepią Ciebie, tylko jakąś ledwo żywą... rozwiń
Avatar
Gość / 28 stycznia 2010 o 13:59
0
Dlaczego tzw.ZTM myśli tylko o tym jak ludziom dowalić tak by 'Ratuszowych "przestali lubić
Avatar
Lubelak1 / 28 stycznia 2010 o 13:59
0
Ja cały czas jeżdżę na gapę i po podwyżce cen nie ulegnie to zmianie.M.P.K. Lublin na najgorsza firma w kraju , na danym przystanku wszystkie autobusy przyjeżdżają o jednej godzinie, albo z minutą różnicy a póżniej przez dwadzieścia minut nic nie ma. Dwa autobusy o takim samym numerze jadące jeden za drugim to też nie jest rzadkość.
Avatar
jj / 28 stycznia 2010 o 12:49
0
jj napisał:
Nie wiem jakie kwalifikacje ma pan Pudło ale nie wiem czy zostało policzone to ,że gdy komunikacja prywatna przejdzie na bilety to sprzedaż biletów wzrośnie o te 20% przychodów z biletów + dodatkowo podatki z prawidłowo opodatkowanych przewożników!!!!!!!! Zamiast straszyć ludzi podwyżkami trzeba przeanalizować wzrost przychodów i ewentualnie PRZYCIĄĆ KOSZTY W ZTM-ie. A pan Pudło biadoli że mu kasy brakuje to obejmując stanowisko nie wiedział że w MPK zawsze kasy brakowało, bo po 1 Miasto nie zawsze zwracało koszty związane z biletami ulgowymi a po 2 w tej firmie od paru lat brak prawdziwego menadżera.

Zapomniałem dodać że 20% rynku komunikacji jest w rękach prywatnych

Zapomniałem dodać że 20% rynku komunikacji jest w rękach prywatnych rozwiń
Avatar
jj / 28 stycznia 2010 o 12:48
0
Nie wiem jakie kwalifikacje ma pan Pudło ale nie wiem czy zostało policzone to ,że gdy komunikacja prywatna przejdzie na bilety to sprzedaż biletów wzrośnie o te 20% przychodów z biletów + dodatkowo podatki z prawidłowo opodatkowanych przewożników!!!!!!!! Zamiast straszyć ludzi podwyżkami trzeba przeanalizować wzrost przychodów i ewentualnie PRZYCIĄĆ KOSZTY W ZTM-ie. A pan Pudło biadoli że mu kasy brakuje to obejmując stanowisko nie wiedział że w MPK zawsze kasy brakowało, bo po 1 Miasto nie zawsze zwracało koszty związane z biletami ulgowymi a po 2 w tej firmie od paru lat brak prawdziwego menadżera.
Nie wiem jakie kwalifikacje ma pan Pudło ale nie wiem czy zostało policzone to ,że gdy komunikacja prywatna przejdzie na bilety to sprzedaż biletów wzrośnie o te 20% przychodów z biletów + dodatkowo podatki z prawidłowo opodatkowanych przewożników!!!!!!!! Zamiast straszyć ludzi podwyżkami trzeba przeanalizować wzrost przychodów i ewentualnie PRZYCIĄĆ KOSZTY W ZTM-ie. A pan Pudło biadoli że mu kasy brakuje to obejmując stanowisko nie wiedział że w MPK zawsze kasy brakowało, bo po 1 Miasto nie zawsze zwracało ko... rozwiń
Avatar
obiektywny / 28 stycznia 2010 o 19:44
0
LALKA napisał:
zajmijcie się sprawą wolnych przejazdów przez cała rodziny pracowników ZTM !!!! ciekawe jak pan Prezes to rozliczy lublinianom? to są ogromne pieniądze w skali roku !! złodzieje nie kradnijcie nam głodowych pensji które szaleją na lubelszczyżnie. DRODZY DZIENNIKARZE NIE PUŚĆCIE TEGO PŁAZEM




Panienko, dajze juz spokoj z przywilejami pracowniczymi, w kazdej firmie sa jakies. Mi bardziej w oczy kole nagrody, 13-tki i 14-tki tych miernot urzedniczych niz darmowy przejazd, ktory z reszta nie jest, jak to wiekszosc niedoinformowanych mysli ze maja je "ciotki" i "babcie ciotecznych siostr" kierowcy. A swoja droga do tej pensji 1200 zl w mpk nie dziwie sie ze przynajmnije w taki sposob jest gratyfikacja. I mimo ze w zaden sposob nie jestem spokrewniony z pracownikami mpk czy innych tworow to bede tego goraco bronil!! Ale polak to takie glupie zwierze ze jak on nie ma, to inny miec tez nie moze!!




Panienko, dajze juz spokoj z przywilejami pracowniczymi, w kazdej firmie sa jakies. Mi bardziej w oczy kole nagrody, 13-tki i 14-tki tych miernot urzedniczych niz darmowy przejazd, ktory z reszta nie jest, jak to wiekszosc niedoinformowanych mysli ze maja je "ciotki" i "babcie ciotecznych siostr" kierowcy. A swoja droga do tej pensji 1200 zl w mpk nie dziwie sie ze przynajmnije w taki sposob jest gratyfikacja. I mimo ze w zaden sposob nie jestem spokrewniony z pracownikami mpk czy ... rozwiń
Avatar
LALKA / 28 stycznia 2010 o 19:26
0
zajmijcie się sprawą wolnych przejazdów przez cała rodziny pracowników ZTM !!!! ciekawe jak pan Prezes to rozliczy lublinianom? to są ogromne pieniądze w skali roku !! złodzieje nie kradnijcie nam głodowych pensji które szaleją na lubelszczyżnie. DRODZY DZIENNIKARZE NIE PUŚĆCIE TEGO PŁAZEM
Avatar
RaPi / 28 stycznia 2010 o 19:14
0
Czy w takim wypadku nie ma podstaw do zainteresowania się sprawą przez UOKiK. ZTM wykorzystuje swoją pozycję monopolisty na rynku transportu miejskiego.
Avatar
h_j / 28 stycznia 2010 o 18:44
0
może wtedy mpk bedzie stać na opony zimowe do autobusów.
Taxi taniej wyjdzie w 4 osoby.
Avatar
pol / 28 stycznia 2010 o 17:43
0
Że takiego przygłupowi przez gardło coś takiego przechodzi... to po prostu dowód, że powinien zostać zwolniony. Znakomita, profesjonalna argumentacja- mamy monopol, nie macie parkingów, więc podwyższamy, a wy i tak będziecie jeździć... tip-top menedżer Kolejny bezmózg traktujący ludzi jak bydło i przekonany, ze jest mądry Łatwo jest tylko wyciągać łapska po więcej. Jak się bierze nieudaczniku taką pensję, to wbij sobie do głowy, że to pensja za umiejętności i osiągnięcia w zarządzaniu. Z naszych kieszeni!
Że takiego przygłupowi przez gardło coś takiego przechodzi... to po prostu dowód, że powinien zostać zwolniony. Znakomita, profesjonalna argumentacja- mamy monopol, nie macie parkingów, więc podwyższamy, a wy i tak będziecie jeździć... tip-top menedżer Kolejny bezmózg traktujący ludzi jak bydło i przekonany, ze jest mądry Łatwo jest tylko wyciągać łapska po więcej. Jak się bierze nieudaczniku taką pensję, to wbij sobie do głowy, że to pensja za umiejętności i osiągnięcia w zarządzaniu. Z naszych kieszeni! rozwiń
Avatar
tow / 28 stycznia 2010 o 14:24
0
[quote name='Lubelak1' date='28.01.2010, 13:59:13' post='224996']
Ja cały czas jeżdżę na gapę i po podwyżce cen nie ulegnie to zmianie.M.P.K. Lublin na najgorsza firma w kraju , na danym przystanku wszystkie autobusy przyjeżdżają o jednej godzinie, albo z minutą różnicy a póżniej przez dwadzieścia minut nic nie ma. Dwa autobusy o takim samym numerze jadące jeden za drugim to też nie jest rzadkość.
[/quote/]

Otrzymujesz tyle za ile płacisz Kanary nie zaczepią Ciebie, tylko jakąś ledwo żywą ze strachu dziewczynę. Jeśli już odważą się, Ty podasz co najwyżej dane kolegi i mogą Ci na***. W cywilizowanych miastach do jeżdżących na rocznym-niewidocznym wzywa się mundurowych- może by tak i u nas? Na początku będzie ciężko, później niektórzy ludzie się nauczą gdzie jest kiosk z biletami
[quote name='Lubelak1' date='28.01.2010, 13:59:13' post='224996']
Ja cały czas jeżdżę na gapę i po podwyżce cen nie ulegnie to zmianie.M.P.K. Lublin na najgorsza firma w kraju , na danym przystanku wszystkie autobusy przyjeżdżają o jednej godzinie, albo z minutą różnicy a póżniej przez dwadzieścia minut nic nie ma. Dwa autobusy o takim samym numerze jadące jeden za drugim to też nie jest rzadkość.
[/quote/]

Otrzymujesz tyle za ile płacisz Kanary nie zaczepią Ciebie, tylko jakąś ledwo żywą... rozwiń
Avatar
Gość / 28 stycznia 2010 o 13:59
0
Dlaczego tzw.ZTM myśli tylko o tym jak ludziom dowalić tak by 'Ratuszowych "przestali lubić
Avatar
Lubelak1 / 28 stycznia 2010 o 13:59
0
Ja cały czas jeżdżę na gapę i po podwyżce cen nie ulegnie to zmianie.M.P.K. Lublin na najgorsza firma w kraju , na danym przystanku wszystkie autobusy przyjeżdżają o jednej godzinie, albo z minutą różnicy a póżniej przez dwadzieścia minut nic nie ma. Dwa autobusy o takim samym numerze jadące jeden za drugim to też nie jest rzadkość.
Avatar
jj / 28 stycznia 2010 o 12:49
0
jj napisał:
Nie wiem jakie kwalifikacje ma pan Pudło ale nie wiem czy zostało policzone to ,że gdy komunikacja prywatna przejdzie na bilety to sprzedaż biletów wzrośnie o te 20% przychodów z biletów + dodatkowo podatki z prawidłowo opodatkowanych przewożników!!!!!!!! Zamiast straszyć ludzi podwyżkami trzeba przeanalizować wzrost przychodów i ewentualnie PRZYCIĄĆ KOSZTY W ZTM-ie. A pan Pudło biadoli że mu kasy brakuje to obejmując stanowisko nie wiedział że w MPK zawsze kasy brakowało, bo po 1 Miasto nie zawsze zwracało koszty związane z biletami ulgowymi a po 2 w tej firmie od paru lat brak prawdziwego menadżera.

Zapomniałem dodać że 20% rynku komunikacji jest w rękach prywatnych

Zapomniałem dodać że 20% rynku komunikacji jest w rękach prywatnych rozwiń
Avatar
jj / 28 stycznia 2010 o 12:48
0
Nie wiem jakie kwalifikacje ma pan Pudło ale nie wiem czy zostało policzone to ,że gdy komunikacja prywatna przejdzie na bilety to sprzedaż biletów wzrośnie o te 20% przychodów z biletów + dodatkowo podatki z prawidłowo opodatkowanych przewożników!!!!!!!! Zamiast straszyć ludzi podwyżkami trzeba przeanalizować wzrost przychodów i ewentualnie PRZYCIĄĆ KOSZTY W ZTM-ie. A pan Pudło biadoli że mu kasy brakuje to obejmując stanowisko nie wiedział że w MPK zawsze kasy brakowało, bo po 1 Miasto nie zawsze zwracało koszty związane z biletami ulgowymi a po 2 w tej firmie od paru lat brak prawdziwego menadżera.
Nie wiem jakie kwalifikacje ma pan Pudło ale nie wiem czy zostało policzone to ,że gdy komunikacja prywatna przejdzie na bilety to sprzedaż biletów wzrośnie o te 20% przychodów z biletów + dodatkowo podatki z prawidłowo opodatkowanych przewożników!!!!!!!! Zamiast straszyć ludzi podwyżkami trzeba przeanalizować wzrost przychodów i ewentualnie PRZYCIĄĆ KOSZTY W ZTM-ie. A pan Pudło biadoli że mu kasy brakuje to obejmując stanowisko nie wiedział że w MPK zawsze kasy brakowało, bo po 1 Miasto nie zawsze zwracało ko... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią 0 0

Unieważniony został przetarg na sprzęt dla nowego żłobka przy ul. Zelwerowicza. Problemem okazało się wyposażenie kuchni. Mimo to władze miasta zapewniają, że placówka zostanie otwarta zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, a posiłki będą początkowo dowożone z kuchni innego żłobka.

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji 1 0

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek spotkał się z mediami na swojej pierwszej konferencji prasowej. 47-letni szkoleniowiec zapewnił, że kadrę czeka ewolucja i stopniowe wprowadzanie nowych zawodników, a jej kapitanem pozostanie Robert Lewandowski

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant 3 1

47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jechał samochodem i pił. Inni kierowcy musieli zjeżdżać mu z drogi. Wyczyny 47-latka zauważył przypadkiem policjant jadący do pracy

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa 1 0

Modernizacja oczyszczalni ścieków zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu kolejne instalacje będą uruchamiane. Zaawansowanie robót modernizacyjnych oczyszczalni osiągnęło ok. 90 proc. Wybudowane zostały wszystkie obiekty, trwają ostatnie prace połączeniowe sieci między obiektami.

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają?

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają? 0 0

Najczęściej odwiedzają nas turyści z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Ukrainy – wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego.

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia]
galeria

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia] 6 1

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 19 koło Lublina

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy
galeria

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy 0 2

22-letni Piotr Żuk wyruszył spod Białej Podlaskiej do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Do pokonania ma ponad 3700 kilometrów. Jego samotna piesza pielgrzymka wiedzie przez 9 krajów.

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę 0 4

Władze miasta szukają firmy ochroniarskiej, która w godzinach nocnych zapewni bezpieczeństwo kontrolerom sprawdzającym bilety w miejskiej komunikacji.

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 1 2

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska 1 1

Piłkarze z Białej Podlaskiej mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Przy okazji obozu w Mielniku Podlasie zremisowało z Turem Bielsk Podlaski 2:2. Pierwsza połowa należała do rywali, którzy prowadzili 2:0. Po zmianie stron drużyna trenera Tomasza Złomańczuka zdołała jednak wyrównać

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka 1 0

Ciekawy sparing został rozegrany na stadionie w Świdniku. Tamtejsza Avia podejmowała Hetmana Zamość, którego trenerem jest doskonale znany przy ul. Sportowej Jacek Ziarkowski. W lepszych humorach zawody kończyli gospodarze, którzy wygrali 2:0

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 18 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 19 2

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 2 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!