Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratusz wypędza gawrony z Ogrodu Saskiego

Utworzony przez termit, 26 stycznia 2009 r. o 01:33 Powrót do artykułu
MP napisał:
Zycze tym glupkom co im ptaki przeszkadzaja zeby jak najszybciej byli pozbawieni jakichkolwiek doznan przyrodniczych - niech beda pozbawieni jakiejkolwiek trawy, drzew, kwiatow, motyli , ptakow - po cholere to wszystko istnieje jak tylko brudzi samochody i chodniki ???!!! Zdychajcie w spalinach i kurzu - na pewno bedziecie zadowoleni !!! Ale ja nie i i na szczescie ogromna wiekszosc tez nie !!!!!!! Niech zyja gawrony !!!!!!
Jak obsrają ci gawrony twarz,ubranie,włosy i wtedy doznasz wrażeń przyrodniczych i może seksualnych to napisz.Chyba jest to jakaś nowa forma zboczenia.Jak będziesz miał orgazm to będę za a nawet przeciw i pójdę z tobą na obsranie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak gawronom g... zrobią- ptaki wrócą do parku jak tylko alpiniści zejdą z drzew. U mnie w parku gminnym w tamtym roku też zrzucili wszystkie gniazda, i jak tylko okres lęgowy zaczął sie na dobre- ptaki odbudowały ich więcej niż było do tej pory. A co do liczby gniazd w kolonii w Parku Saskim to chyba ktoś tu przesadził- 302 gniazda to średniej wielkości kolonia, a w parku gniazd jest co najmniej kilka tysięcy. Jeśli chodzi ekologów trzeba też umieć odróżnić prawdziwego przyrodnika ok "ekologa" którego kreują media - oszołoma i zadymiarza często kompletnie nie mającego pojęcia o tym co krzyczy. A przyrodę trzeba chronić, co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości, ale nie za wszelką cenę. Też jestem przyrodnikiem, ornitologiem ale muszę przyznać ze kolonia gawronów (a nie wron!!) w Parku Saskim też mnie denerwuje. (ptaszory mogły by się przenieść do Parku Ludowego - tam myślę że nie przeszkadzały by tak bardzo). Każdy kto choć trochę zna ten gatunek, wie że to pożyteczne ptaki, w przeciwieństwie do obsrajmurków z Placu Litewskiego, które powinny być przetrzebione w pierwszej kolejności. A, jeszcze jedno-w sprawie Rospudy nie chodziło tylko o żuczki i żabki. Tutaj ważniejsza była polityka i prywatne interesy, niż dobro ludzi i przyrody. Kilka osób koniecznie chciało przepchnąć tą inwestycję, i zarobić gruba kasę. Tylko że potem, my- jako naród, musielibyśmy płacić olbrzymie kary które nałożyła by na nas UE. A to nie opłacało by się nam, mieszkańcom Augustowa (inwestycja najprawdopodobniej była by cofnięta, a stan przyrody musiał by zostać przywrócony do tego sprzed rozpoczęcia robót, co w przypadku tysiącletnich torfowiska jest NIEMOŻLIWE do zrobienia) ani żuczkom ani żabkom. Czyli nikomu!! (poza byłym ministrem Sz. i jego przydupasom) Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, precz z brudzącymi ptakami. Ostatnio widziałam jak trzy ptaki lały wprost na alejke w parku. A jeden nawet to robił na kamienicę przy Rynku! Co prawda te ptaki były zakończone nawalonymi panami ale jak akcja to akcja, ten kwiat społeczeństwa chyba też ją odczuje. Chyba, że śmierdzą i brudzą jedynie ptaki co jedzą robaki i szkodniki. takie co jedzą viagre nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
we napisał:
W pełni popieram i również wskazuję problem Ratuszowi.Ale jeżeli jest systematycznie obsrywany przez gołąbki pomnik NACZELNIKA a władze nie widzą problemu-to chyba już tak musi być i tak pozostanie.Ważniejsze są gołąbki,wronki niż obsrane pomniki,ludzie ,ławki,alejki i nawet otoczenie ratusza.
Prawie jak Haszka (Szwejk). Nasłać żandarmów. Tylko na kogo? Na gołębie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu brawo :-) Mam nadzieje że operacja okaże się skuteczna !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rr napisał:
W końcu brawo :-) Mam nadzieje że operacja okaże się skuteczna !!
Nie, operacja nie okaże się skuteczna, bo ptaki przecież i tak mogą siadać na gałęziach. Operacja okaże się skuteczna kiedy wytniemy wszystkie drzewa w Ogrodzie Saskim. Dopiero wtedy będziemy mogli bez obaw przechadzać się po naszym pięknym parku rozkoszując się obcowaniem z przyrodą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko i córko, czy oni nie mają na co pieniędzy wydawać???? niech gałęzie popodcinają i ptaki nie będą sie załtwiać na alejki ani na ławki, wilk będzie syty i owca cała. A poza tym wydaje mi się że ludziom w tym mieście się poprostu nudzi, gołębie problem, wrony problem, koty problem itp. itd. Antynaturalistom proponuję przeprowadzkę do Nowego Yorku tam ani drzewa ani ptaka tylko beton no i problem z głowy. GRATULUJĘ POMYSŁOWOŚCI. aha po co niszczyć gniazda, wrony i tak je odbudują lepiej może powystrzelać, po co nam ptaki tylko srają i kraczą i tlen nam zabierają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sciąć drzewa!!! Taką mam koncepcję!" ;-) Miś Czy ktoś wie ile to bedzie kosztować? Pewnie gruba kasiorę i najlepiej wyjdą na tym alpiniści! A gawrony pewnie i tak wrócą, szczególnie jak sie tyle jedzenia wywala do smietników! A dlaczego to tzw. "ekolodzy" maja sprzątąć po brudasach?! Skąd sie biorą te góry smieci, we wszelkich zakamarkach miasta, może podrzucaja je cykiści i masoni? A marszałka mozna przykryć wojskowym brezentem, albo folją... ;-))) Chyba w Urzędzie Miasta chłopaki sie nudzą..... może by sie zajęli tymi co palą śmieci w ogródku i spuszczaja szambo do rzeki, kochani lublinianie.... blebleble... pa WALCZĄCY GAWRON
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
turek napisał:
i tak gawronom g... zrobią- ptaki wrócą do parku jak tylko alpiniści zejdą z drzew. U mnie w parku gminnym w tamtym roku też zrzucili wszystkie gniazda, i jak tylko okres lęgowy zaczął sie na dobre- ptaki odbudowały ich więcej niż było do tej pory. A co do liczby gniazd w kolonii w Parku Saskim to chyba ktoś tu przesadził- 302 gniazda to średniej wielkości kolonia, a w parku gniazd jest co najmniej kilka tysięcy. Jeśli chodzi ekologów trzeba też umieć odróżnić prawdziwego przyrodnika ok "ekologa" którego kreują media - oszołoma i zadymiarza często kompletnie nie mającego pojęcia o tym co krzyczy. A przyrodę trzeba chronić, co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości, ale nie za wszelką cenę. Też jestem przyrodnikiem, ornitologiem ale muszę przyznać ze kolonia gawronów (a nie wron!!) w Parku Saskim też mnie denerwuje. (ptaszory mogły by się przenieść do Parku Ludowego - tam myślę że nie przeszkadzały by tak bardzo). Każdy kto choć trochę zna ten gatunek, wie że to pożyteczne ptaki, w przeciwieństwie do obsrajmurków z Placu Litewskiego, które powinny być przetrzebione w pierwszej kolejności. A, jeszcze jedno-w sprawie Rospudy nie chodziło tylko o żuczki i żabki. Tutaj ważniejsza była polityka i prywatne interesy, niż dobro ludzi i przyrody. Kilka osób koniecznie chciało przepchnąć tą inwestycję, i zarobić gruba kasę. Tylko że potem, my- jako naród, musielibyśmy płacić olbrzymie kary które nałożyła by na nas UE. A to nie opłacało by się nam, mieszkańcom Augustowa (inwestycja najprawdopodobniej była by cofnięta, a stan przyrody musiał by zostać przywrócony do tego sprzed rozpoczęcia robót, co w przypadku tysiącletnich torfowiska jest NIEMOŻLIWE do zrobienia) ani żuczkom ani żabkom. Czyli nikomu!! (poza byłym ministrem Sz. i jego przydupasom) Pozdro
Turek! Dobrze piszesz!!! Ale co zrobić jak tzw "swiatłe społeczeństwo" czerpie wiedzę z "Dziennika telewizyjnego" i i takich rzeczy jak " Sztandar Ludu" Masz rację że 300 par to przecietna kolonia, ale "kilka tysięcy" to przesadziłeś nieco.... choć dawno w sasakim nie byłem. MIŚ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztandar Ludu - dobrze, że ktoś o tym przypomniał. Telewizja też kłamie!!! Niech żyją gawrony i inne krukowate też niech żyją,np: orzechówka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w tym roku też będą wypędzać ptaki z Ogrodu Saskiego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...