Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Odnosnie lekow to taka ciekawostka,kiedy zapytalem w aptece jednej z podlubelskich miejsciwosci o mozliwwosc ich oddania to w odpowiedzi odeslali mnie do sortowni smieci,czyli kilka kilometrow. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrzucił 21 deko telewizora, 11 deko lodówki..... Co to znaczy "deko"?Może to chodzi o jednostkę ciężaru DEKAGRAMY?Jeśli tak to w skr/ocie należało/napisać dag lub dkg.... Oj to/ dzisiejsze "dziennikarstwo".Albo toto nie uczęszczało do szkół albo też załatwiło sobie kwity kończenia szkoły u św.Tereski (ówczesny dyrektor za drobną opłatą wydawał świadectwa ukończenia szkoły średeniej i na podstawie tego można było się załapać na słynną rydzykówkę - kierunek nocnikarstwo (nie mylić z dziennikarstwem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepełne dane, bo ze względów znanych tylko redakcji pominięto wysokość wpływów od mieszkańców w postaci stałych opłat z tytułu wytwarzania śmieci. Skądinąd wiadomo, że miasto na tym zarabia, a powinno tylko dbać by w
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrzucił 21 deko telewizora, 11 deko lodówki..... Co to znaczy "deko"?Może to chodzi o jednostkę ciężaru DEKAGRAMY?Jeśli tak to w skr/ocie należało/napisać dag lub dkg.... Oj to/ dzisiejsze "dziennikarstwo".Albo toto nie uczęszczało do szkół albo też załatwiło sobie kwity kończenia szkoły u św.Tereski (ówczesny dyrektor za drobną opłatą wydawał świadectwa ukończenia szkoły średeniej i na podstawie tego można było się załapać na słynną rydzykówkę - kierunek nocnikarstwo (nie mylić z dziennikarstwem)
Niektórzy dziennikarze są specjalistami w obliczeniach. Np. Mariusz H.. Tu wiadomo, o co chodzi. 11 deko = 11 deka = 11 da. Czy zgubił g ?  Potocznie deka znaczy dag. 11 dag  = 11*10^{1} g = 110 g = 0,11 kg. Jednakże PAN ma rację, a dziennikarz jest z racją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prysznicu jestem czysty. Nie mam nic złego na sumieniu, bo je posiadam. Ponieważ mam sumienie, to niczgeo złego nie planuję. Jestem pdwójnie czysty. Wracam do domu podwójnie czysty, bo się nie szlajam. To jednak za mało. Tylko ja jestem potrójnie czysty. Co to znaczy być czystym potrójnie? Eee, marzę być czysty bikwadratowo. NAWET? Tak, jak każdy Amerykanin, czy Niemiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od przynajmniej 10 lat stoją w Lublinie pojemniki na odpady niebezpieczne: kontenery w biało-czerwone ukośne pasy, wiecznie puste, bo nikt mieszkańcom nigdy nie powiedział do czego służą.Stoją wstydliwie ukryte w miejscach odludnych, gdzie wrony zawracają, aby nie kłuć w oczy mieszkańców. Później Miasto Lublin narzeka, że ludzie wyrzucają odpady niebezpieczne razem ze zwykłymi komunalnymi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...