Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Remont u Dominikanów. Potrzeba dodatkowego miliona złotych

Utworzony przez marek, 11 października 2010 r. o 20:27 Powrót do artykułu
Niech zgłoszą się do księżulków, nabrali kasę od państwa za ziemie(niby utracone)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostali miliardy - chcą wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię Dominikanów. I życzę, by udało się zebrać pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na przebudowę węzła drogowego (tak potrzebnego w Lublinie) ulic Głębokiej - Sowińskiego - Al. Racławickie - Popiełuszki potrzeba okoł 500.000.000 złotych - to jest nispodzianka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przes*ane ma RP i UE.A przes*ane mają bo w RP jak w żadnym państwie na świecie towarzystwo kieckowe spod znaku KK nabudowało tyle kościółków, że wystarczy dla połowy Europy. No i kiedyś te budyneczki ( włącznie z plebaniami) tyż będą zabytkowe i na bank RP i UE będzie bulić na remonty tych zabytków.A jeszcze kilka lat temu tak katabasy szczuli na UE,że to przecie wymysł szatana. Normalna Bonanza dla nich jeśli chodzi o kasę ale także i normalne szujostwo i bezczelność. A mnie rynna przecieka i sracz się zapycha i nikt zabulić za mnie nie chce bo dla mnie i mnie podobnych obowiązuje takie prawo, że moja buda to mój problem.A dlaczego np. Batmany nie wezmą sobie pożyczki pod hipotekę? Pod zastaw kościółka.Każdy bank by to łyknął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bardzo lubię Dominikanów i życzę Im hojności ofiarodawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak. Dajcie im 10 milionów a i tak powiedzą,że mało. Znamy to od 2 tys.lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dominik napisał:
Ja bardzo lubię Dominikanów i życzę Im hojności ofiarodawców.
Opat nie zablokował wam internetu ? A obiecał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Susters napisał:
Opat nie zablokował wam internetu ? A obiecał.
Dotychczas działa bez zarzutu.Opat jest OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dominik napisał:
Dotychczas działa bez zarzutu.Opat jest OK.
w lublinie jest tylko przeor a dominikanie może zamiast fundować sobie zagraniczne voyage ,moga przeznaczyć te pieniądze na remonty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świat otworem stoi przed każdym. Voyage są dla wszystkich.Oazczędzaj i poznawaj świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wielu forumowiczow zabrzmiec to moze, jak demagogia, ale Kosciol Katolicki w ciagu ostatnich dziesieciu lat, za przyzwoleniem naszych demokratycznie wybranych reprezentantow (z roznych opcji politycznych) okradl polskie spoleczenstwo na kwoty z gora przekraczajace 24 mld. zlotych. Owe miliardy dotycza jedynie przez wscibskich dziennikarzy udowodnionych aferach. Musimy pamietac, ze nie mieli oni dostepu do wszystkich dokumentow uwazanych z jakiegos powodu za tajne! Gazeta Prawnicza okresla to czubkiem wielkiej gory lodowej! Sa eksperci szacujacy straty Skabru Panstwa na kwote dwukrotnie przekraczajaca obecnie znany nam stan rzeczy. Nie mozna wiec wykluczyc (prof. Jozef Skibinski), ze mamy doczynienia z oszustwem w skali 62-68 miliardow zlotych. Znajac owe cyfry nie tylko z codziennych donosow prasowych, ale takze i ekspertyz zamowionych przez Ministerstwo Finansow zastanawia mnie bezczelnosc niektorych dygnitarzy tej szkodliwej organizacji ponadpanstwowej, ze jeden z ich reprezentantow ma czelnosc zwracac sie do spoleczenstwa z prosba o dodowanie ich inwestycji. Nie ulega zadnym watpliwosciom status narodowego dziedzictwa jakim jest zaly kompleks dominikanski, ale jesli spoleczenstwo ponosci kazdego dnia wysilek dzwigania na wlasnych barkach konstytucyjnych obowiazkow w obec panstwa polskiego, to wladze koscielne powinny chociaz raz w swojej brudnej historii poniesc koszt utrzymania samych siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę powodzenia, pomodlę się w tej intencji , to przecież kawał historii Lublina. Swoją drogą jest się od kogo uczyć found risingu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto oddało mienie po wojsku,koszary ,poligon. Dziwi mnie wypowiedż kard.Dziwisza o tym,że zakony otrzymuja zwrot majatku bez wiedzy kurii. Kościół za zgoda i wiedzą swoich biskupów prowadzi polityke i wplywa na polityke Panstwa za zgoda Rządow tego Państwa. Dziwi mnie wypowiedz bsk Nycza,ponieważKościół biorac aktywny udział w kreowaniu polityki stał się uczestnikiem walki politycznej i jako Taki narażony został potraktowany jako partia. Polityka to są niedomówienia,przeinaczenia,półprawdy dezinformacja. Dla przecietnego Polaka Kościół to jedność,Bóg jest ideę, która jest i może kiedyś pomoże.Wierzy w to. Ile jeszcze milionow wyciągnie Kościoł/czytajurzednicy kosciola/ od zwykłych biednych ,wierzacych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może niech wezmą od złodziei z komisji majątkowej? z tego co wiadomo maja sporą nadwyżkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniadze na remont sa potrzebna.Będąc w czerwcu na ślubie więcej uwagi zwracałem na odpryski tynku na sklepieniu i obawie,że coś się stanie i jak wynosić poszkodowanych niż na pięknej mowie ks.zakonnika. Nie ma solidarności zakonnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W intencji pieniędzy dla Ojców Dominikanów pomodliłem się dzisiaj pięć razy do Najświętszej Maryi Zawsze Dziewicy i sześć razy do Pana Jezusa Króla Polski.Wzywam wszystkich wiernych do uczynienia podobnie. Pan Jezus i Maryja Dziewica odpalą jakiś grosz. Przecież to dla nich Pan Pikuś. Pozostańcie z Panem Bogiem, ale od moich pieniędzy się odp....dolcie, czarne sukinsyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bizantyjski pałac w Licheniu kosztował dotychczas około 370 milionów złotych, a nie ma na remont zabytkowego kościoła ??? Handlujecie zagrabionymi gruntami za miliardy złotych, a wyciągacie łąpy po pieniądze na remont ??? Boga to wy się nie boicie. Choć wielu twierdzi, że znalezienie wierzącego księdza graniczy z cudem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksieza moga rowniez sprzedac swoje luksusowe samochody MayBach, Mercedesy i ten milion sie znajdzie. Dlaczego pieniadze Unii maja isc na odnawianie kosciolow ? Wielu ksiezy utrzymuja luksusowy tryb zycie apozniej chca pîeniadze - co robia z tym co wierni daja na tace co niedziele ? Utrzymuja samochody, wille i kochanki. Tyle ludzi biede klepie i im nikt nie pomaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama wartość gruntów należących do kościoła katolickiego w Polsce ma wartość 80 MILIARDÓW ZŁOTYCH. Są to grunty w centrach wielkich miast i na ich obrzeżach. Do tego dochodzi około 50 tysięcy budynków, w 50 % wynajmowanych za ciężkie pieniądze. Wszyscy księża otrzymują emerytury i renty z budżetu państwa nie płacąc żadnych składek. Kiedy wreszcie przetniemy ten wrzód ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...