Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 listopada 2011 r.
19:48
Edytuj ten wpis

Robert Biedroń o gejach. Tłumy studentów na spotkaniu na UMCS

Autor: Zdjęcie autora (mb)
0 51 A A
Robert Biedroń podczas spotkania na Wydziale Politologii UMCS (Jacek Świerczyński)
Robert Biedroń podczas spotkania na Wydziale Politologii UMCS (Jacek Świerczyński)

– 92 proc. homoseksualistów w Polsce doświadczyła przemocy. Niestety takie jest polskie społeczeństwo i przyzwolenie prawne – mówił na dzisiejszym spotkaniu ze studentami UMCS Robert Biedroń.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Posła Ruchu Palikota zaprosił Zakład Praw Człowieka lubelskiego uniwersytetu. Zainteresowanie było tak duże, że aula Wydziału Politologii nie zmieściła wszystkich chętnych. Biedroń mówił o "społeczno-prawnej sytuacji lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz transgenderycznych w Polsce”.

Tłumaczył, że negatywne podejście do homoseksualistów bierze się ze stereotypów, które są zakorzenione w Polakach. A te powstają już w szkole. – Żyjemy w społeczeństwie, które akceptuje tylko osoby heteroseksualne – tłumaczył. Dodał, że polskie prawo pozwala na bezkarne nawoływanie do przemocy wobec gejów i lesbijek oraz na dyskryminowanie ich. – Mam nadzieję, że planowane zmiany w prawie ukrócą takie zdarzenia – podkreślił. – Na szczęście jest w tej sprawie pewien konsensus polityczny.
Na dzisiejszym spotkaniu pojawiło się kilkanaście osób, które próbowały wyśmiać Biedronia i to, co mówił. Z sali padały m.in. okrzyki "Zakaz pedałowania!” i "Grzech sodomski należy potępiać!”. Na większość z nich poseł reagował śmiechem albo nie reagował.

Raz nie wytrzymał. Gdy mówił, że w jednym z krajów homoseksualizm jest karany śmiercią, część osób zaczęła bić brawo. – Rozumiem, że państwo możecie mieć inne poglądy. Ale klaskanie w tym momencie jest lekkim przegięciem – powiedział z powagą.

Biedroń jest pomysłodawcą, współzałożycielem i byłym prezesem Kampanii Przeciw Homofobii – organizacji walczącej m.in. o prawa gejów i lesbijek. W tym roku został posłem (zdobył 16 919 głosów). Jest pierwszym polskim parlamentarzystą, który otwarcie deklaruje orientację homoseksualną.

Komentarze 51

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
MAG / 6 grudnia 2011 o 12:41
0
[quote name='gosc' timestamp='1322607146' post='564376']
Polska tolerancja.
Homo to nie choroba tylko orientacja seksualna.
Katolicki kraj ;-)
[/quote]
A pedofilia też jest orientacją seksualną? Właśnie katolicy wszelkie dewiacje potępiają, a judaiści nie. Przykład Piróg.
Avatar
PATRON / 6 grudnia 2011 o 12:32
0
[quote name='kielczanin' timestamp='1322595983' post='564320']
Zazwyczaj ci którzy potępiają homosexualizm często sami uprawiają sex z partnerem tej samej płci. Jest to przejaw samoobrony. Nie mam nic przeciw gejom lesbijkom. Wręcz odwrotnie toleruje taką orientacje. Niech każdy kocha się jak mu pasuje i nie zagląda do cudzego wyrka.
[/quote]
I jeszcze jedno. Na "kolorowej-gejowej" w Warszawie była dziewczyna tak samo "INTELIGENTNA" jak ty. Trzymała w ręku transparent z napisem (podkreślam, że była to DZIEWCZYNA) "Wolę być pedałem niż faszystką". Można to obejrzeć nawet na you tube. Wy po prostu jesteście skrajnymi kretynami. Staracie się wmówić normalnym ludziom, że wasze poglądy to nie idiotyzm, tylko walka z np. faszyzmem. Żeby z wami polemizować trzeba reprezentować sobą wasz poziom. Poziom dna moralnego, merytorycznego i intelektualnego.
[quote name='kielczanin' timestamp='1322595983' post='564320']
Zazwyczaj ci którzy potępiają homosexualizm często sami uprawiają sex z partnerem tej samej płci. Jest to przejaw samoobrony. Nie mam nic przeciw gejom lesbijkom. Wręcz odwrotnie toleruje taką orientacje. Niech każdy kocha się jak mu pasuje i nie zagląda do cudzego wyrka.
[/quote]
I jeszcze jedno. Na "kolorowej-gejowej" w Warszawie była dziewczyna tak samo "INTELIGENTNA" jak ty. Trzymała w ręku transparent z napisem (p... rozwiń
Avatar
PATRON / 6 grudnia 2011 o 12:18
0
[quote name='kielczanin' timestamp='1322595983' post='564320']
Zazwyczaj ci którzy potępiają homosexualizm często sami uprawiają sex z partnerem tej samej płci. Jest to przejaw samoobrony. Nie mam nic przeciw gejom lesbijkom. Wręcz odwrotnie toleruje taką orientacje. Niech każdy kocha się jak mu pasuje i nie zagląda do cudzego wyrka.
[/quote]
Skąd się biorą taki ciemniaki jak ty? Masz jakieś dowody na te twoje "odkrywcze przemyślenia"? Z czego czerpiesz wiedzę, bo na pewno nie z rzeczywistości? Teraz zaprezentuje ci twój tok rozumowania. "Zazwyczaj geje i lesbijki często są nazistami i faszystami, a także prezentują poglądy konserwatywne i tak naprawdę nienawidzą samych siebie. A to, że na zewnątrz prezentują tolerancję jest przejawem samoobrony". Widzisz tu sens?
[quote name='kielczanin' timestamp='1322595983' post='564320']
Zazwyczaj ci którzy potępiają homosexualizm często sami uprawiają sex z partnerem tej samej płci. Jest to przejaw samoobrony. Nie mam nic przeciw gejom lesbijkom. Wręcz odwrotnie toleruje taką orientacje. Niech każdy kocha się jak mu pasuje i nie zagląda do cudzego wyrka.
[/quote]
Skąd się biorą taki ciemniaki jak ty? Masz jakieś dowody na te twoje "odkrywcze przemyślenia"? Z czego czerpiesz wiedzę, bo na pewno nie z rzeczywisto... rozwiń
Avatar
ja / 30 listopada 2011 o 19:20
0
[quote name='pitor' timestamp='1322594788' post='564309']
a niepedAŁY NIE DOSWIADCZYLY przemocy pajacu nigdy?
[/quote]
Jeszcze nie . A czy to bardzo boli?
Avatar
Przemek Leniak / 30 listopada 2011 o 19:05
0
[quote name='ŁukaszW' timestamp='1322673191' post='564672']
chciałbym zauważyć że z tym zaglądaniem pod kołdrę to jest tak, że to oni są nachalni i się wszędzie z tym afiszują, mnie to osobiście wali co oni se tam robią, byleby nie wchodzili mi w drogę (a robią to m.in na gej-paradach)
[/quote]

zaglądanie pod kołdrę ma kilka aspektów
jedna budzą mój sprzeciw inne są oczywiste
zacznę od tych budzących sprzeciw
kiedy Kitliński zagląda pod kołdrę Czechowiczowi i twierdzi że ten wielkim pedałem był a nie poeta to mnie się przewraca w trzewiach
bo w żaden sposób wielkość Czechowicza nie wyrównuje małości Kitlińskiego a jedynym efektem takiego zaglądania pod kołdrę jest niesmak jaki budzi próba dowartościowania się geja tym że nie tylko tacy nijacy geje jak on sam byli niegdyś na świecie...

Kolejne zaglądanie pod kołdrę to promocja homoseksualizmu w szkołach - to zwyczajna pedofilia jest i tyle
Ksiazeczkio pedałach pingwinach dla 6-cio latków to jest pedofilia właśnie...
aczkolwiek uważam że wychowanie seksualne czy też do życia w rodzinie powinno być w szkołach i tematów homoseksualizmu bynajmniej nie pomijać - tyle że uczyć nie znaczy promować
promować znaczy zaglądać dzieciom pod kołderkę

łażenie z kutafonem czy cipą na wierzchu po ulicach jest żenujące i niesmaczne i nic nie ma wspólnego z karnawałem
jest za to włażeniem pod kołdrę innym obywatelom

wreszcie ta kolorowa podległa jest zwyczajnie chamska kpiną z patriotyzmu - wyraźnym sygnałem że tolerancja dla pedalstwa grozi eskalacja tegoż

naturalne jest natomiast że aby wyrazić jakiś grupowy interes homoseksualiści się grupują w jakieś organizacje.
oczywiście profil tych organizacji ma wpływ na postrzeganie homoseksualizmu - gdyby były to organizacje praworządne i rozsądne tak tez odbierani byliby homoseksualiści jako cała grupa
a ponieważ sa to organizacje ekstremistyczne toteż... chyba zbędne są wyjasnienia
[quote name='ŁukaszW' timestamp='1322673191' post='564672']
chciałbym zauważyć że z tym zaglądaniem pod kołdrę to jest tak, że to oni są nachalni i się wszędzie z tym afiszują, mnie to osobiście wali co oni se tam robią, byleby nie wchodzili mi w drogę (a robią to m.in na gej-paradach)
[/quote]

zaglądanie pod kołdrę ma kilka aspektów
jedna budzą mój sprzeciw inne są oczywiste
zacznę od tych budzących sprzeciw
kiedy Kitliński zagląda pod kołdrę Czechowiczowi i twierdzi że ten... rozwiń
Avatar
ŁukaszW / 30 listopada 2011 o 18:13
0
[quote name='Ania' timestamp='1322646698' post='564465']
Jeżeli dziś będziesz zaglądać komuś pod kołdrę, jutro ktoś zajrzy pod twoją.
I będzie np. zakaz kochania się w łóżku, bo zgodnie z naturą człowiek powinien się kochać w jaskini na skórze niedźwiedzia, albo w lesie na mchu, a materac jako wymysł współczesny jest zdrożny i wszystkich łóżkowców powinno się gnoić.
I pamiętajcie, że możecie mieć dziecko, a kilka procent każdej populacji od wieków jest homoseksualna

http://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualizm
[/quote]

chciałbym zauważyć że z tym zaglądaniem pod kołdrę to jest tak, że to oni są nachalni i się wszędzie z tym afiszują, mnie to osobiście wali co oni se tam robią, byleby nie wchodzili mi w drogę (a robią to m.in na gej-paradach)
[quote name='Ania' timestamp='1322646698' post='564465']
Jeżeli dziś będziesz zaglądać komuś pod kołdrę, jutro ktoś zajrzy pod twoją.
I będzie np. zakaz kochania się w łóżku, bo zgodnie z naturą człowiek powinien się kochać w jaskini na skórze niedźwiedzia, albo w lesie na mchu, a materac jako wymysł współczesny jest zdrożny i wszystkich łóżkowców powinno się gnoić.
I pamiętajcie, że możecie mieć dziecko, a kilka procent każdej populacji od wieków jest homoseksualna

http://pl.wikiped... rozwiń
Avatar
Przemek Leniak / 30 listopada 2011 o 11:10
0
[quote name='sprawiedliwy' timestamp='1322595368' post='564312']
Nie kilkanaście osób, a większość przybyła z konserwatywnymi poglądami.
Niestety na spotkaniu mieliśmy do czynienia z dystkryminacją podstawowych praw człowieka - prawa do wolności słowa i wyrażania swoich poglądów: pani prowadząca Demczuk zabroniła bowiem zadawania pytań niewygodnych. Poziom debaty żenująco stronniczy, dyskryminacja tradycyjnych poglądów!
[/quote]

Agnieszka D. przecie nie debatę organizowała tylko agitację...
miałaby dopuścić do zadania trudnych pytań?
nie za to jej płacą przecie
[quote name='sprawiedliwy' timestamp='1322595368' post='564312']
Nie kilkanaście osób, a większość przybyła z konserwatywnymi poglądami.
Niestety na spotkaniu mieliśmy do czynienia z dystkryminacją podstawowych praw człowieka - prawa do wolności słowa i wyrażania swoich poglądów: pani prowadząca Demczuk zabroniła bowiem zadawania pytań niewygodnych. Poziom debaty żenująco stronniczy, dyskryminacja tradycyjnych poglądów!
[/quote]

Agnieszka D. przecie nie debatę organizowała tylko agi... rozwiń
Avatar
Ania / 30 listopada 2011 o 10:51
0
Jeżeli dziś będziesz zaglądać komuś pod kołdrę, jutro ktoś zajrzy pod twoją.
I będzie np. zakaz kochania się w łóżku, bo zgodnie z naturą człowiek powinien się kochać w jaskini na skórze niedźwiedzia, albo w lesie na mchu, a materac jako wymysł współczesny jest zdrożny i wszystkich łóżkowców powinno się gnoić.
I pamiętajcie, że możecie mieć dziecko, a kilka procent każdej populacji od wieków jest homoseksualna

http://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualizm
Avatar
dino / 30 listopada 2011 o 10:51
0
Nie dziwię się, że były tłumy. Jak się popatrzy na dzisiejszych studencików: łajzy, maminsynki, wypierdki, albo metroseksualiści albo geje. Prawdziwych facetów coraz mniej. Żal mi bab.
Avatar
wtf / 30 listopada 2011 o 10:39
0
Hej, tłumy studentów z UMCS! Poczytajcie sobie a potem dyskutujcie!

http://www.homoseksualizm.edu.pl/index.php/co-mowi-nauka/34-psychologia/181-dlaczego-homoseksualizm-zosta-wykrelony-z-listy-chorob-psychicznych

PS Po przeczytaniu - zapraszam do głosowania nad rakiem, cukrzycą, otyłością i kilkoma innymi chorobami. Pozbędziemy się problemów cywilizacyjnych.
Hej, tłumy studentów z UMCS! Poczytajcie sobie a potem dyskutujcie!

http://www.homoseksualizm.edu.pl/index.php/co-mowi-nauka/34-psychologia/181-dlaczego-homoseksualizm-zosta-wykrelony-z-listy-chorob-psychicznych

PS Po przeczytaniu - zapraszam do głosowania nad rakiem, cukrzycą, otyłością i kilkoma innymi chorobami. Pozbędziemy się problemów cywilizacyjnych. rozwiń
Avatar
MAG / 6 grudnia 2011 o 12:41
0
[quote name='gosc' timestamp='1322607146' post='564376']
Polska tolerancja.
Homo to nie choroba tylko orientacja seksualna.
Katolicki kraj ;-)
[/quote]
A pedofilia też jest orientacją seksualną? Właśnie katolicy wszelkie dewiacje potępiają, a judaiści nie. Przykład Piróg.
Avatar
PATRON / 6 grudnia 2011 o 12:32
0
[quote name='kielczanin' timestamp='1322595983' post='564320']
Zazwyczaj ci którzy potępiają homosexualizm często sami uprawiają sex z partnerem tej samej płci. Jest to przejaw samoobrony. Nie mam nic przeciw gejom lesbijkom. Wręcz odwrotnie toleruje taką orientacje. Niech każdy kocha się jak mu pasuje i nie zagląda do cudzego wyrka.
[/quote]
I jeszcze jedno. Na "kolorowej-gejowej" w Warszawie była dziewczyna tak samo "INTELIGENTNA" jak ty. Trzymała w ręku transparent z napisem (podkreślam, że była to DZIEWCZYNA) "Wolę być pedałem niż faszystką". Można to obejrzeć nawet na you tube. Wy po prostu jesteście skrajnymi kretynami. Staracie się wmówić normalnym ludziom, że wasze poglądy to nie idiotyzm, tylko walka z np. faszyzmem. Żeby z wami polemizować trzeba reprezentować sobą wasz poziom. Poziom dna moralnego, merytorycznego i intelektualnego.
[quote name='kielczanin' timestamp='1322595983' post='564320']
Zazwyczaj ci którzy potępiają homosexualizm często sami uprawiają sex z partnerem tej samej płci. Jest to przejaw samoobrony. Nie mam nic przeciw gejom lesbijkom. Wręcz odwrotnie toleruje taką orientacje. Niech każdy kocha się jak mu pasuje i nie zagląda do cudzego wyrka.
[/quote]
I jeszcze jedno. Na "kolorowej-gejowej" w Warszawie była dziewczyna tak samo "INTELIGENTNA" jak ty. Trzymała w ręku transparent z napisem (p... rozwiń
Avatar
PATRON / 6 grudnia 2011 o 12:18
0
[quote name='kielczanin' timestamp='1322595983' post='564320']
Zazwyczaj ci którzy potępiają homosexualizm często sami uprawiają sex z partnerem tej samej płci. Jest to przejaw samoobrony. Nie mam nic przeciw gejom lesbijkom. Wręcz odwrotnie toleruje taką orientacje. Niech każdy kocha się jak mu pasuje i nie zagląda do cudzego wyrka.
[/quote]
Skąd się biorą taki ciemniaki jak ty? Masz jakieś dowody na te twoje "odkrywcze przemyślenia"? Z czego czerpiesz wiedzę, bo na pewno nie z rzeczywistości? Teraz zaprezentuje ci twój tok rozumowania. "Zazwyczaj geje i lesbijki często są nazistami i faszystami, a także prezentują poglądy konserwatywne i tak naprawdę nienawidzą samych siebie. A to, że na zewnątrz prezentują tolerancję jest przejawem samoobrony". Widzisz tu sens?
[quote name='kielczanin' timestamp='1322595983' post='564320']
Zazwyczaj ci którzy potępiają homosexualizm często sami uprawiają sex z partnerem tej samej płci. Jest to przejaw samoobrony. Nie mam nic przeciw gejom lesbijkom. Wręcz odwrotnie toleruje taką orientacje. Niech każdy kocha się jak mu pasuje i nie zagląda do cudzego wyrka.
[/quote]
Skąd się biorą taki ciemniaki jak ty? Masz jakieś dowody na te twoje "odkrywcze przemyślenia"? Z czego czerpiesz wiedzę, bo na pewno nie z rzeczywisto... rozwiń
Avatar
ja / 30 listopada 2011 o 19:20
0
[quote name='pitor' timestamp='1322594788' post='564309']
a niepedAŁY NIE DOSWIADCZYLY przemocy pajacu nigdy?
[/quote]
Jeszcze nie . A czy to bardzo boli?
Avatar
Przemek Leniak / 30 listopada 2011 o 19:05
0
[quote name='ŁukaszW' timestamp='1322673191' post='564672']
chciałbym zauważyć że z tym zaglądaniem pod kołdrę to jest tak, że to oni są nachalni i się wszędzie z tym afiszują, mnie to osobiście wali co oni se tam robią, byleby nie wchodzili mi w drogę (a robią to m.in na gej-paradach)
[/quote]

zaglądanie pod kołdrę ma kilka aspektów
jedna budzą mój sprzeciw inne są oczywiste
zacznę od tych budzących sprzeciw
kiedy Kitliński zagląda pod kołdrę Czechowiczowi i twierdzi że ten wielkim pedałem był a nie poeta to mnie się przewraca w trzewiach
bo w żaden sposób wielkość Czechowicza nie wyrównuje małości Kitlińskiego a jedynym efektem takiego zaglądania pod kołdrę jest niesmak jaki budzi próba dowartościowania się geja tym że nie tylko tacy nijacy geje jak on sam byli niegdyś na świecie...

Kolejne zaglądanie pod kołdrę to promocja homoseksualizmu w szkołach - to zwyczajna pedofilia jest i tyle
Ksiazeczkio pedałach pingwinach dla 6-cio latków to jest pedofilia właśnie...
aczkolwiek uważam że wychowanie seksualne czy też do życia w rodzinie powinno być w szkołach i tematów homoseksualizmu bynajmniej nie pomijać - tyle że uczyć nie znaczy promować
promować znaczy zaglądać dzieciom pod kołderkę

łażenie z kutafonem czy cipą na wierzchu po ulicach jest żenujące i niesmaczne i nic nie ma wspólnego z karnawałem
jest za to włażeniem pod kołdrę innym obywatelom

wreszcie ta kolorowa podległa jest zwyczajnie chamska kpiną z patriotyzmu - wyraźnym sygnałem że tolerancja dla pedalstwa grozi eskalacja tegoż

naturalne jest natomiast że aby wyrazić jakiś grupowy interes homoseksualiści się grupują w jakieś organizacje.
oczywiście profil tych organizacji ma wpływ na postrzeganie homoseksualizmu - gdyby były to organizacje praworządne i rozsądne tak tez odbierani byliby homoseksualiści jako cała grupa
a ponieważ sa to organizacje ekstremistyczne toteż... chyba zbędne są wyjasnienia
[quote name='ŁukaszW' timestamp='1322673191' post='564672']
chciałbym zauważyć że z tym zaglądaniem pod kołdrę to jest tak, że to oni są nachalni i się wszędzie z tym afiszują, mnie to osobiście wali co oni se tam robią, byleby nie wchodzili mi w drogę (a robią to m.in na gej-paradach)
[/quote]

zaglądanie pod kołdrę ma kilka aspektów
jedna budzą mój sprzeciw inne są oczywiste
zacznę od tych budzących sprzeciw
kiedy Kitliński zagląda pod kołdrę Czechowiczowi i twierdzi że ten... rozwiń
Avatar
ŁukaszW / 30 listopada 2011 o 18:13
0
[quote name='Ania' timestamp='1322646698' post='564465']
Jeżeli dziś będziesz zaglądać komuś pod kołdrę, jutro ktoś zajrzy pod twoją.
I będzie np. zakaz kochania się w łóżku, bo zgodnie z naturą człowiek powinien się kochać w jaskini na skórze niedźwiedzia, albo w lesie na mchu, a materac jako wymysł współczesny jest zdrożny i wszystkich łóżkowców powinno się gnoić.
I pamiętajcie, że możecie mieć dziecko, a kilka procent każdej populacji od wieków jest homoseksualna

http://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualizm
[/quote]

chciałbym zauważyć że z tym zaglądaniem pod kołdrę to jest tak, że to oni są nachalni i się wszędzie z tym afiszują, mnie to osobiście wali co oni se tam robią, byleby nie wchodzili mi w drogę (a robią to m.in na gej-paradach)
[quote name='Ania' timestamp='1322646698' post='564465']
Jeżeli dziś będziesz zaglądać komuś pod kołdrę, jutro ktoś zajrzy pod twoją.
I będzie np. zakaz kochania się w łóżku, bo zgodnie z naturą człowiek powinien się kochać w jaskini na skórze niedźwiedzia, albo w lesie na mchu, a materac jako wymysł współczesny jest zdrożny i wszystkich łóżkowców powinno się gnoić.
I pamiętajcie, że możecie mieć dziecko, a kilka procent każdej populacji od wieków jest homoseksualna

http://pl.wikiped... rozwiń
Avatar
Przemek Leniak / 30 listopada 2011 o 11:10
0
[quote name='sprawiedliwy' timestamp='1322595368' post='564312']
Nie kilkanaście osób, a większość przybyła z konserwatywnymi poglądami.
Niestety na spotkaniu mieliśmy do czynienia z dystkryminacją podstawowych praw człowieka - prawa do wolności słowa i wyrażania swoich poglądów: pani prowadząca Demczuk zabroniła bowiem zadawania pytań niewygodnych. Poziom debaty żenująco stronniczy, dyskryminacja tradycyjnych poglądów!
[/quote]

Agnieszka D. przecie nie debatę organizowała tylko agitację...
miałaby dopuścić do zadania trudnych pytań?
nie za to jej płacą przecie
[quote name='sprawiedliwy' timestamp='1322595368' post='564312']
Nie kilkanaście osób, a większość przybyła z konserwatywnymi poglądami.
Niestety na spotkaniu mieliśmy do czynienia z dystkryminacją podstawowych praw człowieka - prawa do wolności słowa i wyrażania swoich poglądów: pani prowadząca Demczuk zabroniła bowiem zadawania pytań niewygodnych. Poziom debaty żenująco stronniczy, dyskryminacja tradycyjnych poglądów!
[/quote]

Agnieszka D. przecie nie debatę organizowała tylko agi... rozwiń
Avatar
Ania / 30 listopada 2011 o 10:51
0
Jeżeli dziś będziesz zaglądać komuś pod kołdrę, jutro ktoś zajrzy pod twoją.
I będzie np. zakaz kochania się w łóżku, bo zgodnie z naturą człowiek powinien się kochać w jaskini na skórze niedźwiedzia, albo w lesie na mchu, a materac jako wymysł współczesny jest zdrożny i wszystkich łóżkowców powinno się gnoić.
I pamiętajcie, że możecie mieć dziecko, a kilka procent każdej populacji od wieków jest homoseksualna

http://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualizm
Avatar
dino / 30 listopada 2011 o 10:51
0
Nie dziwię się, że były tłumy. Jak się popatrzy na dzisiejszych studencików: łajzy, maminsynki, wypierdki, albo metroseksualiści albo geje. Prawdziwych facetów coraz mniej. Żal mi bab.
Avatar
wtf / 30 listopada 2011 o 10:39
0
Hej, tłumy studentów z UMCS! Poczytajcie sobie a potem dyskutujcie!

http://www.homoseksualizm.edu.pl/index.php/co-mowi-nauka/34-psychologia/181-dlaczego-homoseksualizm-zosta-wykrelony-z-listy-chorob-psychicznych

PS Po przeczytaniu - zapraszam do głosowania nad rakiem, cukrzycą, otyłością i kilkoma innymi chorobami. Pozbędziemy się problemów cywilizacyjnych.
Hej, tłumy studentów z UMCS! Poczytajcie sobie a potem dyskutujcie!

http://www.homoseksualizm.edu.pl/index.php/co-mowi-nauka/34-psychologia/181-dlaczego-homoseksualizm-zosta-wykrelony-z-listy-chorob-psychicznych

PS Po przeczytaniu - zapraszam do głosowania nad rakiem, cukrzycą, otyłością i kilkoma innymi chorobami. Pozbędziemy się problemów cywilizacyjnych. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 51

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić
Alarm 24

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić 5 2

Do zdarzenia doszło w Zemborzycach Tereszyńskich na drodze krajowej nr 19 pod Lublinem.

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie
22 września 2018, 16:00

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 22 września o godz. 16 i 20 w Teatrze Starym (ul. Jezuicka) wystąpią artyści z Narodowego Starego Teatru w Krakowie ze spektaklem Szewcy.

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin!

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin! 52 10

To prawdziwy hit tego lata! Kontrakt z żółto-biało-niebieskimi podpisał były zawodnik Górnika Łęczna, Grzegorz Bonin

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna 0 0

PIŁKARSKA II LIGA W sobotę Górnik Łęczna rozegra pierwszy mecz nowego sezonu gdzie w Wejherowie zagra z tamtejszym Gryfem. Na kilka dni przed tym spotkaniem do klubu dołączyło dwóch zawodników, którzy mają stanowić o sile ofensywnej zielono-czarnych

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje
film

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje 23 14

Czy 10 jednohektarowych plantacji ekologicznych malin na Ukrainie zniszczy polskie rolnictwo? Poseł Jarosław Sachajko twierdzi, że tak właśnie się stanie. I wypomina marszałkowi objęcie tej inicjatywy honorowym patronatem.

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne 0 2

Miasto chce wprowadzić szlabany na nowo powstałym parkingu przy urzędzie miasta.

Budowa szkoły w Kazimierzu Dolnym wraca do prokuratury. "Decyzja o umorzeniu była przedwczesna"
galeria

Budowa szkoły w Kazimierzu Dolnym wraca do prokuratury. "Decyzja o umorzeniu była przedwczesna" 3 2

Prokuratura ponownie zbada sprawę budowy szkoły w Kazimierzu Dolnym. Chodzi o nieprawidłowości przy przetargu oraz zabezpieczeniu pobliskiej skarpy. Pierwsze postępowanie w tej sprawie umorzono.

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3
20 lipca 2018, 21:00

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek i sobotę (20-21 lipca, godz. 21) w kinie plenerowym przy ul. Królewskiej 3 odbędą się projekcje filmów Włóczęgi i Dwie korony.

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta 7 19

Doniesienie do prokuratury składa przedsiębiorca, któremu Centrum Kultury wypowiedziało umowę najmu pomieszczeń na lokal gastronomiczny „Szklarnia”. Sugeruje, że stał za tym zastępca prezydenta. – Nie było takich nacisków – mówi dyrektor CK. I tłumaczy, że przedsiębiorca po prostu naruszył zasady współpracy

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie
20 lipca 2018, 19:00

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Zabytkowych Podziemiach w Nałęczowie (ul. Lipowa 27) odbędzie się wyjątkowy koncert przebojów Anny Jantar z udziałem Anny Kostkiewicz i Fryderyka Pieńkosia.

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha 131 4

Mężczyzna, który biegał nago po al. Tysiąclecia usłyszał prokuratorskie zarzuty. 32-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Biegając bez ubrania po ulicy chciał zaimponować swojej dziewczynie.

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu 2 0

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło w Dąbrowie. Wśród nich jest 6-letnie dziecko.

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie 2 3

Znów nie udało się rozpocząć procesu byłego policjanta i trzech jego kolegów oskarżonych o wyłudzenia. Panowie nie stawili się w sądzie, a były mundurowy – mimo że ma taki obowiązek – nie melduje się regularnie na komisariacie

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 22 19

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 2 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!