Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co za urzędnicy, którzy? podać stanowiska, to wypieprzymy ich po następnych wyborach, dość marnotrawienia publicznych to znaczy naszych pieniędzy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
---------------------------NIECH PREZYDENT NIE ROBI DURNI Z LUBLINIAN !!!-------------------------------- Możemy się czuć poniżeni przez Prezydenta Zuka , bo Prezydent Zuk wystawia Lublinian na pośmie wisko , poniżenie i utrate milionową sumę BUDŻETU LUBLINA !!! . Prezydent Zuk (PO) organizował już tyle Konkursów i tyle milionów z Budżetu przemarnował , że już najwyższy czas aby Prezydenta odizolować od modernizacji Pl.Litewskiego i od ... pieniędzy Mieszkańców Lublina !!! . Rada Miasta Lublina powinna zorganizować Konkurs na Projekt modernizacji Pl.Litewskiego z Projek tów już posiadanych w Ratuszu . Mieszkańcy Lublina już dawno zadecydowali , Pl.Litewski ma być przede wszystkim ZIELONYM PARKIEM , DUŻA KOLOROWA FONTANNA PODŚWIETLANA ( bez mu zyki) , MIEJSCE HONOROWE POMNIKÓW , PLAC ZABAW Z BRODZIKAMI DLA DZIECI I DUŻO MIE JSC DO SIADANIA . WIĘCEJ ZIELENI NIŻ BETONU !. Czy potrzeba kombinacji i marnotrawienia pieniędzy z Budżetu miejskiego przez Prezydenta Lublina Zuka i Jego kolesi z "PLATFORMY OSZU STÓW" (PO) ? . Rada Miasta Lublina niech wreszcie zamknie temat Pl.Litewski , bo zrobimy z Wa mi i Prezydentem jak Mieszkańcy Elbląga . A rozwiązali problem bardzo prosto , zorganizowali REFE RENDUM I ROZWIĄZALI RADĘ MIASTA I USUNĘLI PREZYDENTA MIASTA ELBLĄGA . Czy tego ch cecie "szkodniki " z lubelskiego Ratusza ? .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Powtórka z rozrywki ze stadionem. Wówczas też twierdzili że 2 =1
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: