Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Reforma oświaty. Samorządowcy i nauczyciele wyliczyli "za" i "przeciw"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 października 2016 o 16:39 Powrót do artykułu
Polacy czekają na szybkie wygaszenie gimnazjów i wprowadzenie systemy 8+4, samorządy związane z PO zawsze będą wiedzieć problemy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gimnazja po prostu się nie sprawdziły potrzebny szybki powrót do systemu 8 lat SP i 4 lata LO
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A czy ktoś się interesował nauczycielem jak wprowadzano gimnazja ze nie będzie miał pracy jak go w gimnazjum nie zatrudnią?. Dyrektorzy gimnazjum sami sobie dobierali kadrę i nie mieli obowiązku zatrudniać nauczycieli z podstawówki.I komu miał się poskarżyć taki nauczyciel jak go w gimnazjum nie zatrudnili?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Polacy czekają na szybkie wygaszenie gimnazjów ... samorządy związane z PO zawsze będą wiedzieć problemy" a/ Nie wszyscy Polacy, co widać po tym sondażu. b/ nie wszystkie reformy, zmiany wprowadzane przez PIS są dobre. Trzeba mieć przyzwoitość i się przyznać do błędów, posłuchać innych. Rząd nie jest nieomylny i NIE MA prawa na siłę wbrew ludziom wprowadzać swoje pomysły c/ forsowanie bez słuchania ludzi swoich pomysłów świadczy bardzo źle o władzy d/ to dotyczy nie tylko oświaty. Szyszko od środowiska nie słucha zupełnie naukowców, bez dyskusji wprowadza swoje często błędne pomysły e/ PIS nie ma monopolu na Polskę. Poparło go tylko około 40% społeczeństwa i to dało im władzę. 60% liczy się tak samo i ma prawo artykułować swój sprzeciw.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziennikarze z Trybuny ludu manipulują sondażem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hmm.Fajna sprawa. Nauczyciele popierają 4 letnie liceum, natomiast zdecydowanie sprzeciwiają się likwidacji gimnazjów. Chcą tym samym wydłużenia nauki młodzieży o rok.Cała historia ta pokazuje czyj interes tak naprawdę się liczy (czyt. nauczycielski). Wydłużenie nauki w liceach do lat 4 przy utrzymaniu gimnazjów miałoby sens jedynie wtedy (i mówię to jako praktyk), gdyby gimnazjum również było 4 letnie. Wtedy pewnie wszyscy nauczyciele byliby zadowoleni. Mniej natomiast pewnie zadowoleni byliby rodzice, którzy mieliby dwa lata dłużej swoje pociechy na utrzymaniu oraz sami uczniowie, którzy np. przygodę ze studiami rozpoczynali dwa lata później. Ale jak to mówią petent jest dla urzędnika, pacjent dla lekarza a uczeń dla nauczyciela.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
rok nauk dłużej zawodu w szkołach zawodowych i technikach to dobra zmiana
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Reforma na tak, ale powinna objąć dopiero obecnych trzecioklasistów tak aby to oni począwszy od klasy IV szli programem przewidzianym dla 8 letniej szkoły podstawowej. Obecna klasa IV i starsi powinni iść obecnym systemem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: