Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Robert Biedroń o gejach. Tłumy studentów na spotkaniu na UMCS

Utworzony przez hahaha, 29 listopada 2011 r. o 20:24 Powrót do artykułu
Przemek Leniak napisał:
nie tak dawno pewien 16 latek zapewne ulegając stereotypom salwował się ucieczką przez okno przed rozochoconym pakistańskim homoseksualistą... widocznie w szkole nikt mu nie powiedział że gej jest ok i lepiej dać się zgwałcić niż połamać sobie kości ratując cnotę... Biedroń jest dowodem że gejoza jest chorobą... ów pakistański zboczeniec świadczy o tym że jest to realne zagrożenie które nie zasługuje na tolerancję ani tym bardziej na promocję jaka urządza temu plugastwu Agnieszka Demczuk naprawdę wstyd mi że się przyjaźniłem z ta kobietą http://4.bp.blogspot.com/_JcJttg3qihM/THTXdPqJ72I/AAAAAAAAFUE/8iWf-eiwcSI/s1600/Zakaz+peda%C5%82owania.jpg
Ostatniego lata w Seattle ,w sierpniu lub we wrzesniu mlody doktor pederasta i do tego Chinczyk z pochodzenia zamordowal swojego slubnego partnera i male adoptowane przez nich dziecko. On sam zaraz probowal popelnic samobojstwo ale nieskutecznie,pokaleczyl sobie nozem okolice brzucha. Po krotkim pobycie w szpitalu zostal natychmiast aresztowany przy wypisywaniu. Obecnie toczy sie jego proces sadowy. Pozdrowienia z Seattle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, tłumy studentów z UMCS! Poczytajcie sobie a potem dyskutujcie! http://www.homoseksualizm.edu.pl/index.php/co-mowi-nauka/34-psychologia/181-dlaczego-homoseksualizm-zosta-wykrelony-z-listy-chorob-psychicznych PS Po przeczytaniu - zapraszam do głosowania nad rakiem, cukrzycą, otyłością i kilkoma innymi chorobami. Pozbędziemy się problemów cywilizacyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwię się, że były tłumy. Jak się popatrzy na dzisiejszych studencików: łajzy, maminsynki, wypierdki, albo metroseksualiści albo geje. Prawdziwych facetów coraz mniej. Żal mi bab.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli dziś będziesz zaglądać komuś pod kołdrę, jutro ktoś zajrzy pod twoją. I będzie np. zakaz kochania się w łóżku, bo zgodnie z naturą człowiek powinien się kochać w jaskini na skórze niedźwiedzia, albo w lesie na mchu, a materac jako wymysł współczesny jest zdrożny i wszystkich łóżkowców powinno się gnoić. I pamiętajcie, że możecie mieć dziecko, a kilka procent każdej populacji od wieków jest homoseksualna http://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawiedliwy napisał:
Nie kilkanaście osób, a większość przybyła z konserwatywnymi poglądami. Niestety na spotkaniu mieliśmy do czynienia z dystkryminacją podstawowych praw człowieka - prawa do wolności słowa i wyrażania swoich poglądów: pani prowadząca Demczuk zabroniła bowiem zadawania pytań niewygodnych. Poziom debaty żenująco stronniczy, dyskryminacja tradycyjnych poglądów!
Agnieszka D. przecie nie debatę organizowała tylko agitację... miałaby dopuścić do zadania trudnych pytań? nie za to jej płacą przecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
Jeżeli dziś będziesz zaglądać komuś pod kołdrę, jutro ktoś zajrzy pod twoją. I będzie np. zakaz kochania się w łóżku, bo zgodnie z naturą człowiek powinien się kochać w jaskini na skórze niedźwiedzia, albo w lesie na mchu, a materac jako wymysł współczesny jest zdrożny i wszystkich łóżkowców powinno się gnoić. I pamiętajcie, że możecie mieć dziecko, a kilka procent każdej populacji od wieków jest homoseksualna http://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualizm
chciałbym zauważyć że z tym zaglądaniem pod kołdrę to jest tak, że to oni są nachalni i się wszędzie z tym afiszują, mnie to osobiście wali co oni se tam robią, byleby nie wchodzili mi w drogę (a robią to m.in na gej-paradach)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁukaszW napisał:
chciałbym zauważyć że z tym zaglądaniem pod kołdrę to jest tak, że to oni są nachalni i się wszędzie z tym afiszują, mnie to osobiście wali co oni se tam robią, byleby nie wchodzili mi w drogę (a robią to m.in na gej-paradach)
zaglądanie pod kołdrę ma kilka aspektów jedna budzą mój sprzeciw inne są oczywiste zacznę od tych budzących sprzeciw kiedy Kitliński zagląda pod kołdrę Czechowiczowi i twierdzi że ten wielkim pedałem był a nie poeta to mnie się przewraca w trzewiach bo w żaden sposób wielkość Czechowicza nie wyrównuje małości Kitlińskiego a jedynym efektem takiego zaglądania pod kołdrę jest niesmak jaki budzi próba dowartościowania się geja tym że nie tylko tacy nijacy geje jak on sam byli niegdyś na świecie... Kolejne zaglądanie pod kołdrę to promocja homoseksualizmu w szkołach - to zwyczajna pedofilia jest i tyle Ksiazeczkio pedałach pingwinach dla 6-cio latków to jest pedofilia właśnie... aczkolwiek uważam że wychowanie seksualne czy też do życia w rodzinie powinno być w szkołach i tematów homoseksualizmu bynajmniej nie pomijać - tyle że uczyć nie znaczy promować promować znaczy zaglądać dzieciom pod kołderkę łażenie z kutafonem czy cipą na wierzchu po ulicach jest żenujące i niesmaczne i nic nie ma wspólnego z karnawałem jest za to włażeniem pod kołdrę innym obywatelom wreszcie ta kolorowa podległa jest zwyczajnie chamska kpiną z patriotyzmu - wyraźnym sygnałem że tolerancja dla pedalstwa grozi eskalacja tegoż naturalne jest natomiast że aby wyrazić jakiś grupowy interes homoseksualiści się grupują w jakieś organizacje. oczywiście profil tych organizacji ma wpływ na postrzeganie homoseksualizmu - gdyby były to organizacje praworządne i rozsądne tak tez odbierani byliby homoseksualiści jako cała grupa a ponieważ sa to organizacje ekstremistyczne toteż... chyba zbędne są wyjasnienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pitor napisał:
a niepedAŁY NIE DOSWIADCZYLY przemocy pajacu nigdy?
Jeszcze nie . A czy to bardzo boli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kielczanin napisał:
Zazwyczaj ci którzy potępiają homosexualizm często sami uprawiają sex z partnerem tej samej płci. Jest to przejaw samoobrony. Nie mam nic przeciw gejom lesbijkom. Wręcz odwrotnie toleruje taką orientacje. Niech każdy kocha się jak mu pasuje i nie zagląda do cudzego wyrka.
Skąd się biorą taki ciemniaki jak ty? Masz jakieś dowody na te twoje "odkrywcze przemyślenia"? Z czego czerpiesz wiedzę, bo na pewno nie z rzeczywistości? Teraz zaprezentuje ci twój tok rozumowania. "Zazwyczaj geje i lesbijki często są nazistami i faszystami, a także prezentują poglądy konserwatywne i tak naprawdę nienawidzą samych siebie. A to, że na zewnątrz prezentują tolerancję jest przejawem samoobrony". Widzisz tu sens?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kielczanin napisał:
Zazwyczaj ci którzy potępiają homosexualizm często sami uprawiają sex z partnerem tej samej płci. Jest to przejaw samoobrony. Nie mam nic przeciw gejom lesbijkom. Wręcz odwrotnie toleruje taką orientacje. Niech każdy kocha się jak mu pasuje i nie zagląda do cudzego wyrka.
I jeszcze jedno. Na "kolorowej-gejowej" w Warszawie była dziewczyna tak samo "INTELIGENTNA" jak ty. Trzymała w ręku transparent z napisem (podkreślam, że była to DZIEWCZYNA) "Wolę być pedałem niż faszystką". Można to obejrzeć nawet na you tube. Wy po prostu jesteście skrajnymi kretynami. Staracie się wmówić normalnym ludziom, że wasze poglądy to nie idiotyzm, tylko walka z np. faszyzmem. Żeby z wami polemizować trzeba reprezentować sobą wasz poziom. Poziom dna moralnego, merytorycznego i intelektualnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Polska tolerancja. Homo to nie choroba tylko orientacja seksualna. Katolicki kraj ;-)
A pedofilia też jest orientacją seksualną? Właśnie katolicy wszelkie dewiacje potępiają, a judaiści nie. Przykład Piróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...